Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,075 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,660 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ομοφυλόφιλη αδερφή

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 13:43, 28-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster
Ζευγάρι κιόλας; Ποια είναι η πιθανότητα;
Δεν ξέρω ποια είναι η πιθανότητα πάντως ήταν πολύ παράξενα τα συναισθήματα μου.
Πλάκα είχε γιατί στην αρχή πήγα να πάρω παραγγελία και ήταν μόνο η μια και μου λέει έλα σε λίγο που θα έρθει και η φίλη μου(εγώ κατάλαβα η κολλητή της όχι η κοπέλα της)
και μετά που ήρθε και τις είδα να χαίδευει η μια την αλλη και να φιλιούνται. Δεν μπορούσα να το αποφύγω να μην πάω γιατί δεν υπήρχε άλλος σερβιτόρος εκείνη την στιγμή και άρχισαν να μου λένε τα δικα τους, πάντως δεν μπορώ να πω ήταν πολύ ευγενικές με κάλεσαν να πάμε και οι 3 διακοπές και θα περνούσαμε ωραία, τους άρεσαν τα δάχτυλα μου(γιατί άραγε??) και τα μάτια μου, δεν μπορούσε κάποιος να με φωνάξει εκείνη την στιγμή??
Δεν θα ήθελα να μου ξανατύχει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Psixotis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Psixotis
Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Psixotis έγραψε στις 19:09, 01-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Petros
Δε νομίζω να ισχύει αυτό, καθώς για να μπω και στο μυαλό σου και σύμφωνα με το τρόπο που πιστεύω πως βλέπεις τα πράγματα στο συγκεκριμένο θέμα, υπάρχουν λεσβίες που φαίρονται πολύ ''άγρια'' ''σαν άντρες'' και -γιατί όχι- ντύνονται και αντίστοιχα... αυτό δε θα σου χάλαγε οπτικά την αισθητική; [φαντάσου το και μη στέκεσαι στις λεσβίες που βλέπεις σε πορνοταινείες κτλ ]. Επίσης όπως είπαν και οι παραπάνω, αν ήταν λεσβίες και οι φίλες της δε θα υπήρχε περίπτωση να επιδοθείς σε ομαδικές νύχτες. [άλλωστε για πιο λόγο τις λένε λεσβίες αν πηγαίνουν και με άντρες;].
Όσο για το πρώτο περί του ομοφυλόφιλου αδελφού... ασχολίαστο- μη ξεχνάς όμως πως μπορεί να σε κρέμαγε πρώτος αυτός.

Η δική μου άποψη σχετικά με το θέμα: Θα τη στήριζα και θα τη βοηθούσα να το αποκαλύψει στους γονείς ή διαφορετικά θα διαφύλαγα το μυστικό της εφόσον είναι επιλογή της να μη το αποκαλύψει σε κανέναν.
1) Οχι, δε μου χαλάνε την αισθητική.
2) Ασε με να ξέρω κάτι παραπάνω από ένα παιδί για το τι κάνούν στο κρεβατι τους.
3) Δε θα με κρέμαγε εκείνος πρώτος, ξέρεις γιατί?? Γιατί θα προτιμούσε να με μαχαιρώσει πισώπλατα Ο λαός δεν είπε τυχαία τη φράση "*****ης άνθρωπος"

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 19:14, 01-01-06:

Να υποθέσω οτι τα 3 χρόνια διαφοράς σου με τον Πέτρο κάνουν αυτόν παιδί κι εσένα ενήλικα?
Το να χαρακτηρίζεις τον Πέτρο παιδί το μόνο που δείχνει είναι έλειψή επιχειρημάτων οπότε αντί να προσπαθείς να απαντήσεις σε αυτά που λέει προσπαθείς (ανεπιτυχώς) να μειώσεις τον ίδιο.

Παράθεση

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Psixotis έγραψε στις 19:15, 01-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Ενώ τους άντρες ομοφυλόφιλους τι τους ξεχωρίζει πέρα απο τις σεξουαλικές προτιμήσεις? Κάτι μου λέει οτι δεν έχεις γνωρίσει και πολλούς και κρίνεις απο τα κακέκτυπα που προβάλλει η τηλεόραση...
Αν κρινω απ οσα ξερω για σενα και την προσωπικη σου ζωη απο γνωστους σου, εσυ εκτος απο ομοφυλοφιλους και 2-3 ακομη δε πρεπει να εχεις γνωρίσει γενικα κοσμο, οποτε χαλαρα πίστευε ο,τι θες.

Παράθεση

Psixotis

Νεοφερμένος

O Psixotis έγραψε στις 19:17, 01-01-06:

Να υποθέσω οτι τα 3 χρόνια διαφοράς σου με τον Πέτρο κάνουν αυτόν παιδί κι εσένα ενήλικα?
Το να χαρακτηρίζεις τον Πέτρο παιδί το μόνο που δείχνει είναι έλειψή επιχειρημάτων οπότε αντί να προσπαθείς να απαντήσεις σε αυτά που λέει προσπαθείς (ανεπιτυχώς) να μειώσεις τον ίδιο.
Σου ζητώ συγγνωμη που εχω κανει περισσοτερο σεξ απο σενα και τον μικρο. δε φταίω εγώ, θα κάνω αποχη για να επανορθώσω

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 19:46, 01-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Psixotis
Σου ζητώ συγγνωμη που εχω κανει περισσοτερο σεξ απο σενα και τον μικρο. δε φταίω εγώ, θα κάνω αποχη για να επανορθώσω
Συχωρεμένος καλέ, ότι πεις διαφώνισε κανείς?

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 19:49, 01-01-06:

Πωπω τώρα έχω και κατάσκοπο στο κρεβάτι μου
Οκ, Psixotis, είμαι κλεισμένη σε ένα κλουβί και δεν ξέρω πως είναι η ανθρώπινη φάτσα. Νομίζω έχει 1 μάτι και 2 στόματα, καλά θυμάμαι ε?

Εκτός απο off-topics έχεις να πεις τίποτα άλλο επι του θέματος?

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 20:49, 01-01-06:

1) Οχι, δε μου χαλάνε την αισθητική.
2) Ασε με να ξέρω κάτι παραπάνω από ένα παιδί για το τι κάνούν στο κρεβατι τους.
3) Δε θα με κρέμαγε εκείνος πρώτος, ξέρεις γιατί?? Γιατί θα προτιμούσε να με μαχαιρώσει πισώπλατα Ο λαός δεν είπε τυχαία τη φράση "*****ης άνθρωπος"
Μόνο με όσα γράφεις περι δίχνεις τι άποψη έχεις για το sex. Θεωρείς τον εαυτό σου έξυπνο που έχεις κάνει sex ενώ παράλληλα, επειδή πέρασες την ηλικία των 18, άρχιζεις να υποτιμάς του άλλους για την ηλικία τους.
Δε βρίσκω λόγο απο τη στιγμή που δεν έχεις κάποιο επιχείρημα να καλυφθείς, να επιτίθεσαι προσωπικά στους άλλους. Σου έχουν απαντήσει και άλλοι λέγοντας στο περίπου με ακριβώς αυτά που σου προ-είπα εγώ και εσύ πιάστηκες απο το δικό μου post μόνο και μόνο για να ειρωνευτείς όσα λέω διαψεύοντας τα με την ηλικία μου.
Πάντως μικρέ, ελπίζω κάποτε να μαγαλώσεις, και όσο αφορά τη φράση που ανέφερες: πάντα υπήρχαν καφροί στη κοινωνία και πάντα θα υπάρχουν- θα το μάθεις κι αυτό με τα χρόνια μην ανυσηχείς.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 01-01-06 στις 20:57.
Παράθεση

Psixotis

Νεοφερμένος

O Psixotis έγραψε στις 03:13, 02-01-06:

και *****ηδες δυστυχως θα υπάρχουν...

Παράθεση

Psixotis

Νεοφερμένος

O Psixotis έγραψε στις 03:13, 02-01-06:

Πωπω τώρα έχω και κατάσκοπο στο κρεβάτι μου
Οκ, Psixotis, είμαι κλεισμένη σε ένα κλουβί και δεν ξέρω πως είναι η ανθρώπινη φάτσα. Νομίζω έχει 1 μάτι και 2 στόματα, καλά θυμάμαι ε?

Εκτός απο off-topics έχεις να πεις τίποτα άλλο επι του θέματος?
Μονη σου λες οτι τα εχεις με ανηλικο... λολ

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 05:02, 02-01-06:

So?

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 16:23, 02-01-06:

Δυστηχώς psixotis το μόνο που ξέρεις να κάνεις είναι να ειρωνεύεσαι μια που δε ξέρεις να ''μιλάς'' και όλο γράφεις ασυνάρτητα πραγματα... συζήτηση χωρίς διάλογο δε γίνεται.
Αν μάθεις ποτέ να γράφεις και κυρίως να επικοινωνείς- γράψε μας.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 02-01-06 στις 16:28.
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 16:49, 02-01-06:

αχ....νεολέα κάνεις λίγο σεξ στα 19 σου και το φωνάζεις, πίνεις και κανένα τσιγαρίλικι κριτικάρεις και όλους τους άλλους χωρίς να τους ξέρεις και ξάφνικά.............. τα-τα έγινες ΜΟΥΡΗ!!!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 19:11, 02-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---
αχ....νεολέα κάνεις λίγο σεξ στα 19 σου και το φωνάζεις, πίνεις και κανένα τσιγαρίλικι κριτικάρεις και όλους τους άλλους χωρίς να τους ξέρεις και ξάφνικά.............. τα-τα έγινες ΜΟΥΡΗ!!!

Κάτσε βρε Σκουληκάκι, έτσι παίρνει η μπόρα όλα τα άτομα 19 ετών.

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 19:17, 02-01-06:

Έχει δίκιο το σκουλήκι... (πάντα για τους μέσους όρους μιλάμε..)

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 19:31, 02-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Έχει δίκιο το σκουλήκι... (πάντα για τους μέσους όρους μιλάμε..)
Αν μιλάμε για τους μέσους όρους έχει δίκιο, ναι. Απλά να μην τα βάζουμε όλα στο ίδιο σακι
Κάνουν σεξ και νομίζουν οτι ανακάλυψαν την χαμένη Ατλαντίδα και είναι oι καλύτεροι, λες και δεν κάνει κανείς άλλος .

Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- έγραψε στις 18:02, 03-01-06:

Κάτσε βρε Σκουληκάκι, έτσι παίρνει η μπόρα όλα τα άτομα 19 ετών.
oχι βέβαια ίσα-ίσα που αυτό το forum είναι ζωντανή απόδειξη! Το γενικόλογο ποστ μου είχε συγκεκριμένο αποδέκτη....
Η εξαίρεση επιβεβαιώνει τον κανόνα

Έξαλου "δήθεν" τύποι υπάρχουν σε κάθε ηλικία!!!!!!!!!!!!!!!!1

Παράθεση

TAZ250

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη TAZ250
H TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H TAZ250 έγραψε στις 23:35, 06-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Βασικά θα την βοηθούσα να το έλεγε, να την αλλάξωδ εν θα μπορούσα παο την στιγμή που ήταν η φύση της αλλά και οι γονείς μου πιστεύω αθ τ δέχονταν γιατί είναι ανοιχτοί άνθρωποι.

Μου τα είχε ρίξει ζευγάρι με λεσβίες προπερσι όταν δούλευα , ένιωσα κάπως εκείνη την στιγμή για να μην τις κάνω να νιώσουν άσχημα, πάντως 1000 φορές να στα ρίχνει άντρας είναι πιο εύκολο να αντιδράσεις.
εννοείται ότι θα την βοηθούσα και δεν θα προσπαθουσα να την αλλαξω όπως είπε και η bunny. αλλα δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι μαλλον είναι λίγο δύσκολο να πει κάποιος κάτι τέτοιο στα πρόσωπα που αγαπάει(γονείσ, αδέρφια κτλ.)

Παράθεση

ouroboros (Σοφία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ouroboros
H Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H ouroboros έγραψε στις 23:41, 14-06-10:

Η αδερφή μου δεν χρειάστηκε καν να μου το πει..το είχε καταλάβει από μόνη μου πριν καλά καλά το συνειδητοποιήσει και η ίδια..οπότε δεν υπήρξε ποτέ coming out..παρόλα αυτά δεν το έχει ανακοινώσει ακόμα στους γονείς μας και αυτό είναι κάτι που φέρνει και αυτήν και εμένα σε δύσκολη θέση..δεν μου αρέσει που συνεχώς χρειάζεται να λέω ψέμματα στους γονείς μας και να την καλύπτω..για ένα διάστημα όταν είχε χωρίσει με τη φίλη της και ήταν χάλια ψυχολογικά αναγκάστηκε να τους πει ότι χώρισε και φυσικά αυτοί νόμιζαν ότι είχε σχέση με άντρα..και η ίδια αισθανόταν άσχημα που δεν μπορούσε να πει την αλήθεια και εγώ ακόμα χειρότερα όποτε με ρωτούσε η μητέρα μου λεπτομέρειες γι αυτόν τον μυστηριώδη τύπο που ποτέ πριν δεν είχε αναφέρει η αδερφή μου..ειδικά ειρωνικά σχόλια της βυθισμένης στην άγνοια μητέρας μου τύπου "τι περιμένεις παιδί μου; άνδρες!" κλπ. με έκαναν να θέλω να της το πω κατάμουτρα..αλλά δεν μπορούσα!αυτό είναι που λένε "η άγνοια είναι ευτυχία"..πραγματικά θα ήταν πολύ πιο εύκολο αν δεν είχα ιδέα..πάντως αγαπώ την αδερφή μου γι αυτό που είναι και σε καμιά περίπτωση δεν θα ήθελα να είναι διαφορετική..απλά ελπίζω να μπορούσαν να το κάνουν αυτό και οι γονείς μας..να την αγαπήσουν γι αυτό που πραγματικά είναι κι όχι γι αυτό που νομίζουν ότι είναι..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

annaki! (μικρή Αννούλα...)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη annaki!
H μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H annaki! ψάξε,ψάξε δεν θα το βρεις.... έγραψε στις 00:23, 15-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster
Η αδερφή σας, ανακοινώνει ότι είναι ομοφυλόφιλη και ζητά την βοήθεια σας για να το ανακοινώσει στους γονείς σας. Ποια είναι η στάση σας, δεδομένου ότι οι γονεις σας είναι αντίθετοι σε αυτή την ιδέα και πιθανων να το τραβήξουν στα άκρα.

Για να δούμε αν θα ακουστούν διαφορετικές απόψεις από το αντίστοιχο θέμα για τον αδερφό!
Δεν διάβασα όλες τις απαντήσεις
Εγώ δεν έχω αδερφή,αλλά αδερφό.
Μου φαίνεται αδιανόητο να διέγραφα τον αδερφό ή την αδερφή μου λόγω σεξουαλικών προτιμήσεων.Το ίδιο φυσικά ισχύει για όλους και για την όποια σχέση έχω μαζί τους.
Αν η αδερφή μου ήταν ομοφυλόφιλη και ήξερα πως οι γονείς μου θα αντιδρούσαν άσχημα,θα κράταγα το μυστικό της.Ποιος ο λόγος να μαθευτεί κάτι που μόνο προβλήματα και εσωτερικές αναταραχές θα φέρει?
Οι γονείς μου καλώς ή κακώς δεν νομίζω να άλλαζαν σκεπτικό,κυρίως λογω ηλικίας.
Αλλά εγώ θα ήμουν δίπλα της και θα έκανα ό,τι μπορούσα για εκείνη(ήταν δεν ήταν ομοφυλόφιλη)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 21:51, 31-08-10:

Eρώτηση.
Μαθαίνετε (από αξιόπιστη πηγή χωρίς λόγο να πει ψέμματα) ότι η αδελφή κολλητής σας φίλης σχετίζεται (ερωτικά) τα τελευταία χρόνια με μια (κοινή) γνωστή σας (πρώην συμφοιτήτρια και των δύο μας).
Της το λέτε ή όχι?
(real life dilemma)

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 21:53, 31-08-10:

στη φιλη μας? οχι!

αν η αδερφη της μου εχει ζητησει να το κρτησω κρυφο θα προτιμουσα να μην ανακατευτω! δεν αφορα ουτε την αδερφη της ουτε εμενα τι κανει εκεινη στο κρεβατι της!

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 21:56, 31-08-10:

Αμφιβαλλω αν η κολλητη/αδερφη δεν το γνωριζει ή εστω δεν το χει αντιληφθει...
Παρ'ολ' αυτα, ουτε γω θα το λεγα, ειναι δικο της και πολυ προσωπικο..

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 21:57, 31-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
στη φιλη μας? οχι!

αν η αδερφη της μου εχει ζητησει να το κρτησω κρυφο θα προτιμουσα να μην ανακατευτω! δεν αφορα ουτε την αδερφη της ουτε εμενα τι κανει εκεινη στο κρεβατι της!
δεν είμαι σίγουρη αν το έπιασες σωστά (εγώ δεν θα τα κατάφερνα πάντως έτσι μπουρδουκλωμένα που τα έγραψα ).
Η κολλητή μου φίλη (μια από τις 3 που έχω "κολλητές") και εγω ήμαστε συμφοιτήτριες (τα παλιά τα χρόνια).
Η αδελφή της κολλητής μου έμαθα πώς τα έχει με μια άλλη κοινή μας γνωστή (πρώην συμφοιτήτρια και αυτή, αλλά δεν κάναμε παρέα).
Δεν μου έχει ζητήσει κανείς τπτ, εγώ το έμαθα από τρίτο άτομο (που όμως είναι αξιόπιστη πηγή και είναι σίγουρο και διασταυρωμένο ότι ισχύει αυτό που είπε)

----edit
so, Μου προτίνετε όπως το έμαθα να το ξεχάσω ε?

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 22:00, 31-08-10:

το 90% των δεδομενων το επιασα σωστα πριν!

και παλι επμενω οχι! μην ανακτευσεις τς αδερφες. :/

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 22:02, 31-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
Ναι...

(Αναρωτιεσαι αν μετα απο χ διαστημα ερθει η κολλητη να σου ζητησει το λογο που δεν της το ειπες?)

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 22:06, 31-08-10:

δεν είμαι σίγουρη αν το έπιασες σωστά (εγώ δεν θα τα κατάφερνα πάντως έτσι μπουρδουκλωμένα που τα έγραψα ).
Η κολλητή μου φίλη (μια από τις 3 που έχω "κολλητές") και εγω ήμαστε συμφοιτήτριες (τα παλιά τα χρόνια).
Η αδελφή της κολλητής μου έμαθα πώς τα έχει με μια άλλη κοινή μας γνωστή (πρώην συμφοιτήτρια και αυτή, αλλά δεν κάναμε παρέα).
Δεν μου έχει ζητήσει κανείς τπτ, εγώ το έμαθα από τρίτο άτομο (που όμως είναι αξιόπιστη πηγή και είναι σίγουρο και διασταυρωμένο ότι ισχύει αυτό που είπε)

----edit

Kαι να το πεις? Τι καλο θα βγει...?
Εγω στη θεση σου, θα μιλουσα με την αδερφη της κολλητης, απλα για να την ενημερωσω οτι αυτο "κυκλοφορει" και πως εαν ισχυει οπως εγω το εμαθα, μπορει να το μαθει και καποιος αλλος που ισως δε θελει, ωστε να κανει τα "κουμαντα" της...
Αλλα δε θα μιλουσα στην κολλητη μου γι αυτο χωρις να το γνωριζει η αμεσα ενδιαφερομενη...
Οπως ειπαν ειναι κατι πολυ προσωπικο που δεν αφορα αμεσα στην κολλητη σου...

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomniac
Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε στις 23:19, 31-08-10:

----edit
Δεν καταλαβαινω καν γιατι το σκεφτεσαι. Προφανως και να μην πεις τπτ. Εκτος απο το οτι ακομα και 1/100000000 πιθανοτητα να υπαρχει να μην ισχυει, γιατι να πεις κατι εσυ σε καποια που η ιδια της η αδερφη δεν τολμα να της πει; Ειδικα οταν αυτο ειναι ευαισθητο θεμα, ακρως προσωπικο, και χωρις καμια αναμειξη της φιλης σου (τι ενδιαφερει τον αδερφο μου τι κανω στο κρεβατι μου εκτος και αν κανω κατι κακο στον εαυτο μου ή σε αλλους

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρυζόγαλο

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Ρυζόγαλο
Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 202 μηνύματα.

O Ρυζόγαλο Nothing... έγραψε στις 21:01, 10-05-16:

Αρχική Δημοσίευση από panosRU
omg!!!! λατρεβω τις λεσβιες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αρχική Δημοσίευση από panosRU;43441[I
ειναι πολυ αισθησιακες οι λεσβιες! ειναι και σαν πακετο προσφορας, στην μια η αλλη δωρω!

Χαχαχα φοβερός. Τόσα χρόνια πριν μπορεί και να έχει πεθάνει τώρα, αλλά κλάιν τα εύσημα πρέπει να δίνονται
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    nanto

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους