Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,794 μηνύματα σε 74,634 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το πληκτρολόγιο αρχίζει να φθείρεται..!

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη KingFox
Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 14:59, 23-10-14:

Καλησπέρα, το πληκτρολόγιο μου τον τελευταίο καιρό αρχίζει να φθείρεται στο κάτω μέρος που είναι για να ακουμπάς τους καρπούς σου και δεν ξέρω τι να κάνω.. Να το αλλάξω δεν παίζει διότι όταν το πήρα (μαζί με τον ποντίκι - ήταν μαζί) κόστιζε γύρω στα 50 ευρό και βλέπω ότι ένα ανάλογο του κάνει πάλι κάπου στα 50-60 ευρώ. Δεν θα ήθελα λοιπών να μου κάνετε προτάσεις για καινούρια οικονομικά αλλά να μου πείτε αν υπάρχει κάποια λύση για να επισκευάσω αυτό... Από κάτω παραθέτω μια φωτογραφία με την "ζημιά", επίσεις θα ήθελα να διευκρινίσω οτι η κάμερα που το τράβηξα έχει πολλά megapixels και κάνει πολύ focus οπότε όλο το υπόλοιπο δεν φένετε με "γυμνό" μάτι, εγώ μιλάω μόνο για το ξεφλούδισμα πάνω πάνω.

http://i.imgur.com/8mjVPnq.jpg

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:07, 18-11-14:

Τι να επισκευασεις σκριβως;;;
Αστο ετσι, και τι εγινε;

:/

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αρχίζει και μου αρέσει - Από ο απιθανος
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-03-15 στις 09:58.
    • Πρόβλημα με πληκτρολόγιο - Από Ironboy
      Το θέμα έχει λάβει 14 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-11-14 στις 20:41.
    • [Android] Ελληνικό πληκτρολόγιο για SMS - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-10-11 στις 09:49.
    • Από πού αρχίζει κανείς για δημιουργία game; - Από Porcelain
      Το θέμα έχει λάβει 52 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-04-09 στις 22:17.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους