Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,107 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 01:31, 26-12-14:

Προσωπικά αποτελεί το πιο αγαπημένο μου θέμα...
Κάθε χρόνο τέτοιο καιρό σπεύδω να το ανοίξω μην μου το προλάβει κάποιος άλλος
Είναι τόσο όμορφο να βάζεις στόχους, να τους κυνηγάς και να κάνεις στο τέλος τον απολογισμό σου..

Ξεκινάω και για φέτος λοιπόν!

Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι (2015)
Αναφορικά με το 2014:
1) Ναι επιτέλους μετά από χρόνια προσπάθειας μπορώ να πω ότι πήρα πολλές ανάσες φέτος.. Πολύ δουλειά, αλλά επιτέλους ζω..
2) Τι σκαλωπάτι, όροφο ανέβηκα!! Μάτωσα, αλλά όλα πήγαν κατ ευχήν τελικά και οι κόποι μου ανταμείφθηκαν!
3) Τουτού δεν πήρα φέτος γιατί δεν χρειαζόταν και τόσο, αλλά έχει δρομολογηθεί για του χρόνου!
4) Τους έχω, τους έχω!! Όλους!!

Για το 2015 εύχομαι:
1) ΥΓΕΙΑ πάνω από όλα
2) Να συνεχίσει η ζωή μου να είναι ήρεμη όπως τώρα
3) Να συνεχίσω την πρόοδο στη δουλειά μου και να μου προσφέρει την ίδια ή και περισσότερη ευχαρίστηση
4) Να δουλεύω λιγότερες ώρες γιατί φέτος παράγινε το κακό
5) Να έχω περισσότερο χρόνο με τον άνθρωπο μου
6) Να πάρω το τουτού που τόσα χρόνια ονειρεύομαι

Όσοι πιστοί προσέλθετε!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στρουφιτα
H Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Στρουφιτα ΒΑΡΙΈΜΑΙ... έγραψε στις 11:29, 26-12-14:

Αναφορικα με το 2014:
1)Χαμογελαγα συνεχεια και δεν ξεχναγα
ποιοι ειναι "υπεύθυνοι" για αυτη μου την
συμπεριφορά!
2)Απέκτησα κι εκανα κι αλλες
φιλιες!!
3)Εμπιστευθηκα ανθρώπους
που δεν ηξερα πολύ καλα αλλα τελικα μου
βγηκε σε καλο!!;**
4)Ερωτευτηκα!!;***
5)Απεδιξα σε ανθρώπους που το αξιζουν
οτι τους αγαπάω!!
6)Πετυχα τον στοχο μου να βγαλω καλους βαθμους
Ευχες για το 2015:
1)Να χαμογελάω συνεχεια<33
2)Να συνεχισω να παιρνω καλους βαθμούς
3)Να γνωριστω καλυτερα με αυτον που μου αρεσει
4)Να κανω πολλες πολλες αγκαλίτσες (αδυναμία μου)<3
5)Να βρεθω με μια κοπελα απο την Χαλκιδα
6)Να βαλω νεους στοχους!!^_^
7)Να κανω καινουργιες φιλιες!!;*
Να εχω υγεία κι εγω κι ολοι οι ανθρωποι που το αξιζουν
9)Να μην δω κανεναν συγγενη και φιλο μου να κλαιει!!<3
10)Να υπαρξει για αλλη μια χρονια ευτυχια στον
κοσμο μας, αγαπη και φιλία!!<3

Αυτα νομίζω!!<3
;**

Καλή χρονια!!
Α, υπεροχη ιδεα, να δημιουργίσεις ενα θεμα
αφιερωμενο στο 2015!!
Συγχαρητήρια!!<3

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 12:29, 26-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από Στρουφιτα
10)Να υπαρξει για αλλη μια χρονια ευτυχια στον
κοσμο μας, αγαπη και φιλία!!<3
Ναι, ζούμε σε έναν κόσμο που σφύζει από ευτυχία, αγάπη και φιλία.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

UncleSalvatore

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη UncleSalvatore
Ο UncleSalvatore αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O UncleSalvatore έγραψε στις 14:05, 26-12-14:

Το 2014 δεν ήταν και καμιά ξεχωριστή χρονιά για εμένα,τίποτα σημαντικό δεν συνέβη.Υπήρχαν όμως και σημαντικά πράγματα:
1)Επιτέλους στρώθηκα στο διάβασμα(διάβαζα,αλλά δεν ήταν αποδοτικό).
2)Ήμουν υγιείς σε όλη την διάρκεια της χρονιάς

Οι στόχοι και οι ευχές μου για το 2015 είναι αρκετοί,και εύχομαι να καταφέρω να τους πετύχω και οι ευχές να πραγματοποιηθούν:
1)Να είναι όλοι οι άνθρωποι υγιείς(ναι ξέρω απίθανο,αλλά θέλω να είμαι θετικός)
2)Να συνεχίσω στους ίδιους ρυθμούς στα μαθήματα και να γράψω καλά στις εξετάσεις του Ιουνίου
3)Να μην έχω τραυματισμούς(ποδόσφαιρο)
4)Να κάνω σχέση με την κοπέλα που μου αρέσει
5)Να υπάρξει ειρήνη σε όλο τον κόσμο
6)Να σταματήσω να είμαι τόσο ντροπαλός και χέστης όταν πρόκειται για κοπέλα
7)Να είναι η οικογένεια μου καλά!
Υπάρχουν και άλλα αλλά δεν μου έρχονται τώρα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 18:01, 26-12-14:

Για εμένα το 2014 δεν ήταν από τις καλύτερες χρονιές...
Για το 2015:
- Να συνεχίσω να προσπαθώ για να πραγματοποιήσω ένα από τα μεγαλύτερα όνειρά μου.
- Να μην στενοχωρώ τα άτομα που είναι δίπλα μου.
-Να χαρίσω περισσότερα χαμόγελα από ότι χάρισα το 2014.
-Να κάνω νέους φίλους
-Να πάω στο Μόναχο
- Να πάρω το πτυχίο μου στα γερμανικά
-Να μην χαθώ με άτομα που αγαπώ...

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 18:15, 26-12-14:

Το 14 ήταν μια πολύ καλή χρονιά θαρρώ και τις τελευταίες μέρες του χρόνου τις περνάω πολύ χαρούμενα σκεφτόμενη ότι η χρονιά ήταν γεμάτη από καλές στιγμές και γενικά η χρονιά ήταν μια πολύ καλή, με αλλαγές πολλές. Μπορεί να μην εκπληρώθηκαν οι στόχοι που'χα θέσει πέρυσι, but im happy.

Για το 15, απλά υγεία και δουλειά, κι όλα τα άλλα θα τα βρούμε. ^-^

Αααααα! Και να πάρω δίπλωμα αυτοκινήτου. οκ?

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

InSheerPleasure (Γιάννης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη InSheerPleasure
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 93 μηνύματα.

O InSheerPleasure έγραψε στις 18:18, 26-12-14:

Να σταματησω να τρωω σα να μην υπαρχει αυριο(that's what he said last year,bro)
Να κλεισω ραντεβου μ'ενα ψυχολογο,γιατι ολο το λεω και δεν παιρνω τηλ ποτε
Να διαβασω πιο συστηματικα για το πιανο
Να διαβασω περισσοτερα βιβλια απ'οτι φετος
Να σταματησω να κανω παρεα με μερικα ατομα απο συνηθεια και να περικυκλωσω τον εαυτο μου με ατομο που με κανουν να νοιωθω καλυτερα

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη hack3r
Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε στις 01:04, 27-12-14:

Οι στόχοι της νέας χρονιάς χωρίζονται σε 3 στάδια: επανάσταση, περισυλλογή, τηλεόραση.

Το Γενάρη ξεκινάς να αλλάξεις τα πάντα και το Δεκέμβρη καταλήγεις να αλλάζεις κανάλια.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:30, 27-12-14:

Στοχοι προσωπικοι οι φετινοι κυριως.
Αλλωστε ολα τα προηγουμενα χρονια οι στοχοι ΗΤΑΝ ΜΟΝΙΜΑ και ΜΟΝΟ επαγγελματικοι.
Επειτα, στη δουλεια μου να παραμεινω η ιδια ικανη, αρκει να μη μου απορροφαει ΟΛΗ μου την ενεργεια οπωσ μου την σπορροφουσε! Προτεραιοτητα μου η φαμιλια οπως λενε οι επτανησιοι

Α! Και φετοσ θα ανανεωσω ολοκληρωτικα την γκαρνταρομπα μου! Παιδια το χω αποφασισει! Εχω πολλα να πεταξω ή να δώσω! Θα κρατησω μονο τα αγαπημενα κ διαχρονικα. Ολα τα αλλα σουτ! Φετος ολοκληρωτικη ανανεωση! Ηδη εχω κανει την αρχη απτα μαλλια

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thomas l. : 27-12-14 στις 19:55. Αιτία: merge posts
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 15:04, 27-12-14:

Υγεία να υπάρχει και βλέπουμε.. Βασικά θέλω να περάσω τα μαθήματα μου και να πάρω το προφίσενσι.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:15, 27-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Υγεία να υπάρχει και βλέπουμε.. Βασικά θέλω να περάσω τα μαθήματα μου και να πάρω το προφίσενσι.
Ποιο δινεις;

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 15:15, 27-12-14:

Μίσιγκαν.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:23, 27-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από Speedy

Προσωπικά αποτελεί το πιο αγαπημένο μου θέμα...
Κάθε χρόνο τέτοιο καιρό σπεύδω να το ανοίξω μην μου το προλάβει κάποιος άλλος
Είναι τόσο όμορφο να βάζεις στόχους, να τους κυνηγάς και να κάνεις στο τέλος τον απολογισμό σου..

Ξεκινάω και για φέτος λοιπόν!

Νέα χρονιά - Νέοι στόχοι (2015)
Αναφορικά με το 2014:
1) Ναι επιτέλους μετά από χρόνια προσπάθειας μπορώ να πω ότι πήρα πολλές ανάσες φέτος.. Πολύ δουλειά, αλλά επιτέλους ζω..
2) Τι σκαλωπάτι, όροφο ανέβηκα!! Μάτωσα, αλλά όλα πήγαν κατ ευχήν τελικά και οι κόποι μου ανταμείφθηκαν!
3) Τουτού δεν πήρα φέτος γιατί δεν χρειαζόταν και τόσο, αλλά έχει δρομολογηθεί για του χρόνου!
4) Τους έχω, τους έχω!! Όλους!!

Για το 2015 εύχομαι:
1) ΥΓΕΙΑ πάνω από όλα
2) Να συνεχίσει η ζωή μου να είναι ήρεμη όπως τώρα
3) Να συνεχίσω την πρόοδο στη δουλειά μου και να μου προσφέρει την ίδια ή και περισσότερη ευχαρίστηση
4) Να δουλεύω λιγότερες ώρες γιατί φέτος παράγινε το κακό
5) Να έχω περισσότερο χρόνο με τον άνθρωπο μου
6) Να πάρω το τουτού που τόσα χρόνια ονειρεύομαι

Όσοι πιστοί προσέλθετε!

Σου τα ευχομαι σπιντυ!
Έπιτελους βλεπω κι εναν παλιο συμφορουμιτη!
Κ που σαι σπιντυ-αιγοκερως χωρις στοχους Δεν υπαρχει. Οι μεγαλυτεροι οργανωτες του ζωδιακου

Καλα κρασα... Το χουν δυσκολεψει παρα πολυ! Το 14 ευνουχησαν τους υποψηφιους.
Στη θεση σου θα εδινα cambridge(φαντασου που φτασαμε) αλλα αμα εχεις ξεκινησει...
Μπορει φετος να μαλακωσουν!!
Καλη τυχη σου ευχομαι!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thomas l. : 27-12-14 στις 19:59. Αιτία: merge posts
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 15:24, 27-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Καλα κρασα... Το χουν δυσκολεψει παρα πολυ!
Στη θεση σου θα εδινα cambridge(φαντασου που φτασαμε) αλλα αμα εχεις ξεκινησει...
Καλη τυχη σου ευχομαι!!!
Μπα στο συγκεκριμένο δεν μπορώ να ανταπεξέλθω. Ευχαριστώ πάτως!

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:28, 27-12-14:

Μπα στο συγκεκριμένο δεν μπορώ να ανταπεξέλθω. Ευχαριστώ πάτως!
Σιγα καλε τι φχαριστεις!
Οτι ποθεις!
Bye!!!

Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 20:53, 27-12-14:

να τη βγάλουμε και φέτος

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 22:22, 27-12-14:

Κ που σαι σπιντυ-αιγοκερως χωρις στοχους Δεν υπαρχει. Οι μεγαλυτεροι οργανωτες του ζωδιακου
Μην τα πιστεύεις τα ζώδια. Eγώ που είμαι αιγόκερως δεν έχω τις καλύτερες σχέσεις με την οργάνωση.

Συνεπώς, ανάμεσα στους άλλους στόχους του 2015 (λες και τους έχω σκεφτεί ), θέλω να συμφιλιωθώ με την οργάνωση!

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 23:01, 27-12-14:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia Secret
Συνεπώς, ανάμεσα στους άλλους στόχους του 2015 (λες και τους έχω σκεφτεί ), θέλω να συμφιλιωθώ με την οργάνωση!
Διαζύγιο έχω πάρει με την οργάνωση. Σε νιώθω και γω κάθε χρόνο αυτό λέω.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 00:00, 28-12-14:

To 2014 ήταν μια πολύ καλή χρονιά για μένα. Πέρασα στη σχολή της 1ης μου επιλογής και μέχρι τώρα δεν το χω μετανιώσει. Έχω διαμορφώσει ιδέες σε αρκετά θέματα κι αν και έχω καιρό ακόμη μπροστά μου νομίζω σκέφτομαι πιο σφαιρικά.Εχω ήδη γνωρίσει άτομα που περνάω ευχάριστα μαζί τους και ταιριάζουμε σε πολλά θέματα πράγμα που σπάνια μου συνέβαινε στο χωριό μου γιατί ήμασταν κλειστή κοινωνία.Σκαμπανεβάσματα με την υγεία μου είχα αλλά τίποτα σοβαρό και δεν παραπονιέμαι γιατί άλλοι αντιμετωπίζουν χειρότερα και τους τελευταίους μήνες το διαπίστωσα.

Λοιπόν όσον αφορά το 2015

1. Θέλω να τα πάω καλά στις πρώτες εξετάσεις της σχολής μου και από το 2ο εξάμηνο να αρχίσω να έχω ένα σχετικό πρόγραμμα διαβάσματος και εξόδων.
2. Πρέπει να χάσω τα κιλά των εορτών και όχι μόνο Γενικά να ασχοληθώ περισσότερο και με τη φυσική μου κατάσταση.Μάλλον θα γραφτώ στο γυμναστήριο του ΑΠΘ επιτέλους.
3.Θέλω να κάνω τουλάχιστον 1 ταξίδι κατά προτίμηση στο εξωτερικό.Σκέφτομαι για εθελοντική εργασία σε workcamp αλλά δε ξέρω κατά πόσο θα το επιτύχω.Αν όχι φέτος το '16 σίγουρα.
4.Θέλω να διαβάσω περισσότερα βιβλία που δεν αφορούν το αντικείμενο σπουδών μου.
5.Ντάξει, αμελητέο, αλλά πρέπει να πάρω κινητό.Μπακατέλιασε το τωρινό μου και είναι στα τελευταία του
6.Ελπίζω να είμαι υγιής και αν συμβεί κάτι να μην απελπιστώ.
7.Θέλω να αποκτήσω περισσότερη αυτοπεποίθηση και να έχω το θάρρος να υποστηρίζω τη γνώμη μου και να μην κάμπτομαι από επικρίσεις άλλον.

Αυτά κυρίως.
Καλή χρονιά σε όλους

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,896 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 14:42, 28-12-14:

Να είμαι του χρόνου τέτοια εποχή καπου μακριά...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη OoOkoβοldOoO
H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε στις 14:57, 28-12-14:

Την ευχή της απο πάνω,για διακοπές, και με κάποιον που θα θέλει που τον θέλω...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη OoOkoβοldOoO : 29-12-14 στις 00:28.
Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,078 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 16:12, 28-12-14:

το 2014 ήταν δύσκολη χρόνια γιατί είχε πανελλήνιες αλλά ευτυχώς όλα τελείωσαν καλά απογοητεύτηκα, δυσκολεύτηκα αλλά ευτυχώς γνώρισα άτομα που αξίζουν και περνάω καλά μαζί τους.
στόχοι για το 2015:
1.να δεθώ ακόμη πιο πολύ με αυτά τα άτομα
2. να τα πάω καλά στην πρώτη μου εξεταστική
3. να αρχίσω ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ χορό
4. να νιώσω καλά με τον εαυτό μου
5. να πάρω το δίπλωμα οδήγησης (cross fingers)

Παράθεση

Drymenia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Drymenia
H Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Drymenia έγραψε στις 18:25, 28-12-14:

Τι να πρωτοπώ για το 2014...έντονη χρονιά πανελλήνιες και κατ'επέκταση καινούρια πόλη ,καινούριο σπίτι καινούρια άτομα...χωρίσαμε,τα φτιάξαμε,απογοητευτήκαμε,χαρήκαμε τα πάντα είχαμε
Τώρα για το 2015...
1.Να τα πάω καλά στις εξεταστικές που έρχονται
2.Να ασχοληθώ και να αγαπήσω αυτό που σπουδάζω
3.Να χαμογελάω περισσότερο ότι και αν συμβαίνει γύρω μου
4.Να γίνω περισσότερο αποφασιστική και θαρραλέα
5.Να πιστέψω περισσότερο στον εαυτό μου..

χμμ αυτά νομίζω

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 18:26, 28-12-14:

Σου τα ευχομαι σπιντυ!
Έπιτελους βλεπω κι εναν παλιο συμφορουμιτη!
Μα υπάρχει ωραιότερο πράγμα από τους στόχους και τα όνειρα??
Καλά να περνάς mind!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γκρινιάρης Gkrr
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε στις 19:59, 01-01-15:

2014 έντονη χρονιά, έμαθα κάμποσα πράγματα..

Όνειρα για το 2015
1. Ελπίζω όλες οι σχέσεις μου, οικογενειακές, φιλικές κλπ. να είναι καλέ και αγαπημένες και να κρατήσουν χωρίς πολλά πολλά προβλήματα!
2. Καλοτυχία στις φετινές πανελλαδικές -.- .
3. Αυτά, ότι είναι θα μου το φέρει φάτσα φόρα ο χρόνος μπροστά μου, οπότε ελπίζω να μου φέρει και δύναμη έτσι ώστε να αντιμετωπίσω οτιδήποτε!

Καλή χρονιά σε όλους

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γκρινιάρης Gkrr : 01-01-15 στις 21:00.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

financial

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη financial
Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

O financial So much for my happy ending... έγραψε στις 20:49, 01-01-15:

Εγω με τη σειρά μου εύχομαι το 2015 να φέρει πάνω απο όλα υγεία που ειναι το πιο βασικό και το θεωρούμε πολλές φορές δεδομενο! Απο κει και πέρα, ευχομαι αυτή τη χρονιά να ατενισουμε το μέλλον με περισσότερη αισιοδοξία και να ονειρευόμαστε για να μην βυθιστουμε στη μονοτονία της καθημερινότητας λόγω των δυσκολιών που ο καθένας αντιμετωπίζει...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 17:07, 01-03-15:

Ηδη πέρασαν δυο μήνες από το 2015 και δεν πήραμε χαμπάρι. Οι στόχοι που είχατε βάλει στον εαυτό σας έχουν εκπληρωθεί κατά έναν τρόπο ή ακόμη το παλεύετε; Πάντως όπως και να χει πρέπει να πιστεύουμε στον εαυτό μας και να πειστούμε πως μπορούμε να τα καταφέρουμε, αρκεί να μην τα παρατήσουμε.

Αν και με μια χρονοκαθυστέρηση ας πω και τους δικούς μου στόχους:
  • να χάσω μερικά από τα περιττά κιλά
  • να περάσω στην Θεσσαλονίκη
  • να μην σταματήσω το γυμναστήριο
  • να βρω το θάρρος να λέω αυτό που θέλω την κατάλληλη στιγμή
  • να αποκτήσω λίγη αυτοπεποίθηση

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 18:41, 01-03-15:

Noμίζω αν πιστέψεις περισσότερο στον εαυτό σου Μάιρα, και βλέπεις την αισιόδοξη πλευρά των στόχων σου θα πετύχεις πολλά. Να ξέρεις ότι χάνουμε μεγάλο μέρος της ζωής μας, όταν δεν λέμε τι νιώθουμε ή τι σκεφτόμαστε. Καλό κουράγιο και καλή επιτυχία με τις πανελλήνιες.

Ήδη άρχισε η συστηματική δουλειά και οι προσωπικές θυσίες να αποφέρουν καρπούς στο πρώτο δίμηνο του 2015. Αισιοδοξούμε και προχωράμε ακάθεκτοι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,214 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 20:17, 01-03-15:

Κάπως αργά το θυμήθηκα, αλλά ας κάνω έναν απολογισμό του 2014.
Ήταν μια υπέροχη χρονιά. Με δυνατές στιγμές, καλές γνωριμίες, νέα άτομα στη ζωή μου που έφεραν χαρά και ελπίδα. Δεν έλειψαν μερικά προβλήματα υγείας βέβαια, και μερικές κακές μέρες. Δεν έλειψαν χωρισμοί και τσακωμοί, αλλά οι στιγμές που έζησα ήταν πολύ δυνατές που ξαφνικά ξεθώριασαν τα κακά μπροστά τους.

Το 2015 μου μπήκε με τσακωμούς όμως. Μέσα Ιανουαρίου όμως, ξεκίνησε να φτιάχνει, έμαθα πως πέρασα το δεύτερο πτυχίο μου για φέτος. Ο Φεβρουάριος κύλησε καλά. Τώρα για τον Μάρτιο, δεν ξέρω. Αλλά μιας και είδα το θέμα ζωντανό ας γράψω λίγο καθυστερημένα τι ελπίζω να μου φέρει το '15.
  1. Να συνεχίσει να φέρνει αγάπη και ευτυχία.
  2. Να μου φέρει το τρίτο πτυχίο. (αυτό ίσως να κατατάσσεται και στους στόχους για το 2016)
  3. Να με βρει σε λάιβζ, πάνω απο βιβλία, με παρέες, να δημιουργώ στιγμές.
  4. Να μου φέρει ένα εισιτήριο για Κρήτη, αμήν.
  5. Να με αφήσει υγιή.
  6. Να μην με στεναχωρεί.

Και όταν με το καλό φύγει, να μην είμαι χαρούμενη που θα το ξεφορτωθώ, αλλά "λυπημένη" που θα φύγει.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 19:11, 04-03-15:

Ευχομαι το 2015 να φερει υγεια, ευτυχια κι αγαπη στους δικους μου ανθρωπους!
Και καλυτερες μερες για την χωρα μας!

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 20:26, 28-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Το 14 ήταν μια πολύ καλή χρονιά θαρρώ και τις τελευταίες μέρες του χρόνου τις περνάω πολύ χαρούμενα σκεφτόμενη ότι η χρονιά ήταν γεμάτη από καλές στιγμές και γενικά η χρονιά ήταν μια πολύ καλή, με αλλαγές πολλές. Μπορεί να μην εκπληρώθηκαν οι στόχοι που'χα θέσει πέρυσι, but im happy.

Για το 15, απλά υγεία και δουλειά, κι όλα τα άλλα θα τα βρούμε. ^-^

Αααααα! Και να πάρω δίπλωμα αυτοκινήτου. οκ?
Το 15 ήταν από τις πιο κακές χρονιές που έχω ζήσει δυστυχώς. Έγιναν άσχημα γεγονότα, δύσκολες στιγμές, ζόρικες, αλλά δε το βάζουμε κάτω.
Το 2016 θα είναι καλύτερο.

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 21:16, 28-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Για εμένα το 2014 δεν ήταν από τις καλύτερες χρονιές...
Για το 2015:
- Να συνεχίσω να προσπαθώ για να πραγματοποιήσω ένα από τα μεγαλύτερα όνειρά μου.
- Να μην στενοχωρώ τα άτομα που είναι δίπλα μου.
-Να χαρίσω περισσότερα χαμόγελα από ότι χάρισα το 2014.
-Να κάνω νέους φίλους
-Να πάω στο Μόναχο
- Να πάρω το πτυχίο μου στα γερμανικά
-Να μην χαθώ με άτομα που αγαπώ...
Δεν τα πήγα άσχημα το '15 θαρρώ

Αν και ήταν μια μέτρια χρονιά οι τελευτές μέρες του με εκπλήσσουν!!

Πάμε γερά για το '16!

Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,078 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 21:49, 28-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
το 2014 ήταν δύσκολη χρόνια γιατί είχε πανελλήνιες αλλά ευτυχώς όλα τελείωσαν καλά απογοητεύτηκα, δυσκολεύτηκα αλλά ευτυχώς γνώρισα άτομα που αξίζουν και περνάω καλά μαζί τους.
στόχοι για το 2015:
1.να δεθώ ακόμη πιο πολύ με αυτά τα άτομα
2. να τα πάω καλά στην πρώτη μου εξεταστική
3. να αρχίσω ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ χορό
4. να νιώσω καλά με τον εαυτό μου
5. να πάρω το δίπλωμα οδήγησης (cross fingers)
κι εγώ δεν τα πήγα άσχημα για φέτος αν εξαιρέσουμε το 5 που ακόμη με παιδεύει γιατί ακόμη δεν έχω δώσει για δίπλωμα (!!) και το 4, το οποίο βέβαια το αντικατέστησα με άλλους τρόπους γυμναστικής, ακόμη πιο ωραίους, ήταν μια χρονιά από την οποία αποκόμισα αρκετά πράγματα

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 16,884 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 22:30, 28-12-15:

Υγεια να εχουμε και ολα γινονται! Ευχομαι η νεα χρονια που θα ερθει να ειναι καλυτερη για ολους μας!Πανω απο ολα υγεια και αγαπη.Να μαθουμε να αγαπαμε.Ο καλυτερος στοχος.
Να ειστε καλα!

Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 22:49, 28-12-15:

Το 2015 ηταν χαλια με πολλα ups and downs (κυριως downs), αλλα καλυτερο απο το 2014 που ηταν η πιο ασχημη χρονικη περιοδος της ζωης μου. Ελπιζω το 2016 να ειναι καλυτερο, αν και μετα απο ολα οσα εχω τραβηξει 2.5 χρονια τωρα, αρχιζω να πιστευω οτι ειναι στο χερι μας αν θα περναμε καλα ή χαλια, ακομα και αν προκειται για γεγονοτα τα οποια δεν μπορουμε να επηρεασουμε/αποφυγουμε/καθορισουμε. Αισιοδοξια, χιουμορ και καλη διαθεση σε οτι και αν μας συμβει. Αυτο ηταν το μηνυμα που μου αφησε η χρονια που φευγει και δεν ειναι τυχαιο που η ζωη μου αρχισε να αλλαζει προς το καλυτερο οταν αποφασισα να αλλαξω την διαθεση μου! Οποτε οι στοχοι μου για το 2016 ειναι:

1. ΥΓΕΙΑ
2. Αισιοδοξια, καλη διαθεση, χιουμορ και χαμογελο σε οτι και αν μας συμβει
3. Ασκηση (την εχω παραμελησει, οποτε σκεφτομαι απο το νεο ετος να ξεκινησω κατι που λατρευω να κανω και εχω να το κανω απο μικρο παιδι: κολυμβηση!)
4. Να τα παω καλα στη νεα μου δουλεια
5. Ανανεωση διπλωματος, αγορα SUV και αγορα ποδηλατου
6. Να μαθω να λεω οχι
7. Να γνωρισω νεο κοσμο
8. Να κανω ταξιδια στο εσωτερικο της χωρας και να γνωρισω μαγευτικα μερη που τα εχω διπλα και δεν τα εχω επισκευτει ακομα!
9. Να περασω περισσοτερο χρονο με ατομα που αγαπω
10. Να συμμαζεψω και να αρχειοθετησω τις σημειωσεις μου

Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη libre
Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 665 μηνύματα.

O libre έγραψε στις 14:13, 29-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
3. Ασκηση (την εχω παραμελησει, οποτε σκεφτομαι απο το νεο ετος να ξεκινησω κατι που λατρευω να κανω και εχω να το κανω απο μικρο παιδι: κολυμβηση!)

7. Να γνωρισω νεο κοσμο
Άμα εχεις οικον. περιθωρια, δες και για γκολφ. Γνωριζεις ατομα-κλειδια με ιδέες και διασυνδεσεις, αλλά βεβαια το κομματι ασκηση ειναι σχετικό. Μια παρτιδα μπορει να παρει τρεις ωρες και παραπανω που σημαινει περπατημα και καθαρο αερα. Το μυαλο οξυνεται γιατι τα χτυπηματα απαιτουν ακριβεια, αλλά σωματικως δεν γυμναζεσαι και πολυ. Ειναι ομως κατι που δεν εγκαταλειπεται με το περασμα της ηλικιας, οπως αλλα σπορ που απαιτουν μεγαλες αντοχες. Μετραει και το κομματι συναντηση. Δηλαδη οτι θα συναντηθεις με καποια θετικα αισιοδοξα ατομα, θα κουβεντιαζεις, θα πας για φαγητο μετα το παιχνιδι, θα σε συστησουν σε φιλους κλπ Παω καπου δυο φορες το μηνα κι αισθανομαι σαν να γεμιζουν οι μπαταριες. Εν περιληψει, σε κραταει σε ψυχοσωματικη φορμα, βοηθαει επαγγελματικά και συστηνεται κυριως για καριεριστες.
Παράθεση

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη aye
H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 571 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 17:41, 29-12-15:

το '15 για μένα ήταν μια αρκετά καλή χρονιά. Απέκτησα εμπειρίες, δοκίμασα νέα πράγματα, ανακάλυψα περισσότερα για μένα.

Για το 2016 οι στόχοι μου είναι
  • να καταφέρω να κάνω πιο αποτελεσματικό το διάβασμα μου
  • να μην αναβάλλω πράγματα που θέλω να κάνω
  • να αποκτήσω περισσότερο αυτοέλεγχο
  • να αγαπήσω τον εαυτό μου και να μην τον καταστρέφω
  • να γίνω πιο θετικός άνθρωπος και να γκρινιάζω λιγότερο
  • να προσέχω την διατροφή μου περισσότερο
  • να αποβάλλω το υπερβολικό άγχος
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 13:00, 30-12-15:

Καλή εξεταστική κυρίως.
Παράθεση

Vold (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vold
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,406 μηνύματα.

O Vold έγραψε στις 19:05, 30-12-15:

Καλή εξεταστική κυρίως.
Η οποία ξεκινάει με το ... καλημέρα
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 19:13, 30-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από Vold
Η οποία ξεκινάει με το ... καλημέρα
Χαχαχαχα ισχύει! Έτσι για να μας πάει καλά η χρονιά.
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,115 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 21:43, 30-12-15:

Νέοι στόχοι για το 2016 είναι:
  • Να μπορώ να διαθέσω λεφτά για πολλά ταξίδια στο εξωτερικό ( ναι οκ συμβιβάζομαι και μέ ένα ) και συναυλίες
  • Να πάρω αυτό το ρημάδι δίπλωμα οδήγησης που τόσο καιρό αναβάλλω ( meetmeinmontauk σε νιώθω!!!)
  • Να μη στεναχωριέμαι για μαλακίες
  • Να περιορίσω τις δεύτερες ευκαιρίες όταν αμφιβάλλω για το αν αξίζει
  • Να ξεκινήσω μια ξένη γλώσσα
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 23:55, 30-12-15:

Για το 2016 εύχομαι:

1. Να καταφέρω να συνεχίσω να πιστεύω στον εαυτό μου.
2. Να συνεχίσω να προσπαθώ για να πραγματοποιήσω το όνειρό μου.
3. Να πάρω το Γ2 στα γερμανικά ( oh Gott hilf mir bitte)
4. Να δεθώ ακόμα περισσότερο με τα άτομα που αγαπώ.
5. Να είναι όλοι γύρω μου υγειείς.

Ας ξεκινήσω με αυτούς και βλέπουμε
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,116 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 00:31, 31-12-15:

υγεία
περισσότερες μέρες γεμάτες χαμόγελο, αγάπη (ειλικρινή) και αισιοδοξία
Παράθεση

Emilouko (Βarn Owl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Emilouko
H Βarn Owl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,670 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε στις 00:45, 31-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
To 2014 ήταν μια πολύ καλή χρονιά για μένα. Πέρασα στη σχολή της 1ης μου επιλογής και μέχρι τώρα δεν το χω μετανιώσει. Έχω διαμορφώσει ιδέες σε αρκετά θέματα κι αν και έχω καιρό ακόμη μπροστά μου νομίζω σκέφτομαι πιο σφαιρικά.Εχω ήδη γνωρίσει άτομα που περνάω ευχάριστα μαζί τους και ταιριάζουμε σε πολλά θέματα πράγμα που σπάνια μου συνέβαινε στο χωριό μου γιατί ήμασταν κλειστή κοινωνία.Σκαμπανεβάσματα με την υγεία μου είχα αλλά τίποτα σοβαρό και δεν παραπονιέμαι γιατί άλλοι αντιμετωπίζουν χειρότερα και τους τελευταίους μήνες το διαπίστωσα.

Λοιπόν όσον αφορά το 2015

1. Θέλω να τα πάω καλά στις πρώτες εξετάσεις της σχολής μου και από το 2ο εξάμηνο να αρχίσω να έχω ένα σχετικό πρόγραμμα διαβάσματος και εξόδων.
2. Πρέπει να χάσω τα κιλά των εορτών και όχι μόνο Γενικά να ασχοληθώ περισσότερο και με τη φυσική μου κατάσταση.Μάλλον θα γραφτώ στο γυμναστήριο του ΑΠΘ επιτέλους.
3.Θέλω να κάνω τουλάχιστον 1 ταξίδι κατά προτίμηση στο εξωτερικό.Σκέφτομαι για εθελοντική εργασία σε workcamp αλλά δε ξέρω κατά πόσο θα το επιτύχω.Αν όχι φέτος το '16 σίγουρα.
4.Θέλω να διαβάσω περισσότερα βιβλία που δεν αφορούν το αντικείμενο σπουδών μου.
5.Ντάξει, αμελητέο, αλλά πρέπει να πάρω κινητό.Μπακατέλιασε το τωρινό μου και είναι στα τελευταία του
6.Ελπίζω να είμαι υγιής και αν συμβεί κάτι να μην απελπιστώ.
7.Θέλω να αποκτήσω περισσότερη αυτοπεποίθηση και να έχω το θάρρος να υποστηρίζω τη γνώμη μου και να μην κάμπτομαι από επικρίσεις άλλον.

Αυτά κυρίως.
Καλή χρονιά σε όλους
λελ
Απ ' όλα αυτά πήρα μόνο κινητό και έσκισα εξεταστική. Με τα υπόλοιπα γελάω απλά .
Α γράφτηκα και στο γυμναστήριοοο. Φετινός στόχος : να πηγαίνω.

Ντάξει. Για μένα στα ίδια κυμαίνεται η λίστα με κάποιες προσαρμογές.

Καλή χρονιά σ ' όλους
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη kleop
H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 562 μηνύματα.

H kleop έγραψε στις 11:51, 31-12-15:

Στοχοι για το 2016:
1.Να γνωρισω ατομα με ιδιες αποψεις
2.Να τα παω καλα στα μαθηματα της σχολης(πολυ κλισε)
3.Να εχουμε την υγεια μας ολοι ανεξαιρετως
4.Να σταματησει επιτελους αυτη η γκρινια και η μιζερια
5.Να και φετος εξωτερικο και να ανακαλυψω νεα μερη
6.Να σταματησω να γινομαι υπερβολικη και να περιορισω το αγχος μου
Αυτα...Δεν ξερω αν θα γινουν και ολα,αλλα παντα δεν σταματαμε να ελπιζουμε για το καλυτερο.
Καλη χρονια σε ολους με πολλες επιτυχιες!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotists13
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O panagiotists13 Πανελλήνιες είναι, θα περάσουν έγραψε στις 16:55, 31-12-15:

Στόχοι για το 2016:
1.Να κάνω καινούριους φίλους και να δεθώ ακόμα περισσότερο με αυτούς που ήδη έχω.
2.Να εξουδετερώνω τους εχθρούς μου κ τα άτομα που θέλουν να με βλάψουν έναν-έναν.
3.Να τελειοποιήσω γερμανικά,σουηδικά και ολλανδικά
4.Να κάνω "βουτιά" στις αρχαίες γλώσσες,να μάθω επιτέλους αρχαία (όχι την παπαγαλία του σχολείου,να μάθω να τα μιλάω,να διαβάζω κ να μεταφράζω κείμενα χωρίς να έχω δει τη μετάφραση πριν,όχι δλδ όπως κάνουμε στο σχολείο) και λατινικά.
5.Να ασχοληθώ επιτέλους με την επιστήμη της γλωσσολογίας,που πρόσφατα ανακάλυψα πως με ενδιαφέρει τόσο πολύ!Να βρω τη ρίζα κάθε αγγλικής,γαλλικής,γερμανικής,ολλανδικής και σουηδικής λέξης που ξέρω!!! (εντάξει,είναι λίγο τρελό αλλά θα κάνω ό,τι μπορώ )
Αυτά
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη panagiotists13 : 31-12-15 στις 16:58.
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,115 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 09:40, 13-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Νέοι στόχοι για το 2016 είναι:
  • Να μπορώ να διαθέσω λεφτά για πολλά ταξίδια στο εξωτερικό ( ναι οκ συμβιβάζομαι και μέ ένα ) και συναυλίες
  • Να πάρω αυτό το ρημάδι δίπλωμα οδήγησης που τόσο καιρό αναβάλλω ( meetmeinmontauk σε νιώθω!!!)
  • Να μη στεναχωριέμαι για μαλακίες
  • Να περιορίσω τις δεύτερες ευκαιρίες όταν αμφιβάλλω για το αν αξίζει
  • Να ξεκινήσω μια ξένη γλώσσα
...και δεν έκανα τίποτα απο αυτά.
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 10:24, 13-12-16:

Κάθε χρονιά οι ίδιοι στόχοι γιατί φυσικά δεν πραγματοποιήθηκε κανένας από αυτούς. ίσως αν τους κρατούσαμε για μας να καταφέρναμε ακόμα και το πιο μικρό πράγμα, μιας που δε θα τους γνώριζε κανείς.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. έγραψε στις 14:34, 13-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Το 15 ήταν από τις πιο κακές χρονιές που έχω ζήσει δυστυχώς. Έγιναν άσχημα γεγονότα, δύσκολες στιγμές, ζόρικες, αλλά δε το βάζουμε κάτω.
Το 2016 θα είναι καλύτερο.
Και ήταν. Το 2017 θα είναι ακόμα ακόμα ακόμα καλύτερο!
Ευχαριστώ το σύμπαν ή το Θεό or w/e
Το 2016 δεν ξεκίνησε καλά, αλλά από Μάρτιο και μετά πήγαν όλα καλά, όλα ρολόι, όλα όπως ήθελα είτε σε προσωπικό είτε σε επαγγελματικό επίπεδο.

Το νέο έτος θέλω υγεία για όοοοοολους γιατί είναι το πιο βασικό και ίσως το 2017 το περιμένω κάπως πιο "ώριμο" για μένα με μια πιο ώριμη κατάσταση στη ζωή μου, να πάρω επιτέλους δίπλωμα αυτοκινήτου & αυτοκίνητο, να ανέβουν τα έσοδα στα επαγγελματικά, να ξαναξεκινήσω γυμναστήριο και να κάνω διατροφή και ΑΓΑΠΗ ΑΓΑΠΗ ΑΓΑΠΗ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΙΑ.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,389 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 14:49, 13-12-16:

New Year New Me
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους