Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,640 εγγεγραμμένα μέλη και 3,027,464 μηνύματα σε 91,570 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 618 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Σύρο, Πάρο ή Νάξο;

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Panagiotis849
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O Panagiotis849 #Panos έγραψε στις 21:40, 10-07-15:

Σκεφτόμαστε να πάμε με την οικογένειά μου σε ένα απο τα τρία νησιά για λίγες μερούλες τον Αύγουστο...
Έχετε πάει σε κάποιο απο αυτά;
Πώς περάσατε;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 24-07-15 στις 07:38. Αιτία: μορφοποιηση κειμενου
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 5,622 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 00:11, 11-07-15:

Εγώ θα πάω στην Κω.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 19:09, 11-07-15:

Ιδανικα νησια για οικογενεια και τα τρια πιστευω!
Εγω θα ψηφιζα την Παρο καθως εχω παει αρκετες φορες και δεν την χορτασα ποτε!
Εχει και νυχτερινη ζωη πολλη! Αν και δεν ξερω ποσο μικρος εισαι αν θα σε αφησουν να βγεις μονος σου. Τα αλλα δυο ειναι πιο ησυχα νησια, παντως οπου και να πατε ειναι και οι τρεις πολυ ωραιοι προορισμοι!

Και να μας πεις πως ειναι...
Θα ηθελα πολυ να παω καποια στιγμη..
Καλα να περασεις!!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 15-07-15 στις 11:10. Αιτία: merge
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cerveza

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Cerveza
H Cerveza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H Cerveza έγραψε στις 00:38, 12-07-15:

για οικογενεια προτεινω τη Ναξο..μεγαλο νησι κ οπωσδηπωτε χρειαζεσαι αυτοκινητο.παρο πιο πολυ νεολαια και συρο τπτ το ιδιαιτερο
Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O Panagiotis849 #Panos έγραψε στις 13:04, 12-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Cerveza
για οικογενεια προτεινω τη Ναξο..μεγαλο νησι κ οπωσδηπωτε χρειαζεσαι αυτοκινητο.παρο πιο πολυ νεολαια και συρο τπτ το ιδιαιτερο
Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Ιδανικα νησια για οικογενεια και τα τρια πιστευω!
Εγω θα ψηφιζα την Παρο καθως εχω παει αρκετες φορες και δεν την χορτασα ποτε!
Οι παραλίες της Πάρου και της Νάξου τι λένε;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,633 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 13:12, 12-07-15:

Περα απο το Πουντα beach της Παρου και τις κολυμπηθρες που την
εβγαλα εκει την τελ φορα που πηγα, δεν θυμαμαι τις αλλες πως τις λενε. Πολυ ωραιες παραλιες και τα δυο νησια ομως δε θυμαμαι ονομασιες. Μπες google να δεις! Γενικα απο τα κυκλαδονησια μην περιμενεις και παρα πολλα απο θαλασσες. Εγω δηλ δε συγκρινω πχ ιονιο με κυκλαδες, αλλα οκ καθαρα ειναι αυτο εχει σημασια!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zithos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Zithos
Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 264 μηνύματα.

O Zithos έγραψε στις 20:33, 12-07-15:

Ψηφίζω Πάρο λόγω Γιάννη Πάριου
Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Panagiotis849 #Panos έγραψε στις 22:57, 13-07-15:

Περα απο το Πουντα beach της Παρου και τις κολυμπηθρες που την
εβγαλα εκει την τελ φορα που πηγα, δεν θυμαμαι τις αλλες πως τις λενε. Πολυ ωραιες παραλιες και τα δυο νησια ομως δε θυμαμαι ονομασιες. Μπες google να δεις! Γενικα απο τα κυκλαδονησια μην περιμενεις και παρα πολλα απο θαλασσες. Εγω δηλ δε συγκρινω πχ ιονιο με κυκλαδες, αλλα οκ καθαρα ειναι αυτο εχει σημασια!
Έχω ακούσει ότι η Νάξος έχει πολύ ωραίες παραλίες: Άγιος Προκόπιος, Απόλλωνας, Άγια Άννα...
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 19:51, 22-07-15:

Μπραβο, εχω παει κ σε αυτες αλλα δε θυμαμαι ονοματα
Ειναι πολυ ωραιες ολες οι παραλιες δε θα χετε θεμα
Παράθεση

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Panagiotis849 #Panos έγραψε στις 16:25, 30-07-15:

Μπραβο, εχω παει κ σε αυτες αλλα δε θυμαμαι ονοματα
Ειναι πολυ ωραιες ολες οι παραλιες δε θα χετε θεμα
Τελικά κανονίσαμε για Νάξο! Φεύγουμε αυτήν την Κυριακή για μια εβδομάδα!
Θα μείνουμε στην Στελίδα! Μαχαιριά τα ακτοπλοικά!!

Παράθεση

Sommerfeld

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Sommerfeld
Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 337 μηνύματα.

O Sommerfeld . έγραψε στις 19:12, 07-09-15:

Hawaii 5-0

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους