Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,087 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,940 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Pirates of Silicon Valley (1999)

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 00:31, 07-02-06:

Ψάχνω την ταινία Pirates of Silicon Valley αλλά στα video clubs τις περιοχής μου την έχω βρεί μόνο σε κασέτα και επειδή δεν έχω video (ναι ναι δεν εχω video ) την θελω αναγκαστηκα σε DVD και μαλιστα με ελληνικους υποτιτλους.
Λοιπον απο που μπορώ να την αγοράσω;

Προσοχή να την αγοράσω όχι να την κατεβάσω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 10:14, 07-02-06:

amazon??!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη O'Zorgnax
Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε στις 10:16, 07-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Ψάχνω την ταινία Pirates of Silicon Valley αλλά στα video clubs τις περιοχής μου την έχω βρεί μόνο σε κασέτα και επειδή δεν έχω video (ναι ναι δεν εχω video ) την θελω αναγκαστηκα σε DVD και μαλιστα με ελληνικους υποτιτλους.
Λοιπον απο που μπορώ να την αγοράσω;

Προσοχή να την αγοράσω όχι να την κατεβάσω
Που τη θυμήθηκες αυτήν... Με ελληνικούς υπότιτλους δε θα τη βρεις πιθανότατα πουθενά (ειδικά σε DVD)...
Ακόμα και με αγγλικούς που έκανα ένα γρήγορο search σε play και amazon δε βρήκα πράμα... Δεν ξέρω στο ebay μήπως βρεις τίποτα αλλά κι εκεί ακόμα σίγουρα δε θα έχει ελληνικούς υπότιτλους.

Τι να σου κάνω είσαι και νομοταγής πολίτης

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 01:18, 12-12-08:

Aν δε το βρηκες ακομα... http://www.amazon.com/Pirates-Silico.../dp/B0009NSCS0

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Lord Of The Rings VS Pirates Of The Caribbean - Από Wild_Boy
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-03-11 στις 17:43.
    • The End of the Affair (1999) - Από kalypso
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-12-08 στις 17:17.
    • Pirates of Silicon Valley: Που μπορώ να βρω την ταινία αυτή. - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-02-06 στις 10:16.
    • Silicon Graphics Systems - Από Covenant
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-11-05 στις 23:54.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους