Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,853 μέλη και 2,411,469 μηνύματα σε 75,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 381 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Charlie and the chocolate factory (2005)

KoRaKi

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο KoRaKi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O KoRaKi έγραψε: στις 04:27, 23-07-05:

Πήγα προχθές και είδα το remake που έκανε στο Chocolate Factory ο Burton. Μου άρεσε, έτσι πήρα να δω σήμερα στο dvd και την προηγούμενη ταινία του Stuart με τον Gene Wilder από το 1971. Αύριο θα παω να δω το Island βασικά επειδή μπυ αρέσει η Scarlett Johansson. Η ταινία μάλλον δεν θα λέει και πολλά..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 09:17, 17-10-05:

Charlie and the chocolate Factory

απίστευτη ταινία, οι OOMPA-LOOMPA όλα τα λεφτά....

(παρτε μια ΙΟΝ αμυγδάλου για να τη δείτε τη ταινία....εγώ εμπνεύστηκα)
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tatoo_lady

Νεοφερμένος

H Tatoo_lady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Tatoo_lady έγραψε: στις 20:04, 17-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
Charlie and the chocolate Factory

απίστευτη ταινία, οι OOMPA-LOOMPA όλα τα λεφτά....

(παρτε μια ΙΟΝ αμυγδάλου για να τη δείτε τη ταινία....εγώ εμπνεύστηκα)
Yπεροχη ταινια... Αξιζει πραγματικα να την δειτε
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 20:06, 17-10-05:

σύντομα σύντομα...
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 02:25, 20-10-05:

τσάρλι κι εδώ
Παράθεση

Angel-Eyes

Νεοφερμένος

H Angel-Eyes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H Angel-Eyes έγραψε: στις 20:56, 21-10-05:

και εγώ Charlie και το εργοστάσιο της σοκολάτας είδα τελευταία

Πολύ γλυκιά ταινία...περνάει ευχάριστα η ώρα ασε που σου ανοίγει και η όρεξη για σοκολάτα.

Η καλύτερη όμως από αυτές που έχω δεί τελευταία νομίζω είναι το Big Fish!! Απλά Άψογη!!! Τρυφερή, έξυπνη και σου εξάπτει την περιέργεια
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 15:53, 25-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
charlie by far
Ο σοκολατόφατσας? Δεν είναι παιδικό?
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 16:04, 25-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
πήγαινε εσύ που σου λέω.....πήγαινε....
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:43, 25-10-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Μα ολοι αντρες είμαστε κατα βάθος παιδία
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 15:57, 02-11-05:

Είδα το Charlie And The Chocolate Factory Πολύ ωραίο ήταν
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 19:24, 02-11-05:

και εγώ το είδα πρόσφατα! Πάρα πολύ καλό... (ειδικά τα τραγουδάκια!)
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 15:41, 03-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
και εγώ το είδα πρόσφατα! Πάρα πολύ καλό... (ειδικά τα τραγουδάκια!)
Ναι,τα τραγουδάκια είχαν πολύ πλάκα
Παράθεση

meiko

Νεοφερμένος

H meiko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H meiko έγραψε: στις 23:16, 13-12-05:

Συστήνω ανεπιφύλακτα το "ο charlie και το εργαστήριο σοκολάτας"!!!!! Όχι μόνο στα κορίτσια που τους αρέσει ο Τζόνι, γιατί θα απογοητευτούν... Είναι καταπληκτική ταινία!!!!
Επίσης, προτείνω και τα "τσακισμένα λουλούδια"! Άλλη φάση από την προηγούμενη αλλά αξίζει τον κόπο!!
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 23:26, 13-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από meiko
Συστήνω ανεπιφύλακτα το "ο charlie και το εργαστήριο σοκολάτας"!!!!! Όχι μόνο στα κορίτσια που τους αρέσει ο Τζόνι, γιατί θα απογοητευτούν... Είναι καταπληκτική ταινία!!!!
Επίσης, προτείνω και τα "τσακισμένα λουλούδια"! Άλλη φάση από την προηγούμενη αλλά αξίζει τον κόπο!!
Για τον charlie συμφωνώ καθώς τυχαίνει να είμαι μεγάλος fan του Τιμ Μπάρτον.Πιστεύω πάντως ότι κάποιες άλλες ταινίες του είναι πολύ καλύτερες(big fish, nightmare before christmas...).
Τα "τσακισμένα λουλούδια" δυστυχώς δεν τα πρόλαβα στο σινεμά αν και ήθελα να τα δω.
Πριν λίγο είδα το traffic από dvd κάποιας εφημερίδας.Δεν ηταν κακό...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:28, 13-12-05:

Eπ!!! Του Τιμ Μπαρτον είναι αυτό???? Για πείτε, για πείτε!!
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 23:43, 13-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Eπ!!! Του Τιμ Μπαρτον είναι αυτό???? Για πείτε, για πείτε!!
Κάτι μου λέει (δεν ξέρω τί) ότι σου αρέσει κι εσένα ο Τιμ Μπάρτον.Ναι, δικό του είναι "ο charlie και το εργοστάσιο της σοκολάτας".Είναι στο στιλ του, δηλαδή σαν παραμύθι.Δες το, θα σ'αρέσει μάλλον
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 23:52, 13-12-05:

Νιιιι!!!! Μου αρέσει!!!
Δεν το ήξερα οτι είναι δικό του!! Αμα είναι έτσι θα το δω παραυτα!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 00:00, 14-12-05:

Τι λεγαμε τόσο καιρό για τον τσάρλι??? ε? ε? εεεεεεεε?????????????

θα στο ξηλώσω το χακί το φόρεμα σελίνι (σαν την διαφήμιση bacardi, ή τι στο καλό είναι, με πιάνεις, μη το ζωγραφίζω τέτοια ώρα και νυστάζω)
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 01:36, 14-12-05:

Τεεεελειος ο charlie! Must-see.. Αντε να βγει και το corpse bride καμια ωρα!
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 20:11, 14-12-05:

Το έχω δει εγώ! Τρομερό είναι! Το Corpse Bride πρέπει να είναι μια από τα ίδια!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Chocolate Chip Cookies - Από Δαλιδά
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαγειρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-08-12 στις 23:00.
    • Tsotsi (2005) - Από Affectuoso31
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-06-09 στις 18:59.
    • V for vendetta (2005) - Από Corpse Bride
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-04-06 στις 09:52.
    • Me and you and everyone we know (2005) - Από emufear
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-12-05 στις 01:24.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους