Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,512 μηνύματα σε 75,357 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 388 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

e-steki on vBulletin 3.5.1

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 04:41, 10-11-05:

Όπως πιθανώς να παρατηρήσατε το λογισμικό του forum αναβαθμίστηκε στην τελευταία έκδοση του vBulletin, την 3.5.1.
Η έκδοση αυτή διορθώνει πολλά bugs, το σημαντικότερο εκ των οποίων, είναι το πρόβλημα του encoding όταν κάποιο post γινόταν μέσω quick reply ή επεξεργαζόταν μέσω quick edit.
Εαν παρατηρήσετε κάποιο bug μετά την αναβάθμιση παρακαλούμε να το αναφέρετε για να το διορθώσουμε. Άνθρωποι είμαστε κι εμείς και μπορεί να ξεχάσαμε κάτι!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 475 μηνύματα.

O Covenant έγραψε: στις 14:26, 10-11-05:

Μεγιες και καλοριζικη η αναβαθμιση.

Ελπιζω οσα προβληματα ειχαν προκυψει κατα το παρελθον (προσωπικα ειχα ενα,αλλα σχετικα ασημαντο) και να ανταμοιφθουν οι κοποι σας.

Για ακομη μια φορα μπραβο για την πολυ καλη δουλεια σας
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

S1RHC

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O S1RHC έγραψε: στις 19:56, 10-11-05:

Μεγεία!
Μήπως υπάρχει κ κανα update για το VBA ωστε η κεντρική σελίδα του σαιτ να φορτώνει πιο γρήγορα;
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:40, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από S1RHC
Μεγεία!
Μήπως υπάρχει κ κανα update για το VBA ωστε η κεντρική σελίδα του σαιτ να φορτώνει πιο γρήγορα;
Eμένα μια χάρα γρήγορα μου φορτώνει... Τι συνδέση έχεις;
Παράθεση

S1RHC

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O S1RHC έγραψε: στις 15:17, 11-11-05:

DSL έχω αλλά το περιέργο είναι πως σήμερα φόρτωσε γρήγορα (~18ΚΒps έδωσε max. ο μετρητής του opera ενώ πχ το engadget ανοιξε με 29 max.). Είμαι με HOL. Σίγουρα δεν αποτελεί πρόβλημα στην πλοήγηση μου στο σαιτ η ταχύτητα αυτή (άλλοστε παλιά έμπαινα με dial-up)... απλώς αναρωτιέμαι που εντοπίζεται το πρόβλημα
έχετε πάντως το πιο γρήγορο quick reply που έχω δει
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 15:19, 11-11-05:

Απλώς εμένα, αλλά και σε άλλους που έχω ακούσει δεν έχουν πρόβλημα με την ταχύτητα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Αναβάθμηση σε vbulletin 3.6.8 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-08-07 στις 14:39.
    • e-steki on vBulletin 3.6 - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 76 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-08-06 στις 13:41.
    • e-steki on vBulletin 3.5 - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-03-06 στις 16:47.
    • e-steki on vBulletin 3.5.2 - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-12-05 στις 14:22.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα