Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,674 εγγεγραμμένα μέλη και 3,028,297 μηνύματα σε 91,607 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 330 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Ερωτική εξομολόγηση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη CaneSenpai
Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 15:43, 18-02-15:

Καλησπερα στο forum, μετα απο 6 μηνες υπερπροσπαθειας με μια κοπελα πιστευω ηρθε η ωρα να της εκφρασω τα συναισθηματα μου..
Στην αρχη αρχισαμε με ενα γεια-καλημερα αλλα τωρα σχεδον καθε μερα κανουμε ολοκληρες συζητησεις... Πιστευω της αρεσω αλλιως γτ να μου δωσει σημασια και να μου μιλαει? Τελος παντων απλα επειδη εχω αρχιζει και κουραζομαι με ολη αυτην την ιστορια θα ηθελα να της πω οτι μου αρεσει να τελειωνω.. Φυσικα και καταλαβαινω οτι υπαρχει πιθανοτητα χιλοπιτας αλλα τι να κανω αν δεν προσπαθησω δεν θα μαθω ποτε... Θα ηθελα λοιπον να μου πειτε τι περιπου πρεπει να πω εκεινη της στιγμη.. Aν γινει καμια στραβη της λεω απλα να μην το πει σε κανεναν και δεν της ξαναενοχλω ποτε.. Για πειτε μου οποτε κατι καλο! Btw η κοπελα ειναι μικροτερη και λιγο ανωριμη (λογικο για την ηλικεια της) απο οτι εχω καταλαβει αλλα παιδια ειναι το κατι αλλο... Δεν ειναι οτι ειναι το μοντελο αλλα με κερδισε κατι πανω της..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Stavri_

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη Stavri_
H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 3,830 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε στις 16:32, 18-02-15:

Πόσο μικρότερη; θέλω να πω, είσαι 16. Είναι 15 ας πούμε;; Γιατί η ωριμότητα και στα 15 και στα 16, συνήθως, έχει περιορισμένη "εμβέλεια". Εξαρτάται και από τον άνθρωπο βέβαια, εννοείται αυτό. Αλλά όπως και να το κάνουμε, σχέσεις στα 15-16, στηρίζονται στον ενθουσιασμό, και καταρρέουν εύκολα. Οπότε, η κοπέλα που λες, σου έχει δείξει ότι σε βλέπει κάτι παραπάνω από φιλικά;; Βέβαια σε αυτό παίζει ρόλο και η δική σου συμπεριφορά. Γιατί, αν 6 μήνες τώρα, την προσέγγιζες άκρως φιλικά (που κάτι τέτοιο 'αισθάνομαι' ότι έγινε), μη σου φανεί παράξενο αν σου πει: "Σε βλέπω σα φίλο μου. Νόμιζα ότι και εσύ έτσι με βλέπεις". (Αυτό δε το λέω για να σε απογοητεύσω. Απλά για να καλύψουμε όλες τις περιπτώσεις! ). Επίσης, όταν ένα κορίτσι μιλάει σε ένα αγόρι, δε σημαίνει ότι 'σώνει και ντε' της αρέσει με τον τρόπο που εννοείς εσύ. Μπορεί απλά, να σε συμπαθεί, να σε νιώθει φίλο της, δικό της άνθρωπο.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 606 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 16:41, 18-02-15:

Την περναω 3 ταξεις Δεν ξερω αν μου το εχει δειξει τι να σου πω..για σχεση δεν το βλεπω ...για καμια φαση και αν γτ ενταξει ειναι και μικρη... Τωρα δεν ξερω αν με βλεπει σε φιλο δεν νομιζω... εγω πιστευω αξιζει να προσπαθησω γτ δεν με βλεπω καλα αν δεν μπορω να κανω κατι ουτε με αυτην δεν παω πουθενα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos188 (Ριχάρδος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Panos188
Ο Ριχάρδος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 875 μηνύματα.

O Panos188 έγραψε στις 17:02, 18-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από catloverGG
Καλησπερα στο forum, μετα απο 6 μηνες υπερπροσπαθειας με μια κοπελα πιστευω ηρθε η ωρα να της εκφρασω τα συναισθηματα μου..
Στην αρχη αρχισαμε με ενα γεια-καλημερα αλλα τωρα σχεδον καθε μερα κανουμε ολοκληρες συζητησεις... Πιστευω της αρεσω αλλιως γτ να μου δωσει σημασια και να μου μιλαει? Τελος παντων απλα επειδη εχω αρχιζει και κουραζομαι με ολη αυτην την ιστορια θα ηθελα να της πω οτι μου αρεσει να τελειωνω.. Φυσικα και καταλαβαινω οτι υπαρχει πιθανοτητα χιλοπιτας αλλα τι να κανω αν δεν προσπαθησω δεν θα μαθω ποτε... Θα ηθελα λοιπον να μου πειτε τι περιπου πρεπει να πω εκεινη της στιγμη.. Aν γινει καμια στραβη της λεω απλα να μην το πει σε κανεναν και δεν της ξαναενοχλω ποτε.. Για πειτε μου οποτε κατι καλο! Btw η κοπελα ειναι μικροτερη και λιγο ανωριμη (λογικο για την ηλικεια της) απο οτι εχω καταλαβει αλλα παιδια ειναι το κατι αλλο... Δεν ειναι οτι ειναι το μοντελο αλλα με κερδισε κατι πανω της..
Ας πούμε να σου μιλάει και να μην της αρέσεις δεν παίζει ε;
Αχαχαχαχαχα αν γίνει καμμιά στραβή λέει να μην το πει σε κανέναν. Εγώ λέω να τη βάλεις να σου υπογράψει κιόλας. Ποτέ δεν ξέρεις.
Ενώ εσύ είσαι ώριμος τρομάρα σου!
Πού πας με τέτοια μυαλά, μου λες;
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 17:09, 18-02-15:

Γιατι τι ειπα λαθος ρε τρελε? Οχι θα κατσω να γινω ξεφτιλα σε ενα σχολειο να μιλανε μετα μεχρι και οι χειροτεροι.. Επισης δεν υπαρχει φιλια αναμεσα σε αγορια και κοριτσια και δεν παμε καν ιδια ταξη! Μου μιλαει ετσι δηλαδη επειδη δεν εχει τι να κανει και λεει "αχ ας του πω 2 μαλακιες" . Λογικα το εχει καταλαβει οτι μου αρεσει και μπορει να προσπαθει να μου το δειξει ! Επισης μου ειπε πριν λιγο καιρο ποτε θα βγουμε καμια βολτα! Ολα αυτα ειναι φιλικα δηλαδη?
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panos188 (Ριχάρδος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Panos188
Ο Ριχάρδος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 875 μηνύματα.

O Panos188 έγραψε στις 18:26, 18-02-15:

Γιατι τι ειπα λαθος ρε τρελε? Οχι θα κατσω να γινω ξεφτιλα σε ενα σχολειο να μιλανε μετα μεχρι και οι χειροτεροι.. Επισης δεν υπαρχει φιλια αναμεσα σε αγορια και κοριτσια και δεν παμε καν ιδια ταξη! Μου μιλαει ετσι δηλαδη επειδη δεν εχει τι να κανει και λεει "αχ ας του πω 2 μαλακιες" . Λογικα το εχει καταλαβει οτι μου αρεσει και μπορει να προσπαθει να μου το δειξει ! Επισης μου ειπε πριν λιγο καιρο ποτε θα βγουμε καμια βολτα! Ολα αυτα ειναι φιλικα δηλαδη?
Είναι πιθανόν βρε αγόρι μου γλυκό να της αρέσεις, δε λέω. Απλά μην το δένεις κόμπο. Και μην το 'χεις τόσο σίγουρο. Ωραία είναι τα όνειρα αλλα και μία δόση πραγματικότητας δε βλάπτει. Και εξάλλου, δεν ξέρω τι διαλόγους έχετε κάνει μεταξύ σας! Μακάρι πραγματικά να αρέσεις στο κορίτσι.
Αυτό το δεν υπάρχει φιλία ανάμεσα σε αγόρια και κορίτσια μπορεί να με τρελάνει. Αν το πιστεύεις αυτό, δεν ξέρεις τι χάνεις φίλε μου.
Όπου θέλει ρε θα το πει το κορίτσι ότι της έκανες ερωτική εξομολόγηση, και στην Τατιάνα άμα λάχει θα μεσολαβήσω εγώ να παίξει πρώτο θέμα. Άμα είναι και συμπαθητικό κορίτσι και γράφει και στην κάμερα, μέχρι κι η Ντέζυ Κουβελογιάννη θα σας βγάλει. Αναμενουμε νέα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 18:48, 18-02-15:

Πιστεψε με ειμαι πολυ ρεαλιστής και ξερω τι μου γινεται.. η κοπελα δειχνει καποια σημαδια...Τωρα το πολυ οπως ειπα να φαω μια χυλοπιτα να με στειλει σπιτι :P Btw το ξεκινησα το θεμα για να μου πειτε τι πρεπει να πω.. Να της πω παμε καπου μονοι και μετα? Δεν σε βλεπω σαν φιλη μονο και τετοια θα πω? Βοηθεια :D
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,745 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:13, 18-02-15:

Στο κοσμοπόλιταν έχει πολύ ωραίες συμβουλές για τα γκομενικά σας..
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,702 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 19:15, 18-02-15:

νομίζω ότι αυτό θα σου βγει αυθόρμητα... μην περιμένεις να σου πούμε εμείς πως θα εκφράσεις τα αισθήματά σου, πες ό,τι νιώθεις.
εμένα το άλλο δεν μου άρεσε... δηλαδή αν δεν κάνετε σχέση, δεν σε νοιάζει? και μόνο με μια... "φάση" θα είσαι ικανοποιημένος?
σκέψου το λίγο.... αν δεν νιώθεις κάτι ουσιαστικό και θες απλά να περάσεις καλά, να της το πεις. ψάξε πρώτα μέσα σου τι νιώθεις και μετά πες το
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,745 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 19:23, 18-02-15:

Μετά απο τη φάση θα θέλει και άλλη φάση, και μετά και άλλη και μετά θα σκαλώσει και θα θέλει παραπάνω.
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 20:22, 18-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
νομίζω ότι αυτό θα σου βγει αυθόρμητα... μην περιμένεις να σου πούμε εμείς πως θα εκφράσεις τα αισθήματά σου, πες ό,τι νιώθεις.
εμένα το άλλο δεν μου άρεσε... δηλαδή αν δεν κάνετε σχέση, δεν σε νοιάζει? και μόνο με μια... "φάση" θα είσαι ικανοποιημένος?
σκέψου το λίγο.... αν δεν νιώθεις κάτι ουσιαστικό και θες απλά να περάσεις καλά, να της το πεις. ψάξε πρώτα μέσα σου τι νιώθεις και μετά πες το
Μα ουτε εγω ξερω πως να τα εκφρασω τι να πρωτο πω..Θα το σκεφτω και λεω να κανω κινηση αυτην την βδομαδα!Κοιταξε να δεις δεν ειναι θεμα τι θελω εγω ειναι τι ειναι το σωστο..θα δω και αυτη τι θελει βεβαια και θα πραξω αναλογα

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Μετά απο τη φάση θα θέλει και άλλη φάση, και μετά και άλλη και μετά θα σκαλώσει και θα θέλει παραπάνω.
Καλα ας γινει μια φαση και μετα δεν με νοιαζει τπτ..Πηγα 16 χρονων πριν λιγο και νομιζω εχω αργησει παρα πολυ στον τομεα αυτον.. Βασικα ενταξει ημουν στα παπαρια μου πριν λιγο καιρο δεν με ενοιαζε κιολας αλλα τωρα καταλαβαινω καποια πραγματα! Θα δειξει πως θα παει..αντε να δουμε
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 20:30, 18-02-15:

Υπάρχει στάνταρ ηλικία για να έχεις ερωτική επαφή με άλλο άτομο και να φλερτάρεις;
Έλα Χριστέ και Παναγιά..
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,702 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 20:44, 18-02-15:

ΜΗΝ παρασέρνεσαι. όποτε είναι να συμβεί κάτι, θα συμβεί. μη βιάζεσαι επειδή το "επιβάλλει" ο περίγυρος.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 21:12, 18-02-15:

Οχι,απλα το λεω επειδη ενταξει στην ταξη μου για παραδειγμα τα νορμαλ παιδια εχουν κανει καποια πραγματα και αυτοι που δεν ειναι τοσο νορμαλ και δεν τους νοιαζει μαλλον δεν εχουν κατι απολυτως τπτ..Εγω ομως δεν ανηκω στην κατηγορια τους... Απλα μου φαινεται περιεργο ολο αυτο το θεμα.. Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια παιδια.. Ελπιζω να πραγματοποιηθουν οι στοχοι μου.. ο κοπος ανταμείβεται ελπιζω!
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

youhou (takis)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη youhou
Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

O youhou έγραψε στις 21:46, 18-02-15:

Τελος παντων απλα επειδη εχω αρχιζει και κουραζομαι με ολη αυτην την ιστορια θα ηθελα να της πω οτι μου αρεσει να τελειωνω..
Πιστευω θα το εκτιμησει αν της πεις: ''Μου αρεσει να τελειωνω.''

Βαλε ενα κομμα ρε φιλε,ενδιαμεσα, με πεθανες.
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 21:48, 18-02-15:

Χαχαχαχαχα τι προσεξε Eνταξει κλαιω απλα!
Παράθεση

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη KeepDreaming!
H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 616 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε στις 22:15, 18-02-15:

Κάτσε ρε συ...
Πιστεύεις ότι ένα κοριτσάκι στα 13 του, ξέρει τι είναι "φάση" και θέλει να κάνει; Εγώ στα 13 μου εντάξει γούσταρα ένα αγοράκι αλλά μας φανταζόμουν να περπατάμε χεράκι χεράκι, ε άντε και κανένα φιλάκι.Σε φάσεις και τέτοια ούτε που πήγαινε το μυαλό μου.Επίσης, το να λες ότι δεν το βλέπεις για σχέση αλλά μόνο για καμιά φάση, δεν σε τιμά καθόλου.
Βρες κάποια στην ηλικία σου βρε παιδί μου...
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,650 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 22:44, 18-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από KeepDreaming!
Κάτσε ρε συ...
Πιστεύεις ότι ένα κοριτσάκι στα 13 του, ξέρει τι είναι "φάση" και θέλει να κάνει; Εγώ στα 13 μου εντάξει γούσταρα ένα αγοράκι αλλά μας φανταζόμουν να περπατάμε χεράκι χεράκι, ε άντε και κανένα φιλάκι.Σε φάσεις και τέτοια ούτε που πήγαινε το μυαλό μου.Επίσης, το να λες ότι δεν το βλέπεις για σχέση αλλά μόνο για καμιά φάση, δεν σε τιμά καθόλου.
Βρες κάποια στην ηλικία σου βρε παιδί μου...
Και εγώ όταν ήμουν 13 τα ίδια ακριβώς με σένα σκεφτόμουν. Ιδέα δεν είχα από όλα αυτά, μαύρα μεσάνυχτα είχα.

Αν και η διαφορά των τριών χρόνων που έχεις με την κοπέλα δεν είναι τίποτα, στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι τεράστια. Δεν θα γνωρίζει τίποτα απολύτως, άντε να χει δει καμιά ρομαντική ταινία αλλά μέχρι εκεί. Ψάξε για κοπέλα κοντά στην ηλικία σου ή έστω κάποια που δεν είναι πρωτάρα σε αυτά για να μην πληγωθεί, γιατί με την 13χρονη θα κάνεις ό,τι είναι να κάνεις και μετά θα την παρατήσεις απ ότι κατάλαβα, αυτή εφόσον -λογικά- θα είσαι το πρώτο αγόρι με το οποίο θα αρχίσει να πειραματίζεται ας πούμε, θα κολλήσει με την πάρτυ σου και εσύ δεν θα δίνεις δεκάρα.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 23:00, 18-02-15:

Σας πληροφορω οτι η κοπελα εχει κανει πιο πολλα πραγματα απο εμενα... Ξερω πολυ καλα το παρελθον της ... Επισης 13-14 να δεις τι κανουν στον δικο μου σχολειο τουλαχστον .. Εχουν ξεπεταχτει τα κοριτσια τωρα και το βλεπω πολυ καλα.. Επισης ειναι αδυνατον να βλεπω κοπελα στην ηλικεια επειδη η αναπτυξη μου δεν ειναι πολυ απλα για λυκειο! Τα κοριτσια κοιτανε μεγαλυτερους...
-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

H meetmeinmontauk έγραψε στις 23:10, 18-02-15:

Σας πληροφορω οτι η κοπελα εχει κανει πιο πολλα πραγματα απο εμενα... Ξερω πολυ καλα το παρελθον της ... Επισης 13-14 να δεις τι κανουν στον δικο μου σχολειο τουλαχστον .. Εχουν ξεπεταχτει τα κοριτσια τωρα και το βλεπω πολυ καλα.. Επισης ειναι αδυνατον να βλεπω κοπελα στην ηλικεια επειδη η αναπτυξη μου δεν ειναι πολυ απλα για λυκειο! Τα κοριτσια κοιτανε μεγαλυτερους...
έλα τώρα, σιγά που έχουν ξεπεταχτεί από τα 13... άλλο τι θέλουν να δείχνουν. επίσης τι λογική είναι αυτή? τα φτιάχνεις με 13χρονα επειδή μικροδείχνεις? πλάκα κάνω. σοβαρά όμως, μην περιορίζεσαι στα στερεότυπα. κάνε αυτό που νιώθεις και μην κοιτάς τι λένε οι άλλοι!!
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε στις 23:11, 18-02-15:

Τι να σου πω, εσύ ξέρεις την κοπέλα άρα και εσύ ξέρεις το παρελθόν της. Αλλά είναι μόνο 13 τι μπορεί να ξέρει παραπάνω από εσένα; Δηλαδή από ποια ηλικία ξεκίνησε την σεξουαλική ( !; ) της ζωή, από τα 10; Φαντάζομαι με μεγαλύτερο της θα πήγε αν ήταν αλλά και πάλι 13 είναι, που τον βρήκε πια; Στην παιδική χαρά; Μάλλον επειδή φαίνεται και καλά ξεπεταγμένη σε έλκυε και τίποτα παραπάνω. Τα κορίτσια μπορεί να κοιτάνε μεγαλύτερους και επόμενο είναι αλλά αν το επιδιώξεις δεν είναι ακατόρθωτο να σε κοιτάξει κοπέλα 17-18. Σιγά 16 είσαι και συ δεν υπάρχει τόσο τεράστια διαφορά. Αλλαξε τρόπο σκέψης και κάνε κίνηση.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 23:25, 18-02-15:

Αληθεια μερικες εχουν τρελαθει... απο τους κολλητους μου ακουω τι κανουν μερικες αλλα δεν ειναι του θεματος τωρα! Βασικα,μπορουμε να μεινουμε πανω στο θεμα και να μην παμε αλλου? Αφηστε να ξερω λιγο καλυτερα την συγκεκριμενη περιπτωση της κοπελας... Πρεπει να καταλαβετε οτι το κανω και για την εμπειρια ολο αυτο..θα μου τυχει τιποτα σε καμια 4ημερη και θα κολλησω σαν χαζος.. ΕΙπες να κανω αυτο που νιωθω και αυτο θα κανω !
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα έγραψε στις 23:34, 18-02-15:

Αληθεια μερικες εχουν τρελαθει... απο τους κολλητους μου ακουω τι κανουν μερικες αλλα δεν ειναι του θεματος τωρα! Βασικα,μπορουμε να μεινουμε πανω στο θεμα και να μην παμε αλλου? Αφηστε να ξερω λιγο καλυτερα την συγκεκριμενη περιπτωση της κοπελας... Πρεπει να καταλαβετε οτι το κανω και για την εμπειρια ολο αυτο..θα μου τυχει τιποτα σε καμια 4ημερη και θα κολλησω σαν χαζος.. ΕΙπες να κανω αυτο που νιωθω και αυτο θα κανω !
Λες και δεν γνωρίζουμε τι παίζει στις μέρες μας σε αυτές τις ηλικίες που είναι η κοπελιά.
Γιατί να κολλήσεις; Κανείς δεν γεννήθηκε ξέροντας να φιλάει, στην πορεία της ζωής του έμαθε. Αν βιάζεσαι γίνεις έμπειρος από τώρα, τι θα κάνεις σε μερικά χρόνια; Πιστεύω πως θα έχεις χορτάσει την όλη φάση των σχέσεων μακροχρόνιων ή μη και δεν θα σου κάνει αίσθηση αν βρεις αργότερα. Ο,τι δεν έκανες τώρα δηλαδή να έχεις μια ανέμελη ζωή χωρίς να σε νοιάζει τίποτα σοβαρό θα το κάνεις στην ηλικία των 30 πχ. Θα φέρεσαι σαν μικρό παιδί επειδή πριν από 15 χρόνια ήθελες να το παίξεις μεγάλος. Δικαίωμά σου βέβαια, δική σου ζωή είναι οπότε ό,τι θες εσύ θα κάνεις, κανείς δεν θα σου πει ερωτεύσου τώρα ή αργότερα. Αφού ήξερες από την αρχή πως την θες, τότε που σκάλωσες και δεν έκανες κίνηση από μόνος σου και ήθελες να στο πούμε εμείς;
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 23:34, 18-02-15:

...μετα απο 6 μηνες υπερπροσπαθειας με μια κοπελα ... Τελος παντων απλα επειδη εχω αρχιζει και κουραζομαι με ολη αυτην την ιστορια θα ηθελα να της πω οτι μου αρεσει να τελειωνω.. Φυσικα και καταλαβαινω οτι υπαρχει πιθανοτητα χιλοπιτας... Aν γινει καμια στραβη της λεω απλα να μην το πει σε κανεναν και δεν της ξαναενοχλω ποτε... Την περναω 3 ταξεις... εγω πιστευω αξιζει να προσπαθησω γτ δεν με βλεπω καλα αν δεν μπορω να κανω κατι ουτε με αυτην δεν παω πουθενα... ειμαι πολυ ρεαλιστής και ξερω τι μου γινεται... Καλα ας γινει μια φαση και μετα δεν με νοιαζει τπτ..Πηγα 16 χρονων πριν λιγο και νομιζω εχω αργησει παρα πολυ στον τομεα αυτον.. Βασικα ενταξει ημουν στα παπαρια μου πριν λιγο καιρο δεν με ενοιαζε κιολας αλλα τωρα καταλαβαινω καποια πραγματα!....Οχι,απλα το λεω επειδη ενταξει στην ταξη μου για παραδειγμα τα νορμαλ παιδια εχουν κανει καποια πραγματα και αυτοι που δεν ειναι τοσο νορμαλ και δεν τους νοιαζει μαλλον δεν εχουν κατι απολυτως τπτ..Εγω ομως δεν ανηκω στην κατηγορια τους... Ελπιζω να πραγματοποιηθουν οι στοχοι μου.. ο κοπος ανταμείβεται ελπιζω!....Σας πληροφορω οτι η κοπελα εχει κανει πιο πολλα πραγματα απο εμενα... Ξερω πολυ καλα το παρελθον της ...Επισης ειναι αδυνατον να βλεπω κοπελα στην ηλικια επειδη η αναπτυξη μου δεν ειναι πολυ απλα για λυκειο! Τα κοριτσια κοιτανε μεγαλυτερους...
Παλικάρι μου, το ότι ζητάς γνώμες σημαίνει ότι θα δεχθείς και αυτούς που θα "σου την πούνε". Πάμε λοιπόν:
1) Σιγά την υπερπροσπάθεια να πιάσεις κουβέντα με ένα κοριτσάκι 13 χρονών.
2) Το να θέλεις να δημιουργήσεις σχέση μόνο και μόνο επειδή το κάνουν οι άλλοι, το βρίσκω απλά ανώριμο.
3) Από τα γραφόμενά σου προκύπτει ότι έβαλες στόχο ένα 13χρονο κορίτσι επειδή αισθάνεσαι ότι δεν "σε παίρνει" να τα "ρίξεις" σε συνομήλική σου. Αυτό αν δεν είναι δειλία και ανασφάλεια, τι είναι;
4) Το να θέλεις απλά μια φάση και μετά δε σε νοιάζει, τι σημαίνει; Λίγο χούφτωμα (και φυσικά μετά ...homework) ώστε να νοιώσεις και να δείξεις στους άλλους ότι έκανες και εσύ "κάτι";
5) Όταν κάποιος επιχειρεί κάτι, δέχεται και το ρίσκο. Εσύ θέλεις σε περίπτωση άρνησης να τηρήσει το νόμο της σιωπής (omerta) της μαφίας;
6) Είμαι πολύ περίεργος να μάθω το "παρελθόν" ενός κοριτσιού 13 χρονών. Να φανταστώ καμιά καρδούλα στο facebook?
7) Αν όπως λες οι "διαστάσεις" σου δεν είναι μεγάλες, αυτό δε σημαίνει ότι πρέπει να βρεις κοπέλα από το δημοτικό. Υπάρχουν και στο λύκειο κορίτσια στα κυβικά σου.
8.) Η χυλόπιτα στην περίπτωσή σου είναι πολύ πιθανή.
9) Μόνο ρεαλιστής δεν μπορείς να χαρακτηριστείς από αυτά που γράφεις.
10) ΔΙΑ ΤΑΥΤΑ: Κόψε τις σαχλαμαρίτσες με τη μικρή, προσπάθησε να σκέφτεσαι πιο ώριμα και να ξεπεράσεις τις ανασφάλειές σου και μη θεωρείς ότι είναι υποχρεωτικό να τα "φτιάξεις" με κάποια μόνο και μόνο για να τα "έχεις" (ή να παίρνεις ...δουλειά για το σπίτι). Ηρέμησε και κάποια στιγμή θα βρεις κάποια κοπέλα της ηλικίας σου και της κλάσης σου που να ταιριάξετε.

22 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs (Τίμος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο Τίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνογράφος . Έχει γράψει 1,246 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 01:45, 19-02-15:

Πλάκα έχει να διαβάζεις μια στο τόσο εφηβικές μ@λακιούλες , σου φτιάχνουν τη διάθεση.
Όσο για το προβλημα σου, αγόρασε της μια Barbie ή ενα σχοινάκι μηπως σε συμπαθήσει και σε φωνάξει να παίξετε.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vivian.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vivian.
H Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 413 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε στις 11:30, 19-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Ο Μεγάλος Δίας μίλησε

Συμφωνώ απόλυτα με τα παραπάνω. Θα σου πρότεινα να προσπαθήσεις να κανονίσετε καμιά βόλτα και βλέπεις τι γίνεται απο εκεί και πέρα.

Επίσης δεν καταλαβαίνω την λογική ότι επειδή πάτε 4ημερη πρέπει οπωσδήποτε να φασωθείς με κοπέλα. Ξεκολλήστε και συγκεντρωθείτε λίγο εσείς τα 16χρονα.

Εμείς δηλαδή που πάμε 5ημερη πρέπει να πάρουμε όλη την Θεσσαλονίκη για να πούμε οτι περάσαμε τέλεια??
Παράθεση

fashionista

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fashionista
H fashionista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H fashionista έγραψε στις 14:43, 19-02-15:

Διαβασα πιο πανω για το ποσο προχωρημενο μπορει να ειναι ενα κοριτσι στα 13.Επειδη ερχομαι σε καθημερινη επαφη με τους εφηβους λογω της δουλειας θελω να πω οτι ειναι πολυ πιο προχωρημενα απ'οτι ημασταν εμεις στη εφηβεια .Κυριολεκτικα εχω ακουσει τερατα και το τι γινεται στις εκδρομες .

Τωρα στο θεμα μας,μπορει η κοπελα να εχει καταλαβει οτι σαρεσει μπορει και οχι,εσυ πες της το.Και αν δεν της αρεσεις και τι εγινε,τι θα πει θα γελαει ολο το σχολειο μαζι σου,αμα σου αρεσει πολυ δεν θα σε νοιαζει τι θα λενε οι αλλοι.
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 14:45, 19-02-15:

Με κουραζετε αληθεια... Μου βρηκε ο αλλος 10 κακα σε ευχαριστω δια που μου τονωσες την αυτοπεποιθεση! Εγω θα το σηνεχισω και δεν νοιαζει κιολας ... Πολυ εκατσα με σταυρωμενα τα χερια.. Δηλαδη τι κερδιζω με το να περιμενω μια σωστη κοπελα? Μεγαλο λαθος εξαρχης που καθησα και εγραψα σε αυτο το forum.. Περιμενα απαντησεις για την ερωτηση που εκανα τα αλλα μου φαινονται περιττα! Κανετε λες και ειναι τεραστιο θεμα και α και ου και τι κανεις με την μικρη. Δεν θα την πληγώσω αν ειναι αυτο το προβλημα σας..
Παράθεση

timonierhs (Τίμος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο Τίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνογράφος . Έχει γράψει 1,246 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 14:52, 19-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από fashionista
Διαβασα πιο πανω για το ποσο προχωρημενο μπορει να ειναι ενα κοριτσι στα 13.Επειδη ερχομαι σε καθημερινη επαφη με τους εφηβους λογω της δουλειας θελω να πω οτι ειναι πολυ πιο προχωρημενα απ'οτι ημασταν εμεις στη εφηβεια .Κυριολεκτικα εχω ακουσει τερατα και το τι γινεται στις εκδρομες .
Τι γίνεται δηλαδή στις εκδρομές ? Παίζουν μπουκάλα ;
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 14:58, 19-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Καλα καλα ασε μας να ξερουμε εμεις καλυτερα τι γινεται...
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 15:27, 19-02-15:

Στις πολυήμερες εκδρομές, τα αγόρια κουβαλούν στις βαλίτσες τους κούτες με προφυλακτικά, ελπίζοντας ότι θα γ........... , αλλά συνήθως τα πολεμοφόδια επιστρέφουν ανέπαφα και τα αγόρια με . . . . .

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

H meetmeinmontauk έγραψε στις 16:24, 19-02-15:

Με κουραζετε αληθεια... Μου βρηκε ο αλλος 10 κακα σε ευχαριστω δια που μου τονωσες την αυτοπεποιθεση! Εγω θα το σηνεχισω και δεν νοιαζει κιολας ... Πολυ εκατσα με σταυρωμενα τα χερια.. Δηλαδη τι κερδιζω με το να περιμενω μια σωστη κοπελα? Μεγαλο λαθος εξαρχης που καθησα και εγραψα σε αυτο το forum.. Περιμενα απαντησεις για την ερωτηση που εκανα τα αλλα μου φαινονται περιττα! Κανετε λες και ειναι τεραστιο θεμα και α και ου και τι κανεις με την μικρη. Δεν θα την πληγώσω αν ειναι αυτο το προβλημα σας..
βρε καλέ μου, δεν σου είπε κανείς να μην της μιλήσεις. αλλά φάσκεις κι αντιφάσκεις. τη μια λες "θέλω σχέση" και την άλλη πως δεν σε νοιάζει, αν γίνει απλά μια φάση. απλά ξεκαθάρισε τι θες πρώτα. κάνεις κάτι μαζί της επειδή έχει ένα... "παρελθόν" και εσύ θες εμπειρίες ή σου αρέσει πραγματικά? όπως και να 'χει καλή επιτυχία!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fashionista

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fashionista
H fashionista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H fashionista έγραψε στις 16:45, 19-02-15:

Μπουκαλα?μπααα ειναι ξενερωτο για αυτους.Απο στριπτιζ μεχρι και οργια εχω ακουσει.Δυστηχως βιαζονται πολυ να με μεγαλωσουν ,εδω τα 10-11 χρονα βλεπουν σκληρο πορνο.
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 17:51, 19-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
βρε καλέ μου, δεν σου είπε κανείς να μην της μιλήσεις. αλλά φάσκεις κι αντιφάσκεις. τη μια λες "θέλω σχέση" και την άλλη πως δεν σε νοιάζει, αν γίνει απλά μια φάση. απλά ξεκαθάρισε τι θες πρώτα. κάνεις κάτι μαζί της επειδή έχει ένα... "παρελθόν" και εσύ θες εμπειρίες ή σου αρέσει πραγματικά? όπως και να 'χει καλή επιτυχία!
Μου αρεσει πολυ... Δεν την θελω για μια ξεπετα αλλα δεν ξερω τι θελει και αυτη μπορει και αυτη να μην θελει να το σηνεχισουμε που ξερεις... Ευχαριστω πολυ btw
Παράθεση

Lilla My

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lilla My
H Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.

H Lilla My έγραψε στις 10:19, 22-02-15:

αν δεν μπορω να κανω κατι ουτε με αυτην δεν παω πουθενα...
Δηλαδη τι κερδιζω με το να περιμενω μια σωστη κοπελα?
Καλα ας γινει μια φαση και μετα δεν με νοιαζει τπτ..Πηγα 16 χρονων πριν λιγο και νομιζω εχω αργησει παρα πολυ στον τομεα αυτον..
Πρεπει να καταλαβετε οτι το κανω και για την εμπειρια ολο αυτο..θα μου τυχει τιποτα σε καμια 4ημερη και θα κολλησω σαν χαζος..
Πώς θα ένιωθες, αν άκουγες ότι κάποια κοπέλα είπε αντίστοιχα πράγματα για σένα;

Με συγχωρείς, αλλά εμένα αυτά δε μου φαίνονται λόγια, που θα έλεγε κανείς, έστω και σε τρίτους, αν πραγματικά του άρεσε μια κοπέλα. Όχι χυλόπιτα, χαστούκι θα έπρεπε να σου δώσει.

Η μόνη συμβουλή που μπορώ να σου δώσω είναι να προσέξεις πώς θα εκφραστείς και τα λόγια που θα διαλέξεις. Γιατί όσο συνεχίζεις να εκφράζεσαι όπως εδώ, όντως, δεν πας πουθενά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lilla My : 22-02-15 στις 10:39.
15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 11:44, 22-02-15:

Μπορει ολα αυτα να τα ειπα ετσι τελος παντων μερικα πραγματα μην τα παιρνεις στα σοβαρα που λεω! Αυτο το μηνυμα που θα γραψω τωρα αυτο ισχυει,οποτε παμε λοιπον.

Μπορει να λεω στους φιλους η και στο εαυτο μου καμια φορα παμε γερα να την ριξουμε να της πεθανουμε στο χουφτωμα την γκομενα... Αλλα τιποτα απο αυτα δεν ισχυει.. Γενικα πιο παλια ημουν πολυ ευαισθητος ανθρωπος σαν παιδι για παραδειγμα θυμαμαι ειχε γενησει η γατα μου 6 μωρακια και ενα πρωι ξυπνησα και ειδα το ενα πατημενο στο δρομο.. Τοσο κλαμα δεν ειχα ξαναριξει στην ζωη μου.. Πριν 1-2 χρονια ειδα μια συζητηση με τους γονεις μου και αρχισε να λεει ο πατερας και να μην σταμαει να με ταπωνει και πραγματικα δακρυσα... Τελος παντων τωρα εχω μεγαλωσει κιολας 16 χρονων εφτασα,γυμναζομαι οσο μπορω δεν μου επιτρεπεται να κλαιω πια. Ολα αυτα βεβαια που ειπα μπορει να μην εχουν νοημα αλλα ηθελα να τα ξερετε απλα.. Τελος παντων,την κοπελα μπορει να την εχω ερωτευτει δεν ξερω τι ειναι ερωτας κιολας ποτε στην ζωη μου δεν ειχα κανα τοσο ποσο μεγαλη προσπαθεια για κατι . Εγω φανταζομαι την κατασταση να την αγκαλιαζω να την φιλαω και ετσι..Ουτε καν θα την ακουμπησω σε αλλα σημεια και σας λεω αληθεια. Απλα θελω να της πω τα συναισθήματα μου γιατι θα βαρεθει και εκεινη.. Σε περιπτωση χιλοπιτας πολυ απλα δεν την ξαναμιλαω ουτε την ενοχλω . Οτι ειναι να γινει ας γινει εγω εκανα οτι καλυτερο μπορουσα! Λεω να την φωναξω για καμια ταινια σπιτι και αμα παρω ενα ναι θα της μιλησω! Ευχαριστω παντος για τον κοπο σας!
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 20:25, 24-02-15:

Αχου μωρε τι του λετε του παιδιου! 15 χρονων ειναι...
Λοιπον αγορακι μου, εγω σου λεω να πας να της την πεσεις, να της πεις κοπελια εμενα μου αρεσεις θες να γινει τιποτα? Ε αμα κατσει, εκατσε. Αμα δεν κατσει σιγα το πραμα υπαρχουν κι αλλες. Στο μονο που θα ηθελα να σου εφιστησω την προσοχη ειναι να μην κοροιδευεις τα κοριτσια γιατι δεν ειναι σωστο, ξερεις... Να σαι ειλικρινης. Δηλ μαρεσεις προχωραμε κι αμα τραβηξει τραβηξε... Αμα ειναι ευαισθητη να το προσεξεις λιγακι παραπανω, αυτο. Δηλαδη αν σου ζητησει κατι περισσοτερο σχεση πχ, να σαι ντομπρος οτι θες η δε θες. Στα κοριτσια δε λεμε ψεμματα κι αναλαμβανουμε την ευθυνη των πραξεων μας. Ενταξει? Επισης, το να της ζητησεις να μην το πει ειναι κατα τη γνωμη μου λαθος. Να μαθεις να αναλαμβανεις την ευθυνη των πραξεων σου. Σιγουρα καπου θα το πει, οποιαδηποτε κι αν ηταν καπου θα το λεγε, δεν εχεις δικαιωμα να της ζητησεις κατι τετοιο. Αλλιως μην το προχωρησεις...
Κανε 'ανδρικα' βηματα οταν θα εισαι ετοιμος να αντιμετωπισεις την καθε κατασταση, ακομα και την ξεφτιλα που λες. Ετσι ειναι οι σωστοι αντρες, που αναλαμβανουν τις ευθυνες και παιρνουν ρισκα!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 24-02-15 στις 20:30.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,695 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 22:23, 24-02-15:

Οι περισσότεροι εδώ στο φόρουμ ειδικά αρκετές κοπέλες πρέπει να μην πέρασαν ποτέ από 15-16 ετών. Έλεος...
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 15:35, 25-02-15:

Ποπο τι κειμενο εγραψα πριν ο ηλιθειος τελος παντων ντραπηκα που το εγραψα και δεν μπορω να το σβησω κιολας! Τελος παντων, αληθεια κουραστηκα με αυτην την κατασταση δεν τραβαει πουθενα πρεπει να το πω να τελειωνω και οτι ειναι να γινει ας γινει ! Εχω φτασει σε σημειο να τρωω δουλεμα απο τους φιλους μου που δεν εχω κανει κατι και εχουν κανει αλλα παιδια τα οποια ειναι ας μην το σχολιασω... Απλα κουραστηκα... Απλα το βλεπω αστειο ολο αυτο που γινεται! Ευτηχως εχω απειρη υπομονη...
Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

H meetmeinmontauk έγραψε στις 15:42, 25-02-15:

ακόμα?? ε, πες το επιτέλους!!
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 15:43, 25-02-15:

Δεν την εχω δει ακομα Soοn ομως..
Παράθεση

ChriGian

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ChriGian
H ChriGian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H ChriGian έγραψε στις 19:00, 25-02-15:

Ποπο τι κειμενο εγραψα πριν ο ηλιθειος τελος παντων ντραπηκα που το εγραψα και δεν μπορω να το σβησω κιολας! Τελος παντων, αληθεια κουραστηκα με αυτην την κατασταση δεν τραβαει πουθενα πρεπει να το πω να τελειωνω και οτι ειναι να γινει ας γινει ! Εχω φτασει σε σημειο να τρωω δουλεμα απο τους φιλους μου που δεν εχω κανει κατι και εχουν κανει αλλα παιδια τα οποια ειναι ας μην το σχολιασω... Απλα κουραστηκα... Απλα το βλεπω αστειο ολο αυτο που γινεται! Ευτηχως εχω απειρη υπομονη...

Λοιπόν έλεγα να μη γράψω τίποτα σε αυτό το θέμα,γιατί ειλικρινά το θεώρησα ευτελές, αλλά πέφτει συνεχώς μπροστά μου και με αυτά που γράφεις αγόρι μου δεν μπορώ...
Το γεγονός ότι τρως δούλεμα από τους φίλους σου επειδή δεν έχεις κάνει κάτι δεν τιμά ούτε εσένα ούτε την παρέα σου. Επίσης δεν σε τιμά το γεγονός ότι βρήκες μία 3 χρόνια αν δεν κάνω λάθος μικρότερή σου (ποσώς με ενδιαφέρει αν έχει κάνει ΤΑ όργια όπως μπορεί να έχεις υπαινιχθεί σε προηγούμενα σχόλια)και θέλεις να κάνεις οπωσδήποτε κάτι γιατί σε πήραν τα χρόνια ξαφνικά και γιατί νιώθεις λίγος. Τα προβλήματα αυτοεκτίμησης που έχεις μη τα βγάζεις σε καμία κοπέλα (που στη συγκεκριμένη περίπτωση όπως αρκετές φορές έχεις γράψει την θες για καμια φάση). Σαν συμβουλή, λύσε πρώτα τα θέματα με τον εαυτό σου. Δεν λέω είσαι μικρός και σε αυτή την ηλικία σκέφτεστε μόνο το πραγματάκι που έχετε μέσα στο παντελόνι σας... Απλά σαν συμβουλή, δεν χρειάζεται να βιάζεσαι, να υποτιμάς τον εαυτό σου και την εκάστοτε κοπέλα και γενικά να σε νοιάζει τι θα πουν οι άλλοι: παρέα και λοιποί...
Το γεγονός ότι έχουν κάνει άλλα παιδιά, άστο.. Και εμείς περάσαμε από την ηλικία σου και ακούγαμε άλλες κοπέλες που είχαν κάνει διάφορα αλλά κάναμε τις επιλογές μας...
Και μία χάρη και ας φανώ κακιά... Αντί να κάθεσαι και να σκας αν σε έχουν πάρει τα χρόνια και αν έχεις κάνει κάτι, νομίζω ότι θα ήταν μία καλή αρχή να ανοίξεις ένα λεξικό...
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 20:11, 25-02-15:

Δουλεμα και πλακα θα γινεται σε καθε παρεα..προσωπικα εμενα δεν με πειραζει τοσο γιατι ξερω οτι το λενε και για πλακα αλλα και για να με ξυπνησουν! Η ηλικεια ειναι ενα θεματακι βεβαια αλλα μικροσποπικο μπορστα στα αλλα.. Η αυτοεκτιμηση μου τι σχεση εχει με την κοπελα? Δεν ειπα οτι την θελω για μια φαση μονο απλα ειπα οτι για εκει παει οχι επειδη το θελω εγω αλλα γτ πρεπει το γιατι αφηστε το σε εμενα.. Δεν με νοιαζει τι θα πουν οι αλλοι το κανω για μενα! Ενταξει, απλα ειναι λιγο λυπηρο να βλεπω αυτα τα παιδια που δεν εχουν τιποτα παραπανω απο εμενα να κανουν πραγματα. Σε αυτο κατηγορω τον εαυτο μου και μονο και τις επιλογες μου! Την ορθογραφια αστην δεν ειναι επι του θεματος.. Εχω συνηθισει να γραφω greeklish και αγγλικα σε μεγαλο βαθμο και γραφω και πολυ γρηγορα..Λαθη θα γινονται!
Παράθεση

ChriGian

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ChriGian
H ChriGian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H ChriGian έγραψε στις 21:45, 25-02-15:

Τι να πω αγόρι μου....
Το θέμα της αυτοεκτίμησής σου το προβάλεις μέσα από τα λόγια σου για το τι θες από αυτή την σχέση με την κοπέλα...
Όταν λες ότι άλλοι έχουν κάνει πράγματα και έχουν πολύ λιγότερα από εσένα να ξέρεις πως ΕΣΥ είσαι αυτός που κρίνεις ότι έχουν πολύ λιγότερα... Γι εσένα μπορεί αυτοί να είναι λιγότερο ωραίοι, λιγότερο μάγκες, λιγότερο μέσα σε όλα, αλλά αυτοί που εσύ υποτιμάς πολύ πιθανόν να ξέρουν να φέρονται ΣΩΣΤΑ σε μία κοπέλα...
Και να ενημερώσω ότι είμαστε Έλληνες και οφείλουμε να μάθουμε να μιλάμε και να γράφουμε σωστά ελληνικά και όχι αυτά τα greeklish που έχει γεμίσει ο τόπος... Έτσι πληροφοριακά το λέω...
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:54, 25-02-15:

Μωρε chrigian παιδι ειναι, ισως ακομα δυσκολευεται να εκφραστει οπως ακριβως νιωθει..
Αφου λεει το παιδι δεν την θελει για μια φαση..
Αφου μας εγραψε οτι δεν ηταν σωστος ο τροπος που εγραψε... Το παραδεχτηκε το αγορι..
Αντι του στησιματος στον τοιχο δε συζητατε καλυτερα; Ετσι ισως τον βοηθησεις να καταλαβει κι εσυ οτι δεν εκφραζονται ολοι με τον ιδιο τροπο.
Εγω δεν πιστευω παντως πως ο θεματοθετης ειναι απο τις αληταριες που ψαχνουν να κανουν την ζημια κ να φυγουν μετα ή να κράζουν. Πιστευω ομως πως θελει κουβεντα γιατι ειναι σε μια ηλικια δυσκολη.
Να καταλαβει πως το σημαντικο δεν ειναι να δειχτει, αλλα οτι κανει να το κανει επειδη το αισθανεται. Και πως οταν μιμουμαστε τους φιλους, δυστυχως δεν τα καταφερνουμε στο τελος γιατι απλα δεν ειμαστε εμεις

Λιγο καταννοηση βρε παιδι.. chrigian αν επιτρεπεται ποσων χρονων εισαι;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 25-02-15 στις 23:03.
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 23:39, 25-02-15:

Λες και με ξερει μιλαει Που ξερεις πως φαιρομαι σε μια κοπελα εσυ? Απο αυτα που γραφω μηπως? Επισης απαγορευονται οι ελληνικοι χαρακτηρες σε μερικα πραγματα που κανω οποτε αναγκαστικα αλλες γλωσσες!

Μindcircus σε ευχαριστω για την κατανοηση! Ισως εχεις δικιο δεν ξερω πως να εκφραστω τοσο καλα γιατι ακομα ουτε εγω ξερω τι θελω καλα καλα... Να σου πω την αληθεια ποτε δεν ημουν μαγκας ισως και το αντιθετο λιγο χεστης .
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:14, 26-02-15:

Δεν ειναι τοσο ασχημο να εισαι χεστης.. Το ασχημο κατλοβερ ειναι να εισαι και να μην το εχεις συνειδητοποιησει. Το οτι το εχεις συνειδητοποιησει, μηπως πρεπει να σε βαλει σε σκεψεις γιατι εισαι και πως θα ηθελες να εισαι κι ολα αυτα.. Πολλα αγορια στην ηλικια σου δυσκολευονται να εκφραστουν ή φοβουνται να κανουν κινησεις επειδη οι φιλοι θα τους πουν κατι. Αυτο υπηρχε παντα, δεν ειναι μονο τωρα. Κι εγω οταν πηγαινα σχολειο ηξερα αγορια που εκαναν πραγματα για να δειχτουν(και κοριτσια!). Το αρνητικο σε αυτο ειναι πως απο τη μια, τα κοριτσια βλεποντας το αυτοσε σενα θα δυσκολευτουν να σε εμπιστευτουν και το δευτερο αρνητικο εσυ να δυσκολευεσαι να κανεις αυτο που θελεις μην τυχον και ο φιλος σου πει πως ειναι λαθος. Αληθεια, οι φιλοι σου αυτοι νομιζεις δεν κανουν λαθη? Το οτι καυχιουνται για τα επιτευγματα τους τους καθιστα αυτοματα μαγκες και σωστους? Εσυ τι λες που τους ξερεις?
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 00:25, 26-02-15:

Τι να πω και εγώ που κάνω σχεδόν πάντα τη πρώτη κίνηση μόνη μου.
Παράθεση

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη KeepDreaming!
H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 616 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε στις 00:26, 26-02-15:

Μα γιατί έχουν γίνει τόσο χέστες αυτά τα αγόρια πια;
Έχω αρχίσει να απελπίζομαι!
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:30, 26-02-15:

Εγω δεν ξερω κοριτσια να σας πω την απαντηση, οι λογοι ποικιλλουν.. Καποια πραγματα ξεκινουν και μεσα απο το σπιτι... Οταν τα αγορια τα παραχαιδευουν ειναι φυσικο επομενο να δυσκολευονται αργοτερα. Επισης και τα κοριτσια ειναι πλεον πολυ δυναμικα και γλωσσουδικα που καπου χανουν τα ορια..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ερωτική εξομολόγηση - Από Pure_Seduction
      Το θέμα έχει λάβει 47 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-11-12 στις 23:02.
    • Ερωτική Εξομολόγηση - Από Elpi-da
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-11-10 στις 16:05.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους