Εύρεση επαγγελματικού ενδιαφέροντος

Theo22

Νεοφερμένος

Ο Theo22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Γεια σας παιδια ειμαι 20 χρονων και δεν εχω βρει ακομα με τι δουλεια θα ασχοληθω..απο μικρος ηθελα να γινω ποδοσφαιριστης αλλα λογω ενος τραυματισμου στο ποδι δεν καταφερα να ασχοληθω επαγγελματικα..περασα σε μια σχολη σε τει η οποια δεν με ενδιαφερει καθολου και ηδη στο 2ο ετος την εχουν παρατησει οι μισοι φοιτητες τους ετους μου...εχω πεσει πολυ ψυχολογικα λογω και της οικονομικης καταστασης της οικογενειας μου και της Ελλαδας γενικοτερα που παει απο το κακο στο χειροτερο..το μεγαλυτερο μου προβλημα ειναι οτι δεν εχω ενα παθος οπως ο κολλητος μου που ειναι ηθοποιος και ξερει οτι γουσταρει αυτο που κανει παρα την κριση και τις δυσκολιες..δεν εχω κατι να κυνηγαω δεν εχω στοχους ..ψαχνω εδω και μηνες για δουλεια μπας και παω σε κανενα ιεκ και δεν βρισκω τιποτα...το χειροτερο ειναι οτι εχω επαναπαυθει στους γονεις μου που οτι μπορουν κανουν για να μην μου λειψει τιποτα.δεν ξερω τι να κανω εχω απελπιστει :/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Πάντως για ποδοσφαιριστής ξέχνα το. Με τα πρόσφατα παπαριλίκια του Κοντονή το ελληνικό ποδόσφαιρο θα ψοφήσει ανεπιστρεπτί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Πάντως για ποδοσφαιριστής ξέχνα το. Με τα πρόσφατα παπαριλίκια του Κοντονή το ελληνικό ποδόσφαιρο θα ψοφήσει ανεπιστρεπτί.

Το ειχε φαει η ακμαιοτητα και ο κοντονης το ξεπαστρεψε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Το ειχε φαει η ακμαιοτητα και ο κοντονης το ξεπαστρεψε. :P
Και εκεί που η ντροπή απ'την ήττα απέναντι στους ηλεκτρολόγους-ξυλοκόπους-μαραγκούς των Νήσων Φερόε άρχισε να ξεθωριάζει, τσουπ σκάει και ο Κοντονής να απομονώσει όλους τους ομίλους και την εθνική από τον υπόλοιπο κόσμο. Α ρε νίλα που μας περιμένει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Και εγώ πριγκίπισσα ήθελα να γίνω, αλλά η Κέητ με τον Γουίλιαμ προξενεύουν αλλού έμαθα το παιδί τους...:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόνστανς

Νεοφερμένος

Η Κόνστανς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Δηλαδή δεν έχεις όρεξη να τελειώσεις την σχολή που είσαι τώρα; Εγώ θα σου έλεγα να την τελειώσεις, κάνε ένα κουράγιο και ταυτόχρονα θα μπορούσες να πας και σε κάποιο ιεκ σε μια ειδίκευση που να σε ενδιαφέρει, δεν μπορεί όλο και κάτι θα σου αρέσει, τόσες υπάρχουν. Εσένα σου αρέσει η δουλειά που επέλεξε ο κολλητός σου; Μήπως τελικά να ήθελες να γίνεις και συ ηθοποιός; Αλλά μην το αφήσεις έτσι, ψάξτο γιατί θα πας 30 ετών και ακόμη οι γονείς σου θα σε συντηρούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Εχεις επιλογες ομως αρα σκεψου τι μπορεις να κανεις.Να ξαναδωσεις πανελληνιες για καποια σχολη που σε ενδιαφερει,να τελειωσεις τη σχολη οσο πιο γρηγορα γινεται και να δωσεις κατατατακτηριες σε αλλη ειναι πολλοι που το κανουν και μπορεις να χτισεις με συνδιασμο πτυχιων.Το κινητρο σου θα ειναι να αφοσιωθεις στιςσπουδες σου και να μαθεις οσο περισσοτερα γινεται.Γυμναστικη ακαδημια θα σου προτεινα,τωρα γινεται χαμος με τα γυμναστηρια,προπονητικη μπορεις επισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top