Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,798 μηνύματα σε 74,634 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ο/η φίλος/η σας σε στριπτιτζάδικο

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 13:34, 11-11-05:

Με αφορμή το προσεχές bachelor του κολλητού ο καλος σας είναι "υποχρεωμένος" να επισκευτεί το κοντινό "στριπτιτζάδικο" ποιά είναι η αντιδραση σας?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Covenant
Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 475 μηνύματα.

O Covenant έγραψε στις 13:42, 11-11-05:

Aν προκειται να ειναι bachelor party και την αλλη μερα παντρευεται ο κολλητος μου,τοτε θα κανω οτι περισσοτερο μπορω για να περασει υπεροχα εκεινη την βραδια,καθως αυτα τα παρτι εχουν καθιερωθει για τα καλα.

Προβλεπετε ανδρικο μεθυσι,ανδρικες συζητησεις και αναπωληση του παρελθοντος σαν πιτσιρικια.

Σιγουρα ειναι μια ιδιαιτερη στιγμη για εναν αντρα οταν παντρευεται,ιδιως οταν εχει διπλα του τους φιλους του που μεγαλωσαν μαζι απο την εφηβεια,δινουμε οι ανδρες μια ιδιαιτερη αξια στο προσωπο του ανδρα φιλου μας και για μενα θα ηταν πολυ ιδιαιτερη βραδια,βλεποντας το ατομο που αγαπω να αλλαζει κεφαλαιο στην ζωη του.

Εννοειτε πως το βραδι θα ειναι αφιερωμενο στην διασκεδαση,χωρις βεβαια αυτο να συνεπαγεται απιστια για την μελλοντικη νυφη,καθως τα πλαισια διασκεδασης θα ειναι "λογικα" για τον γαμπρο (χωρις να περιλαμβανει τους υπολοιπους )

Y.Γ.εχεις μηπως κατι στα υποψιν σου ,γιαυτο ανοιξες το θεμα;Αν προκειται για πραγματικη κατασταση,τοτε να επιστρατευσουμε την φαντασια μας

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 13:46, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από VarX

Y.Γ.εχεις μηπως κατι στα υποψιν σου ,γιαυτο ανοιξες το θεμα;Αν προκειται για πραγματικη κατασταση,τοτε να επιστρατευσουμε την φαντασια μας
Φυσικα και ναι!

Καταρχήν το τόπικ δεν είναι για να πάς εσύ στο bachelor αλλα ... η κοπέλα σου.

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε στις 13:50, 11-11-05:

Πες μου οτι παντρευεσαι!!!

Δεν θα ειχα προβλημα κανενα,καθως θα εκανα κ εγω το ιδιο!!

Για επεξηγησε περισσοτερο το ζητουμενο παρακαλω

Εσυ δεν νομιζω να μεινεις με σταυρωμενα χερια...

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 13:52, 11-11-05:

Εξαρτάται πόση "εμπιστοσύνη" έχω στον καλό μου....
Αν δεν του έχω, (κακώς μεν αλλά συμβαίνουν κι αυτά σε όλους μας) μάλλον ψιλοζορίζομαι και του ζητάω να πάω και γω μαζί για.... χαβαλέ

Αν του έχω εμπιστοσύνη, του λέω ποιό κατά τη γνώμη μου θα ήταν το καλύτερο, τον τσιγκλάω, του κάνω πλάκα και κανονίζω μαζί του ποιά ώρα βολεύει και τους δύο μας να πάει ώστε να πάω και γω στο αντίστοιχο στριπτιτζάδικο για να τσεκάρω για τη νύφη

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 13:58, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Covenant
Πες μου οτι παντρευεσαι!!!
Covenant καλέ μου, μάλλον άργησες, διότι ο Γιαννάκης μας παντρεύτηκε αρχές Σεπτεμβρίου. Οπότε πάει η ευκαιρία για ξεσάλωμα με τσίτσιδες καλονές απ'τις γειτονικές μας χώρες!

Όσο για τη δική μου αντίδραση, χμ... θα με πείραζε σίγουρα, και όλο το βράδυ το μυαλό μου θα ήταν κολλημένο στο τι μ@λ@κίες μπορεί να κάνει με τον κολλητό του και όλη την βρωμοπαρέα, αλλά δεν θα μπορούσα να αντιδράσω ούτε να μουτρώσω μια και έχει καθιερωθεί αυτός ο τρόπος διασκέδασης μια νύχτα πριν τον γάμο. Ίσως να φρόντιζα να είμαι με την παρέα της νύφης σε κάτι ανάλογο!!!!!

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 14:11, 11-11-05:

ωχ, ωχ, βρήκατε ένα από τα ευαίσθητα σημεία μου.....
Προφανώς δεν θα μπορούσα να του απαγορεύσω να πάει, αλλά θα με πείραζε πάρα πολύ.
Αυτό που θα με αποτέλειωνε, αν και δεν νομίζω να το μάθαινα, θα ήταν αν του έκαναν προσωπικό χορό.
Δηλαδή, δεν καταλαβαίνω, όταν η άλλη είναι επαγγελματίας δεν μετράει το χ**ούρεμα? Υπό Κ.Σ. υπήρχε περίπτωση κάποια κοπέλα να δεχτεί να έχει το αγόρι της μια γυμνή στην αγκαλιά του? ΟΧΙ! (προφανώς ούτε το αντίστροφο). Γιατί λοιπόν να το δεχτώ με την επαγγελματία?

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 14:20, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
Δηλαδή, δεν καταλαβαίνω, όταν η άλλη είναι επαγγελματίας δεν μετράει το χ**ούρεμα?
Καλά τα λες Palladin.... Άσε και το άλλο... Που όλοι δηλώνουν ότι πάνε σ'αυτά τα μέρη για τον χαβαλέ! Σκατούλες! Αμφιβάλλω αν υπάρχει έστω και ένας που δεν φτιάχνεται με το θέαμα! Άντρες.... τι περιμένεις!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 14:26, 11-11-05:

Προσωπικα δεν θα με πολυπειραζε...
Για να εχει φτασει να θελει να με παντρευτει η κοπελα, παει να πει οτι εχει τετοιο κάλο....εεε γουστο ηθελα να πω! , που δεν θα κοιταζε αλλον αντρα.
Περα απο τα αστεια, για να παντρευομαι ενα ατομο παει να πει οτι το εμπιστευομαι πανω απ'αολα.
Οποτε δεν θα ζηλευα.
Και σιγα!Τι παραπανω εχουν αυτοι οι στριπτιτζιαρηδες (ωραια λεξη...Εχει και ρημα:Στριπτιτζιαριζομαι! ), απο εμενα...
Αντε να ειναι και φετες, πιο ομορφοι και να κουνιουνται καλα...Εγω εχω... ...κατσε κατι εχω...κατι ψιλα στις τσεπες,μια μασημενη τσιχλα...Α ναι!Εχω και γοητεια!
(ποιος γελασε! )
Αλλα οπως ειπα δεν θα ανησυχουσα ουτε θα ζηλευα.
Για να φτασουμε στο γαμο παει να πει οτι ειμαστε φτιαγμενοι ο ενας για τον αλλο, σε ενα bachelor party θα κολλησουμε;

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε στις 14:53, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Covenant
Εννοειτε πως το βραδι θα ειναι αφιερωμενο στην διασκεδαση,χωρις βεβαια αυτο να συνεπαγεται απιστια για την μελλοντικη νυφη,καθως τα πλαισια διασκεδασης θα ειναι "λογικα" για τον γαμπρο (χωρις να περιλαμβανει τους υπολοιπους )
Αυτο για να μην νομιζουν οι κοπελες,οτι ολοι ειμαστε ιδιοι!

Δεν θα αφηνα σε καμια περιπτωση να προχωρησει (για τον φιλο μου) και να απατησει αμεσα την γυναικα που αυριο παντρευεται.
Θα υπαρξουν πολλες στιγμες διασκεδασης,καθως αυτο σημαινει bachelor (men`s habit) party αλλα τα πραγματα δεν θα ξεφυγουν απο την λογικη.

Τωρα για τους υπολοιπους φιλους του γαμπρου,δεν νομιζω να εχετε προβλημα να καλοπερασουν...

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 15:25, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Αμφιβάλλω αν υπάρχει έστω και ένας που δεν φτιάχνεται με το θέαμα! Άντρες.... τι περιμένεις!
Πολύ άντρες το βλέπουν αυτό σαν χαβαλέ....

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 15:49, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Πολύ άντρες το βλέπουν αυτό σαν χαβαλέ....

Το να ερεθίζονται?

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 15:59, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Με αφορμή το προσεχές bachelor του κολλητού ο καλος σας είναι "υποχρεωμένος" να επισκευτεί το κοντινό "στριπτιτζάδικο" ποιά είναι η αντιδραση σας?
στο καλό και με τη νίκη!!!

ψ(©weaky). για να φτάσαμε ως το γάμο, κάτι σημαίνει. όπερ, του έχω εμπιστοσύνη

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 17:26, 11-11-05:

η αντίδρασή μου,θα ήταν κάπως έτσι: .....σοβαρά!!!

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 17:29, 11-11-05:

Το να ερεθίζονται?
Και όμως...

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 17:56, 11-11-05:

@Covenant: η crazyhelen με κάλυψε παντρεμένος είμαι, και πρόσφατα, αλλα αύριο πάω στο bachelor του κουμπάρου μου!

Πάντως κυρίες μου εγώ σας πληροφορώ ότι με χαλάει, όχι γιατί είναι άσχημο μια γυναίκα να γδύνετε μπροστά σου αλλα γιατί χαλάει το μωρό μου, οπότε χαλάει και εμένα το ότι θα πάω.
Τι να κάνω όμως δεν έχω επιλογή!
Στο δικό μου bachelor όμως δεν πήγα! παρότι ολοι μου τα είχαν κάνει τσουρέκια να πάμε, δεν καταλαβένω ρε γμτ πρέπει όποσδήποτε να κουτουπώσω κάποια πριν παντρευτώ?

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 18:36, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Στο δικό μου bachelor όμως δεν πήγα! παρότι ολοι μου τα είχαν κάνει τσουρέκια να πάμε, δεν καταλαβένω ρε γμτ πρέπει όποσδήποτε να κουτουπώσω κάποια πριν παντρευτώ?
Σορρυ κιολας αλλα το να πας στο δικο σου Β.P. σημαινει οτι πρεπει να κουτουπωθεις με την χορευτρια ή την οποιαδηποτε εν παση περιπτωση ;
Εγω νομιζα οτι ειναι να παω σε κανα στριπτιτζαδικο π.χ. με τους φιλους μου, να πουμε τις μαμακιες μας, να βαλουν καμια χορευτρια να χορεψει για παρτη σου, ωστε να αρχισουν να σε δουλευουν οι ανυπαντροι κτλ κτλ.
Για κουτουπωματα και τα ρεστα εγω τα θεωρω μα-μα-κι-ες!

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 18:40, 11-11-05:

Δεν θα το έκανα εγώ ποτέ, οπότε θα με ενοχλούσε αν το έκανε η κοπέλα μου... Και δεν το βλέπω ως έθιμο γιατί δεν είναι έθιμο, αλλά μια βλακεία, χωρίς νόημα, η οποία έρχεται από την Αμερική. Ε, εδώ δεν είμαστ USA, αλλά Ελλαδιστάν!

Κ-Ο-Μ-Μ-Ε-Ν-Α αυτά... τουλάχιστον από εμένα, σε πρώτη φάση!

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε στις 18:46, 11-11-05:

Δεν ανεφερα καν να πας εκει για να κουτουπωσεις,θα πηγαινα για τους μονους λογους που ανεφερε και ο Mario,ειναι ακριβως αυτα που ειπα κ νωριτερα.

Θα πας για την παρεα,αν η γυναικα σου ξερει πως νιωθει για σενα,δεν εχει να την χαλασει τιποτα,απλα καλο θα ειναι να κανεις το χατιρι της παρεας.

Αν υπαρχει επικοινωνια και αγαπη,ας εισαι και παραγωγος πορνοταινιων.Αν θελεις να πας με αλλη δεν περιμενεις να πας σε στριπτιτζαδικο..

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 21:41, 11-11-05:

Εγώ πάντος με χαρά θα τον άφηνα να πάει με τους φίλους του να περάσει καλά να χαβαλεδιάσει τρέλα και σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα να πάω μαζί του! Έπειδή δηλαδή είμαστε ζευγάρι θα πρέπει να πηγαίνουμε παντού μαζι?

Φυσικά και δεν εννοώ να κουτούπωσει καμία αν ήθελε να το κάνει δεν θα περίμενε το βράδυ στο στριπτιζάδικο! θα το έκανε άλλη στιγμή και δεν θα έπερνα και είδηση (ίσχυει και το αντίστροφο φυσικά). Τι νοήμα έχει να είμαστε με κάποιον εάν δεν του έχουμε εμπιστοσύνη.....

ΑΑΑ...όσο αναφορά το Β.P μου την δίνει πολύ ώς έθιμο του νεοέλληνα που μυρίζει τρέλη "αμερικανιά"!

Παράθεση

Embrance

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Embrance
Ο Embrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O Embrance έγραψε στις 23:30, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
ωχ, ωχ, βρήκατε ένα από τα ευαίσθητα σημεία μου.....
Προφανώς δεν θα μπορούσα να του απαγορεύσω να πάει, αλλά θα με πείραζε πάρα πολύ.
Αυτό που θα με αποτέλειωνε, αν και δεν νομίζω να το μάθαινα, θα ήταν αν του έκαναν προσωπικό χορό.
Δηλαδή, δεν καταλαβαίνω, όταν η άλλη είναι επαγγελματίας δεν μετράει το χ**ούρεμα? Υπό Κ.Σ. υπήρχε περίπτωση κάποια κοπέλα να δεχτεί να έχει το αγόρι της μια γυμνή στην αγκαλιά του? ΟΧΙ! (προφανώς ούτε το αντίστροφο). Γιατί λοιπόν να το δεχτώ με την επαγγελματία?
Αμερικανικεσ μουρδες ειναει ολα αυτα.Υποκουλτουρα ονομαζοντε.Δηλαδη φτανουμε στο σημειο του γαμου και σκεφτομαστε τετοιες μουρδες?ΕΛΕΟΣ!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 23:41, 11-11-05:

Skulikaderoyli εγραψες...
Απλα...Respect!
Kαι να πω οτι συμφωνω και με την τελευταια σου φραση!

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 23:51, 11-11-05:

Λες και μετά το γάμο, δεν θα μπορεί πιά να πηγαίνει σε στριπτιζάδικα...

Παράθεση

JiMiOuS

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη JiMiOuS
Ο JiMiOuS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O JiMiOuS έγραψε στις 21:06, 12-11-05:

Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω. Όλα αυτά κατά τη γνώμη μου δείχνουν πόσο πολύ έχουμε την ανάγκη στο να μιμούμαστε ακόμη ξένα κοινωνικά πρότυπα του κ**ου!
Το να πάει η κοπέλα μου στο στριπτιτζάδικο δεν με ενοχλεί όπως και δεν θα ήθελα να την ενοχλεί αν πάω εγώ. Έτσι και αλλιώς το να εμποδίζεις κάποιον να κάνει αυτό που θέλει, είναι σαν να τον προκαλείς να το κάνει. Άσε που στο στριπτιτζάδικο δεν πας για να αποκτήσεις γκόμενα τη χορεύτρια, πας για χαβαλέ. Τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ...

Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jason93
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε στις 21:37, 14-11-05:

Εγώ δε θα το συνιστούσα αυό στον κολλητό μου 1 μέρα πριν το γάμο του.

Παράθεση

mousitsa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mousitsa
Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O mousitsa έγραψε στις 11:59, 17-11-05:

δεν θα με πηράξει καθόλου ....γιατί άλλωστε ... δεν σημαίνει όταν εχεις σοβαρή σχέση,είσαι παντρεμένος ότι τελείωσαν όλες οι δραστηριότητες που έκανες όταν είσουν ελεύθερος ...Και τέλος πάντων το οφθαλμόλουτρο δεν είναι και κακό ....

Παράθεση

jasper

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη jasper
H jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H jasper έγραψε στις 13:18, 17-11-05:

οκ θα με επιανε υστερια.:mad17:
..επρεπε να πω και εγω οτι δεν θα με πειραζε να δειξω ανωτερωτητα κτλ αλλα η αληθεια ειναι οτι θα ΖΗΛΕΥΑ τοσο πολυ

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 14:27, 26-12-05:

Εμένα ρε παιδιά δεν θα με πείραζε γιατί δεν έχει σκεφτεί να πάει με κάποια τέτοια και δεν ήθελε(και το ξέρω πολύ καλά αυτό γιατί πριν τα φτιάξουμε είμασταν αρκετά χρόνια φίλοι, τουλάχιστον απο την πλευρά μου)
κι εκτός αυτό αν θέλει να με απατήσει εκεί θα περίμενε να πάει για να το κάνει??θα με απατούσε οποιαδήποτε άλλη στιγμη.

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 14:52, 26-12-05:

Να πάει και να περάσει καλά
Όχι δεν με πειράζει...Άλλωστε έχω πάει κι εγώ σε στριπτιτζάδικο ενώ είχα σχέση και είχα περάσει πολύ ωραία

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 15:53, 26-12-05:

τις οποεις αποψεις μου για αυτο το θεμα θα τις ακουσετε στο meeting την πεμπτη, και πιστευω μετα θα εχετε αλλη αποψη

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kakerlak
H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 10:43, 13-10-06:

Άσε και το άλλο... Που όλοι δηλώνουν ότι πάνε σ'αυτά τα μέρη για τον χαβαλέ! Σκατούλες! Αμφιβάλλω αν υπάρχει έστω και ένας που δεν φτιάχνεται με το θέαμα! Άντρες.... τι περιμένεις!
Ευχαριστω με καλυψες απολυτα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Klaus
Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε στις 12:13, 13-10-06:

Που όλοι δηλώνουν ότι πάνε σ'αυτά τα μέρη για τον χαβαλέ! Σκατούλες! Αμφιβάλλω αν υπάρχει έστω και ένας που δεν φτιάχνεται με το θέαμα! Άντρες.... τι περιμένεις!
Κοίτα έχεις παρεξηγήσει λίγο τα πράγματα.Οποιαδήποτε να χορέψει πάνω σου ημίγυμνη θα φτιαχτείς,γενικότερα δεν μπορείς να ελέγξεις τις ορμές σου.Αλλά σόρρυ κιόλας δεν σημαίνει ότι σ αρέσει και το θέαμα, μην τα μπερδεύεις...

Τώρα αν αισθάνεσαι ανασφάλεια πιθανώς για τον άνθρωπό σου λογικό μου ακούγεται και εγώ θα ήμουν σε περίεργη φάση...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 12:23, 13-10-06:

Κοίτα έχεις παρεξηγήσει λίγο τα πράγματα.Οποιαδήποτε να χορέψει πάνω σου ημίγυμνη θα φτιαχτείς,γενικότερα δεν μπορείς να ελέγξεις τις ορμές σου.Αλλά σόρρυ κιόλας δεν σημαίνει ότι σ αρέσει και το θέαμα, μην τα μπερδεύεις...

Τώρα αν αισθάνεσαι ανασφάλεια πιθανώς για τον άνθρωπό σου λογικό μου ακούγεται και εγώ θα ήμουν σε περίεργη φάση...
εσενα θα σου ερεσε να φτιαχνοταν η κοπελα σου με αλλον?????

Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Klaus
Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε στις 13:13, 13-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Χαμένη
εσενα θα σου ερεσε να φτιαχνοταν η κοπελα σου με αλλον?????
Φυσικά και όχι και το λέω άννωθεν...
Την φορά που επισκεύτηκα τέτοιο μέρος ήμουν ελέυθερος όπως και τώρα.Γενικά στις σχέσεις μου είμαι αψεγάδιαστος...Απλά το ότι φτιάχνεσαι δν σημαίνει ότι πρόκειται να κάνεις και κάτι that's all

//edit κοίτα τα μηνύματά σου..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Klaus : 13-10-06 στις 13:21.
Παράθεση

DoLoReS

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη DoLoReS
H DoLoReS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H DoLoReS έγραψε στις 14:17, 13-10-06:

Δε θα είχα κανένα πρόβλημα να πάει.
Ούτε θα με πείραζε αν χόρευαν μπροστά του.
Είναι θέμα εμπιστοσύνης, πιστεύω.

Παράθεση

Bianca (Bάσια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Bianca
H Bάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H Bianca έγραψε στις 09:46, 14-10-06:

Συμφωνω απολυτα σχετικα με την εμπιστοσυνη, Εντουτοις δεν θα τον αφηνα να παει σε καμμια περιπτωση. Δεν θα εκανε τιποτα βεβαια, αλλα και που "τερπει" το ματι ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ!!!!

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 10:27, 14-10-06:

Για μπατσελορ και τετοια, αν και ειμαι αντιθετη σ'αυτες τις αμερικανιες, δε θα χαλουσα τη βραδια που ειχε κανονισει. Για να παει στο ασχετο, μια εξοδο να ξεσκασει το "παιδι" μαλλον θα ειχα βιδωθει ασχημα.

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 10:40, 14-10-06:

Δεν θα μου άρεσε να πάει και ούτε και θα πήγαινα και εγώ σε κάτι ανάλογο.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 11:05, 14-10-06:

έλα μωρέ, χαβαλές...
Και δε λέμε να πέσει πολύ γυμνό, αλλά τι να κάνεις, αν αυτό του ετοίμασαν...
Για να έχω φτάσει πριν το γάμο με αυτόν, δε θα τρέμω ένα πάρτι.

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 11:57, 14-10-06:

Εντάξει, αν είχαν κανονίσει τα μπακούρια φίλοι του να πάνε κι εγώ του απαγόρευα να πάει μαζί τους δεν θα ήμουν λίγο υπερβολική;

Βασικά με αφήνει αρκετά αδιάφορη το θέμα. Εξάλλου για χαβαλέ πάνε οι περισσότεροι. Αν το έκανε σύστημα, εντάξει, όχι απλά δεν θα μου άρεσε αλλά θα υπέθετα ότι κάτι δεν πάει καλά με την πάρτη του! Αλλά αν μιλάμε για κάτι σπάνιο μου φαίνεται λίγο υστερικό να έκανα θέμα.

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 12:06, 14-10-06:

εγω θα εκανα θεμα γιατι θα με ενοχλουσε εμενα
υποπτο δεν το θεωρω

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 15:49, 14-10-06:

Πιο πολύ κι εμένα το θέμα "αμερικανιά" με χαλάει...

Παράθεση

Madvil

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Madvil
Ο Madvil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Madvil έγραψε στις 15:55, 14-10-06:

Εγώ ήταν να πάω αλλά σκέφτηκα πως θα ένιωθα αν κι εκείνη πήγαινε σε κάτι αντίστοιχο για αυτό και δεν χρειάστηκε παρέμβαση της.

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 01:01, 18-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Εντάξει, αν είχαν κανονίσει τα μπακούρια φίλοι του να πάνε κι εγώ του απαγόρευα να πάει μαζί τους δεν θα ήμουν λίγο υπερβολική;

Βασικά με αφήνει αρκετά αδιάφορη το θέμα. Εξάλλου για χαβαλέ πάνε οι περισσότεροι. Αν το έκανε σύστημα, εντάξει, όχι απλά δεν θα μου άρεσε αλλά θα υπέθετα ότι κάτι δεν πάει καλά με την πάρτη του! Αλλά αν μιλάμε για κάτι σπάνιο μου φαίνεται λίγο υστερικό να έκανα θέμα.

Αχ κοπέλα μου σε ζηλεύω που είσαι cool. Εγώ θα του έκοβα το λαρύγγι και μετά θα τον ρωτούσα αν έχει κάτι να πει…Άκου εκεί …

Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε στις 07:22, 18-10-06:

Αχ κοπέλα μου σε ζηλεύω που είσαι cool. Εγώ θα του έκοβα το λαρύγγι και μετά θα τον ρωτούσα αν έχει κάτι να πει…Άκου εκεί …
με εκανες κ γελασα πρωι πρωι
κ βεβαια ειμαι μαζι σου.........

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 08:01, 18-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Εγώ θα του έκοβα το λαρύγγι και μετά θα τον ρωτούσα αν έχει κάτι να πει…Άκου εκεί …
lol

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 11:18, 18-10-06:

Από την στιγμή που δεν είναι συνήθεια και απλά προκύπτει πριν από κάποιο γάμο ενός φίλου δεν έχω πρόβλημα.
(πόσους φίλους έχει άλλωστε που θα τον καλέσουν στο bachelor τους?)

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 17:07, 18-10-06:

Εδώ προσπαθούν να δικαιολογήσουν την απιστία και να πουν ότι είναι δεδομένη a priori(δηλαδή δεν φταίμε εμείς κυρά μου η φύση φταίει που μας έκανε πολυγαμικοί) και εγώ θα τον αφήσω να μου πάει στο στόμα του λύκου? μπελά γυρεύω? Όοοοχι δεν έχει τέτοια.
Θα μου πεις ....οι άπιστοι βρίσκουν ευκαιρίες παντού.. αλλά να…κουβέντα να γίνετε…

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη roumana : 24-10-06 στις 11:23.
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη torry
H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H torry έγραψε στις 18:59, 20-10-06:

Νο problem! ΓΙατί να έχω άλλωστε? Για μάτι θα πάει! Του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη! Δεν είναι άλλωστε και κανένας λιγούρης ή κανένα πιτσιρίκι που δεν έχει ξαναδεί γυμνές να κ@λ@τρίβονται για να φοβάμαι μην τυχών και δεν μπορεί να κρατηθεί και "πάρει" την πρώτη που θα βρεί μπροστά του! ΕΛΕΟΣ!
Ασε που αν αντίστοιχα τύχενε να κάνει καμια φίλη μου bachelor σε παρόμοιο μαγαζί για γυναίκες, δεν θα δίσταζα να πάω ούτε ο καλός ου θα είχε θέμα με αυτό!

Παράθεση

filakhs

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη filakhs
Ο filakhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O filakhs έγραψε στις 21:54, 06-11-06:

καταρχην θα θελα να πω οτι εχω κανει το επαγγελμα του στριπτιζερ πριν απο καμποσα χρονια,οποτε θα σας παραθεσω την αποψη μου απο την αλλη πλευρα!!
το στριπτιζ γυναικιο η ανδρικο δεν εχει συμασια ,ειναι ενας χορος καπος ,ερωτικος.....!
το να δεις καποιον γυμνο να χωρεβει μπροστα σου δεν παει να παει οτι θα το 'κανεις' μαζη του.
σε καποια μαγαζια πριν καποια χρονια ειχαν ακουστη καπιεσ βιζιτες απο στριπτιζερ αλλα ειναι πολυ μεμονομενες περιπτοσης και συγουρα καποια τωρα ειναι κλειστα απο το ηθων.
τα σημερινα μαγαζια δεν εχουν κανενα απολητος φοβο σε οτι εχει να κανει με την πορνια.
το ολο παιχνιδι με το πελατη η την πελατη που θα παει σε ενα στριπτιζαδικο ειναι ενα τειμπλ τανσ φανερο η κρυφο και ειναι αυτο και μονον τιποτε παραπανο.
δεν παει να πει δηλαδη οτι ο ανθροπος που αγαπατε πειγε σε ενα τετιο μαγαζι να βρει ερωτικο συντροφο ,μην ξεχνατε οτι τετια μαγαζια εχουν κοκκινα φοτακια και ειναι μονο σε καποιες περιοχες τησ αθηνα οπος η οδο φυλης ,και καπου στο κεντρο βοτανικος,μεταξουργειο,κ,τ,λ,π
δεν λεω οτι δεν υπαρχει περιπτοση να μην βρεθεις πιο κοντα στον αλλον ερωτικα,αλλα αυτο εχει να κανει το ποσο σε θελει η/ο στριπτιζερ.αλλα σε καμια περιπτοση δεν θα γυνει κατι τετιο το 1 και μονο βραδυ στο μπατσελορ παρτυ...θα πρεπει ο αλλος να εχει παει καμια 30 φορες οστε να υπαρξη η γνοριμια και μετα να δωσουν το προτο ραντεβου κ,τ,λ,δεν ειναι τοσο απλο εξαλου το να κανεις σχεση με ατομα που δουλεβουν σε τετια μαγαζια...οσο και να σας φενετε παραξενο ειναι ποιο δυσκολο να πας με μια χορευτρια και να κανεις ερωτα ,,απο μια απλη γυναικα που γνωρισες καπου αλλου.
φανταστιτε οτι τετια ατομα γυναικες/ανδρες εχουν πολες προτασης απο πολα ατομα καθε μερα που πανε για δουλια .και μην ξεχνατε οτι δουλια τους ειναι ο χορος και τιποτε αλλο!!
δεν ξερω αν σας κουρασα αλλα επρεπε να ακουστει και η αλη πλευρα
σορι για τα ελληνικα μου αλλα δεν ξερω να γραφω καλα λογο του οτι εχω μεγαλωσει ολανδια.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους