Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,512 μηνύματα σε 75,357 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 399 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

simulator ηλ. κυκλώματος

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 07:39, 15-11-05:

Ψάχνω κάποιο πολύ απλό ηλ. κυκλώματος που να μου επιτρέπει να φτίαχνω ένα πολύ απλό κύκλωμα και να μπορώ να κάνω μετρήσεις ...
Το θέλω για επιβεβαιώνω οτι έλυσα τις ασκήσεις ... Θα είναι τεράστια βοήθεια για εμένα ... Ευχαριστώ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

KoRaKi

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο KoRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O KoRaKi έγραψε: στις 08:48, 15-11-05:

κανε google circuit applet και θα βρεις διαφορα. Παντως αν θελεις τη γνωμη μου ξεχνα τα applets και μαθε να λυνεις τις ασκησεις. Τα προβληματα κυκλωματων ειναι απλα, 2-3 κανονες εχεις να εφαρμοσεις.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 08:59, 15-11-05:

Σίγουρα είναι απλά, τουλάχιστον για το δικό σου επιπέδο γνώσεων αλλά καμια φορά έχω αμφιβολλίες... και δεν έχω λύσεις ....
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,465 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 09:01, 15-11-05:

Πάντως μπορεί αν βρεις τελικά τέτοιο πρόγραμμα να παρασύρεσαι και να βλέπεις αμέσως τις λύσεις... Οπότε έτσι μόνο κακό θα σου κάνει...
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 10:58, 15-11-05:

Μόνο που οι καθηγητές δεν θέλουν μόνο το αποτέλεσμα αλλά και τον τρόπο σκέψης
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 12:38, 15-11-05:

Electronics WorkBench: http://sine.ni.com/nips/cds/view/p/lang/en/nid/201795

Το χρησιμοποιώ για τη σχολή μου.. Συγκεκριμένα σε ενδιαφέρει το Multisim: http://sine.ni.com/nips/cds/view/p/lang/en/nid/201800

Μίλα μου msn για more details..
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 13:51, 15-11-05:

Συμφωνώ απολύτως με emu!!!!
Workbench rulez!!!!!
Εύκολο και πλήρες!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος