Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,770 μηνύματα σε 74,631 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Rocky Balboa (2006)

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thodoris7
Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

O thodoris7 έγραψε στις 00:14, 23-02-07:

Θα πάτε να δείτε το Ρόκυ 6?

Συμφωνείται που ο Σταλόνε πήρε την απόφαση για το Ρόκυ 6 ?

http://www.gamelife.gr/cPages/reviews.asp?id=269

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 00:20, 23-02-07:

Μια ζωη βλαμμενες μου φαινοταν αυτες οι ταινιες, οποτε δε θα πρωτοτυπησω τωρα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη DrJ7000
Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O DrJ7000 έγραψε στις 01:27, 23-02-07:

Εντάξει, οχι και να πας να το δω cinema.Και που το είδα σε divx πολυ του ήταν. Τη μισή την είδα στο γρήγορο. Σταλόνε σε δραματικό ρόλο και με απαραίτητους υπότιτλους ακόμα και στην αμερική. Πραγματικό έπος!!!

Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maik85
Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε στις 01:45, 23-02-07:

Εγώ πάντως θα πάω να το δω. Είμαι φαν του Rocky. Τώρα που έβγαλε και την τελευταία ταινία του -άσχετα με τους λόγους που το έκανε- θα πάω να δω τον ήρωα που "θαύμαζα" μικρός ασυζητητί.

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 12:15, 23-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από maik85
Εγώ πάντως θα πάω να το δω. Είμαι φαν του Rocky. Τώρα που έβγαλε και την τελευταία ταινία του -άσχετα με τους λόγους που το έκανε- θα πάω να δω τον ήρωα που "θαύμαζα" μικρός ασυζητητί.

Μαζί σου
Έχω δεί άπειρες φορές απο το πρώτο dvd μέχρι το τελευτέο, ποτέδιάσπαρτες και πάντα μέσα σε 2-3 μέρες σήμερα θα πάω να δώ το καινούριο

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 14:37, 23-02-07:

Το ερώτημα είναι ένα.

Θα βγει καινούριο Rambo;

Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ALEX_
Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε στις 14:39, 23-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Το ερώτημα είναι ένα.

Θα βγει καινούριο Rambo;
Oh yes!(Σοβαρά,δεν κάνω πλάκα!)

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 14:47, 23-02-07:

Αλήθεια;
Γουστάρω.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 14:47, 23-02-07:

Εγω που την ειδα δεν μου αρεσε... Ενω ο Stalone ειναι απο τους αγαπημενους μου αυτη η ταινια δεν μου αρεσε καθολου. Το μονο που μου αρεσε ητανε η φωνη του

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 15:57, 23-02-07:

Είναι αλήθεια ότι όταν τον χτυπάνε (τον ρόκυ) πετάγετε σκόνη αντί για αίμα?

Παράθεση

maroula_z

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη maroula_z
H maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H maroula_z έγραψε στις 16:03, 23-02-07:

Εγώ γενικά τέτοιες ταινίες δε βλέπω, κααι γι'αυτό το λόγο δεν ήθελα να πάω....... Αλλά χθες λόγω παρέας πήγα να το δώ και μπορώ να πω οτι μου άρεσε!! Το περίμενα με περισσότερο ξύλο, και χάρηκα που δεν ήταν έτσι....

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 20:47, 23-02-07:

μπα, μαλλον οχι.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Candy (2006) - Από Noisette
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-03-10 στις 14:09.
    • 300 (2006) - Από Demelene
      Το θέμα έχει λάβει 114 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-11-09 στις 16:25.
    • Apocalypto (2006) - Από rascal_gd
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-09 στις 16:31.
    • Τhe Secret (2006) - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-04-09 στις 18:23.
    • The Guardian (2006) - Από Χαμόγελο
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-07-07 στις 01:35.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους