Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,035 μέλη και 2,416,587 μηνύματα σε 75,365 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 619 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

piou* (Μαρίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H piou* bliax έγραψε: στις 23:48, 04-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Η πλαϊνή στα χείλη με κρικάκι (όχι πολύ μεγάλο) είναι τρομερά σέξι.
Μου το χουν πει.
Ειχα να βαλω σκουλαρηκι μήνες και τωρα μολις προσπαθησα απο περιεργεια. Ακομη ανοικτη ειναι η τρυπα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 23:49, 04-12-08:

Γενικά ομιλώ ε.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

piou* (Μαρίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H piou* bliax έγραψε: στις 23:49, 04-12-08:

Δενειμαιχαζηαγαπητεαλεξη.

Αλλα παραμενω σεξυ. Η αιτια του γκλομπαλ γουορμινγκ βασικα. Μη χεσω.
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 23:55, 04-12-08:

Διευκρινίζω απλά προς αποφυγή παρεξηγήσεων
Παράθεση

Flying Monarch (Κωνσταντίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Υπναρού . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H Flying Monarch έγραψε: στις 00:03, 05-12-08:

Εγώ προσωπικά βρίσκω εντελώς ανούσιο να κάνει κάποιος ένα τατού ως διακοσμητικό χωρίς να σημαίνει κάτι γι'αυτόν...παράδειγμα τα τριαντάφυλλα που έχουν καταντήσει αηδία στις κοπέλες. Το θέμα είναι ακόμα και αν το κάνεις ως διακοσμητικό, να σε αντιπροσωπεύει!

Τέσπα είμαι μεγάλη φαν των τατουάζ και σκοπεύω να κάνω παραπάνω από ένα. Γενικά για κάποιο περίεργο λόγο δεν καταλαβαίνω πόνο, οπότε τώρα τα Χριστούγεννα που γυρνάω Θεσσαλονίκη θα χτυπήσω ένα. Θα το κάνω στο εσωτερικό του αριστερού μου μπράτσου και θα λέει "Underneath the cuts and bruises, find the game that no one loses"...δε θέλω να είναι μια απλή γραμματοσειρά. Θα πω στο παιδί που θα μου το χτυπήσει να μου το διακοσμήσει κάπως...πχ σκέφτομαι να βγαίνει μια μπλε πεταλούδα μέσα από κάποιο γράμμα και γενικά να έχει γραμμές από δω και από εκεί...αυτά

θα ποστάρω φωτογραφίες όταν το κάνω
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 00:21, 05-12-08:

Και που θα χωρέσει ρε monarch ολόκληρη παράγραφος στο μπράτσο σου? Θα είναι πολύ μικρά τα γράμματα...
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Υπναρού . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H Flying Monarch έγραψε: στις 00:23, 05-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από ZedBlue
Και που θα χωρέσει ρε monarch ολόκληρη παράγραφος στο μπράτσο σου? Θα είναι πολύ μικρά τα γράμματα...
ε καλά για εμένα θα το κάνω!όχι για να το βλέπουν οι άλλοι!δηλαδή 3 γραμμές δε χωράνε στο μπράτσο;
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 00:27, 05-12-08:

Ε θα χρειάζεσαι μικροσκόπιο να της δεις ακόμα κι εσύ...
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Flying Monarch έγραψε: στις 00:34, 05-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από ZedBlue
Ε θα χρειάζεσαι μικροσκόπιο να της δεις ακόμα κι εσύ...

δες λίγο στο χέρι σου από την ένωση θώρακα χεριού μέχρι την κλείδωση του αγκώνα πόση απόσταση είναι!
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 00:50, 05-12-08:

δν μου αρεσουν ουτε τα τατουαζ ουτε τo piercing
αποψη μου βεβαια
Παράθεση

~kynthia (Κύνθια)

Δραστήριο Μέλος

H Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H ~kynthia goodbye, Nerya. έγραψε: στις 07:56, 05-12-08:

Χμμμ, συμφωνώ με τον Αλέξη όσον αφορά το ότι είναι το πιο σαίκσυ το piercing στο πλάι των χειλιών, αλλά μόνο για κοπέλα. Για αγόρι μ' αρέσει μόνο ένα μικροσκοπικό στο φρύδι, αν και γενικά βρίσκω απωθητική την ιδέα να έχει πολλά ξένα αντικείμενα κάποιος ενσωματωμένα στο σώμα του.
Για παράδειγμα, δεν θα ένιωθα άνετα να φιλάω κάποιον με σκουλαρίκι/κρίκο στα χείλη ή στη γλώσσα, θα φοβόμουν ότι αν το παρακάνω στο... πάθος θα νιώσει δυσάρεστα. :xixi:

Εκτός απ' αυτό, έχω δει φίλη με piercing στο φρύδι να κοπανάει στην πόρτα του λεωφορείου σε απότομη στροφή ακριβώς στο σημείο του piercing, και ήταν μάλλον οδυνηρό θέαμα. ._________.

Tatoo μόνιμο δεν θα έκανα, αλλά θα μ' άρεσε να σχεδιάσω κάτι και να το αποτυπώσω με χέννα ή να κάνω bodypaint (σε μένα ή σε άλλον). Το δεύτερο είναι κάτι που θέλω καιρό αλλά το μοντέλο δεν μου κάθεται
Παράθεση

Mavro Provato

Δραστήριο Μέλος

H Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Mavro Provato έγραψε: στις 17:12, 05-12-08:

τι χέννες και παπάρες όταν λέμε τατουάζ εννοούμε το μόνιμο μαρκάρισμα του δέρματος.... αλλιώς δεν το συζητάμε καν.....
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος . Έχει γράψει 5,376 μηνύματα.

H Angelique. .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 19:00, 05-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Mavro Provato
τι χέννες και παπάρες όταν λέμε τατουάζ εννοούμε το μόνιμο μαρκάρισμα του δέρματος.... αλλιώς δεν το συζητάμε καν.....
:iagree::iagree::iagree::iagree:
ετσι ειναι η κανεις τατουαζ η δεν κανεις:no1::no1:
Παράθεση

jackass

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O jackass έγραψε: στις 19:09, 05-12-08:

εγω συντομα θα παω να βαλω σκουλαρικι στο αριστερο αυτι..
παντως κ τα τατουαζ ειναι ωραια οταν ειναι στο σωστο μερος κ δεν αποτελουν υπερβολη...ειναι δλδ σημαντικο να ειναι διακριτικα.
Παράθεση

Amy 4ever

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H Amy 4ever έγραψε: στις 19:17, 05-12-08:

Μπα,γιατι να λερωσω το σωμα μου με κατι που ισως αργοτερα θελησω να <<ξεφορτωθω>>?
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Flying Monarch έγραψε: στις 20:41, 30-12-08:

http://img246.imageshack.us/my.php?i...2008004hf3.jpg

Just got my first!
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 20:46, 30-12-08:

Απλά γαμάτο.:no1::no1:
Παράθεση

piou* (Μαρίνα)

Δραστήριο Μέλος

H piou* bliax έγραψε: στις 20:48, 30-12-08:

Mεγειες. Αν και δεν μ αρεσει ιδιαιτερα το σημειο που το χτυπησες, το τατου ειναι ωραιο.
Εγω παω για δευτερο οταν μαζεψω επιτελους αρκετα λεφτα.
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος . Έχει γράψει 5,376 μηνύματα.

H Angelique. .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 20:56, 30-12-08:

πολυ ωραιο οντως:no1::no1:
στιχοι απο τραγουδι ειναι?
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Flying Monarch έγραψε: στις 21:11, 30-12-08:

Σας ευχαριστώ πολύυυυυ...χιχι. Ναι στίχοι είναι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Mhtrogoal , Samael , Ιππολύτη