Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,642 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 214 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Rocky Balboa (2006)

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

O thodoris7 έγραψε: στις 00:14, 23-02-07:

Θα πάτε να δείτε το Ρόκυ 6?

Συμφωνείται που ο Σταλόνε πήρε την απόφαση για το Ρόκυ 6 ?

http://www.gamelife.gr/cPages/reviews.asp?id=269
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 00:20, 23-02-07:

Μια ζωη βλαμμενες μου φαινοταν αυτες οι ταινιες, οποτε δε θα πρωτοτυπησω τωρα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrJ7000

Δραστήριο Μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O DrJ7000 έγραψε: στις 01:27, 23-02-07:

Εντάξει, οχι και να πας να το δω cinema.Και που το είδα σε divx πολυ του ήταν. Τη μισή την είδα στο γρήγορο. Σταλόνε σε δραματικό ρόλο και με απαραίτητους υπότιτλους ακόμα και στην αμερική. Πραγματικό έπος!!!
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 01:45, 23-02-07:

Εγώ πάντως θα πάω να το δω. Είμαι φαν του Rocky. Τώρα που έβγαλε και την τελευταία ταινία του -άσχετα με τους λόγους που το έκανε- θα πάω να δω τον ήρωα που "θαύμαζα" μικρός ασυζητητί.
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 12:15, 23-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από maik85
Εγώ πάντως θα πάω να το δω. Είμαι φαν του Rocky. Τώρα που έβγαλε και την τελευταία ταινία του -άσχετα με τους λόγους που το έκανε- θα πάω να δω τον ήρωα που "θαύμαζα" μικρός ασυζητητί.

Μαζί σου
Έχω δεί άπειρες φορές απο το πρώτο dvd μέχρι το τελευτέο, ποτέδιάσπαρτες και πάντα μέσα σε 2-3 μέρες σήμερα θα πάω να δώ το καινούριο
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 14:37, 23-02-07:

Το ερώτημα είναι ένα.

Θα βγει καινούριο Rambo;
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 14:39, 23-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Το ερώτημα είναι ένα.

Θα βγει καινούριο Rambo;
Oh yes!(Σοβαρά,δεν κάνω πλάκα!)
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 14:47, 23-02-07:

Αλήθεια;
Γουστάρω.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:47, 23-02-07:

Εγω που την ειδα δεν μου αρεσε... Ενω ο Stalone ειναι απο τους αγαπημενους μου αυτη η ταινια δεν μου αρεσε καθολου. Το μονο που μου αρεσε ητανε η φωνη του
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:57, 23-02-07:

Είναι αλήθεια ότι όταν τον χτυπάνε (τον ρόκυ) πετάγετε σκόνη αντί για αίμα?
Παράθεση

maroula_z

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

H maroula_z έγραψε: στις 16:03, 23-02-07:

Εγώ γενικά τέτοιες ταινίες δε βλέπω, κααι γι'αυτό το λόγο δεν ήθελα να πάω....... Αλλά χθες λόγω παρέας πήγα να το δώ και μπορώ να πω οτι μου άρεσε!! Το περίμενα με περισσότερο ξύλο, και χάρηκα που δεν ήταν έτσι....
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 20:47, 23-02-07:

μπα, μαλλον οχι.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Candy (2006) - Από Noisette
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-03-10 στις 14:09.
    • 300 (2006) - Από Demelene
      Το θέμα έχει λάβει 114 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-11-09 στις 16:25.
    • Apocalypto (2006) - Από rascal_gd
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-09 στις 16:31.
    • Τhe Secret (2006) - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-04-09 στις 18:23.
    • The Guardian (2006) - Από Χαμόγελο
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-07-07 στις 01:35.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους