Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,086 μηνύματα σε 75,055 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 357 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Tattoo: Σχέδια, ιδέες και ό,τι θα θέλαμε να ξέρουμε!

iLiaC

Νεοφερμένος

Ο iLiaC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O iLiaC έγραψε: στις 15:19, 08-02-09:

εγω εχω κανει το ονομα τς κοπελας μου και δεν το ξερουν οι δικοι μου...!γτ το χω κανει σε σημειο που δεν φαινεται...!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

01011001 (Elric)

Δραστήριο Μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

O 01011001 έγραψε: στις 15:39, 08-02-09:

Στον ποπό?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Proudqueen

Πολύ δραστήριο μέλος

H Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 539 μηνύματα.

H Proudqueen έγραψε: στις 16:11, 08-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από iLiaC
εγω εχω κανει το ονομα τς κοπελας μου και δεν το ξερουν οι δικοι μου...!γτ το χω κανει σε σημειο που δεν φαινεται...!
συγγνωμη στα 14 εκανες τετοιο τατουαζ?

χεννα?
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 16:19, 08-02-09:

ελπιζω να εννοεις χενα!
Παράθεση

caaasta

Νεοφερμένος

H caaasta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H caaasta έγραψε: στις 16:58, 08-02-09:

τρελαινομαι για τατουαζ στο σβερκο και στα πλαγια του λαιμου(στις γυναικες..).σκεφτομαι να κανω ενα μαυρο τριανταφυλλο σε ενα απο εκεινα τα σημεια,η ενα αστερι στν καρπο!!
εχω ακουσει οτι υπαρχει χενα που κραταει μεχρι και χρονο..ισχυει κατι τετοιο??και αν ναι απο ποιοτητα δν θα λεει και πολλα,ε..??
Παράθεση

Flying Monarch (Κωνσταντίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Υπναρού . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H Flying Monarch έγραψε: στις 18:52, 08-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από caaasta
εχω ακουσει οτι υπαρχει χενα που κραταει μεχρι και χρονο..ισχυει κατι τετοιο??και αν ναι απο ποιοτητα δν θα λεει και πολλα,ε..??
δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα...κ ούτε αυτά τα ημιμόνιμα τατού που ακούγονται. Το τατού ή το κάνεις ή δε το κάνεις...
Παράθεση

piou* (Μαρίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 319 μηνύματα.

H piou* bliax έγραψε: στις 20:13, 08-02-09:

Ναι, και την αδεια που την βρηκες για το τατου ακριβως;
Τεσπα, ακομη και να το χες οντως κανει, θα σουν γελοιος, σορρυ.
Δεν υπαρχει μεγαλυτερη βλακεια απ το να κανεις τατου ονομα γκομενας/γκομενου. Ειδικα σε τετοια ηλικια.
Παράθεση

Rania.

Διακεκριμένο μέλος

H Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

H Rania. Και το κεφι μου θα κανω. έγραψε: στις 20:17, 08-02-09:

Ρε γαμωτο.
Ειδα χτες το the wall(για πρωτη φορα νε, κραξτε με το αξιζω. :p), και θυμηθηκα το τατου της πιου και σκεφτηκα ποσο γαματο ειναι και ποσο γαματη ειναι η τοποθεσια που το εκανε.

Περασα απο το θρεντ για να πω αυτο. Νε. :p
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 21:05, 08-02-09:

γουελκαμ του δε κλαμπ
Παράθεση

iLiaC

Νεοφερμένος

Ο iLiaC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O iLiaC έγραψε: στις 18:12, 09-02-09:

ναι ρε παιδια.χενα.το κανονικο αργοτερα.εχουμε ακομη.σορρυ που δεν το ειπα.νομιζα οτι γι αυτο μιλαγαμε...!
Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε: στις 19:36, 10-02-09:

ναι ρε παιδια.χενα.το κανονικο αργοτερα.εχουμε ακομη.σορρυ που δεν το ειπα.νομιζα οτι γι αυτο μιλαγαμε...!
ααα ενταξει τοτε.Πεσαμε να το φαμε το παιδι!
Παράθεση

g3orgi0

Νεοφερμένος

Ο g3orgi0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O g3orgi0 έγραψε: στις 00:19, 05-04-09:

γεια σε ολους...μες στο πασχα προκειτε να κανω τατουαζ...π προτειναν τα το κανω στο στιθος...βεβαια σκεφτομαι ακομη το μερος ..αλλα θα ηθελα να μ προτεινετε διαφορα σχεδια γτ δν μπορω να βρω κανα ωραιο...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 02:15, 05-04-09:

Χμμ... Τεχνη ε;... Για αυτο που εγω θεωρω τεχνη, και ειναι και δεν ειναι... Δεν ξερω, πολυ περιπλοκο για καθομαι να εξηγω μετα απο τοσες μπυρες....

Τεσπα, ναι, θα εκανα, και κατα πισα πιθανοτιτα θα κανω στο μελον.
Το τατουαζ για μενα, δεν ειναι απλα κατι που μου αρεσει και λεω να το βαλω πανω μου να με ομορφενει, ειναι κατι που δειχνει κατι απο μενα και με εχει σημαδεψει ουτος η αλλος στην ζωη μου, γιατι οχι και στο σωμα μου; Προς το παρων δεν εχω ζησει κατι τοσο σημαντικο που να μπορω να πω με σιγουρια οτι θα το κανω ενα τατουαζ καπια στιγμη.
Αν και εχω κατα νου να κανω καμια στιγμη κατι, που ισως να μην δειχνει καπιο σοβαρο συμβαν στην ζωη μου, αλλα ενα τεραστιο μερος της ζωης μου.
Δεν κανω ομως τιποτα ακομα, γιατι δεν ξερω τι μου επιφυλασουν τα επομενα χρονια, και ειμαι πολυ νεος για να χτυπισω κατι, οχι γιατι θα το μετανιωσω, αλλα γιατι αυτα που εχω ζησει μεχρι τωρα, μαλλον δεν θα ειναι τιποτα σε σχεση με αυτα που θα ζησω αργοτερα, και γιατι αυτα που θα μπορουσα να κανω τατουαζ τωρα, και να με αντιπροσωπευουν, πολυ πιθανων αργοτερα να μην ειναι ενα τοσο σοβαρο μερος τις ζωης μου, οποτε αν για καθε τι μικρο βαραω και ενα τατουαζ, δεν θα μου φτασει το δερμα μου...
Παράθεση

Flying Monarch (Κωνσταντίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Υπναρού . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H Flying Monarch έγραψε: στις 12:19, 05-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από g3orgi0
γεια σε ολους...μες στο πασχα προκειτε να κανω τατουαζ...π προτειναν τα το κανω στο στιθος...βεβαια σκεφτομαι ακομη το μερος ..αλλα θα ηθελα να μ προτεινετε διαφορα σχεδια γτ δν μπορω να βρω κανα ωραιο...
αν είναι να το κάνεις απλά για να έχεις τατού τότε εγώ θα σου έλεγα να μη το κάνεις...όταν βρεις ένα σχέδιο που σου καθήσει στο μυαλό και σε κάνει να πεις "ναι αυτό το θέλω πάνω στο σώμα μου" τότε πήγαινε χτύπα το....
Παράθεση

g3orgi0

Νεοφερμένος

Ο g3orgi0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O g3orgi0 έγραψε: στις 16:24, 06-04-09:

τελικα βρηκα σχεδιοhttp://www.tinsleytransfers.com/cele...sharkthumb.jpg[IMG]file:///C:/Users/GEORGE/Pictures/sharkthumb.jpg[/IMG]..αλλα τωρα ακομη σκεφτομαι το μερος...καλυτερα στηθος ή πλατη?ή καπου αλλου?
Παράθεση

lunatic ftw

Αποκλεισμένος χρήστης

H lunatic ftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H lunatic ftw έγραψε: στις 16:49, 06-04-09:

Ναι στο μελλον σκεφτομαι να κανω(και μαλλον οχι μονο ενα).Σιγουρα δεξι μπρατσο και ισως πλατη.Σε σχεδιο μαλλον tribals.
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 17:14, 16-05-09:

εγώ σκέφτομαι όταν ενηλικιοθώ να κάνω ένα στο χέρι από τη μέσα πλευρά με κινέζικα γράμματα το όνομα μου
Παράθεση

Οδυσσέας

Επιφανές Μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

O Οδυσσέας έγραψε: στις 17:16, 16-05-09:

Εγω ειχα κανει παλια ενα μικρο,οχι κανονικο,απ αυτα που βγαινουν.
Παράθεση

@Maraki@

Νεοφερμένος

H @Maraki@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Καθηγήτρια Ξένης Γλώσσας και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H @Maraki@ έγραψε: στις 23:16, 17-05-09:

Ναι βρε παιδια κι εγώ θέλω να κάνω ένα...low back το σκέφτομαι...ξέρω οτι είναι πολύ συνηθισμένο πια για τις γυναίκες, αλλά εμένα μου αρέσει πολύ. Εννοείται πως θα είναι xena...έτσι για την εμπειρία...σκέφτομαι κάποιο μικρό δράκο...σαν σύμβολο δύναμης...μόνο που θέλω να έχει και φτερά...για να συμβολίζει την ελευθερία.
Παράθεση

fffppp (Φωτεινη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

H fffppp έγραψε: στις 14:22, 19-05-09:

Θα ηθελα ενα στην πλατη κατι σαν αυτο:
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους