Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,049 μέλη και 2,411,911 μηνύματα σε 75,405 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 535 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ανεκπλήρωτος έρωτας: Όνειρο ή απωθημένο;

Antigoni_18

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H Antigoni_18 έγραψε: στις 21:04, 29-12-08:

Προχθές συνάντησα μια παλιά μου συμμαθήτρια που κάποτε κάναμε κολλητή παρέα και πήγαμε για καφεδάκι και ως ήθηστε είπαμε τα πάντα. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι είναι ερωτευμένη ακόμα μετά από πάρα πολλά χρόνια με το ίδιο άτομο.( και όταν λέμε χρόνια δεν εννοούμε μόνο 4 και 5)
Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι δεν είχε καμία ανταπόκριση από αυτόν, δεν ξέρω βέβαια αν του έχει δείξει ποτέ τπτ ή όχι, και λέει ότι τον αγαπάει ακόμα.
Αυτό που αναρωτιέμαι είναι: αλήθεια ισχύει αυτό ή απλά το φαντάζεται είναι μια ψευδαίσθηση ή κάτι παρόμοιο. Πολύ ονειρικό είναι.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,889 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 21:11, 29-12-08:

Νομίζω κάποιοι θα το ονόμαζαν απωθημένο.
16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,060 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 21:22, 29-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από Antigoni_18
Προχθές συνάντησα μια παλιά μου συμμαθήτρια που κάποτε κάναμε κολλητή παρέα και πήγαμε για καφεδάκι και ως ήθηστε είπαμε τα πάντα. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι είναι ερωτευμένη ακόμα μετά από πάρα πολλά χρόνια με το ίδιο άτομο.( και όταν λέμε χρόνια δεν εννοούμε μόνο 4 και 5)
Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι δεν είχε καμία ανταπόκριση από αυτόν, δεν ξέρω βέβαια αν του έχει δείξει ποτέ τπτ ή όχι, και λέει ότι τον αγαπάει ακόμα.
Αυτό που αναρωτιέμαι είναι: αλήθεια ισχύει αυτό ή απλά το φαντάζεται είναι μια ψευδαίσθηση ή κάτι παρόμοιο. Πολύ ονειρικό είναι.
Εμένα μου ακούγεται εφιαλτικό
Ναι, μάλλον για απωθημένο παίζει

Σε αυτές τις περιπτώσεις, πιστεύω ότι πρέπει να το βάζεις σε μια γωνιά του μυαλού σου και να προχωράς...
Φυσικά το να φύγει αυτός ο πόθος είναι κάτι πολύ δύσκολο (ίσως σε μερικούς να είναι και αδύνατον), όμως με τον καιρό κατακάθεται και δε σε εμποδίζει στο να προχωράς με άλλα άτομα.

-petros
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 29-12-08 στις 21:29.
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H ΛΑΡΑ7427 έγραψε: στις 23:00, 29-12-08:

Ισως να είναι αλήθεια, γιατί όχι. Υποσυνείδητες επιθυμίες που δεν ικανοποιήθηκαν στο παρελθόν λόγω εξωτερικών δυσκολιών, και γενικά οι συνθήκες της ζωής την έκαναν να αποφασίσει να ζει έτσι.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 543 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 00:24, 30-12-08:

[...]
Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι είναι ερωτευμένη ακόμα μετά από πάρα πολλά χρόνια με το ίδιο άτομο.( και όταν λέμε χρόνια δεν εννοούμε μόνο 4 και 5)
[...]
και λέει ότι τον αγαπάει ακόμα.
[...]
Ερωτευμένη ναι, αγαπώσα όχι.

Και ως νεαρά, she'll grow out of it. Έχει μέλλον.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,719 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 02:25, 30-12-08:

Εγώ θα το ονόμαζα συναισθηματική ανωριμότητα... Δεν είναι απαραίτητα κάτι κακό- όλοι μας το έχουμε πάθει στα χρόνια του σχολείου κυρίως, που ειδωλοποιούσαμε το αντικείμενο του πόθου και των σκέψεών μας.
(Μετά βέβαια φάγαμε λίγο τα μούτρα μας, μα επειδή σε αυτές τις ηλικίες, όσο βουνό μπορεί να φαίνονται όλα τη μία στιγμή, άλλο τόσο ασήμαντα μπορεί να σου φαίνονται την επόμενη, το ξεπερνούσαμε και πηγαίναμε παρακάτω- που να ξέραμε και τι μας περιμένει πιο μετά! )
Αυτό το βλέπω και από το γεγονός ότι λέει πως τον αγαπάει- πώς γίνεται να αγαπάς κάποιον όταν δεν τον ξέρεις, όταν δεν έχετε μιλήσει ποτέ, όταν απλά τον κοιτάζεις από μακριά;...
Πιστεύω ότι απλά είναι κάτι που έχει στο μυαλό της και θα περάσει με τον καιρό, όταν βρεθεί κάποιος που θα την ενδιαφέρει περισσότερο ή όταν κάποια στιγμή καταλάβει, και απομυθοποιήσει η ίδια το άτομο αυτό.
no worries
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

JaPa

Νεοφερμένος

Ο JaPa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O JaPa έγραψε: στις 14:57, 04-02-09:

Παιδια καλησπερα σας....Σαν καινουριος εδω..θα ηθελα να σας γραψω μια παρομοια ιστορια δικια μ..(Επιτελους βρηκα το καταλληλο μερος)...κ θα ηθελα την γνωμη σας....οταν πηγαινα στην τριτη λυκειου..ειχα μια σχεση...τοτε ομως ηρθε η νεα φουρνια της πρωτης...εκοβα φατσες..και βλεπω...ενα κοριτσακι...που ο θεος...το ειχε ευλογησει...η καθημερινη οπτικη επαφη..εμενα με κολλουσε μαζι της...τελειωσα το λυκειο...χωρισα...εκανα αλλη σχεση...αλλα 5 χρονια τωρα δεν μπορω να την ξεχασω...Αποτελει ομως μια απλη σκεψη μ..και ξαφνικα...ηρθαν τα πανω κατω...η κοπελα που ειχα...εμενα πολυ μακρια απο την πολη μ....σπουδαζε σε ιδιωτικη σχολη(μακρια κ αυτη)...κ μ φερνει ενα βραδυ μια συνφοιτητρια κ φιλη της να παμε για καφε...και ηταν αυτη απο το λυκειο!!!Την γνωρισα...και μ εχει δωσει πολλα στοιχεια..οτι της αρεσω...θελω να της μιλησω επιγοντως...(χωρισα κ μ αυτην την κοπελα)..θελω να της τα πω ολα...δεν επιδιωκω σχεση..ή κατι αλλο...απλα να τα βγαλω απο μεσα μ..καθως τοσα χρονια δεν ειχαμε τπτ κοινο κ γνωστο για να την γνωρισω...Αυτη με κραταει σ αποσταση...εκανα κινηση κ της ζητησα να βγουμε αλλα μ ειπε οχι!!!Τι γινετε???Συγνωμη για την εκθεση...αλλα εχω απελπιστει..θα τρελαθω...μιλαμε για μεγαλο σκαλωμα!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,472 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 17:53, 04-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από JaPa
Παιδια καλησπερα σας....Σαν καινουριος εδω..θα ηθελα να σας γραψω μια παρομοια ιστορια δικια μ..(Επιτελους βρηκα το καταλληλο μερος)...κ θα ηθελα την γνωμη σας....οταν πηγαινα στην τριτη λυκειου..ειχα μια σχεση...τοτε ομως ηρθε η νεα φουρνια της πρωτης...εκοβα φατσες..και βλεπω...ενα κοριτσακι...που ο θεος...το ειχε ευλογησει...η καθημερινη οπτικη επαφη..εμενα με κολλουσε μαζι της...τελειωσα το λυκειο...χωρισα...εκανα αλλη σχεση...αλλα 5 χρονια τωρα δεν μπορω να την ξεχασω...Αποτελει ομως μια απλη σκεψη μ..και ξαφνικα...ηρθαν τα πανω κατω...η κοπελα που ειχα...εμενα πολυ μακρια απο την πολη μ....σπουδαζε σε ιδιωτικη σχολη(μακρια κ αυτη)...κ μ φερνει ενα βραδυ μια συνφοιτητρια κ φιλη της να παμε για καφε...και ηταν αυτη απο το λυκειο!!!Την γνωρισα...και μ εχει δωσει πολλα στοιχεια..οτι της αρεσω...θελω να της μιλησω επιγοντως...(χωρισα κ μ αυτην την κοπελα)..θελω να της τα πω ολα...δεν επιδιωκω σχεση..ή κατι αλλο...απλα να τα βγαλω απο μεσα μ..καθως τοσα χρονια δεν ειχαμε τπτ κοινο κ γνωστο για να την γνωρισω...Αυτη με κραταει σ αποσταση...εκανα κινηση κ της ζητησα να βγουμε αλλα μ ειπε οχι!!!Τι γινετε???Συγνωμη για την εκθεση...αλλα εχω απελπιστει..θα τρελαθω...μιλαμε για μεγαλο σκαλωμα!!!
τι σε κανει να πιστευεις οτι της αρεσεις?? και γιατι σου ειπε οχι τοτε στο να βγειτε??δε ξερω αν σαρεσει τοσο πολυ οσο λες διεκδηκησε την... απλα μη γινεις φορτικος αν δεις οτι η κοπελια δεν ανταποκρινεται!
Παράθεση

JaPa

Νεοφερμένος

Ο JaPa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O JaPa έγραψε: στις 18:26, 04-02-09:

Μ εχει δωσει παρα πολλους λογους για να πιστευω οτι της αρεσω...ενα χρονο τωρα βγαινουμε...και κοινως μ την πεφτει!!Φορτικος δεν γινομαι σε καμια περιπτωση...Το οτι αρνηθηκε να βγουμε οι 2 μας ισως επειδη ειναι φιλη με την κοπελα που μολις χωρισα!!!Το θεμα ειναι να βαλω μπροστα στο συναισθημα μ...ή το πως θα σχολιασει ο καθενας τριτος αυτη την κινηση...οτι φευγω απο την μια κ την πεφτω στην αλλη???
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,472 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 18:40, 04-02-09:

Μ εχει δωσει παρα πολλους λογους για να πιστευω οτι της αρεσω...ενα χρονο τωρα βγαινουμε...και κοινως μ την πεφτει!!Φορτικος δεν γινομαι σε καμια περιπτωση...Το οτι αρνηθηκε να βγουμε οι 2 μας ισως επειδη ειναι φιλη με την κοπελα που μολις χωρισα!!!Το θεμα ειναι να βαλω μπροστα στο συναισθημα μ...ή το πως θα σχολιασει ο καθενας τριτος αυτη την κινηση...οτι φευγω απο την μια κ την πεφτω στην αλλη???
χμ... κοιτα... η θεση σου ειναι πολυ δυσκολη , ειδικα αν η πρωην σου και φιλη της δε σεχει ξεπερασει ακομα ή α χωρισατε ασχημα... επισης αφου ειπες οτι δε σενδιαφερει κατι παραπανω και οτι απλα θες να της μιλησεις πες της το!! εξηγησε της πως θες απλα να κανετε μια κουβεντα και να της πεις καποια πραγματα... και ισως ετσι το απενοχοποιησει και πει επιτελους το πολυποθητο ναι! πεσ μου λιγο ομως αυτη γωριζει για το κοινο σχολειο και ολα τα σχετικα??
Παράθεση

ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ (...του πατρός ΜΠΛΟΥΜ και του υιου...)

Δραστήριο Μέλος

Ο ...του πατρός ΜΠΛΟΥΜ και του υιου... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 242 μηνύματα.

O ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΣ έγραψε: στις 18:58, 04-02-09:

Νομίζω, καλό είναι να υπάρχει κ ένας "ανεκπλήρωτος" έρως.

Νομίζω όλοι συμφωνούμε ότι αν η "απωθημένη" σχεση γινόταν πράξη, αργά ή γρήγορα θα έχανε μέρος τής γοητείας της, καθώς θα ανακαλύπτονταν (εκατέρωθεν) αρνητικά στοιχεία.

Νομίζω ότι η σκέψη και η ανάμνηση (όχι σε αρρωστημένο βαθμό και συχνότητα) τού έρωτα της ζωής μας που δεν έκατσε, μας κρατάει ρομαντικούς και ευαίσθητους (πάλι, χωρίς εξτρεμιστικές γενικεύσεις και παλιμπαιδισμούς) .

Δεν εννοώ βέβαια αντί για αυτόν τον έρωτα να πέσαμε σε μια συμβατική μέχρι αηδίας σχέση, με τσόκαρο (ελληνικό) για γυναίκα (ή ελληναρά άντρα).

Κάπως έτσι το έχω στο νου μου αυτή τη στιγμή...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,719 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 19:47, 04-02-09:

Ο κάθε τρίτος να μη σε απασχολεί καθόλου.
Φέρθηκες πολύ σωστά... Δεν έπρεπε να μείνεις με μία κοπέλα, από τη στιγμή που και ο ίδιος συνειδητοποίησες πως σου αρέσει κάποια άλλη, οπότε άσε τους άλλους να λένε...
Για το τι κάνεις- αφού της ζήτησες να βγείτε και είπε όχι, δε σου μένουν να κάνεις και πολλά... Περίμενε λίγο καιρό και ξαναζήτα της το, είναι η γνώμη μ
Παράθεση

JaPa

Νεοφερμένος

O JaPa έγραψε: στις 20:50, 04-02-09:

Δεν ξερει την ιστορια..οτι μ αρεσε κ τετοια...Απλα ξερει οτι οταν πηγαινα τριτη...πηγαινε 1η κ με ειχε παρατηρησει απο τοτε....δλδ οταν την γνωρισα....ηξερε ποιος ειμαι απο πριν!!
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,470 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 12:16, 26-03-09:

Ανεκπλήρωτος έρωτας: Όνειρο ή απωθημένο;

Αχ, τι να κάνει η ελενίτσα...

Ζήσαμε έναν έρωτα σφοδρό,
και ας ήμασταν και οι δύο στο νηπιαγωγείο.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chris663

Νεοφερμένος

Ο chris663 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O chris663 έγραψε: στις 22:25, 16-05-09:

καπου μες στην καρδια μας υπαρχει ο πρωτος μας ερωτας... ο πιο μεγαλος .... αυτος που δεν ξαναζουμε ποτε και με κανεναν
.....τοτε....
Να σαι καλλα οπου κι αν εισαι οτι κι αν κανεις...

Εχουν περασει 13 χρονια απο τοτε....ποτε δεν την εκανα δικη μου...
Πριν 2 μηνες την συνανησα μαζι με την αρραβωνιαστικια μου και εκεινη με το μωρακι της στην κουνια....πριν 2 μερες ακουσα τυχαια τραγουδια ....Αλεξιας....Βικυ Χαριτου....
Πως ειναι δυνατον να ποναω ακομη???????????????????????
Πως ειναι δυνατον?? να φανταζομαι να της κραταω το χερι???.........ΠΟΝΑΕΙ.....
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vicki

Νεοφερμένος

H Vicki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H Vicki έγραψε: στις 23:31, 17-05-09:

Εγώ δεν έχω ανεκπλήρωτους έρωτες. Ούτε και απωθημένα.

Αναρωτιέμαι τελικά αν έχω όνειρα..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 23:51, 17-05-09:

Γιατί τα όνειρα να έχουν δηλαδή σχέση μόνο με τα απωθημένα;

Προσωπικά δεν θέλω να έχω απωθημένα...
Δεν θέλω να θυμάμαι κάποιον τόσο μοναδικό...ανεπανάληπτο..έρωτα ζωής...
Θέλω να τον έχω ζήσει πραγματικά...να έχω γνωρίσει πραγματικά όλα τα συν του και τα πλην του....

Τα φοβάμαι τα απωθημένα... Σε κρατάνε πίσω...κάνεις άδικες συγκρίσεις με τους ανθρώπους που έχεις γύρω σου (μα τους βάζεις να συναγωνιστούν με μία μυθοποίηση...με ένα σενάριο του μυαλού) και είναι τόσο δυνατά που είναι ικανά να διαλύσουν σχέσεις....
15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Andrew19

Δραστήριο Μέλος

Ο Andrew19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 152 μηνύματα.

O Andrew19 πάλι δουλειές έχουμε σαββατιάτικα! έγραψε: στις 12:56, 18-05-09:

Συνήθως αν κάνεις κάτι πάντως με αυτούς που έχεις αυτό που λέμε απωθημένο να κάνεις απλά το κάνεις και επειδή το έχεις φανταστεί 100000 φορές σου βγαίνει πολύ χειρότερο και απογοητεύεσαι!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gorgonokoritso (zenia....)

Πολύ δραστήριο μέλος

H zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H gorgonokoritso έγραψε: στις 17:08, 17-08-10:

αχ........
εχω και γω ενα αποθημενο... (σαν ανθρωπος και γω..)
ειχαμε γνωριστει πριν 6 σχεδον χρονια (γ'λυκειου)
καναμε αρκετη παρεα
ολοι νομιζανε οτι τα ειχαμε (που τετοια τυχη... )
απο τοτε μια βρισκομαστε,μια χανομαστε (και για μεγαλα χρονικα διαστηματα)
ειχε παραδεχτει πρωτος οτι του αρεσα και επειτα και γω
βρεθηκαμε παλι πριν μερικους μηνες
τρομερη οικειοτητα αναμεσα μας
αλλα εγω κολλαω στο να ειμαι πιο ανετη
ντρπομαι
μεχρι και σπιτι του κοιμομαστε (μερικες φορες) μαζι..
το μονο που εχει γινει ειναι 1 πεταχτο φιλακι (το καλυτερο ever.........)
δεν ξερω αν τελικα θα γινει κατι μεταξυ μας ή οχι.....
αλλα αυτα τα 6 χρονια δεν τν εχω ξεχασει καθολου...
τρελο κολλημα μιλαμε....
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,211 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε: στις 18:20, 17-08-10:

Αχ αυτα τα απωθημενα............

Ποσο πισω μπορουν να μας πανε, ρε γαμ....???
Και ποσο μεγαλυτερες ζημιες μπορει να κανουν???

Θα φανει... Ελπιζω...
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια