Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,875 μηνύματα σε 74,638 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 10:37, 30-11-05:

Michelle διάβασε το 6ο πάραυτα

Και μην ανησυχείς για τα κενα, θα τα θυμηθείς όλα

Εγώ το διάβασα σε δυο μέρες το πρωτότυπο, μου άρεσε πολύ αλλά στο τέλος δεν μπορούσα να συνελθω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 10:54, 30-11-05:

Κι εγώ το πρωτότυπο έχω...
Μάλλον θα με χάσετε για αρκετές ώρες σήμερα
Θα είμαι με τον χαουρι μην ανησυχήσετε

btw βρε κορίτσια (τώρα που λείπει και ο exp ) σε πολύ κουκλι δεν εξελίσσεται ο χαουρι στις ταινίες?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 11:07, 30-11-05:

μμμ καλός ο Χάρι αλλά εμένα ανέκαθεν μου άρεσαν οι μεγαλύτεροι άντρες (πχ Lucious Malfoy... ωχ βοήθεια μη βαράτε )

Πάντως δεν ξέρω αν άκουσες τίποτε για το τέλος του βιβλίου, γιατί πλέον έχει μαθευτεί, αλλά προετοιμάσου για στεναχώριες

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 11:19, 30-11-05:

Aπο το στόμα μου το πήρες! Ο δευτερος ωραιότερος στις ταινίες είναι ο Lucious!!!!
Απο το τέλος, όχι δεν έχω ακούσει τίποτα ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΕΛΩ! ΣΟΥΤ!

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 12:28, 30-11-05:

κι έλα μετά ιδού να σου λύσουμε τις απορίες (που σίγουρα θα έχεις) .

ψ. το έκτο βιβλίο το διάβασα φέτος το καλοκαίρι στην ιο (ποιός διάολος με έπεισε να πάω σε δαύτο το νησί... ). τριγύρω αιδoιοκαταιπροβατίνα κι εγώ με το μπουκ στο χέρι .

ψ2. καλά είμαι τώρα γιάννη ;

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 12:53, 30-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
κι έλα μετά ιδού να σου λύσουμε τις απορίες (που σίγουρα θα έχεις) .

ψ. το έκτο βιβλίο το διάβασα φέτος το καλοκαίρι στην ιο (ποιός διάολος με έπεισε να πάω σε δαύτο το νησί... ). τριγύρω μουνοθύελλ@ κι εγώ με το μπουκ στο χέρι .
α ρε weak σε ωραίο σημείο έβαλες το @ για να μην φαίνεται σαν μπινελίκι η λέξη!
Please άλλαξε το!

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 12:59, 30-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
..
ψ. το έκτο βιβλίο το διάβασα φέτος το καλοκαίρι στην ιο (ποιός διάολος με έπεισε να πάω σε δαύτο το νησί... ). τριγύρω μ**θύελλ@ κι εγώ με το μπουκ στο χέρι .
ασε weakie, επίτηδες το έκανες για να βλέπουν τα κοριτσάκια τι διαβάζεις και να σου έρχονται για εξηγήσεις....

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 13:02, 30-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
ασε weakie, επίτηδες το έκανες για να βλέπουν τα κοριτσάκια τι διαβάζεις και να σου έρχονται για εξηγήσεις....
Αυτό μου θυμίζει τον λύκο με την προβιά προβάτου. Θεωρούν τον weak καλό παιδάκι με ευαισθησίες και ρίχνει δόλωμα στα πτωχά-αθώα τουριστάκια τον χάρυ ποττερ.
Σιγά μην φανταστούν τι επακολουθεί.
Χμμμμ έξυπνο σχέδιο weak υποτάσωμαι στην σατανική ιδιοφυία σου!

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 14:46, 30-11-05:

μουχεχε :σατανικό_γέλιο: .

ενίσταμαι κύριε πρόεδρε. εκτοξεύονται ασύστολα ψεύδη εναντίον μου και προτίθεμαι να καταγγείλω την οργανωμένη προσπάθεια σπίλωσης του ονόματός μου .

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 14:48, 30-11-05:

ελα μου ζω, να σου βάλω χαρτόσημα στην καταγγελία

Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomniac
Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε στις 01:56, 01-12-05:

Προς ολους τους ενδιαφερομενους:

Check this!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 01:59, 01-12-05:

LOOOL Insomniac!

ψ. Αν ήταν στην Ελλάδα μια χαρά νόμιμη θα ήταν και τώρα η ηλικία της για πίτσι πίτσι

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 18:13, 18-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από modelos
μπραβο ρε exposed..δε βλεπονται ρε παιδια τα χαρυ ποτερ πολυ ξενεροτα και πολυ παιδικα!!
Δεν ειναι ξενερωτα..Και δεν νομιζω οτι ειναι ιδιαιτερα παιδικα..Πηγαινε να τα δεις με πιο θετικη διαθεση και μπορει να σου αρεσουν..Τα βιβλια παντως αξιζει να διαβαστουν...

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Ούτε εγώ τα έχω δει/διαβάσει :p
Να τα διαβασεις θα επρεπε σιγουρα..Και αν τα δεις αρχισε καλυτερα απο τα πιο προσφατα...

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Εγω ρε παιδιά δεν έχω δει κανένα και δεν ξέρω γιατί τόση φασαρία για άλλο ενα -προφανώς- Αγγλικό παραμυθάκι με μάγους!
Καμια σχεση..

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Κι εγώ αυτά έλεγα πριν διαβάσω τα βιβλία.
Δες/διάβασε πρώτα και μετά μίλα

Σωστη!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους