Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,455 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,531 μηνύματα σε 92,665 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 926 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

οΟοNantiAoOo (ναντια-βασουλα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη οΟοNantiAoOo
H ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 206 μηνύματα.

H οΟοNantiAoOo Μπουκλεεεεες♥ έγραψε στις 18:14, 09-10-09:

θελω πολυ να κανω...οι γονεισ μου δε διαφωνουνε...το θεμα ειναι εγω να αντεξω την ιδεα του πονου

θελω να κανω στον αστραγαλο η στη μεση χαμηλα στη πλατη και στη μεσα μερια του καρπου καποια φρασηπολλα εε? αν ποτε αποφασισω να υπομεινω το πονο και να κανω τοτε θα αποφασισω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,367 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 18:35, 09-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από nitsa
.....θελω να κανω στον λαιμο μου ενα μικρο αλλα ερχομαι αντιμετωπη με ολο το σοι..... ΟΠΟΤΕ.......

:!::!:
>.< τι ειναι αυτα που ακουμε ρε ???????????????????????????????

Το σοι θα ρωτησεις?
Για το τι τρως αυτους ρωτας?
Για το αν θα βγεις αυτους ρωτας?
Για τις σχεσεις που ειχες τους ρωτησες?

ξεκολυστε... -.-'

Ειδικα το σοι δε το λογαριαζω και πολυ στο τι θα πει... που ζουμε??? Τα περισσοτερα σογια (δε ξερω αν μπορω να το πω ετσι) συνηθως τρωγονται μεταξυ του,δλδ δεν τρεφουν και τις τρελες αγαπες...Ειδικα κατι θειες που τα ξερουν ολα και σε εσενα θα βρουν ολα τα κουσουρια του κοσμου και στα δικα τους παιδια τιποτα ειναι να τις υπολογιζεις ????

:iagree:ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑΙ...:iagree: τους υπολογιζουμε. Αν αυτοι δε σε αφηνουν δεξου το για αρχη και σε κανα χρονο τους το ξανα λες...:xixi:
Ή πολυ απλα πες τους πως το θες πραγματικα πολυ..:no1:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

makisr91

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη makisr91
Ο makisr91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O makisr91 έγραψε στις 18:46, 09-10-09:

Αν σου αρέσει πολύ, να κάνεις, αλλά αν δεν θέλουν οι γονείς σου, δε μπορείς να κάνεις κάτι. Το θέμα τελειώνει εκεί. Εκτός κι αν διαφωνεί κανείς.

Παράθεση

nitsa

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nitsa
H nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 322 μηνύματα.

H nitsa έγραψε στις 20:02, 09-10-09:

συμφωνω μαζι σας, μη νομιζετε οτι τους δινω κ πολυ σημασια στο τι θα κανω στη ζωη μου απλα δε γουσταρω να εχουν να λενε μετα.... θα το κανω καποια στιγμη.... που θα μου παει...??!?!? :xixi:

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,367 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 20:11, 09-10-09:

συμφωνω μαζι σας, μη νομιζετε οτι τους δινω κ πολυ σημασια στο τι θα κανω στη ζωη μου απλα δε γουσταρω να εχουν να λενε μετα.... θα το κανω καποια στιγμη.... που θα μου παει...??!?!? :xixi:
Και μονο για αυτο εγω θα το εκανα...
Θα τους προκαλουσα συνεχεια... Και το κανω... :iagree:
Αποτελεσμα.... Εχουν παψει να ασχολουντε μαζι μου.. Ασχολουντε με τα υπολοιπα ατομα στο σοι που δεν εχουν τα κοτσια να τους τα πουνε.. :xixi:

Παράθεση

nitsa

Δραστήριο Μέλος

H nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 322 μηνύματα.

H nitsa έγραψε στις 20:16, 09-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από BAM BAM
Αποτελεσμα.... Εχουν πια σοπασει να ασχολουντε μαζι μου.. Ασχολουντε με τα υπολοιπα ατομα στο σοι που δεν εχουν τα κοτσια να τους τα πουνε.. :xixi:
εισαι σωστη bam....
και καλα κανεις...
οσο για μενα, καποια στιγμη θα το εμπεδωσουν και θα σταματησουν να χωνονται στο τι κανει το ενα εγγονι η ο αλλος ανηψιος κτλ....!:xixi:

Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Λένα~
H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,167 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε στις 20:17, 09-10-09:

Εμενα μου την σπανε κατι Θιτσες απο το σοι μου, που με κοιτανε λες και εχω ασπαστει τον Σατανα.
Μην σας νοιαζει λοιπον τοσο η γνωμη των αλλων. Καντε οτι σας κανει ευτυχισμενους.

Παράθεση

nitsa

Δραστήριο Μέλος

H nitsa έγραψε στις 20:20, 09-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από ~Λένα~
Εμενα μου την σπανε κατι Θιτσες απο το σοι μου, που με κοιτανε λες και εχω ασπαστει τον Σατανα.
Μην σας νοιαζει λοιπον τοσο η γνωμη των αλλων. Καντε οτι σας κανει ευτυχισμενους.
να δειτε πως εκαναν οταν εκανα τρυπα στη μυτη........
τελικα το συνηθισαν....:xixi:

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness Για έγραψε στις 20:23, 09-10-09:

Εγω ειμαι το αντιδραστικο παιδι στο σοι ... ευτυχως το καταλαβαν πριν τις στειλω στο Δαφνη.. :xixi:

Ζεις και εσυ μεσα στο μαυρο αγαπητη Λενα.... :!:
Θελω να γινουμε φιλες.. :zilia:

Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ έγραψε στις 20:28, 09-10-09:

Εγω ειμαι το αντιδραστικο παιδι στο σοι ... ευτυχως το καταλαβαν πριν τις στειλω στο Δαφνη.. :xixi:

Ζεις και εσυ μεσα στο μαυρο αγαπητη Λενα.... :!:
Θελω να γινουμε φιλες.. :zilia:
Ε οχι παντα. Αλλα μ'αρεσει πολυυυ το μαυρο. Το συνολικο μαυρο κιολας. Ε αυτες οι θιτσες το μαυρο το εχουν συμβολισει με τον θανατο, τον χαρο και παει λεγοντας.

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,366 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 21:42, 09-10-09:

Πω... Μόνο οι θίτσες;; όλο μου το χωριό με κοιτάει λες και κατέβηκα από τον άρη. >.<

Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ έγραψε στις 22:06, 09-10-09:

Αγνοησε τους Βαμπι. Αυτοι ειναι κολλημενοι, οχι εμεις παραξενοι.:xixi:

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi έγραψε στις 22:07, 09-10-09:

Αυτό κάνω. Αν ήταν να τους ακούω...

Παράθεση

M4dn3sS

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη M4dn3sS
Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 649 μηνύματα.

O M4dn3sS έγραψε στις 22:46, 09-10-09:

Αποτελεσμα.... Εχουν παψει να ασχολουντε μαζι μου.. Ασχολουντε με τα υπολοιπα ατομα στο σοι που δεν εχουν τα κοτσια να τους τα πουνε.. :xixi:

Επισης κανε Βαλε και ενα χαλκα στη μυτη,ετσι για να τη βγεις στους δικους σου για να παψουν να ασχολουνται μαζι σου...

Εγω πιστευω πως καποιος πρεπει να κανει κατι γιατι τον εκφραζει και πανω απο ολα να ξερει τι κανει...Οχι μονο και μονο για να τη "βγει" σε καποιον,Μου τη δινουν καποιοι που κανουν διαφορα Τατου που δεν ξερουν καν τι συμβολιζει το τατου που εκαναν,που το κανουν απλα γιατι δεν αρεσει στους δικους τους...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness Για έγραψε στις 22:56, 09-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από M4dn3sS
Επισης κανε Βαλε και ενα χαλκα στη μυτη,ετσι για να τη βγεις στους δικους σου για να παψουν να ασχολουνται μαζι σου...

Εγω πιστευω πως καποιος πρεπει να κανει κατι γιατι τον εκφραζει και πανω απο ολα να ξερει τι κανει...Οχι μονο και μονο για να τη "βγει" σε καποιον,Μου τη δινουν καποιοι που κανουν διαφορα Τατου που δεν ξερουν καν τι συμβολιζει το τατου που εκαναν,που το κανουν απλα γιατι δεν αρεσει στους δικους τους...
Δημο οτι να 'νε καταλαβες...
Αλλα εννοουσα... -.-' ελεος...
Δεν μπορω να σου εξηγησω τωρα...

Παράθεση

M4dn3sS

Διάσημο Μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 649 μηνύματα.

O M4dn3sS έγραψε στις 23:00, 09-10-09:

Δημο οτι να 'νε καταλαβες...
Αλλα εννοουσα... -.-' ελεος...
Δεν μπορω να σου εξηγησω τωρα...

Τοτε Σοφη μου να γραφεις αυτο που εννοεις,οχι κατι διαφορετικο

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness Για έγραψε στις 23:04, 09-10-09:

Τοτε Σοφη μου να γραφεις αυτο που εννοεις,οχι κατι διαφορετικο
Σε παρακαλω αστο..
Μη το συνεχισεις.. Θα στο εξηγησω αλλη μερα...
Σε παρακαλω..

Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,029 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 23:08, 09-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από makisr91
Αν σου αρέσει πολύ, να κάνεις, αλλά αν δεν θέλουν οι γονείς σου, δε μπορείς να κάνεις κάτι. Το θέμα τελειώνει εκεί. Εκτός κι αν διαφωνεί κανείς.
Εγώ διαφωνώ. Το ότι είναι γονείς σου δεν σημαίνει πως είσαι και κτήμα τους. Αν κάποιος είναι ανεξάρτητος από εκείνους σε κάτι τόσο προσωπικό δεν χρειάζεται καν να ενημερώσει. Πάντα αναφέρομαι σε άνω των 18.

Παράθεση

NoiSy MaN (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη NoiSy MaN
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O NoiSy MaN έγραψε στις 23:22, 09-10-09:

Xαίρω πολύ. Αλλά ποιος 18χρονος είναι ανεξάρτητος?

Παράθεση

orathac (Γεώργιος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη orathac
Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,086 μηνύματα.

O orathac έγραψε στις 23:57, 09-10-09:

.....θελω να κανω στον λαιμο μου ενα μικρο αλλα ερχομαι αντιμετωπη με ολο το σοι..... ΟΠΟΤΕ.......

Τι μαλ***** λέτε όλοι? Να γράψεις τους γονείς σου στα αρχ**** σου και να κάνεις αυτό που θέλεις? Με το επιχείρημα "είμαι 18, κάνω ότι θέλω?". Άμα το πάρουμε προσωπικά για τον καθένα ωριμάζουμε συνέχεια, δεν υπάρχει ένας αριθμός που θα ορίσει το πότε θα ωριμάσεις.
Άμα οι γονείς σου, πιστεύουν ότι δεν μπορείς ακόμα να πάρεις αυτή την απόφαση τότε παίρνουν αυτοί την απόφαση, που εσύ δεν μπορείς να πάρεις ακόμα. Είτε δεν είσαι έτοιμος ή τους έχεις κάνει να νομίζουν ότι δεν είσαι έτοιμος και στις δύο περιπτώσεις φταις και εσύ, για ένα πρόβλημα ποτέ δεν φταίει ένας (επιστημονικά αποδεδειγμένο) μόνο όταν το άτομο πάσχει από ψυχολογικά (που ακόμα και τότε υπάρχουν λόγοι, αλλά πολύ περίεργη για εμάς).
Πόσους 18ους με 20ους βλέπουμε συνέχεια που κάνουν τατουάζ και αλλά ακραία πράγματα στον εαυτό τους, μόνο και μόνο να το μετανιώσουν 5,10,15,20 χρόνια αργότερα? Δεν πας 18 και κάνεις ότι θες, αλλιώς η δόλια η μητέρα σου μπορεί να σε πετάξει έξω από το σπίτι της και να πει "κάνε ότι θες, είσαι 18 πλέον". Με τους γονείς σου, συμβιβάζεσαι ο ένας προσέχει τον άλλον, είναι οι μόνοι άνθρωποι που θα νοιαστούν περισσότερο από κανέναν δεν είναι διάολοι πάνω απ'το κεφάλι σου. Άμα ο γονιός ξέρει ότι είσαι σκεπτόμενο και υπεύθυνο άτομο ξέρει πως θα πράξει, άμα του έχεις δώσει την εντύπωσή ότι είσαι παιδάκι θα έχεις την ανάλογη συμπεριφορά. Την εμπιστοσύνη την χτίζεις από την ηλικία 0-μέχρι να πεθάνεις, άμα από 1-17 δεν κατάφερες ακόμα να κάνεις τους γονείς σου να σε εμπιστευτούν, τότε, πραγματικά δεν είσαι έτοιμος. Όσο και αν νομίζεις ο ίδιος ότι είσαι.

Παράθεση

M4dn3sS

Διάσημο Μέλος

O M4dn3sS έγραψε στις 00:00, 10-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από orathac
Τι μαλακίες λέτε όλοι? Να γράψεις τους γονείς σου στα αρχίδια σου και να κάνεις αυτό που θέλεις? Με το επιχείρημα "είμαι 18, κάνω ότι θέλω?". Άμα το πάρουμε προσωπικά για τον καθένα ωριμάζουμε συνέχεια, δεν υπάρχει ένας αριθμός που θα ορίσει το πότε θα ωριμάσεις.
Άμα οι γονείς σου, πιστεύουν ότι δεν μπορείς ακόμα να πάρεις αυτή την απόφαση τότε παίρνουν αυτοί την απόφαση, που εσύ δεν μπορείς να πάρεις ακόμα. Είτε δεν είσαι έτοιμος ή τους έχεις κάνει να νομίζουν ότι δεν είσαι έτοιμος και στις δύο περιπτώσεις φταις και εσύ, για ένα πρόβλημα ποτέ δεν φταίει ένας (επιστημονικά αποδεδειγμένο) μόνο όταν το άτομο πάσχει από ψυχολογικά (που ακόμα και τότε υπάρχουν λόγοι, αλλά πολύ περίεργη για εμάς).
Πόσους 18ους με 20ους βλέπουμε συνέχεια που κάνουν τατουάζ και αλλά ακραία πράγματα στον εαυτό τους, μόνο και μόνο να το μετανιώσουν 5,10,15,20 χρόνια αργότερα? Δεν πας 18 και κάνεις ότι θες, αλλιώς η δόλια η μητέρα σου μπορεί να σε πετάξει έξω από το σπίτι της και να πει "κάνε ότι θες, είσαι 18 πλέον". Με τους γονείς σου, συμβιβάζεσαι ο ένας προσέχει τον άλλον, είναι οι μόνοι άνθρωποι που θα νοιαστούν περισσότερο από κανέναν δεν είναι διάολοι πάνω απ'το κεφάλι σου. Άμα ο γονιός ξέρει ότι είσαι σκεπτόμενο και υπεύθυνο άτομο ξέρει πως θα πράξει, άμα του έχεις δώσει την εντύπωσή ότι είσαι παιδάκι θα έχεις την ανάλογη συμπεριφορά. Την εμπιστοσύνη την χτίζεις από την ηλικία 0-μέχρι να πεθάνεις, άμα από 1-17 δεν κατάφερες ακόμα να κάνεις τους γονείς σου να σε εμπιστευτούν, τότε, πραγματικά δεν είσαι έτοιμος. Όσο και αν νομίζεις ο ίδιος ότι είσαι.

Για πρωτη φορα συμφωνω μαζι σου!

+1:no1:

Παράθεση

makisr91

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη makisr91
Ο makisr91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O makisr91 έγραψε στις 08:56, 10-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Χριστιάννα ^^
Εγώ διαφωνώ. Το ότι είναι γονείς σου δεν σημαίνει πως είσαι και κτήμα τους. Αν κάποιος είναι ανεξάρτητος από εκείνους σε κάτι τόσο προσωπικό δεν χρειάζεται καν να ενημερώσει. Πάντα αναφέρομαι σε άνω των 18.
Κοίτα, με το να γίνεις 18 δε σημαίνει σχεδόν τίποτα όσον αφορά την οικογένεια. Με το να μην ενημερώσει κάποιος τους γονείς του, σημαίνει πως δεν τους λογαριάζει καθόλου. Δεν είπα φυσικά ότι είσαι κτήμα τους επειδή είναι γονείς σου...Αν κάποιος θεωρεί τον εαυτό του ανεξάρτητο τότε και να το αποδεικνύει. Δεν σημαίνει επειδή κάποιος έγινε 18, είναι φοιτητής και μένει μόνος του, αλλά τον ταίζουν οι γονείς του και του πληρώνουν τα ενοίκια ότι είναι ανεξάρτητος,αυτό είναι ανωριμότητα. Μπορεί και να ξέφυγα από το θέμα, αλλά θέλω να πω ότι δεν μπορούμε να θέλουμε ανεξαρτησία και από την άλλη να εξαρτιόμαστε οικονομικά από γονείς, από σόι κτλ...

Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,029 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 12:11, 10-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από orathac
Τι μαλ***** λέτε όλοι? Να γράψεις τους γονείς σου στα αρχ**** σου και να κάνεις αυτό που θέλεις? Με το επιχείρημα "είμαι 18, κάνω ότι θέλω?". Άμα το πάρουμε προσωπικά για τον καθένα ωριμάζουμε συνέχεια, δεν υπάρχει ένας αριθμός που θα ορίσει το πότε θα ωριμάσεις.
Βασικά δεν νομίζω πως μιλάμε ακριβώς για το ίδιο πράγμα. Υπάρχουν γονείς που δεν θέλουν να κάνουν τα παιδιά τους τατουάζ για αυτό που περιγράφεις, επειδή οι ίδιοι θεωρούν πως εκείνα δεν είναι έτοιμα και αρκετά ώριμα να πάρουν μια τέτοια απόφαση, άρα είναι σαν να παίρνουν οι ίδιοι την απόφαση για τα παιδιά. Υπάρχουν και άλλοι (οι δικοί μου για παράδειγμα) που θεωρούν πως είναι μέσο βανδαλισμού για το σώμα σου, πως είναι άσχημο και άχρηστο και πράγματα του διαόλου. Και σκάει μύτη ο father πχ και αρχίζει τα "Κορίτσι πράμα με τατουάζ"; Και για να λέει η κοπέλα για το σόι, μαντεύω πως κάτι τέτοιο αντιμετωπίζει. Δεν σε αφήνουν λοιπόν, με το έτσι θέλω επειδή ζεις στο σπίτι τους και στους κανόνες τους.

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness Για έγραψε στις 11:13, 13-10-09:

Δημο μου αλλη φορα διαβαζε πιο προσεχτικα για το τι γραφουμε..
Εμεις λεμε για το σοι μας και εσυ λες για τους γονεις.. το καταλαβες αυτο ή οχι ?? Καταλαβετο τωρα..
Και οταν λες πως παντα καταλαβαινεις οτι διαβαζεις, συμφωνω, εχεις μυαλο και καταλαβαινεις τι διαβαζεις αλλα καποιες φορες τα παρερμηνευουμε αυτα που βλεπουμε...
Καλο θα ηταν αλλη φορα να βλεπεις τα μηνυματα απο την αρχη και οχι να κρινεις απο ενα μονο ποστ..

Ολα αυτα παντα φιλικα..:xixi:

Λοιπον..
1ο ποστ δικο μου..
:!::!:
>.< τι ειναι αυτα που ακουμε ρε ???????????????????????????????

Το σοι θα ρωτησεις?
Για το τι τρως αυτους ρωτας?
Για το αν θα βγεις αυτους ρωτας?
Για τις σχεσεις που ειχες τους ρωτησες?

ξεκολυστε... -.-'

Ειδικα το σοι δε το λογαριαζω και πολυ στο τι θα πει... που ζουμε??? Τα περισσοτερα σογια (δε ξερω αν μπορω να το πω ετσι) συνηθως τρωγονται μεταξυ του,δλδ δεν τρεφουν και τις τρελες αγαπες...Ειδικα κατι θειες που τα ξερουν ολα και σε εσενα θα βρουν ολα τα κουσουρια του κοσμου και στα δικα τους παιδια τιποτα ειναι να τις υπολογιζεις ????

:iagree:ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑΙ...:iagree: τους υπολογιζουμε. Αν αυτοι δε σε αφηνουν δεξου το για αρχη και σε κανα χρονο τους το ξανα λες...:xixi:
Ή πολυ απλα πες τους πως το θες πραγματικα πολυ..:no1:
οπως βλεπεις και εγω η ιδια λεω και το εχω και με εντονο μαυρο πως τους γονεις φυσικα και πρεπει να τους υπολογιζουμε.. Δεν ειπα ποτε το αντιθετο..:nono: Οι γονεις ειναι αυτοι που με χιλια δυο προβληματα μας εφεραν εδω που μας εφεραν. Αυτοι ειναι που σχεδον σε ολους θα ειναι παντα διπλα μας. Και γενικα παντα η οικογενεια μας..

Εγω μιλαω για το υπολοιπο σοι γενικα..
Συνηθως δεν εχουν ολοι και τις καλυτερες σχεσεις μεταξυ τους και οπως σου δειχνω και με κοκκινο υπαρχουν πολλα πολλα πολλα ατομα μεσα στο σοι που το μονο που κανουν ειναι να κοιτανε τα δικα σου τα στραβα και των υπολοιπων και να τα σχολιαζουν συνεχως χωρις ποτε να κοιτανε τα δικα τους θεματα..
Αυτο.. πιστευω πως ειναι απλο και δεν συμβαινει μονο στο σοι το δικο μου και των υπολοιποων γνωστων μου.. Δεν εχω βρει ατομο μεχρι στιγμης που να τα εχει καλα με ολους του τους συγγενεις.. Συνηθως σφαζονται για βλακειες.. Αν εσεις ειστε μια χαρα τοτε μπραβο σας... :no1: Αλλα αποτελειτε μια απο τις εξαιρεσεις..
Και στην Ελενη ειπα πως " πρεπει να ρωτησει ολο της το σοι για το τι θα κανει ?". Ενα τατουαζ θελει να κανει οχι να παει στον πολεμο...
Δε ξερω αν χρειαζεται να διευκρινησω και αλλο. Αν χρειαζεται να μου πεις.. :xixi:

το σημαντικο κομματι απο το ποστ της Ελενης..
μη νομιζετε οτι τους δινω κ πολυ σημασια στο τι θα κανω στη ζωη μου απλα δε γουσταρω να εχουν να λενε μετα....
Λοιπον.. Απο την μια λεει δεν τους δινω και πολυ σημασια στο τι θα κανω στη ζωη μου ...
και μετα λεει "απλα δε γουσταρω να εχουν να λενε"
Φασκει και αντιφασκει δηλαδη. Ενω απο την μια λεει πως δεν τους δινει και πολυ σημασια μετα λεει πως δε θελει να εχουν να λενε.. Αφου δεν τους δινει σημασια κανονικα δεν θα επρεπε να την νοιαζει για το τι θα πουνε . Και το ξανα τονιζω μιλαμε για το σοι μας και οχι για τους γονεις..

Σε αυτο το ποστ ερχεται και η δικη μου η απαντηση..

2ο ποστ δικο μου..
Hello .. ακομα για το σοι μιλαμε..
Απο την στιγμη που μου ειπε πως δεν τους δινει και πολυ σημασια τις ειπα πως τοτε ας το κανει και ας τους προκαλεσει πιο πολυ. Εξαλλου δεν την ενδιαφερει..
Οταν λεω πως εγω τους προκαλω συνεχεια ηταν οντως αστοχο.. Επρεπε εστω και λιγο να το διευκρινησω.. Τους προκαλω με τα λογια... Οχι με το να κανω κατι και να πω "χα ...κοιτα με ..τωρα τι εχεις να πεις ?" ουτε φυσικα τους βριζω για να τους σπασω τα νευρα..
Απλα οταν θα μου πουν κατι θα τους απαντησω και αναλογως κατι που στις περισσοτερες θειες εκνευριζει πολυ .. για αυτο λεω πως τους προκαλω συνεχεια..
Οι περισσοτεροι συνηθως οποια κριτικη και αν τους κανουν κανουν πως την δεχονται και ειτε συμφωνουν ειτε δεν απαντανε, αλλο που δε θελους και αυτες ( οι θειες στο σοι) που φυσικα δεν ειναι μονο αυτες με τις οποιες ενα παιδι μπορει να αντιμετοπιση καποιο προβλημα απλα αυτες αναφεραμε απο την αρχη..
Εγω παλι ποτε δεν δεχομαι αυτο που λενε αν πραγματικα εχουν αδικο σε αυτο και απαντω.. Ποτε δεν αφηνω να πεσει κατι κατω ετσι απλα χωρις να το σχολιασω..

3 ποστ δικο μου για να σου δειξω κατι..
Εγω ειμαι το αντιδραστικο παιδι στο σοι ... ευτυχως το καταλαβαν πριν τις στειλω στο Δαφνι.. :xixi:
Για αυτο λεω πως με χαρακτηριζουν το αντιδραστικο παιδι στο σοι μας.. Γιατι παντα θα μιλησω οταν με κατι δεν συμφωνω..

Τους γονεις απο την αλλη παντα τους υπολογιζα και παντα θα τους υπολογιζω..

Τεσπα.. αυτην την στιγμη δεν ξερω τι αλλο να προσπαθησω να εξηγησω..
Δε ξερω γιατι παντα βρισκεις "κενα" στα λεγομενα μου .. τελος παντων..
Αν νομιζεις πως δε σε καλυψα σε παρακαλω να μου το πεις για να δω τι εγραψα παλι λαθος.. :xixi: Πραγματικα να μου το πεις..

Και οπως καταλαβες παρεξουμε παρα πολυ:xixi: οταν εγω γραφω ή λεω καποια αλλα πραγματα και ο αλλος καταλαβαινει εντελως το αντιθετο..

και για να μη το ξεχασω...
+100000000000000000
με αυτο συμφωνω απολυτα... :iagree::no1::no1::no1:

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 01:08, 02-11-09:

Tattoos: What Were They Thinking?

Όπως λέει και ο τίτλος, θα ΄θελα να ξερα κι εγω τι σκέφτονταν όσοι χτύπησαν αυτά τα σχέδια

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 01:43, 02-11-09:

Ρε συ Ηρώ, που το έχεις το τατουάζ σου;

Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 11:04, 02-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Ρε συ Ηρώ, που το έχεις το τατουάζ σου;

Πόσα χρόνια

Παράθεση

sober13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sober13
Ο sober13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O sober13 έγραψε στις 23:12, 02-12-09:

το 99% ειναι δηθεν που θα το κανουν μονο για να πουλανε μουρη σε καμια γκομενα..οποιος το θελει το κρατα για εκεινον ουτε το συζηταει ουτε το επιδεικνυει
γεμισε ο κοσμος καγκουρες..
σορρυ but thats truth

Παράθεση

georgia_19

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη georgia_19
H georgia_19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H georgia_19 έγραψε στις 01:10, 05-12-09:

γεια σας...
θελω να κανω ενα τατουαζ και θα ηθελα να σας ρωτησω ποσο πολυ ποναει...
θα κανω ενα ονομα ημερομηνια και 2 λεξεις ακομα....
πειτε μου ποσο θα πονεσω...

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 02:29, 05-12-09:

Ενα τσιμπημα θα νιωσεις συνεχομενο.
Εξαρταται το σημειο και το μεγεθος αυτου.

κοριτσια εχω μια ερωτηση , ισχυει πως στην περιοχη της κοιλιακης χωρας χαμηλα ανοιγει μετα απο εγκυμοσυνη?

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 02:39, 05-12-09:

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  scorpio tattoo.jpg
Εμφανίσεις:  3434
Μέγεθος:  12,0 KB  
Παράθεση

georgia_19

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη georgia_19
H georgia_19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H georgia_19 έγραψε στις 22:13, 05-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από georgia_19
γεια σας...
θελω να κανω ενα τατουαζ και θα ηθελα να σας ρωτησω ποσο πολυ ποναει...
θα κανω ενα ονομα ημερομηνια και 2 λεξεις ακομα....
πειτε μου ποσο θα πονεσω...
στον καρπο....

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 01:22, 07-12-09:

Δεν πονάει ιδιαίτερα, φρόντισε απλώς να μην είσαι κοντά σε μέρες περιόδου γιατί υπάρχει αυξημένη ευαισθησία τότε
Και σκέψου καλά τι θα κάνεις, είναι κάτι που θα το έχεις για πάντα (θεωρητικά, πρακτικά όλα αφαιρούνται, αλλά μιλάμε για παραπάνω διαδικασίες και έξοδα).
Καλή επιτυχία!

Παράθεση

makis1984

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη makis1984
Ο makis1984 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O makis1984 έγραψε στις 10:14, 12-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Κάπου είχα διαβάσει πως καλό είναι το τατουάζ να μη το κάνεις σε σημείο που το κοιτάς συνέχεια, ώστε να μειωθεί η περίπτωση να το βαρέθεις.. Αληθεύει;
Δεν αληθέυει, τουλάχιστον για μένα. Όσο πιό πολύ τα βλέπω τόσο πιο πολύ μου αρέσουν και ανυπομονώ για τα υπόλοιπα.
Επίσης.. κάποιος που έχει κάνει, μπορεί να μου πει αν πονάει;
Φυσικά και πονάει, αλλά μη φανταστείς κάτι το τρομερό. Ένα τσίμπημα είναι και θα είναι μόνο για μία φορά. Στις γυναίκες πονάει λιγότερο επιδή έχουν πιο μαλακό δέρμα.
Επίσης επειδή ακόμα ψάχνω για σχέδιο, αν ξέρετε κάτι μικρό (αλλά μικρό) και όμορφο, θα ήθελα να το δω, παρόλο που έχω μια ιδέα ήδη στο μυαλό μου..
Κάνε αυτό που έχεις στο μυαλό σου.
Α.. και επίσης τα μικρά σχέδια που είναι ωραία να μπαίνουν; Εγώ σκεφτόμουν λίγο κάτω από τη μέση δεξιά, ώστε να φαίνεται στη παραλία, αλλά να κρύβεται πανεύκολα σε κάθε άλλη περίπτωση..
Αν αυτός είναι ο σκοπός σου, καλύτερα μην κάνεις tattoo. Το tattoo δεν είναι απλά ένα κάδρο που βάζεις στον τοίχο και το πας πιο πέρα ή το κατεβάζεις... Είναι μέσο έκφρασης και φυσικά μπορώ να το δεχτώ και σαν στοιχείο ομορφιάς. Όπως και να χει δεν το κάνεις και ντρέπεσαι γι αυτό. Its a part of you. Είτε του χαρακτήρα σου, είτε ως διακοσμητικό απλα. Ξεκαθάρισε τους λόγους που θες να το κάνεις και ή κάντο όπως θες ή αλλιώς δώσε τα λευτά σου κάπου αλλού.

Παράθεση

ria82 (silence)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ria82
H silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H ria82 in this silence, i am free!!! έγραψε στις 16:24, 12-12-09:

θελω να κανω μια ερωτηση,
χρονια σκεφτομαι να κανω ενα τατου αλλα δεν εχω παρει ακομα την αποφαση.
ειχα κανει μια χενα στο ποδι το προσωπο του σκυλου μου, ηταν απλα τελεια!!

ξερετε αν ποναει στο ποδι?πανω στο κουντεπιε?
απο σχεδια εχετε κατι να μου προτεινετε?

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 01:13, 13-12-09:

Μάκη σ' ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου, αν και μου τις έδωσες καθυστερημένα, έχω κάνει τατού εδώ και ένα χρόνο
Το να μην φαίνεται πάντως δεν το είπα γιατί θα ντρεπόμουν αν φαινόταν, αλλά διότι η επαγγελματική μου ιδιότητα δεν επιτρέπει τέτοιου είδους ..εκδηλώσεις σχεδίων.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:08, 13-12-09:

Καλημερα στα παιδια!
Για ποσο καιρο δεν πρεπει να το δει ηλιος και αλατι θαλλασινο?

Το ιδανικο σημειο για μενα για ταττου ειναι η πλατη πανω αριστερα.
Ομως λογω κοινωνιας, δε θα το εκανα εκει και λογω επαγγελματικης ιδιοτητας.
Τα αμεσως επομενα σημεια που μου αρεσουν ειναι μπικινι και μεση αριστερα, μικρο ταττου ξεχωριστο, με σχεδιο καλα επιλεγμενο και προσεγμενο.

Εχω ηδη αποφασισει να το κανω και περιμενω να μου κανει καποιος το σχεδιο και να μεινω ικανοποιημενη. Μεχρι στιγμης δε το χει καταφερει κανεις. Εγω να σχεδιαζω δεν ξερω και το θελω οπως ακριβως το χω στο μυαλο μου. Κι αντε να μπει καποιος εκει μεσα. Μολις πετυχει καποιος το σχεδιο η τυχει να το δω καπου(που εχω φαει τον κοσμο) το αμεσως επομενο βημα ειναι να κλεισω το ραντεβου σε ενα καλο μου φιλο που ειναι γνωστος για τη καλη δουλεια του.

Αρχική Δημοσίευση από ria82
απο σχεδια εχετε κατι να μου προτεινετε?
μπες γκουγκλ, πατα σχεδια, ταττου και θα σου βγαλει πολλα σαιτς.
Επισης μπορεις να επισκεφτεις απο κοντα εργαστηρια τατου και να δεις τις δουλειες τους.
Στην Αθηνα υπαρχουν πολλα και καλα.
Πρεπει να ειναι κατι που θα το χεις σκεφτει καλα και δε θα σε κανει ναλλαζεις γνωμη, δε θαχεις αμφιβολιες. Ενα σχεδιο ξεχωριστο που δε θα το χει καμια, θα ειναι δικο σου, αντιπροσωπευτικο, μοναδικο και με καποια ερμηνεια δικη σου. Μια αντιληψη σου. Ενα χαρακτηριστικο σου.

Δυστυχως πολυς κοσμος κανει τατουαζ λογω μοδας χωρις να σκεφτει καλα το σχεδιο, το σημειο κι ετσι το βαριεται συντομα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 13-12-09 στις 15:22.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,878 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:19, 13-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Καλημερα στα παιδια!
Για ποσο καιρο δεν πρεπει να το δει ηλιος και αλατι θαλλασινο?

Αν δεν κανω λαθος γυρο στις 2 βδομαδες

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:26, 13-12-09:

ο ανωτατος χρονος?

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,878 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:30, 13-12-09:

Δεν ξερω... Γιατι δεν το κανεις χειμωνα να μην ανυσιχεις για αυτο το θεμα;

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 17:02, 13-12-09:

Γιατι μεχρι να το βρω ετσι οπως το θελω θα χουμε καλοκαιριασει

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,924 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 17:21, 13-12-09:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 18:54, 13-12-09:

ooh! Σα σχεδιο ειναι υπεροχο πραγματικα! Το μονο που με ενοχλει ειναι το μεγεθος. Ισως πιο μικρο και διακριτικο ηταν πιο ομορφο...(και σε γυναικα, οχι σε ανδρα..)

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18,550 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 21:35, 13-12-09:

Εμένα πάντα μου άρεσαν οι πεταλούδες, ίσως γιατί αντιπροσωπεύουν την μεταμόρφωση και την ψυχή.....

και το καλύτερο σημείο για ένα μικρό tattoo για μένα είναι ο λαιμός, εκεί στα πλάγια ανάμεσα στο αυτί και τον ώμο......διακριτικό και απλά sexy...... να κάπως έτσι

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 04:04, 14-12-09:

και γω ψαχνω μια μικρη πεαλουδιτσα σχεδιακι για να κανω στο στηθος.. λεω τωρα μετα τις γιορτες να το κανω... χρονια το λεω... αρκετα το καθυστερησα!

Παράθεση

taketrance (taketrance)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη taketrance
Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O taketrance έγραψε στις 00:54, 22-01-10:

Για το θεμα των γονεων , αυτο το "εκλεισα τα 18 " ξεχαστε το . Γιατι δεν ερχεται σε καποιον που το υποστηριζει αυτο να φυγει κι απο το σπιτι των γονιων του οταν ειναι 18 χρονων ? Μηπως επειδη απο αυτους συντηρειται ακομα ? Καλως η κακως οταν ζεις στο σπιτι με τους γονεις σου μερικους στοιχειωδεις κανονες θα τους ακολουθεις .
Κι εγω προσφατα τα εκλεισα τα 20 και μου πηρε πολυ καιρο να την πεισω την μανα μου να κανω tatoo , που εκανα πριν κατι μερες , απλα και μονο επειδη δεν ηταν καθολου συμφωνη . Οκ αμα ηθελα πηγαινα ενα πρωι μονος μου και το εκανα , λεφτα δεν ζητησα ετσι κι αλλιως εννοειται , αλλα μετα τι ,θα ημουν συνεχως σε κοντρα και τσακωμους η θα γινομουν παιδακι και θα το εκρυβα να μην το δουν .

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 21:52, 24-01-10:

Θα' θελα να κανω καποια στιγμη ενα αστερακι στον καρπο μου.:xixi:

Παράθεση

dr.eAMY (Αμαλία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dr.eAMY
H Αμαλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H dr.eAMY έγραψε στις 22:10, 24-01-10:

Επειδή το tattoo έχει γίνει οικογενειακή μας παράδοση πλέον (η μαμά ένα tribal, ο μπαμπάς τέσσερα αριστουργήματα και πάει για πέμπτο!) θα κάνω σίγουρα κι εγώ και μάλιστα πάνω από ένα. Όταν το tattoo έχει νόημα και δεν είναι κοινότυπο (κινέζικα, δράκοι κ.ο.κ.) είναι ένας πολύ ωραίος και ξεχωριστός τρόπος έκφρασης...

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi έγραψε στις 22:16, 24-01-10:

Δεν είναι ότι καίγομαι να κάνω tattoo, αλλά αν μου τη βαρέσει ποτέ και θελήσω να κάνω, θα κάνω χαμηλά στη μέση κάτι τέτοιο :

Παράθεση

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη blue_butterfly
H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14,313 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε στις 22:17, 24-01-10:

εγω αν κανω θα κανω μια γαλαζια πεταλουδα πανω δεξια στην πλατη μου...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    stefaniat

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους