Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,091 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,025 μηνύματα σε 74,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ντρέπομαι να πάω σε ψυχολόγο

Theo22

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Theo22
Ο Theo22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Theo22 έγραψε στις 20:38, 23-03-15:

Γειας σας πριν 4 χρονια πηγα σε ψυχολογο για καποια προβληματα που ειχα και τωρα που εχω παλι καποια θεματα ντρεπομαι να τον παρω τηλεφωνο γιατι μου φαινεται οτι κανω βηματα προς τα πισω ..νομιζα οτι ειχα ξεπερασει καποια θεματα αλλα ειχα λαθος τελικα...επισης ηταν δωρεαν ψυχολογος και δεν ξερω αμα δουλευει πια εκει...επισης μπορει να δουλευει αλλα με πληρωμη..αμα τον παρω τηλεφωνο και μου πει οτι πρεπει να τον πληρωσω εγω δεν εχω λεφτα..για αυτο πηγα εξαρχης σε εκεινον..τι να κανω ρε παιδια βοηθηστε με λιγο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nelliel
H Nelliel αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 713 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε στις 16:15, 24-03-15:

Παρε τηλεφωνο και ρωτα αν δουλευει εκει και αν χρεωνει. Αν χρεωνει πες του οτι δεν εχεις χρηματα και ρωτα τον αν υπαρχει καποιος αλλος διαθεσιμος που δεν παιρνει χρηματα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 12:02, 08-04-15:

Αν θες να μιλήσεις ακόμα και τώρα και νιώθεις κάπως, υπάρχουν και οι γραμμές υποστήριξης. Θα προσπαθήσουν να σε βοηθήσουν όσο μπορούν, άλλωστε για εκείνους οποιοδήποτε πρόβλημα/θέμα έχει κάποιος, είναι σημαντικό. Όσο για το οικονομικό να μην σε απασχολεί, η υποστήριξη και η βοήθεια παρέχεται εντελώς δωρεάν από σταθερό ή κινητό τηλέφωνο.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους