Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,853 μέλη και 2,411,485 μηνύματα σε 75,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 543 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Metal Music Only

Lorelai (Νατασα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H Lorelai έγραψε: στις 11:12, 26-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Angie_Ann
Τόσα χρόνια στο κουρμπέτι από όσες φωνές άκουσα σε συμφωνογκοθομέταλ συγκροτήματα η Tarja για κάποιο λόγο πάντα μου φαινόταν τουλάχιστον αδιάφορη. Δεν μου κάθεται καλά στα αυτιά αυτή η κοπέλα.
Πάντως thanks για τις πληροφορίες Lorien, ίσως να βελτιωθεί σε αυτό το νέο cd.
Παιδια εγω το ακουσα αυτο το σιντι... και ειναι επιεικως ελεηνο xD ποτε δε γουσταρα την Tarja, αλλα μου αρεσε αρκετα στους ναιτγουις. Χωρις Tuomas ομως δεν παλευεται. Ολα τα κομματια ηταν ιιιιιδια και απο το 3ο και μετα ειχες σιχαθει τη ζωη σου και ειχες τασεις αυτοκτονιας.

Ηταν και πολλα, επρεπε να αντεξω καμια 20αρια. Επισης νταξει, αν καποιος ανοιξει το βιβλιαρακι με τους στοιχους και δει μεσα αυτο:

Σιγουρα δεν θα μπορει να κοιμηθει το βραδυ.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:29, 26-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Λοιπόν, υπάρχει νέο αίμα στο φόρουμ;;; Πείτε κανά άκουσμα κλπ (!)
Εγω παντος τελευτεα γυρισα στην Thrash και εδω και 2-3 μερες εχω φαει και ενα κολληματακι με πανκ (ασχετο με το θεμα μας βεβαια). Αυτο βεβαια δεν συμενει οτι ξεχναω τους Pantera τους Bls κλπ...
Metallica,Anthrax, Slayer,Tankard, Testament, Exodus κλπ... Pure Fucking Metal ρε!!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 14:33, 26-05-08:

Black Metal ΡΕ.
Ακούω αρκετά, εδώ και καιρό βέβαια αλλά δεν πόσταρα αρκετά ώστε να το γράψω εδώ.
Mayhem, Thorns, Deathspell Omega, DodHeimsGard κλπ κλπ...
Τρου ανχόλι μπλακ μέταλ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε: στις 14:43, 26-05-08:

Κι εγώ τώρα τελευταία ακούω thrash metal. Slayer, Exodus, Megadeth, overkill, Anthrax, Testament, Voivod, Kreator, Vio- lence, Destruction, Nuclear Assault, Sacred Reich, Sodom, Suicidal Tendencies κ.τ.λ.
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 15:12, 26-05-08:

Εχμ... θυμάμαι μια εποχή που το μπλάκ ήταν τόσο άουτ

Μια εποχή με τρυφερές ερωτικές μεταλλικές μπαλάντες όπως η ακόλουθη:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 15:17, 26-05-08:

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε: στις 15:18, 26-05-08:

Δεν ακούω τέτοια μουσική ποτέ!!!
Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε: στις 15:22, 26-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από nina21
Δεν ακούω τέτοια μουσική ποτέ!!!
Είμαι βέβαιη ότι αυτή η μουσική σε ευγνωμονεί για τις επιλογές σου!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:00, 26-05-08:

Ακουστε εδω να μορφωνεστε!
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 16:04, 26-05-08:

ντεντ σκιν μασκ ρησπεκτ!
Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε: στις 16:41, 26-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Idril
Είμαι βέβαιη ότι αυτή η μουσική σε ευγνωμονεί για τις επιλογές σου!
Λές εεεεε ??
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:40, 27-05-08:

Παρτε να χετε

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 17:39, 27-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Black Metal ΡΕ.
Ακούω αρκετά, εδώ και καιρό βέβαια αλλά δεν πόσταρα αρκετά ώστε να το γράψω εδώ.
Mayhem, Thorns, Deathspell Omega, DodHeimsGard κλπ κλπ...
Τρου ανχόλι μπλακ μέταλ!
Εγώ έχω λιώσει τον τελευταίο καιρο κυρίως Mayhem και Burzum και λίγο Kawir από blackιές. Επίσης στο κινητό μου συμπεριλαμβάνονται για παν ενδεχόμενο και Dimmu Borgir, At the gates και άλλα καλούδια!

ΥΓ. Επίσης φανατικα εξόριστους!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tetragrammaton : 27-05-08 στις 17:56.
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 917 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 12:47, 15-07-08:

Βασικά ακούω σχεδόν όλα τα είδη μουσικής (εκτός από τα εντελώς ξεφτιλισμένα), εκτός από μια περίοδο στο Λύκειο που άκουγα αποκλειστικά extreme metal. Τον τελευταίο καιρό ακούω κυρίως Doom από ungerground σχήματα, Swallow the sun, Saturnus, Esoteric και παλιά albums των Katatonia και των Tiamat.
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε: στις 12:56, 15-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Tsipouro
Βασικά ακούω σχεδόν όλα τα είδη μουσικής (εκτός από τα εντελώς ξεφτιλισμένα), εκτός από μια περίοδο στο Λύκειο που άκουγα αποκλειστικά extreme metal. Τον τελευταίο καιρό ακούω κυρίως Doom από ungerground σχήματα, Swallow the sun, Saturnus, Esoteric και παλιά albums των Katatonia και των Tiamat.
εγώ εσένα πολύ σε συμπάθησα...
Παράθεση

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 13:32, 15-07-08:

Πολλούς και διάφορους, από power μέχρι nu & progressive. Iron Maiden, Slipknot, Korn, Tool, Porcupine Tree, Dimmu Borgir, Nevermore & SOAD (αν και δε θεωρούνται ακριβώς metal)
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:18, 15-07-08:

Παρτε να στρωσετε!
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 14:20, 15-07-08:

+ Judas Priest Live in Rockwave Festival
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

Πάρτε καλύτερα αυτό!
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε: στις 14:26, 15-07-08:

σσσσ..............αυτά είναι τα καλά!!!

http://www.youtube.com/watch?v=q3Ckw4t_YuA

machinehead και τα μυαλά στα κάγκελα
Παράθεση

Πολύ δραστήριο μέλος

O Tetragrammaton δεν έγραψε: στις 14:26, 15-07-08:

To video που έβαλα παραπάνω πάντως το έχω τραβήξει ο ίδιος!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Junior music stars - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-02-17 στις 11:35.
    • Psychedelic music - Από fantasmenos
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-03-12 στις 23:12.
    • Music Player For Forums - Από ilint_ntara
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-07-09 στις 19:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους