Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,075 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,660 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ομοφυλόφιλη αδερφή

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nessa NetMonster
H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε στις 13:45, 19-11-05:

Η αδερφή σας, ανακοινώνει ότι είναι ομοφυλόφιλη και ζητά την βοήθεια σας για να το ανακοινώσει στους γονείς σας. Ποια είναι η στάση σας, δεδομένου ότι οι γονεις σας είναι αντίθετοι σε αυτή την ιδέα και πιθανων να το τραβήξουν στα άκρα.

Για να δούμε αν θα ακουστούν διαφορετικές απόψεις από το αντίστοιχο θέμα για τον αδερφό!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 14:01, 19-11-05:

Σωστήηηη!!
Γιατί κάτι μου λέει οτι όσοι ήταν φοβερά αρνητικοί στο θέμα με τον αδερφό εδώ δεν θα έχουν πρόβλημα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη panosRU
Ο panosRU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O panosRU έγραψε στις 14:03, 19-11-05:

omg!!!! λατρεβω τις λεσβιες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο panosRU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O panosRU έγραψε στις 14:05, 19-11-05:

ειναι πολυ αισθησιακες οι λεσβιες! ειναι και σαν πακετο προσφορας, στην μια η αλλη δωρω!

-7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 14:14, 19-11-05:

Nαι, ναι τα αγοράκια το έχουν αυτό μη δούν δύο άντρες να χαιδεύονται τους έρχετε αναγούλα! με το που βλέπουν δύο γυναίκες να κάνουν το ίδιο χαίροντε ιδιαιτέρως!

Το ξέρω ήμουν εκτός θέματος...Sorry

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Skoulikadera--- : 19-11-05 στις 14:21.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 14:21, 19-11-05:

ωραίο το θέαμα δύο γυναικών

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O panosRU έγραψε στις 14:24, 19-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---
Nαι, ναι τα αγοράκια το έχουν αυτό μη δούν δύο άντρες να χαιδεύονται τους έρχετε αναγούλα! με το που βλέπουν δύο γυναίκες να κάνουν το ίδιο φτιάχνοντε το χαίροντε ιδιαιτέρως!

sosta xD

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 14:33, 19-11-05:

θα το περάσουμε όλο το σόι, πως το βλέπετε ;

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 14:34, 19-11-05:

next thread: ομοφυλόφιλος παππούς

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 14:36, 19-11-05:

όχι ifritako μετα περνάμε στις νυμφομανείς

Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hetfield
Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 315 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε στις 14:38, 19-11-05:

Εγω ενα πραγμα εχω να παρατηρησω: Ολο ουρλιαζετε να αφησουμε τους ομοφυλοφιλους στην ησυχια τους και ολο βλεπω θεματακια του στυλ "Ομοφυλοφιλος αδερφος" ή "ομοφυλοφιλη αδερφη" κτλ. Τελικα θα τους αφησουμε ησυχους η οχι;

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 15:06, 19-11-05:

Τι σου έλεγα Νέσσα?

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 15:22, 19-11-05:

Την ιδια αντιμετωπιση που θα ειχα και για το αν ο αδεφος μου ηταν gay.
Την εχω παραθεσει στο αντιστοιχο thread.
ΔΕΝ αγαπω ή μισω ενα ατομο για τις σεξουαλικες προτιμησεις του.
Υπαρχουν αλλοι λογοι που καποιον ανθρωπο τον εχω βαλει στην καρδια μου.
Ποσο μαλλον οταν προκειτε για αδεφο-αδερφη.
Και οσο γιατι οι αντρες δεν εχουν προβλημα με το να βλεπουν δυο κοπελες σε λεσβιακες περιπτυξεις,υπαρχει απαντηση αλλα τωρα δεν προλαβαινω να την γραψω, αλλα και χρονο να ειχα δεν θα το εκανα γιατι θα "ξεχειλωσει" πολυ η συζητηση.
Παντως εαν κανετε ενα ψαξιμο στο google θα δειτε οτι και γι' αυτο υπαρχει απαντηση.

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 15:58, 19-11-05:

Εννοείτε πως θα αγαπούσα και θα στήριζα την/τον αδελφή/ο μου όποια σεξουαλική προτίμηση και αν είχε....αυτό το θεωρώ δεδομένο!!! Εντελώς ειλικρινά όμως δεν θα μου ακουγόνταν και ευχάριστο κάτι τετοίο με την έννοια ότι θα προτιμούσα να μην ήταν έτσι τα πράγματα...Το βασικό είναι να έχεις με τα αδέλφια σου μια πραγματική και ουσιαστική σχέση αγάπης και υποστήριξης ακόμη και όταν οι χαρακτήρες σας είναι εντελώς διαφορετικοί (και όχι μόνο οι σεξουαλικές προτιμήσεις).

Όσο για το άλλο Μarie δεν θέλω απαντήσεις μια παρατηρισούλα έκανα είμαι σίγουρη ότι για όλα υπάρχει εξήγηση...χιχιχι

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 17:03, 19-11-05:

Αυτή η λέξη "λεσβία", χτυπάει πολύ άσχημα στο μάτι ρε παιδιά... Πείτε "ομοφυλόφιλη" καλύτερα.

Δε σχολιάζω το ότι παρεκτάπηκαν τα αγόρια -το θέμα είναι σοβαρό όσο και το θέμα του αδερφού. Θέμα γούστου όμως... Εμένα πχ μου αρέσει ο καφές πικρός.

Ούτε και καταλαβαίνω γιατί πρέπει να γίνει ζήτημα. Οι τελευταίοι που πρέπει να το μάθουν είναι οι γονείς, εκτός αν βλέπουν φανατικά παπακαλιάτη.

Όσο για το θέμα του αδερφού/αδερφής που το γύρισε, δική τους ζωή είναι, δικές τους και οι επιλογές. Δε μπορώ εγώ (ή κανένας άλλος) να τους επιβάλλω τι να προτιμούν. Και όσοι κακολογούν, ας δούν τα χάλια τους πρώτα...

--> Φιλική συμβουλή προς αυτούς που σοκαρίζονται τόσο πολύ: Κόψτε κάτι...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rempeskes : 19-11-05 στις 17:06.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 17:20, 19-11-05:

Θα την στιριζα ... δεν νομιζω να εχω αλλες επιλογες ... βεβαια θα παρακολουσα να μην ειναι ιδιαίτερα προκλητικη στον δρομο αν ζουσαμε σε μικρη πολή και στο σπιτι να μην δινει αφορμες...

Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomniac
Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε στις 17:35, 19-11-05:

Μου φαινεται οτι το θεμα ειναι λιγο ανουσιο παντως... Νομιζω οτι οποιοσδηποτε σοβαρος ανθρωπος δεν μπορει να εχει διαφορετικη αποψη για το θεμα αναλογως αν η "περιπτωση" ειναι ο αδερφος του, η αδερφη του ή οποιοδηποτε αλλο συγγενικο ή φιλικο προσωπο. Αρα, οι υπολοιπες αποψεις, αν ειναι αντιθετες, δεν μπορω να καταλαβω πως θα υποστηριχτουν. Οπως προαναφερθηκε, με αυτη τη λογικη θα επρεπε να υπαρχει ενα θεμα και για τη γιαγια! (Με τα παραπανω δεν θελω να θιξω τη δημιουργο του θεματος σε καμια περιπτωση! Καταλαβα τους λογους της, απλα δεν τους συμμεριζομαι!)

Ως προς το θεμα αυτο καθ' αυτο, και μιας και δεν εχω συμμετασχει στο αλλο, να πω οτι φυσικα επιλογη της ειναι, και δεν χρειαζεται να δωσει δικαιωμα ουτε σε εμενα ουτε στους γονεις μας. Δεν θα με ευχαριστουσε κιολας, αλλα στο κατω κατω δεν μου πεφτει και λογος, και φυσικα δεν υπηρχε περιπτωση να αλλαξουν τα αισθηματα μου απεναντι της. Οσον αφορα τους γονεις, αν ηξερα οτι δεν ηταν συμφωνοι, αλλα θα διατηρουσαν την ψυχραιμια τους , θα προτεινα να τους το πει και να τους εξηγησει τους λογους, καθοτι δεν νομιζω οτι οποιοσδηποτε αισθανεται ανετα με τον εαυτο του αν κρυβει πραγματα για την προσωπικοτητα του...Τουλαχιστον εγω αυτο θα εκανα. Στην περιπτωση, βεβαια, που μιλαε για extreme περιπτωσεις (τυπου ξυλοδαρμοι, εγκλεισμος στο σπιτι, και αλλα...ομορφα! ) δεν ξερω...Θα διχαζομουν.

-> Οπου "της", μπορειτε να βαλετε και "του" φυσικα...

Υ.Γ 1: Το οτι το θεαμα δυο γυναικων να φιλιουνται ή... οτιδηποτε μεταξυ τους ειναι ερεθιστικο σχεδον για ολους τους αντρες (εκτος των...ψευτων! ) ειναι γεγονος. Προσωπικα, ομως, εχοντας δει δυο φορες λεσβιακα ζευγαρια θα πω οτι δεν μου φανηκε καθολου ερεθιστικο. Θεωρω οτι αυτο συνεβη γιατι οταν βλεπεις οτι οι κοπελες εχουν αισθηματα η μια για την αλλη ή/και ειναι ζευγαρι, σου φαινεται ακρως φυσιολογικο να κανουν αυτο το πραγμα και οχι ερεθιστικο. Αν ομως, την ιδια σκηνη την τοποθετησεις στο πλαισιο δυο φιλων που ειναι straight και φιλιουνται για να προκαλεσουν/πειρματιστουν/σε στοιχημα/κτλ...τοτε... (...κλασικος αντρας! )

Υ.Γ 2: doo δεν ειναι ασχημη η ιδες για τις νυμφομανεις...δεν ειναι καθολου ασχημη!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 18:35, 19-11-05:

Hλεικρινα δεν ξερω πως θα αντιδρουσα. Παντος δεν θα μου αρεσε καθολου.Βεβαια μια την εχω (την αδερφη) και θα την βοηθουσα.

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O panosRU έγραψε στις 23:12, 19-11-05:

Rempeskes το εποιασα το υπονοουμενο..

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 23:40, 19-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Βεβαια μια την εχω (την αδερφη) και θα την βοηθουσα.
"Θα τη βοηθούσα"... Λες και είναι καμία ναρκομανής ή λες και έχει κάποια σοβαρή ασθένεια...

Αυτή είναι η αντίδραση η οποία επικρατεί στην κοινωνία μας. Όταν μιλάμε για μη αποδοχή των ομοφυλόφυλων δεν εννούμε πως βγαίνουμε έξω και σπάμε στο ξύλο κάποιον gay ή ξεμαλλιάζουμε κάποια λεσβία, αλλά ότι πολύ απλά μας ξενίζει...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 01:06, 20-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
"Θα τη βοηθούσα"... Λες και είναι καμία ναρκομανής ή λες και έχει κάποια σοβαρή ασθένεια...
Aυτη την στιγμη δεν πρεπει να κολαμε τοσο στις λεξης αλλα στο αποτελεσμα... ναι μεν συμφωνω αλλα ειναι το τελευταιο που πρεπει να λυσουμε

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 01:16, 20-11-05:

Δεν κατάλαβα ποιο λες ότι είναι το "τελευταίο που πρέπει να λύσουμε"...

Η στάση μας ως ασθένεια ή ως κάτι εντελώς ξένο απέναντι στο διαφορετικό είναι το πρώτο που πρέπει να λάβουμε υπόψη όταν μας ενδιαφέρουν μειονότητες (όπως είναι και οι ομοφυλόφιλοι).

Και φυσικά δεν κόλλησα στις λέξεις. Αλλά οι λέξεις από μόνες τους κρύβουν πάρα πολλά. Η στάση μας δηλώνεται εύκολα μέσω των λέξεων. Φυσικά δεν μιλάω για ασυνείδητα επίπεδα, όπως πολλοί( ; ) θα νομίσουν, αλλά για στάσεις ζωής και αντιμετώπιση καταστάσεων που φαίνεται μέσω των λέξεων που χρησιμοποιούμε στην κάθε περίπτωση...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MonaXoS : 20-11-05 στις 01:17. Αιτία: κάτι ψιλολαθάκια... :)
Παράθεση

Embrance

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Embrance
Ο Embrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O Embrance έγραψε στις 02:19, 20-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---
Nαι, ναι τα αγοράκια το έχουν αυτό μη δούν δύο άντρες να χαιδεύονται τους έρχετε αναγούλα! με το που βλέπουν δύο γυναίκες να κάνουν το ίδιο χαίροντε ιδιαιτέρως!

+1.με τις "Λες" δεν εχω τιποτα,αλλα για ασους γνωριζουν 2 απο τα τριτοφυλικα φυλα χωριζοντε και σε κατηγοριες.
Εγω παντως ψιλο-ξενερονω με τα γκει/λες/τρανς

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 10:38, 20-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από MonaXoS
Δεν κατάλαβα ποιο λες ότι είναι το "τελευταίο που πρέπει να λύσουμε"...

Η στάση μας ως ασθένεια ή ως κάτι εντελώς ξένο απέναντι στο διαφορετικό είναι το πρώτο που πρέπει να λάβουμε υπόψη όταν μας ενδιαφέρουν μειονότητες (όπως είναι και οι ομοφυλόφιλοι).

Και φυσικά δεν κόλλησα στις λέξεις. Αλλά οι λέξεις από μόνες τους κρύβουν πάρα πολλά. Η στάση μας δηλώνεται εύκολα μέσω των λέξεων. Φυσικά δεν μιλάω για ασυνείδητα επίπεδα, όπως πολλοί( ; ) θα νομίσουν, αλλά για στάσεις ζωής και αντιμετώπιση καταστάσεων που φαίνεται μέσω των λέξεων που χρησιμοποιούμε στην κάθε περίπτωση...

αυτο που θελω να πω ειναι οτι πρωτα πρεπει να λύσουμε την σταση που υπαρχει απεναντη στους ομοφυλοφιλους και μετα να κολλησουμε στις λεξεις

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O MonaXoS έγραψε στις 10:45, 20-11-05:

ναι.. συμφωνώ exposed bone. Το μόνο που είπα είναι ότι η στάση φαίενται από τις λέξεις... Δεν είπα πως αν αλλάξουμε τις λέξεις θα γίνει κάτι σημαντικό! Φυσικά και οι στάσεις πρέπει να αλλάξουν!

Αλλά η αλλαγή στάσεων γίνεται σταδιακά και όχι "μαχαίρι". Αυτό σημαίνει πως πρέπει πρώτα να τους αποδεχτούμε στα καθημερινά μικρά πράγματα (π.χ. αποδοχή να κυκλοφορούν δίπλα μας) και έπειτα στα μεγάλα και πιο σημαντικά (π.χ. γάμος). Ε, αυτά τα μκρά και καθημερινά είναι που δημιουργούν και τις τωρινές δυσκολίες

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 10:47, 20-11-05:

ακομη και τα καθημερινα πραγματα θα αργησουν πολυ να αλλαξουν ...

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 13:07, 20-11-05:

Λεγοντας "Θα την βοηθουσα" ενοουσα οτι θα την βοηθουσα να το ανακοινωσει στους γονεις μας, απαντοντας στην ερωτιση. Δεν λεω οτι ειμαι τελιως ανετος με τους ομοφυλοφιλους αλλα και εσυ παραποιεις τα λογια μου. Ναι, σωστα ολα αυτα που λες, συμφωνω απολιτα μαζι σου αλλα οπως και να το κανουμε δεν μπορω ανετα να ειμαι στο ιδιο δωματιο με εναν ομοφυλοφιλο του ιδιου φιλου, θα φρικερνα. Ουτε θα μου αρεσε να μαθω οτι η αδερφη μου ειναι ουσιαστικα αδερφος μου. Δεν ειναι αρωστια, το ξερω και το καταλαβενω. Δεν εχω προβλημα με τους ανθρωπους, αλλωστε ειναι δικη τους επιλογη εν μερη και τους αρεσει, οποτε πιος ο λογος να προσπαθουν να αντισταθουν, αλλα δεν μπορω ρε παιδακι μου να ειμαι στον ιδιο (μικρο και κλειστο) χωρο με εναν ομοφυλοφιλο. Στον δρομο οσους και να δω δεν εχω προβλημα.

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 14:30, 20-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ουτε θα μου αρεσε να μαθω οτι η αδερφη μου ειναι ουσιαστικα αδερφος μου.
Και παλι αδερφη σου θα ηταν και οχι αδερφος σου.
Μην εχεις στο μυαλο σου τις αμοφυλοφιλες σαν κατι τυπισσες που θελουν να ντυνονται και να συμπεριφερονται σαν αντρες.
Εκει παιζουν και αλλα πραγματα ρολο.(Ορμονολογικης κυριως και οχι μονο φυσης)
Εχω γνωστο ζευγαρι απο κοπελες ομοφυλοφιλες εδω στην Ιταλια και μια χαρα κοπελες ειναι.
Και θυλκοτατα ντυνονται,μιλανε συμπεριφερονται κτλ κτλ.

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 16:43, 20-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Μario
Και παλι αδερφη σου θα ηταν και οχι αδερφος σου.
Μην εχεις στο μυαλο σου τις αμοφυλοφιλες σαν κατι τυπισσες που θελουν να ντυνονται και να συμπεριφερονται σαν αντρες.
Εκει παιζουν και αλλα πραγματα ρολο.(Ορμονολογικης κυριως και οχι μονο φυσης)
Εχω γνωστο ζευγαρι απο κοπελες ομοφυλοφιλες εδω στην Ιταλια και μια χαρα κοπελες ειναι.
Και θυλκοτατα ντυνονται,μιλανε συμπεριφερονται κτλ κτλ.
Μα γιατι καποιος ομοφυλοφιλος πρεπει να ντυνετε γυναικα... Σορρυ μπορει να μην με πειραζουν τοσο οι ομοφυλοφιλοι αλλα ετσι και δω αντρα ντυμενω γυναικα μην περιμενει να εχει την καλλιτερη αντιμετωπιση απο εμενα ...
Αλλο το ενα αλλο το αλλο

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 17:55, 20-11-05:

Bρε παιδιά...
Ομοφυλόφιλος != θυληπρεπης
Γιατί μερικοί το συγχέουν και νομίζουν οτι το ένα συνεπάγεται το άλλο δεν μπορώ να το καταλάβω...

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 18:08, 20-11-05:

Οταν λεω οτι ειναι ουσιαστικα αδερφος μου δεν ενεω την εμφανιση η κατι τετιο. Και θα συμφωνισω οτι ενας ομοφυλοφιλος δεν παει να πει θυλιπρεπης η το αντιθετο (για της γυνεκες). Που ομως υπαρχουν και αυτες η περιπτωσης αλλα ειναι παρατραβιγμενες τετιες περιπτωσεις. Νταξει ρε φιλε, στο κρεβατισου μπορεις να κανεις οτι θελεις αλλα αμα κυκλοφορεις και εισαι σαν γυνεκα προκαλεις....

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 23:28, 20-11-05:

Split: http://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=1644

Παράθεση

Skeftomilos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skeftomilos
Ο Skeftomilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 120 μηνύματα.

O Skeftomilos έγραψε στις 07:19, 25-11-05:

Ένα ομοφυλόφιλο παιδί - αγόρι ή κορίτσι - γκρεμίζει τα όνειρα των γονιών του για εγγόνια. Μη γελιέστε, ο βαθύτερος λόγος που οι γονείς μας μας έφεραν στον κόσμο είναι αυτός. Όχι η απλή αναπαραγωγή αλλά η διαιώνιση. Δεν είμαστε παρά τα μέσα με τα οποία οι γονείς μας θα περάσουν τα γονίδιά τους στις επόμενες γενεές. Άρα κανείς γονιός δε θα χαρεί να μάθει ότι το παιδί του σπαταλά τη σεξουαλική του ενέργειά με άτομα του λάθος φύλου.

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Covenant
Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 475 μηνύματα.

O Covenant έγραψε στις 22:51, 25-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Skeftomilos
Ένα ομοφυλόφιλο παιδί - αγόρι ή κορίτσι - γκρεμίζει τα όνειρα των γονιών του για εγγόνια. Μη γελιέστε, ο βαθύτερος λόγος που οι γονείς μας μας έφεραν στον κόσμο είναι αυτός. Όχι η απλή αναπαραγωγή αλλά η διαιώνιση. Δεν είμαστε παρά τα μέσα με τα οποία οι γονείς μας θα περάσουν τα γονίδιά τους στις επόμενες γενεές. Άρα κανείς γονιός δε θα χαρεί να μάθει ότι το παιδί του σπαταλά τη σεξουαλική του ενέργειά με άτομα του λάθος φύλου.
Ακρως ορθο και επιστημονικα τεκμηριωμενο

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 13:41, 29-11-05:

αφαίρεσα τα offtopic ... περισσότερα εδώ

Παράθεση

Psixotis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Psixotis
Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Psixotis έγραψε στις 08:32, 07-12-05:

Αν ήταν αδερφός, σίγουρα κρεμάλα. Για αδερφή δέν ξέρω... Είναι γεγονός ότι οι λεσβίες οπτικά δεν χαλάνε την αισθητική κανενός διότι τίποτε δε τις ξεχωρίζει από μια γυναίκα πέρα των σεξουαλικών προτιμήσεων. Υπο φυσιολογικές συνθήκες την αδερφή θα τη στήριζα πέρα απο το ότι δε θα μου χαλούσε την αισθητική, κι επειδή θα υπήρχε η προοπτική να γνωρίσω πιο σεξουαλικά προχωρημένες κοπέλες φίλες της και να επιδοθώ σε ομαδικές νύχτες...

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 08:34, 07-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από Psixotis
Αν ήταν αδερφός, σίγουρα κρεμάλα. Για αδερφή δέν ξέρω... Είναι γεγονός ότι οι λεσβίες οπτικά δεν χαλάνε την αισθητική κανενός διότι τίποτε δε τις ξεχωρίζει από μια γυναίκα πέρα των σεξουαλικών προτιμήσεων.
Ενώ τους άντρες ομοφυλόφιλους τι τους ξεχωρίζει πέρα απο τις σεξουαλικές προτιμήσεις? Κάτι μου λέει οτι δεν έχεις γνωρίσει και πολλούς και κρίνεις απο τα κακέκτυπα που προβάλλει η τηλεόραση...

Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ines
H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε στις 19:41, 07-12-05:

Είναι γεγονός ότι οι λεσβίες οπτικά δεν χαλάνε την αισθητική κανενός διότι τίποτε δε τις ξεχωρίζει από μια γυναίκα πέρα των σεξουαλικών προτιμήσεων. δε θα μου χαλούσε την αισθητική, κι επειδή θα υπήρχε η προοπτική να γνωρίσω πιο σεξουαλικά προχωρημένες κοπέλες φίλες της και να επιδοθώ σε ομαδικές νύχτες...
βρε χαχα,με την αδερφη σου η την γκομενα της??
εκεινο που εγω πιστευω για το θεμα ειναι πως οτι κανει ο κεθενας με τα κατω του δεν αφορα κανεναν.
οσο για το αλλο...ειμαι σε μια θεατρικη ομαδα και το inside joke φετος ειναι οι λεσβιες.
και δεν καταλαβαινω,ρε αδερφε μου,τι εχουν και εσας τα αγορια σας τετοιωνουν τοσο μα τοσο πολυ!!

Παράθεση

Skeftomilos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skeftomilos
Ο Skeftomilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 120 μηνύματα.

O Skeftomilos έγραψε στις 02:46, 08-12-05:

Αν ήταν αδερφός, σίγουρα κρεμάλα. Για αδερφή δέν ξέρω... Είναι γεγονός ότι οι λεσβίες οπτικά δεν χαλάνε την αισθητική κανενός διότι τίποτε δε τις ξεχωρίζει από μια γυναίκα πέρα των σεξουαλικών προτιμήσεων. Υπο φυσιολογικές συνθήκες την αδερφή θα τη στήριζα πέρα απο το ότι δε θα μου χαλούσε την αισθητική, κι επειδή θα υπήρχε η προοπτική να γνωρίσω πιο σεξουαλικά προχωρημένες κοπέλες φίλες της και να επιδοθώ σε ομαδικές νύχτες...
Αν η υποθετική αδελφή και οι φίλες της είναι πράγματι ομοφυλόφιλες, μάλλον ατύχησες. Δε θα σε θέλουν στην παρέα τους. Αν πάλι είναι αμφί, τότε μόνο μπορείς να αισθάνεσαι ευτυχής!

- Μέχρι τρεις είναι δεσμός, παραπάνω χαλασμός.
- Ο έρωτας δεν είναι ανήθικος, αρκεί να συμφωνούν και οι πέντε.

Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη zxr
Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε στις 13:20, 08-12-05:

Αυτό το λές γιατί είσαι αγοράκι και η θέα δυο γυναικών να ερωτοτροπούν σε... (θα το πω ωμά) "φτιάχνει". Για ρώτα και τις κοπέλες αν τους είναι ευχάριστο το θέαμα. Τις αποτρέπει όπως ακριβώς αποτρέπει εσένα η θέα δυο ανδρών.

Στο θέμα μας τώρα. Σίγουρα δεν είναι και η πιο εύκολη περίπτωση αλλά με συζήτηση και κατάλληλη προσέγγιση στο θέμα νομίζω ότι μπορεί να δωθεί λύση

Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε στις 22:50, 08-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από zxr
Αυτό το λές γιατί είσαι αγοράκι και η θέα δυο γυναικών να ερωτοτροπούν σε... (θα το πω ωμά) "φτιάχνει". Για ρώτα και τις κοπέλες αν τους είναι ευχάριστο το θέαμα. Τις αποτρέπει όπως ακριβώς αποτρέπει εσένα η θέα δυο ανδρών.
οντως,γιατι τους αντρες τους φτιαχνει σε μεγαααααααααλα εισαγωγικα η γυναικει ομοφυλοφιλια ενω εμας δε μας φτιαχνει σε εξισου τεραστια εισαγωγικα η αντρικη;;;
μπας και ειναι κοινωνικο το θεμα;; τελευται τα ριχνω ολα μισα-μισα στην κοινωνια και στον κοκορα...

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 23:37, 08-12-05:

Δε νομίζω να ισχύει αυτό, καθώς για να μπω και στο μυαλό σου και σύμφωνα με το τρόπο που πιστεύω πως βλέπεις τα πράγματα στο συγκεκριμένο θέμα, υπάρχουν λεσβίες που φαίρονται πολύ ''άγρια'' ''σαν άντρες'' και -γιατί όχι- ντύνονται και αντίστοιχα... αυτό δε θα σου χάλαγε οπτικά την αισθητική; [φαντάσου το και μη στέκεσαι στις λεσβίες που βλέπεις σε πορνοταινείες κτλ ]. Επίσης όπως είπαν και οι παραπάνω, αν ήταν λεσβίες και οι φίλες της δε θα υπήρχε περίπτωση να επιδοθείς σε ομαδικές νύχτες. [άλλωστε για πιο λόγο τις λένε λεσβίες αν πηγαίνουν και με άντρες;].
Όσο για το πρώτο περί του ομοφυλόφιλου αδελφού... ασχολίαστο- μη ξεχνάς όμως πως μπορεί να σε κρέμαγε πρώτος αυτός.

Η δική μου άποψη σχετικά με το θέμα: Θα τη στήριζα και θα τη βοηθούσα να το αποκαλύψει στους γονείς ή διαφορετικά θα διαφύλαγα το μυστικό της εφόσον είναι επιλογή της να μη το αποκαλύψει σε κανέναν.

Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomniac
Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε στις 01:40, 09-12-05:

Αν ήταν αδερφός, σίγουρα κρεμάλα.
Ακραιο και απαραδεκτο, ανευ υπολοιπων σχολιων.

Είναι γεγονός ότι οι λεσβίες οπτικά δεν χαλάνε την αισθητική κανενός διότι τίποτε δε τις ξεχωρίζει από μια γυναίκα πέρα των σεξουαλικών προτιμήσεων
1. Γιατι δυο αντρες χαλανε την αισθητικη καποιου ενω δυο γυναικες οχι; Ποια η πρακτικη διαφορα; Επισης, η εννοια της αισθητικης δεν ειναι αυστηρως προσωπικη;

2. Δεν μπορει καποια ομοφυλοφιλη κοπελα να ντυνεται και να αντιδρα ως αντρας και αρα να ξεχωριζει απο τις υπολοιπες κοπελες; Δεν μπορει καποιος να αρεσκεται να κανει σεξ και να εχει σχεση με καποιον αντρα, και να μην διαφερει εμφανισιακα ή στις πραξεις του απο τους υπολοιπους; Πως εισαι βεβαιος για αυτα; Εγω παντως, εχω συναντησει ατομα που ανταποκρινονται και στις δυο περιπτωσεις οποτε σου λεω οτι συμβαινει!

κι επειδή θα υπήρχε η προοπτική να γνωρίσω πιο σεξουαλικά προχωρημένες κοπέλες φίλες της και να επιδοθώ σε ομαδικές νύχτες...
Γιατι αλλωστε ολοι οι ομοφυλοφιλοι ειναι:
α) de facto πιο σεξουαλικα απελευθερωμενοι απο το μεσο ανθρωπο
β) Οχι απλα gay, αλλα bi (ωστε να κανουν και οργια με ατομα του αλλου φυλου)

Αρχική Δημοσίευση από ines
οντως,γιατι τους αντρες τους φτιαχνει σε μεγαααααααααλα εισαγωγικα η γυναικει ομοφυλοφιλια ενω εμας δε μας φτιαχνει σε εξισου τεραστια εισαγωγικα η αντρικη;;;
μπας και ειναι κοινωνικο το θεμα;; τελευται τα ριχνω ολα μισα-μισα στην κοινωνια και στον κοκορα...
Οπως εχω πει και σε καποιο αλλο post μου (το οποιο τωρα δεν βρισκω αλλα τεσπα) δεν ξερω αν οντως το να δεις δυο οποιεσδηποτε ομοφυλοφιλες κοπελες να φιλιουνται ειναι ερεθιστικο θεαμα. Νομιζω οτι οι αντρες το εχουν συνδεσει πρωτον με οτι οι κοπελες δεν ειναι αυστηρα λεσβιες αλλα θα εκαναν και κατι με αντρες (=μαζι τους) και κατα δευτερον με οτι αυτο που κανουν ειναι ειδους "πειραματισμου" μεταξυ τους, κατι παρανομο και πρωτογνωρο(=ερεθιστικο)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Insomniac : 09-12-05 στις 01:42.
Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

H ines έγραψε στις 13:18, 09-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από Insomniac
Νομιζω οτι οι αντρες το εχουν συνδεσει πρωτον με οτι οι κοπελες δεν ειναι αυστηρα λεσβιες αλλα θα εκαναν και κατι με αντρες (=μαζι τους) και κατα δευτερον με οτι αυτο που κανουν ειναι ειδους "πειραματισμου" μεταξυ τους, κατι παρανομο και πρωτογνωρο(=ερεθιστικο)
πλακα πλακα,οταν ενας αντρας φτιαχνεται με το να κοιταει λεσβιες ειναι επειδη εχει βλεψεις και για τον εαυτουλη του κι οχι γιατι σκεφτεται "κοιτα αδερφακι μου τι ερωτευμενες και ευτυχισμενες που φαινονται...."

αν δηλαδη μια λεσβια εφτυνε εναν που της την επεφτε κι ετρεχε και φιλιοταν με την συντροφο της,δε θα χαλιοταν αγρια ο αντρας?

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 13:21, 09-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από ines
πλακα πλακα,οταν ενας αντρας φτιαχνεται με το να κοιταει λεσβιες ειναι επειδη εχει βλεψεις και για τον εαυτουλη του κι οχι γιατι σκεφτεται "κοιτα αδερφακι μου τι ερωτευμενες και ευτυχισμενες που φαινονται...."

αν δηλαδη μια λεσβια εφτυνε εναν που της την επεφτε κι ετρεχε και φιλιοταν με την συντροφο της,δε θα χαλιοταν αγρια ο αντρας?
Και η πλάκα είναι οτι κατα πάσα πιθανότητα αυτό θα γινόταν

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 15:10, 09-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
κατά πάσα πιθανότητα
δλδ σίγουρα

Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 361 μηνύματα.

H Nessa NetMonster έγραψε στις 22:37, 10-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από Insomniac
Οπως εχω πει και σε καποιο αλλο post μου (το οποιο τωρα δεν βρισκω αλλα τεσπα) δεν ξερω αν οντως το να δεις δυο οποιεσδηποτε ομοφυλοφιλες κοπελες να φιλιουνται ειναι ερεθιστικο θεαμα. Νομιζω οτι οι αντρες το εχουν συνδεσει πρωτον με οτι οι κοπελες δεν ειναι αυστηρα λεσβιες αλλα θα εκαναν και κατι με αντρες (=μαζι τους) και κατα δευτερον με οτι αυτο που κανουν ειναι ειδους "πειραματισμου" μεταξυ τους, κατι παρανομο και πρωτογνωρο(=ερεθιστικο)
Ακριβώς! Γι'αυτό το λόγο και οι γυναίκες δε βρίσκουν ερεθιστικά τα gay ζευγάρια (απ'όσο ξέρω τουλάχιστον)... αλλά ο "πειραματισμός", όταν το κάνεις για πλάκα δηλαδή, έχει άλλη φάση

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 00:44, 17-12-05:

off-topic

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 13:34, 26-12-05:

Βασικά θα την βοηθούσα να το έλεγε, να την αλλάξωδ εν θα μπορούσα παο την στιγμή που ήταν η φύση της αλλά και οι γονείς μου πιστεύω αθ τ δέχονταν γιατί είναι ανοιχτοί άνθρωποι.

Μου τα είχε ρίξει ζευγάρι με λεσβίες προπερσι όταν δούλευα , ένιωσα κάπως εκείνη την στιγμή για να μην τις κάνω να νιώσουν άσχημα, πάντως 1000 φορές να στα ρίχνει άντρας είναι πιο εύκολο να αντιδράσεις.

Παράθεση

Nessa NetMonster

Δραστήριο Μέλος

H Nessa NetMonster έγραψε στις 20:44, 27-12-05:

Ζευγάρι κιόλας; Ποια είναι η πιθανότητα;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    nanto

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους