Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,028 μέλη και 2,416,106 μηνύματα σε 75,336 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 605 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Περίεργη σελίδα στο λογαριασμό πιστωτικής

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:35, 22-11-05:

Ξερει κανεις τι ειναι η www.shareitinfo.com; Ειδα να υπαρχει στον λογαριασμο της πιστωτικης μια χρεωση απο αυτην και δεν μου θυμιζει τπτ ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 20:37, 22-11-05:

Βάλε τα 4 ψηφία να σου πει.. http://shareit.com/ccc/getinfo.html
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 21:07, 22-11-05:

Εάν υπάρχει χρέωση στην κάρτα σου με κάποιο ποσό το όποιο όμως δεν σου θυμίζει τίποτα τότε καλύτερα να επικοινωνίσεις με την τραπέζα σου για περισσότερες πληροφορίες. Εάν αμφισβητείς αυτή τη συναλλαγή τότε ενημερωσέ τους σε σύντομο χρόνο προκειμένου να αντιλογιστεί η συγκεκριμένη χρέωση.

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 09:18, 23-11-05:

αν και το ποσο μου θυμιζει κατι ... ωστοσο θελω να ειμαι 100% σιγουρος...
(αυτο που μου θυμιζει ειναι το nod32)

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 09:20, 23-11-05:

δεν θυμάσαι αν αγόρασες κάτι διαδικτυακά τον τελευταίο μήνα?

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 09:35, 23-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
δεν θυμάσαι αν αγόρασες κάτι διαδικτυακά τον τελευταίο μήνα?
αγορασα 3-4υπηρεσιες ... αλλα το συγκεκριμενο δεν μου θυμιζει κατι, μονο το ποσο και για αυτο δεν ειμαι 100% σιγουρος

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 09:41, 23-11-05:

email για το confirmation της αγοράς έλαβες? Για ρίξε μια ματιά..

με λίγα λόγια, κράτα αρχείο των αγορών σου.

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:19, 23-11-05:

το e-mail δεν ελεγε οτι η συναλλαγη εγινε μεσου shareitinfo ... τεσπα το βρηκα ... το nod32 ηταν

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 14:58, 23-11-05:

δε φαίνεται συνήθως η επίσημη (φορολογική) επωνυμία της επιχείρησης (με την οποία γίνονται οι συναλλαγές στις τράπεζες) στο εμαιλ που σου στέλνουν... cross-check ημερομηνίες και ποσά.

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 15:05, 23-11-05:

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια