Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,454 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,521 μηνύματα σε 92,665 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 930 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Δουλειά στη mediatel

Basilisvirus

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Basilisvirus
Ο Basilisvirus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Basilisvirus έγραψε στις 19:53, 28-06-15:

Πρόσφατα έστειλα βιογραφικό στη mediatel, μου απαντησαν την επομενη μερα, πηγα για συνεντευξη και απο αυριο για 5 μερες ξεκιναω εκπαιδευση. την τελευταια μερα της εκπαιδευσης μου με testaroun και αμα περασω με προσλαμβανουν, με συμβαση ενος μηνα.

Θελω να ξερω γιατι μ εχουνε πει πολλα περιεργα για τις τηλεφωνικες εταιρειες τετιου τυπου... αν στο τελος του μηηνα θα πληρωθω! η αν θα παιξει καποια κομπίνα, αμα καποιος απο εσας εχει δουλεψει εκει κτλ.

Γιατι και σεμενα μ φανηκε πολυ περιεργο που μου τηλεφωνησαν τοσο γρηγορα, δεν εχω και καμια δεξιοτητα στη τελικη, αποφοιτος λυκειου ειμαι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 20:25, 28-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Basilisvirus
Πρόσφατα έστειλα βιογραφικό στη mediatel, μου απαντησαν την επομενη μερα, πηγα για συνεντευξη και απο αυριο για 5 μερες ξεκιναω εκπαιδευση. την τελευταια μερα της εκπαιδευσης μου με testaroun και αμα περασω με προσλαμβανουν, με συμβαση ενος μηνα.
Θελω να ξερω γιατι μ εχουνε πει πολλα περιεργα για τις τηλεφωνικες εταιρειες τετιου τυπου... αν στο τελος του μηηνα θα πληρωθω! η αν θα παιξει καποια κομπίνα, αμα καποιος απο εσας εχει δουλεψει εκει κτλ.
Γιατι και σεμενα μ φανηκε πολυ περιεργο που μου τηλεφωνησαν τοσο γρηγορα, δεν εχω και καμια δεξιοτητα στη τελικη, αποφοιτος λυκειου ειμαι
Δεν έχω προσωπική γνώση, αλλά βρήκα αυτό:
http://tro-ma-ktiko.blogspot.gr/2010...post_9776.html

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

shreder

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη shreder
Ο shreder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O shreder έγραψε στις 22:06, 01-02-17:

Δεν ξέρω αν είναι από τις πιο καλές εταιρείες αλλά παλεψέ το.
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11,673 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 23:36, 01-02-17:

Έχει περάσει 1,5 χρόνος από τότε.
Παράθεση

shreder

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη shreder
Ο shreder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O shreder έγραψε στις 23:39, 01-02-17:

Σορρυ δεν ηξερα νομιζα δουλευες ακομα εκει.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Ελισσάβετ21

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Καθιστική δουλειά - Από manolis79
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-05-15 στις 17:46.
    • Η πρώτη μου δουλειά! - Από Petros-8
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-04-14 στις 14:35.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους