Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Requiem for a dream (2000)

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Porcelain
Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε στις 02:19, 05-07-05:

Είδα το Requiem for a Dream, κακό έως μέτριο για εμένα..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη YoMaNaTiOn
Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 04:02, 05-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Porcelain
Είδα το Requiem for a Dream, κακό έως μέτριο για εμένα..
Ούτε εγώ τρελάθηκα, παρότι οι περισσότερες φίλες μου είχαν πει πως είναι η αγαπημένη τους ταινία.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 10:26, 05-07-05:

Και δικη μου αγαπημενη το requiem

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 14:56, 16-12-08:

1 oscar , και άλλα 20 βραβεια και 34 υποψηφιοτητες, 8.5/10 βαθμολογια IMDB (από 138 χιλιαδες ψηφους), και ακομα δε το εχω δει ! (ειχα μια ευκαιρια πο περιοδικο που το εδινε, αλλά το δισκακι ήταν χαλασμενο).

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

vassonoff

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vassonoff
H vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H vassonoff ...Θα γιάνουνε οι χαρακιές... έγραψε στις 13:52, 08-09-11:

Και γω την αγαπω αυτη την ταινια...Ειναι ψιχοπλακωτικη αλλα...μου αρεσεεεεεε...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 13:57, 08-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από vassonoff
Και γω την αγαπω αυτη την ταινια...Ειναι ψιχοπλακωτικη αλλα...μου αρεσεεεεεε...
Συμφωνω απολυτως!!!Μια απο τις ωραιοτερες ταινιες...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:35, 08-09-11:

Χμμ... Ειναι μια ταινια, η οπια δεν μπορω να πω οτι δεν μ'αρεσει, αλλα δεν μπορω και να την ξαναδω, οχι συντομα τουλαχιστων..! Βασικα, ειναι μια απο της καλητερες ταινιες που εχω δει, απλα ειναι τοσο βαρια, που δεν μπορεις να την δεις οπως κατσει και οποτε κατσει...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 15:41, 08-09-11:

Tην είχα δει 11 χρονών και μου χε καθίσει κάπως

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 22:52, 09-09-11:

Εμένα μου άρεσε πολύ. Δεν μου αρέσουν γενικά οι ταινίες με ναρκωτικά, αλλά αυτή τη λάτρεψα. Ήταν τόσο έντονη και καθηλωτική που δεν μπορούσες να πάρεις το βλέμμα σου ακόμα και στις κάπως πιο... disturbing σκηνές. Εξαιρετικές ερμηνείες και η μουσική πραγματικά καθηλωτική.

Δεν βλέπεται εύκολα, είναι καπώς βαριά και σε ρίχνει αλλά είναι από τις λίγες ταινίες που, προσωπικά, με επηρέασε τόσο. Ήμουν πολύ χάλια όταν τέλειωσε. Θα την ξαναέβλεπα πάντως μια δεύτερη φορά. Είμαι περίεργη αν θα είχε την ίδια επίδραση. Ο Aronofsky είναι παρεπιμπτόντως από τους αγαπημένους μου σκηνοθέτες.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 14:04, 22-05-12:

Εγώ δεν ξετρελάθηκα. Περίμενα κάτι πολύ πιο υπέροχο.
Δεν μπορώ να πω και ότι ήταν η χειρότερη μ@@κία που έχω δει, αλλά δεν ήταν και το αριστούργημα που περίμενα,και που πολλά άτομα,των οποίων εκτιμώ το γούστο,μου είπαν ότι είναι.
Plus, με ενόχλησε αρκετά η σκηνή με το dildo. Όχι επειδή είμαι καμιά σεμνότυφη, απλώς την βρήκα υπερβολική και προκλητική χωρίς λόγο.

P.S. : Υπέροχο soundtrack, ακόμα ακούω στο μυαλό μου κάποιους να φωνάζουν "Be excited! Be! Be excited!"

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ο Ρέππα...ρεππάρει; 200 ή ...2000; - Από Νωεύς
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-12-10 στις 22:24.
    • Ριζότο (2000) - Από Noisette
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-04-10 στις 12:16.
    • θεματα ΑΟΘ 2000-2008 - Από paraskevas
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αρχείο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-04-09 στις 23:18.
    • Pollock (2000) - Από kalypso
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-01-09 στις 21:40.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους