Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,640 εγγεγραμμένα μέλη και 3,027,465 μηνύματα σε 91,570 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 620 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Τα μεγαλύτερα ξενύχτια της ζωής σας

Andypro (Απόλυτο Μηδέν)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Andypro
Ο Απόλυτο Μηδέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 13 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 309 μηνύματα.

O Andypro δε θα σας τα πρηξει, μη φοβαστε έγραψε στις 17:04, 28-05-15:

Ποια ώρα ήταν αυτή που είχατε κοιμηθεί πιο αργά; Σας έχει τύχει ποτέ να μην κοιμηθείτε καθόλου;

Εγώ το πιο αργό που είχα κοιμηθεί ποτέ ήταν στις 04:00 για πολλούς λόγους [αϋπνία, ανγούλα κ.ά.]. Όποτε πάω σε γάμους κλπ. πρίζω τους γονείς μου να φύγουμε νωρίς! (πριν τις 01:00! )

Εάν θέλετε να συζητήσετε σχετικά με τον ύπνο και το πότε λειτουργείτε καλύτερα πατήστε εδώ: http://www.e-steki.gr/showthread.php?t=125541
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη CaneSenpai
Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 605 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 17:09, 28-05-15:

9 το πρωι ειναι το αργοτερο που εχω κανει! Το εκανα τωρα το πασχα. Τωρα ελπιζω να καταφερω να το παω και σερι το καλοκαιρι Βασικα οταν ειμαι με φιλους ξερω εγω σε ενα σπιτι ειναι να μην πιασει η αυπνια μετα δεν εχει γυρισμο το παω πολυ αργα..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη CaneSenpai : 28-05-15 στις 17:24.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Andypro (Απόλυτο Μηδέν)

Δραστήριο Μέλος

Ο Απόλυτο Μηδέν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 13 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 309 μηνύματα.

O Andypro δε θα σας τα πρηξει, μη φοβαστε έγραψε στις 17:16, 28-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από catloverGG
9 το πρωι ειναι το αργοτερο που εχω κανει! Το εκανα τωρα το πασχα. Τωρα ελπιζω να καταφερω να το παω και σερι το καλοκαιρι Βασικα οταν ειμαι φιλους ξερω εγω σε ενα σπιτι ειναι να μην πιασει η αυπνια μετα δεν εχει γυρισμο το παω πολυ αργα..
ΤΙ ΝΑ ΠΩ...;; Καλή επιτυχία;;; Ε;;
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 605 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 17:26, 28-05-15:

Χαχαχα δεν ειναι και κατι δυσκολο αν εχεις κανει προετοιμασια και εχεις παρεα Επισης οταν πηγαινα και εγω 1η γυμνασιου το πολυ μεχρι 1 να το πηγαινα..Ειχα και ενα προβλημα με το υψος κιολας και δεν με επαιρνε να χασω τον υπνο μου..
Παράθεση

aye (mercedes)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη aye
H mercedes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 532 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 17:27, 28-05-15:

Το καλοκαίρι που μας πέρασε..ήταν βράδυ και μιλούσα με κάτι φιλαράκια μέσω viber, στέλναμε τραγούδια, ηχητικά μηνύματα, ανοίγαμε μπύρες (ο καθένας σπίτι του) και γενικά είχε πολλή φάση. το λήξαμε κατά τις 5 τα ξημερώματα γιατί άρχισαν να ξεφορτίζουν τα κινητά και νυστάζαμε

και το πρώτο μεγαλύτερο ξενύχτι ήταν τον αύγουστο, μιλούσα με ένα παιδί που μου άρεσε τρελά από τις 12 το βράδυ μέχρι 7 το πρωί

έχω κάνει και ξενύχτια αργά το βράδυ για να ζωγραφίσω, να διαβάσω, να είμαι σε παρέα για φαί κτλ αλλά κράτησαν το πολύ μέχρι τις 3-4

γενικά, τα καλύτερα συμβαίνουν μόλις πέφτουν τα σκοτάδια
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 17:33, 28-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από aye
γενικά, τα καλύτερα συμβαίνουν μόλις πέφτουν τα σκοτάδια
Ποσο αληθεια! Μετα απο καποια ωρα εχει απολυτη ηρεμια και βγαινεις εξω και απλα χαζευεις,σκεφτεσαι διαφορα πραγματα!

Εμενα με τρελενει και το ηλιοβασιλεμα που ειναι τοσο ωραιο ειδικα το καλοκαιρι!
Παράθεση

Andypro (Απόλυτο Μηδέν)

Δραστήριο Μέλος

O Andypro δε θα σας τα πρηξει, μη φοβαστε έγραψε στις 17:36, 28-05-15:

Εγώ παίζω ποδόσφαιρο εκείνη την ώρα και δεν το παρακολουθώ... Αλλά ας μείνουμε στο θέμα μας...
Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 18:31, 28-05-15:

Ποσο αληθεια! Μετα απο καποια ωρα εχει απολυτη ηρεμια και βγαινεις εξω και απλα χαζευεις,σκεφτεσαι διαφορα πραγματα!

Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 19:49, 28-05-15:

Fuck my life.. Γραφω σαν μογγολο

Εχω κολλησει τωρα και δεν θυμαμαι αν το ηλιοβασιλεμα ειναι οταν βγαινει η ηλιος ή οταν κρυβεται
Παντος εννοουσα το ξημερωμα!
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 19:59, 28-05-15:

Φέτος έκανα και ξενύχτι και μεθύσι πρώτη φορά! Θυμάμαι μια φορά γύρισα 7 το πρωί και ξέρω γω έβλεπα κουστουμάτους να πηγαίνουν δουλειά τέτοια ώρα

ανάθεμα τα μετρό που ανοίγουν 5μιση
Παράθεση

Ερινύς (Meeko)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Meeko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,530 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 20:35, 28-05-15:

Στο πρώτο έτος. Παρασκευή βράδυ είχα βγει και γύρισα στις 5. Επειδή το βιολογικό μου ρολόι με ξυπνάει συγκεκριμένη ώρα no matter what, Σάββατο πρωί είχα ξυπνήσει από τις 09:30 και κατάφερα να κοιμηθώ μόλις μισή ώρα το μεσημέρι. Σάββατο βράδυ τα ίδια. Ε Κυριακή είχαμε βγει καμιά 20ριά άτομα (τις ξέρετε τις παρέες στο 1ο έτος, δεν κάνεις κράτηση σε τραπέζι αλλά σε μαγαζί ), είχαμε πάει σε ρεμπετάδικο, εγώ σε φάση "έλα μωρέ για ένα γεια θα πάω γιατί έχω 8 εργαστήριο το πρωί, να κοιμηθώ και σαν άνθρωπος". Ναι, όποιος το είπε αυτό και το έκανε αξίζει τα συγχαρητήριά μου. Γύρισα σπίτι 6 το πρωί, έκανα μπάνιο, έφαγα πρωινό, πήγα σχολή για το εργαστήριο, μετά αποκεί δεν θυμάμαι τίποτα, νομίζω δεν με πήρε ο ύπνος εκεί μέσα αλλά οι επόμενες αναμνήσεις μου είναι το μεσημέρι που έκατσα να ξαναφάω.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 23:36, 28-05-15:

Oh, the story of my life... Ποσες φορες εχω παει κατευθειαν για δουλεια... Πλεον εχω ξεχασει τι θα πει ξενυχτι. Καποτε ημανε βαμπιρος, τωρα συντηρητικιά, μεγαλωνουμε βλεπεις..... Δεν αντεχουν τα ποδαρια μας, τα ματόκλαδά μας και γενικώς το εξουθενωμενο κορμι μας και πολυ
Τωρα δηλαδη αμα βγω θα ψαξω μετα απο λιγη ωρα ενα τραπεζακι να γειρω λιγακι... Το θεμα ορθοστασια δεν το συζηταμε καν. Ενω καποτε δεν ηξερα τι θα πει καρεκλα, τωρα δεν παω πουθενα αν δεν υπαρχει διαθεσιμο και ευρυχωρο τραπεζι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

staza13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη staza13
H staza13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H staza13 ....!!!!!!! έγραψε στις 22:32, 29-05-15:

Στις διακοπές πέρσι το καλοκαίρι...γύρισα στις 10.15 το πρωί. Είχε ξημερώσει για τα καλά
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,137 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 01:56, 30-05-15:

από τις αρχές του λυκείου άρχισα να το τραβάω καμιά φορά πιο αργά μέχρι 3-4-5 ( και αναπλήρωση στο σχολείο την ωρα των αρχαίων προφανώς )

ε στη γ λυκείου nailed it καφές, atlantis fm και μαθηματικά κατεύθυνσης μέχρι 10 το πρωί. ωραίες εποχές

πλέον είναι λίγο ρουτίνα
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 10:47, 30-05-15:

Υπάρχουν πολλοί λόγοι για ξενύχτι. Διασκέδαση, διάβασμα, αϋπνία, ταξίδι, τηλεοπτική σειρά, πονόδοντος, παιχνίδια, αστρονομία και πολλά άλλα. Πρωτοετείς φοιτητές κάναμε πειραματικό ξενύχτι. Ήμασταν παρέα 8 ατόμων και αποφασίσαμε να δοκιμάσουμε πόσο μπορούμε να αντέξουμε χωρίς να κοιμηθούμε. Μέναμε συνέχεια όλοι μαζί σε ένα σπίτι και κάναμε οτιδήποτε. Τελικά μετά από 48 ώρες αγρύπνιας, η πρώτη κοπέλα έπεσε ξερή και σχεδόν αμέσως την ακολουθήσαμε οι υπόλοιποι. Ξυπνήσαμε μετά από 24 ώρες. Ενδιαφέρον πείραμα ήταν αλλά δεν σκοπεύω να το ξανακάνω.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη LiViNGtheLiFE
H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε στις 12:06, 30-05-15:

Δία ξέχασες τον σημαντικότερο λόγο, απορώ πως σου διέφυγε
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 12:19, 30-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από LiViNGtheLiFE
Ποιος είναι αυτός;
Παράθεση

Andypro (Απόλυτο Μηδέν)

Δραστήριο Μέλος

O Andypro δε θα σας τα πρηξει, μη φοβαστε έγραψε στις 12:32, 30-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Ποιος είναι αυτός;
Κυνήγι UFO!

Παράθεση

Stavri_

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη Stavri_
H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 3,830 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε στις 13:14, 30-05-15:

Δε το ξέχασε. Είπε "παιχνίδια". Απλά τα έβαλε όλα σε μία κατηγορία.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

O Dias έγραψε στις 13:41, 30-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από Stavri_
Δε το ξέχασε. Είπε "παιχνίδια". Απλά τα έβαλε όλα σε μία κατηγορία.
Αααααααα!!! Πολύ πονηρές έχετε γίνει εσείς οι δύο. Τώρα κατάλαβα τι εννοείτε. Και όχι δεν ξέχασα αυτό που σκέφτεται το γλυκό σας μυαλουδάκι. Πρώτον μπορεί να συμπεριληφθεί στα παιχνίδια (όπως είπατε), αλλά και στη διασκέδαση ή στο ταξίδι (στα ουράνια) ή στην αστρονομία (αστέρι μου). Όμως δεν το περιλαμβάνω στα ξενύχτια, καθώς ανάμεσα σε 2 συνεδριάσεις, συνήθως μεσολαβεί ένας μικρός γλυκός ύπνος αγκαλίτσα...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,674 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 14:54, 30-05-15:

χμμ ξενύχτια... μέχρι τις 6:30 έχω μείνει ξύπνια. με παρέα στο σπίτι, να έχουμε χλαπακιάσει καρμπονάρες, τοστ και τηγανιτές πατάτες, να βλέπουμε catfish και μετά ταινία και ύστερα να μιλάμε ώσπου να μας πάρει ο ύπνος στον καναπέ
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alan

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Alan
Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 496 μηνύματα.

O Alan έγραψε στις 21:14, 30-05-15:

Μέχρι πριν λίγο καιρό ο ύπνος μου ήταν 05:00 με 08:00.Πέρσι πρώτο έτος είχα ρίξει κι ένα τριήμερο σερί.Η φάση με το ξενύχτι είχε αρχίσει κάπου στις αρχές του λυκείου και κορυφώθηκε στην Γ', διαβάζοντας μαθηματικά/φυσική.Πλέον κοιμάμαι απ' τις 12 με 2 max :p
Παράθεση

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,403 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 23:44, 30-05-15:

εγώ 7:30 το πρωι στην 5ημερη.
Ναι είχε έρθει ο Πάριος στο ξενοδοχείο μας τραγουδούσε. Κοιμήθηκα στις 7:30 ξύπνησα 9 και το περιέργο κοιμηθηκα σε αλλό δωμάτιο με τα ρουχά.
Ότι να μασταν το τελευταίο βράδυ
Παράθεση

stefanosp9 (Στέφανος Παπαδόπουλος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη stefanosp9
Ο Στέφανος Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O stefanosp9 Do not unlove me. έγραψε στις 09:50, 31-05-15:

Το μεγαλύτερο ξενύχτι μου ηταν τριήμερο. Τρεις μέρες σερί χωρίς υπνο.. Το πρωί για καφε, το μεσημέρι-απόγευμα παραλία/πισίνα και βραδυ έξοδο και μετα σπιτι για Fifa!!! Πέρυσι το καλοκαίρι... Φέτος θα εχει καλυτερα ομως ^_^
Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Natalia Secret
H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε στις 10:10, 31-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από stefanosp9
Το μεγαλύτερο ξενύχτι μου ηταν τριήμερο. Τρεις μέρες σερί χωρίς υπνο.. Το πρωί για καφε, το μεσημέρι-απόγευμα παραλία/πισίνα και βραδυ έξοδο και μετα σπιτι για Fifa!!! Πέρυσι το καλοκαίρι... Φέτος θα εχει καλυτερα ομως ^_^
Hardcore καταστάσεις.

Εγώ έχω αντέξει μόνο μια μέρα σερί και αυτό δεν το είχα σχεδιάσει. Η βλακεία είναι ότι μετά κοιμήθηκα για κανένα 3ωρο απ' ότι θυμάμαι γιατί με ξύπνησαν οι γείτονες.
Παράθεση

jj!

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη jj!
Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,464 μηνύματα.

O jj! έγραψε στις 20:37, 06-06-15:

Εγώ τα καλοκαίρια, και γενικά στις γιορτές/τα σαββατοκύριακα, κάνω παρέα στα νυκτόβια θηλαστικά (call me batman).

Το καλοκαίρι/Τα Χριστούγεννα/Το Πάσχα:
Δεν υπάρχει μέρα που να κοιμάμαι πριν τις 3:00 τα χαράματα Το ρεκόρ αϋπνίας μου έχει φτάσει μέχρι τις 11:00 το πρωί Πάντως, μπορεί να κοιμάμαι αργά (ή νωρίς, ανάλογα πώς το βλέπει κανείς ), αλλά φροντίζω να κοιμάμαι καθημερινά τουλάχιστον 7-10 ώρες την ημέρα Συνήθως κοιμάμαι κατά τις 4:00πμ και ξυπνάω 1:00μμ. Είναι ωραία εποχή, γιατί βγαίνεις έξω και περνάς καλά. Ακόμη κι όταν δε βγαίνω έξω, κάθομαι και μιλάω με φίλους στον υπολογιστή, που είναι ξενύχτηδες σαν εμένα Αν θέλετε να κάνετε συζητήσεις φιλοσοφικού επιπέδου ή θέλετε να έρθετε πιο κοντά με τους φίλους σας, να επικοινωνείτε μαζί τους τις μεταμεσονύχτιες ώρες

Τα Σαββατοκύριακα:
Όταν έχω υποχρεώσεις (πχ σχολείο), μπαίνω σε μια ρουτίνα, οπότε αλλάζει το βιολογικό μου ρολόι την ώρα του Τα Σαββατοκύριακα όμως, μπορεί να τύχει να πέσω για ύπνο 1:00-2:00πμ, αλλά παντα αναπληρώνω τον ύπνο με το να κοιμάμαι περισσότερες ώρες το πρωί

Ρεκόρ αϋπνίας ευτυχώς δεν έχω, γιατί πάντα φροντίζω να κοιμάμαι, ακόμη κι αν ο ύπνος είναι 3 ώρες την ημέρα. Έχω, όμως, ρεκόρ ύπνου που βρίσκεται στις 16 ώρες, το οποίο τέθηκε όταν πήγαινα γ' γυμνασίου Φέτος παραλίγο να ξεπεράσω το ρεκόρ, αλλά ξύπνησα στις 15 ώρες ύπνου (ήταν Τσικνοπέμπτη, βγήκα έξω, κοιμήθηκα 2,5 ώρες, πήγα σχολείο, γύρισα σπίτι και ξεράθηκα για 15 ώρες ).
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alma Libre
H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,745 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε στις 21:59, 06-06-15:

Γενικά κοιμάμαι αργά, είτε έχω σχολείο είτε όχι δεν θα υπάρξει μέρα να κοιμηθώ πριν τις 2.
Οπότε ξενυχτάω συχνά.

Μεγάλα ξενύχτια σίγουρα έχω κάνει, και μεγάλους ύπνους επίσης απλά τώρα δε μου έρχεται κάτι το τόσο συνταρακτικό.
Παράθεση

Anonyme

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Anonyme
H Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H Anonyme έγραψε στις 23:45, 06-06-15:

Έχει τύχει να το πάρω σερί για διάφορους λόγους: ταξίδι που η πρώτη πτήση ήταν στις 4 ή τις 5 ή τις 6 το πρωί, για να γράψω εν μία νυκτί απαλλακτική εργασία για μάθημα και να την παραδώσω στις 11 το πρωί (πήρα 9 ), σε μαραθώνιο ταινιών, σε έξοδο που είπαμε να μην κοιμηθούμε για να πάμε θάλασσα το πρωί, πήγαμε πήραμε μαγιό κατά τις εξι κι είχαμε αράξει από τις εφτά με τον καπετάνιο και τα λέγαμε, σε φύλαξη φεστιβάλ, σε κατάληψη και φυσικά απλά για άραγμα μέχρι το πρωί με παρέα. Μετά από όλα τα προαναφερθέντα με πιάνει πάντα υπερένταση επομένως δεν κοιμάμαι μέχρι το επόμενο βράδυ. Ρεκόρ δεν έχω κρατήσει αλλα φαντάζομαι κάπου στις 48 ώρες θα είναι.
Παράθεση

nikolaos p.

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikolaos p.
Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 198 μηνύματα.

O nikolaos p. έγραψε στις 01:35, 07-06-15:

Fuck my life.. Γραφω σαν μογγολο

Εχω κολλησει τωρα και δεν θυμαμαι αν το ηλιοβασιλεμα ειναι οταν βγαινει η ηλιος ή οταν κρυβεται
Παντος εννοουσα το ξημερωμα!
Ηλιοβασίλεμα είναι η Δύση (sunset) ενώ όταν βγαίνει ο Ήλιος έχουμε την Ανατολή (sunrise).
Tο δικό μου ρεκόρ είναι να πάω για ύπνο στη μία το μεσημέρι ύστερα από ξενύχτι παραμονή πρωτοχρονιάς παίζοντας χαρτιά σε σπίτι φίλου. Η παρτίδα τελείωσε 12 το μεσημέρι και για όσους έχουν την περιέργεια άν κέρδισα ή έχασα, τελικά έχασα, αλλά πολύ λίγα. Στο κάτω κάτω για το καλό του χρόνου παίζαμε!
Παράθεση

aye (mercedes)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη aye
H mercedes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 532 μηνύματα.

H aye hey man, nice shot έγραψε στις 11:31, 29-06-15:

Matala beach festival 2015, γυρίσαμε σπίτι στις 4 τα ξημερώματα και κοιμηθήκαμε στις 6. τρομερή εμπειρία

fun fact
Παράθεση

Secret Life (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Secret Life
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H Secret Life έγραψε στις 22:55, 29-06-15:

Μμμ ξενύχτια..!
Τα πρώτα θυμάμαι ότι ήταν το καλοκαίρι μετά την πρώτη λυκείου που μιλούσα με φίλες μέχρι αργά και δεν μπορούσα/ δεν ήθελα να κοιμηθώ αν δεν έβλεπα τον ήλιο να ανατέλλει ! Είχα πορωθεί!
Τώρα στην τρίτη λυκείου που δεν ήξερα πως να με αναγκάσω να διαβάσω, είχα δοκιμάσει αρκετές φορές να μην κοιμηθώ καθόλου το βράδυ και κοιμόμουν το μεσημέρι ενδιάμεσα απο το σχολείο και τα φροντιστήρια(κανα 4ωρο). (Ούτε αυτό φάνηκε να βοηθάει πάντως για το διάβασμα :p )
Επίσης στην τρίτη λυκείου στην εκδρομή μία μέρα(ένα βράδυ) δεν κοιμηθήκαμε καθόλου, την βγάλαμε καμια 9 άτομα σε ένα δωμάτιο και συζητούσαμε. Ευτυχώς είχαμε 2ωρο ταξίδι με το λεωφορείο το πρωί!

Σας ζηλεύω που λέτε ότι ξενυχτούσατε με παρέα σε σπίτια!! Μου αρέσει πάρα πολύ!
Παράθεση

methexys

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,518 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 01:39, 30-06-15:

Tώρα που μένω μόνη αργώ να κοιμηθώ μερικές φορές, είτε λόγω κάποιας εργασίας που πρέπει να τελειώσει είτε επειδή ξεχνιέμαι στο φβ, ακούω μουσική,κτλ.Πηγαίνει 2-3+ (καλή ώρα). Το έχω πάει σερί δυο φορές, σε διακοπές εχω κοιμηθεί στις 7 το πρωί αλλά και τον χειμώνα, με παρέα στο σπίτι το είχαμε ξενυχτήσει και είχαμε κοιμηθεί κατά τις 6-7 μερικές φορές. Μου αρέσει τόσο πολύ το πρωί όταν ξημερώνει
Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη wherever
H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 171 μηνύματα.

H wherever έγραψε στις 09:31, 30-06-15:

Πριν λίγες μέρες όταν άκουσα ότι ο Τσίπρας θα πάει σε δημοψήφισμα !!
Διάβαζα όλα που γράφονταν σε διαφορες συζητήσεις και ξαγρυπνησα μέχρι το πρωί!
Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,674 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 10:34, 30-06-15:

αυτό το σαββατοκύριακο. το σάββατο πήγα σε δύο live και την κυριακή με παρέα, βόλτα και μετά ταινία. ωραία τα ξενύχτια ρε παιδιά αλλά μετά δεν παλεύεται η νύστα. τη δευτέρα ήμουν σα φάντασμα, και νυστάζω ακόμη.
Παράθεση

kaltsas

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη kaltsas
Ο kaltsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 81 μηνύματα.

O kaltsas έγραψε στις 14:57, 09-07-15:

Ρε παιδια, χτες ειχαμε βγει με την παρεα μου, αλλα λογω γενεθλιων ηπια λιιιγο παραπανω εγω Για να μη τα πολυλογω, μου ηρθε 3-4 φορες χτες το βραδυ με το που γυρισα σπιτι και αλλη μια σημερα νωρις το μεσημερι... Ξανακοιμηθηκα κ ξυπνησα πριν λιγο, αλλα ακομα εχω ζαλαδες οταν σηκωνομαι. Δεν εχω ξαναμεθυσει τοσο, σε σημειο να εχω ταση για και το αισθημα ειναι πρωτογνωρο κ βασανιστικο... Καμια συμβουλη για να συνελθω?
Παράθεση

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη KeepDreaming!
H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 616 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε στις 15:02, 09-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από kaltsas
Ρε παιδια, χτες ειχαμε βγει με την παρεα μου, αλλα λογω γενεθλιων ηπια λιιιγο παραπανω εγω Για να μη τα πολυλογω, μου ηρθε 3-4 φορες χτες το βραδυ με το που γυρισα σπιτι και αλλη μια σημερα νωρις το μεσημερι... Ξανακοιμηθηκα κ ξυπνησα πριν λιγο, αλλα ακομα εχω ζαλαδες οταν σηκωνομαι. Δεν εχω ξαναμεθυσει τοσο, σε σημειο να εχω ταση για και το αισθημα ειναι πρωτογνωρο κ βασανιστικο... Καμια συμβουλη για να συνελθω?
Γενικά πρέπει να πίνεις πολύ νερό μετά το μεθύσι για να φύγει το αλκοόλ από το αίμα σου.
Τώρα να σου πω την αλήθεια, όταν πίνω πολύ, την επόμενη μέρα είμαι σαν κοτόπουλο όπως κι εσύ φαντάζομαι αλλά δεν κάνω κάτι γι'αυτό.Απλά δεν σηκώνομαι από τον καναπέ ή από το κρεβάτι και περιμένω να περάσει η μέρα ώστε να έρθει η επόμενη και να είμαι περδίκι!
Παράθεση

Claire Rentfield (Βασω.)

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βασω. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 11,430 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 17:03, 09-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από kaltsas
Η αλήθεια είναι πως αύριο θα είσαι μια χαρά όταν θα έχει φύγει το αλκοόλ από τον οργανισμό σου.
Προσπάθησε σήμερα να μην επιβαρύνεις το στομάχι σου με βαριά φαγητά, φάε κάτι ελαφρύ, ξεκουράσου αρκετά και πιες πολύ νερό όπως λέει και η KeepDreaming. Εγώ πάλι το αντιμετωπίζω αλλιώς, κοιτάζω να κουραστώ πολύ σωματικά, να ιδρώσω όσο περισσότερο γίνεται για να φύγει από τον οργανισμό μου και πίνω άφθονο νερό.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnny15
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,156 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε στις 21:12, 09-07-15:

Το μεγαλύτερο μου ξενύχτι ήταν ένα lotr marathon
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,684 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 10:08, 13-08-15:

Στο χειρουργείο της μητέρας μου.
Παράθεση

Ερινύς (Meeko)

Επιφανές Μέλος

H Meeko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,530 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 13:15, 13-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Στο χειρουργείο της μητέρας μου.
Ελπίζω τουλάχιστον το αποτέλεσμα να ήταν worth-waiting...
Παράθεση

niek

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη niek
H niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 303 μηνύματα.

H niek :) !!! έγραψε στις 13:34, 13-08-15:

Τον περασμένο Ιούνιο στην εξεταστική 3 μέρες σερί για τελική εργασία . Την τελευταία μέρα είχα μια σύγχυση που δεν ήξερα τι κάνω. Απλά δεν γινόταν να βγει το πρόγραμμα αλλιώς. Το ξημέρωμα ήταν πολύ ωραίο αν και αγχώθηκα μήπως δεν προλάβω. Εννοείται δε θα το ξανάκανα με τίποτα.
Άλλες φορές έχω κάτσει μέχρι τις 5 -6 χαζεύοντας στον υπολογιστή, διαβάζοντας κάποιο μυθιστόρημα ή απλά ταξιδεύοντας στις σκέψεις μου.Τώρα το καλοκαίρι συνήθως μέχρι τις 4 γιατί μου αρέσει αυτή η ησυχία όταν όλοι βρίσκονται στα κρεβάτια τους.
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,684 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 14:34, 13-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Ελπίζω τουλάχιστον το αποτέλεσμα να ήταν worth-waiting...
Ναι όλα πήγαν καλά. Απλά ο χρόνος δεν περνούσε...η νύχτα φάνηκε αιώνας.
Παράθεση

timonierhs (Τίμος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο Τίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Σκηνογράφος . Έχει γράψει 1,246 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 19:06, 13-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από niek
Τον περασμένο Ιούνιο στην εξεταστική 3 μέρες σερί για τελική εργασία . Την τελευταία μέρα είχα μια σύγχυση που δεν ήξερα τι κάνω. Απλά δεν γινόταν να βγει το πρόγραμμα αλλιώς. Το ξημέρωμα ήταν πολύ ωραίο αν και αγχώθηκα μήπως δεν προλάβω. Εννοείται δε θα το ξανάκανα με τίποτα.
Άλλες φορές έχω κάτσει μέχρι τις 5 -6 χαζεύοντας στον υπολογιστή, διαβάζοντας κάποιο μυθιστόρημα ή απλά ταξιδεύοντας στις σκέψεις μου.Τώρα το καλοκαίρι συνήθως μέχρι τις 4 γιατί μου αρέσει αυτή η ησυχία όταν όλοι βρίσκονται στα κρεβάτια τους.
Αν τα φορτώνεις στον πετεινό όλο το εξάμηνο, λογικό είναι να μη βγαίνει στο τελος το πρόγραμμα
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

niek

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη niek
H niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 303 μηνύματα.

H niek :) !!! έγραψε στις 23:04, 13-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από timonierhs
Αν τα φορτώνεις στον πετεινό όλο το εξάμηνο, λογικό είναι να μη βγαίνει στο τελος το πρόγραμμα
Καλό είναι αν δεν ξέρει κανείς το πρόγραμμα της σχολής και τους στόχους του καθενός, να μην εκφέρει άποψη.
Φιλικά πάντα
Παράθεση

methexys

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,518 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 23:39, 13-08-15:

Πραγματικα δεν μπορεις να φανταστείς ποσο άδικο εχεις Δεν χρειαζεται να αναλύσω τα μαθηματα της σχολής, παντως ειναι παρα πολυ απαιτητικά (αν θες να τα περάσεις ολα με καλούς βαθμους φυσικα) και ας μην αναφερθώ στο προγραμμα της εξεταστικής που πέφτουν ολα μαζι... Ξερω προσωπικά τη niek και με ξερει και αυτη και γνωρίζω πολυ καλα ποσο εχει δουλέψει. Τα ξενύχτια αε αυτη τη σχολη δυστυχως δεν αποφεύγονται Και μου το έλεγαν,αλλα δεν το πίστευα.
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mάιρα
H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε στις 05:44, 14-08-15:

Πολλές νύχτες πέρασαν χωρίς να κοιμηθώ, και το χειρότερο είναι πως δεν είχα κάποιο ιδιαίτερο λόγο απλώς διάφορες σκέψεις ανούσιες ή μη δεν με άφησαν να κοιμηθώ. Και κλασικά τα βράδια του καλοκαιριού, που μια φορά να κοιμηθείς κατά τις 3+ μετά σου γίνεται συνήθεια και άντε να το κόψεις, από χειμώνα μόνο που μπαίνουμε πάλι σε πρόγραμμα.
Παράθεση

Ερινύς (Meeko)

Επιφανές Μέλος

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 13:11, 14-08-15:

Έλα αυτό είναι λίγο τσουβάλιασμα και το ξέρεις.
Παράθεση

PeterTheGreat (Staphylococcus aureus)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη PeterTheGreat
Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 750 μηνύματα.

O PeterTheGreat έγραψε στις 13:24, 14-08-15:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Έλα αυτό είναι λίγο τσουβάλιασμα και το ξέρεις.
Βασικά, εγώ θα συμφωνήσω εν μέρει, όχι φυσικά προσωπικά για την niek, αλλά για "την γενική αλήθεια".

Όντως, αν όλο το εξάμηνο τα έχεις γραμμένα τα μαθήματα, και το καλύτερο πρόγραμμα να σου βάλουν είναι πρακτικά αδύνατο να γράψεις άριστα σε όλα (ή και στα περισσότερα) και να έχεις και μία "ανθρώπινη" εξεταστική από άποψη ωρών διαβάσματος.

Το θέμα είναι όμως πως το αντίθετο δεν ισχύει, δηλαδή η ενασχόληση μέσα στο εξάμηνο δεν είναι εγγύηση ότι η εξεταστική θα είναι ρόδινη! Στο πρώτο εξάμηνο, ενώ διάβαζα από την αρχή για τα περισσότερα μαθήματα, πάλι μου βγήκε η πίστη μέσα στην εξεταστική λόγω απαίσιου προγράμματος (πχ. φυσική και ανατομία back-to-back με μία μέρα κενό, που να κάνεις σωστή επανάληψη). Αντίστοιχα αυτό το εξάμηνο η εξεταστική ήταν υπερβολικά μεγάλη, με τραγικά κενά για σχετικά 'εύκολα' μαθήματα όπως η Γενική Φυσιολογία να έχουν 8 (!!!) μέρες κενό πριν από αυτά. Ως αποτέλεσμα, η εξεταστική ήταν εξοντωτική και άφησε μόνο 3 βδομάδες κενό πριν να πρέπει να αρχίσω διάβασμα για τον σεπτέμβρη.
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,923 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 19:38, 26-08-15:

Ξενύχτια, παλιά πολλά, πάρα πολλά και ξενύχτια και λίγες ώρες ύπνου μετά γιατί είχαμε και δουλειές ( ) όλα πολύ όμορφα!
Από τα πιο παράξενα ήταν όταν έφτασε 5.30 το πρωί, σε σπίτι φίλης όπου είχαμε μαζευτεί στις 10 και πιάσαμε το Trivial Pursuit - τι σου είναι τα ανίδεα νιάτα
Μία άλλη φορά είχα ξενυχτήσει - στο τηλέφωνο, διότι ένας φίλος μου ήταν πεποισμένος ότι είχε κολλήσει αφροδίσιο νόσημα και το συζητούσαμε για κανένα 3ωρο, μέχρι να αποφασίσει να πάει για εξετάσεις. Πήγαμε στο νοσοκομείο στις 5 το χάραμα, φύγαμε στις 9, και έκλεισα 42 ώρες ξύπνια - οι τελευταίες ώρες ήταν μαρτύριο
Πλέον όμως χρειάζομαι περισσότερο τον ύπνο μου () οπότε κοιμάμαι νωρίς και αρκετές ώρες, δεν είμαι νιάτο πια!
Παράθεση

Δεν σε λέω

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Δεν σε λέω
Ο Δεν σε λέω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Δεν σε λέω έγραψε στις 20:34, 29-07-16:

Το πιο "αργο" που εχω κοιμηθει ειναι πρπ στις 6 το πρωι(στην τριημερη)και μετα ξυπνησα στις 9(για να προλάβω το πρωινο στο ξενοδοχείο :p )
Μετά έχω κοιμηθεί πολλές φορες 4-5ωρα το βραδύ ή εκανα "συχνους και μικρούς υπνους" κατα την διαρκεια ταξιδιών :p δλδ κοιμομουνα στις 12,ξυπναγα μετα απο κατα μισαωρο,μετα στις 2 πάλι,μετα στις 5 κλπ... :p
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    anastasia_9

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απολαύσεις ζωής! - Από Covenant
      Το θέμα έχει λάβει 236 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-09-15 στις 15:33.
    • Aπόσταγμα ζωής - Από passenger123
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-01-11 στις 04:13.
    • Αλλαγή ζωής - Από karpozilos
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-12-09 στις 18:10.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους