Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 79,964 εγγεγραμμένα μέλη και 3,087,009 μηνύματα σε 95,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 766 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Eurovision Song Contest 2017

Σωτηρης13 (Σωτήρης Παπαδόπουλος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σωτηρης13
Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,855 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 20:40, 09-05-17:

Και ναι και οχι (θέλετε δε θέλετε) αρχίζει σήμερα (και τελειώνει το Σάββατο ο διαγωνισμός της Eurovision)
οι χώρες που συμμετέχουν με τα τραγούδια τους είναι:
Τι λέτε ποιος θα νικήσει
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Σωτηρης13 : 09-05-17 στις 21:56.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερις
H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,422 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 22:53, 09-05-17:

Καταλαβαίνεις πως έχεις αρχίσει να μεγαλώνεις (και) όταν αυτοί που πάνε στη Eurovision σου φαίνονται πιο μικροί από εσένα (και είναι).

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Σωτήρης Παπαδόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Σοφάδες (Καρδίτσα). Έχει γράψει 2,855 μηνύματα.

O Σωτηρης13 έγραψε στις 23:18, 09-05-17:

Oι χώρες που πέρασαν από τον 1ο ημιτελικό
Μολδαβία
Ελλάδα
Κύπρος
Σουηδία
Πορτογαλία
Αζερμπαϊτζάν
Πολωνία
Αρμενία
Αυστραλία
Βέλγιο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lancelot

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lancelot
Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O Lancelot έγραψε στις 20:07, 10-05-17:

Υποστηριζω την Ιταλια, μ αρεσει παρα πολυ το τραγουδι της και θεωρω οτι θα ειναι στις τρεις πρωτες θεσεις .
Γνωριζει κανεις γιατι ειχε μικρη διαρκεια το τραγουδι της Ιταλιας χθες ;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 21:33, 10-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Lancelot
Υποστηριζω την Ιταλια, μ αρεσει παρα πολυ το τραγουδι της και θεωρω οτι θα ειναι στις τρεις πρωτες θεσεις .
Γνωριζει κανεις γιατι ειχε μικρη διαρκεια το τραγουδι της Ιταλιας χθες ;

Γιατί ήταν απλα ένα preview ίσως; Η Ιταλία δεν συμμετέχει στους ημιτελικούς.
Παράθεση

Lancelot

Δραστήριο Μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O Lancelot έγραψε στις 22:01, 10-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Γιατί ήταν απλα ένα preview ίσως; Η Ιταλία δεν συμμετέχει στους ημιτελικούς.
https://www.youtube.com/watch?v=rafsdrfRM4o
εδω διαρκει 03:08 ενω στο επισημο 03:35
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 22:37, 10-05-17:

https://www.youtube.com/watch?v=rafsdrfRM4o
εδω διαρκει 03:08 ενω στο επισημο 03:35

Γενικά από 'όσο ξέρω υπάρχει ένα όριο σχετικά με το ποσό μπορεί να διαρκεί ένα τραγούδι. Ίσως το ξεπερνούσε λίγο; Δεν ξέρω.
Από τα τραγούδια,μου άρεσε θα έλεγα το Βέλγιο. Η Σουηδία και η Μολδαβια είχανε ωραία, catchy τραγουδάκια Και θέλω αύριο να δω τη Βουλγαρία, γιατί το άκουσα λίγο και νομίζω ότι θα είναι καλο.
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,422 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 22:52, 10-05-17:

Tης Ιταλίας κι εμένα μου αρέσει. Είναι πολύ καλό. Αυτός πολύ γλυκός και ωραίος, το έστησαν γενικά πολύ ωραίο. Και το βασικότερο απ' όλα; Ο στίχος και η θεματική.. συνδυάζει φιλοσοφία (τα πάντα ρει από Ηράκλειτο-έπαθα σοκ, λέω δε μπορεί να έχω ακούσει σωστά; Κι όμως!), ιδέα της θρησκείας (το όπιο του λαού..), λογοτεχνία (Σαίξπηρ), κινηματογράφος (Ι'm singing in the rain), επιστήμη (με τη θεωρία της εξέλιξης) και όλα αυτά μαζί με κοινωνικό σχολιασμό και μια γλυκιά ειρωνεία. Και πόσα άλλα θα υπάρχουν που δεν τα έχω πιάσει. Τέλειο, με λίγα λόγια.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ultraviolence
Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,123 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε στις 23:02, 10-05-17:

Της Σουηδίας δεν μου άρεσε καθόλου, αλλιώς με έχει συνηθίσει.
Η πιο robbed χώρα του first semi final ήταν ξεκάθαρα η Αλβανια. Η κοπελιά είχε φοβερά vocals, κρίμα.
Καλή αίσθηση μου έκανε το Αζερμπαϊτζάν, η Πορτογαλία, η Αλβανία, η Ισλανδια, η Φινλανδία και ίσως η Λετονία λόγω diversity ας πούμε.
Το τραγούδι της Κύπρου μου θυμίζει ενα τραγούδι που παίζει συνέχεια στα ραδιόφωνα. Η Demy νταξ δε με ξετρελανε τουλάχιστον έδωσε ωραία συνέντευξη μετά
Όσο για Ιταλία, συμφωνώ με Ερις, μου'φυγε η μαγκιά όταν διάβασα στίχο
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 23:27, 10-05-17:

A! Έχει κι άλλα από πίσω.

According to Gabbani the lyrics of the song are a mockery of westerners who believe they can take Eastern cultures and "westernise" them. The song cites such aspects of Eastern and Indian religions as the Buddha and Nirvana as well as man's evolution from the ape, the idea for which he got from reading The Naked Ape, written by British ethologist Desmond Morris.[2] In an interview with La Repubblica, Desmond Morris praised the song for the "clear and fanciful reference to the theories" described by him, and for "the precision and sophistication of the lyrics" like Bob Dylan and John Lennon. Morris also added that he wants Francesco Gabbani to win the Eurovision Song Contest.[3]
The song begins with a reference to William Shakespeare's Hamlet. Gabbani wants to highlight how modern society is divided between the temptation of spirituality and the necessity of appearing, and he describes people as "anonymous selfie-addicted".[4]
The use of the Saxon genitive in the song title and chorus is a further critique of the fashion for the anglicisation of the Italian language but originally the song was called in Latin as "Occidentalis Karma" (Western Karma).[5][6]
Ειδικά αυτό για το 'The Νacked Ape', δεν είχα κάνει τη σύνδεση, αλλά τώρα που το διάβασα, έχω να ρωτήσω: πόσο πιο τέλειο μπορεί να γίνει πια;
Παράθεση

vassilis498

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη vassilis498
Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5,753 μηνύματα.

O vassilis498 έγραψε στις 23:30, 10-05-17:

τοπ τραγούδια:

Γαλλία
Ουκρανία
Δανία
Βουλγαρία

τα άλλα meh

Ιταλία μου φαίνεται πολύ νερόβραστο δε ξέρω καμία αίσθηση
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 00:01, 11-05-17:

Είναι ειρωνικά νερόβραστο. Αυτό είναι το θέμα.

Nαι, και της Γαλλίας ωραίο, δεν το είχα ακούσει.
Παράθεση

Lancelot

Δραστήριο Μέλος

O Lancelot έγραψε στις 00:04, 11-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ερις
A! Έχει κι άλλα από πίσω.

Ειδικά αυτό για το 'The Νacked Ape', δεν είχα κάνει τη σύνδεση, αλλά τώρα που το διάβασα, έχω να ρωτήσω: πόσο πιο τέλειο μπορεί να γίνει πια;
αυτο για το παντα ρει τωρα το προσεξα και γενικαγια τους στιχους .
κριμα που εχει κοπει χρονος απο το επισημο τραγουδι μαζι κοπηκαν και οι αγαπημενοι μου στιχοι
Nella tua gabbia 2×3 mettiti comodo
Intellettuali nei caffè
Internettologi
Soci onorari al gruppo dei selfisti anonimi
Το τραγουδι του Βελγιου ειναι καλο αν και μου θυμιζει ενα αλλο τραγουδι(δεν θυμαμαι τιτλο)και η Δανια αρκετα καλη.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Σωτηρης13 έγραψε στις 00:07, 11-05-17:

δυστυχώς δεν πέρασε
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 00:11, 11-05-17:

χαχαχαχα
Είχε φάση, πρέπει να το παραδεχτώ. Κρυφά μέσα μου, κάτι μου αρέσει. Χαχαχαχ
Tι γλυκο, έκανε και το 1 στο τέλος, τώρα το πρόσεξα!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ερις : 11-05-17 στις 00:22.
Παράθεση

Dimitris S

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris S
Ο Dimitris S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O Dimitris S έγραψε στις 15:27, 11-05-17:

Μου άρεσε το τραγούδι της Γεωργίας που θα μπορούσε σαν σύνθεση να είναι σε Bond movie και το soul/jazzy κομμάτι της Τσεχίας. Απ'οτι είδα δε πέρασε κάποιο απ' τα δύο στο τελικό
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη akikos
Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

O akikos έγραψε στις 23:02, 11-05-17:

Ευτυχώς που οι ομογενείς δεν μπορούσαν να δουν survivor μέσω του webtv του skai και ψήφισαν την Demy.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Σωτηρης13 έγραψε στις 23:10, 11-05-17:

Πέρασαν:
Βουλγαρία
Λευκορωσία
Ισραήλ
Κροατία
Ουγγαρία
Δανία
Ρουμανία
Νορβηγία
Ολλανδία
Αυστρία
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

O akikos έγραψε στις 23:17, 11-05-17:

Κατά τη γνώμη μου ίσως είναι η καλύτερη παριουσία της χώρα μας τη τελευταία δεκαετία τουλάχιστον.

Δυστυχώς ακούγεται χάλια στο live

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Σωτηρης13 έγραψε στις 18:18, 13-05-17:

Σήμερα ο μεγάλος τελικός.
Τραγουδάνε με την σειρά:
  1. Ισραήλ
  2. Πολωνία
  3. Λευκορωσία
  4. Αυστρία
  5. Αρμενία
  6. Ολλανδία
  7. Μολδαβία
  8. Ουγγαρία
  9. Ιταλία
  10. Δανία
  11. Αζερμπαϊτζάν
  12. Κροατία
  13. Αυστραλία
  14. Ελλάδα
  15. Ισπανία
  16. Νορβηγία
  17. Αγγλία
  18. Κύπρος
  19. Ρουμανία
  20. Γερμανία
  21. Ουκρανία
  22. Βέλγιο
  23. Σουηδία
  24. Βουλγαρία
  25. Γαλλία
Τι λέτε
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos έγραψε στις 21:27, 13-05-17:

Ελλάδα
Παράθεση

fockos

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,648 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 21:29, 13-05-17:

ακικο διαφωνώ το τραγουδι δεν ειχε καθόλου καλή παρουσία δε θα πάει καλά..... ότι και να λες εσύ.
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 21:32, 13-05-17:

Eγώ το είπα, είμαι με Ιταλία. Μου άρεσε, τον πάω κι αυτόν! Τώρα, εντάξει, δεν παρακολουθώ και τρελά.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos έγραψε στις 21:32, 13-05-17:

Οι διασυνδέσεις σου τι λένε;
Παράθεση

fockos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,648 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 21:34, 13-05-17:

Εγω θεωρώ πως δυνατή παρουσία και υποστηρικτής της Πορτογαλίας
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 21:35, 13-05-17:

Δεν το έχω ακούσει.. μισό να δω

Nαι.. σε άλλες συνθήκες μπορεί να μου άρεσε. Τώρα το βρήκα λίγο βαρετό.
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,099 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 21:41, 13-05-17:

Η Ντέμη πάντως είναι κουκλάρα. Θα μας αφήσει αϋπνους για πολλά βράδυα.
Παράθεση

Kostis-Palamas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kostis-Palamas
Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 177 μηνύματα.

O Kostis-Palamas έγραψε στις 21:56, 13-05-17:

πως γινεται να σας αρεσει η πορτογαλια; που φερνει υπνηλια το τραγουδι...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Σωτηρης13 έγραψε στις 21:58, 13-05-17:

Έχουν τραγουδήσει έως τώρα 10 χώρες και μου άρεσε μόνο η Ιταλία (θα ενημερώνω)
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 22:27, 13-05-17:

Μ'αρεσε η Νορβηγία.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Σωτηρης13 έγραψε στις 22:45, 13-05-17:

άκυρο απλά ξαναθυμίζω το βίντεό μου
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 22:57, 13-05-17:

Και το Βέλγιο ήταν καλό.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Σωτηρης13 έγραψε στις 23:05, 13-05-17:

έχουν βγει ολα (εκτος απο ελλαδα)
μου άρεσαν αυτα τα 3
Ιταλια
Μολδαβια
Γαλλια
Σε εσάς??
Παράθεση

fockos

Αποκλεισμένος χρήστης

O fockos έγραψε στις 23:09, 13-05-17:

Ψηφίστε έξυπνα παιδιά μη ψηφίζετε καθόλου
.. fockos
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos έγραψε στις 23:21, 13-05-17:

Οικονομία στα sms κρατήστε τα για τον Ντάνο στο τελικό.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Αποκλεισμένος χρήστης

O fockos έγραψε στις 23:25, 13-05-17:

H Βουλγαρία μου άρεσε τα άλλα δε μου άρεσαν
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 23:26, 13-05-17:

Ιταλία
Γαλλία
Βέλγιο

Σουηδία, 'ντάξει, φάση είχε.
Ε, και μετά θα πω Κύπρος, Ελλάδα.
Παράθεση

Αγγελος Κοκ (Άγγελος)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Αγγελος Κοκ
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

O Αγγελος Κοκ Η ζωη ειναι υπεροχη...! έγραψε στις 23:41, 13-05-17:

Παιδες μακαρι να βγω λαθος αλλα ετσι οπως τα βλεπω θα βγει η πορτογαλια(αν και εμενα δεν μου αρεσε προσωπικα μου εφερνε υπνηλια)
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Σωτηρης13 έγραψε στις 23:45, 13-05-17:

και είναι αληθινό
Παράθεση

Lancelot

Δραστήριο Μέλος

O Lancelot έγραψε στις 00:08, 14-05-17:

Και παταει στο προβλημα υγείας του τραγουδιστή. Εξυπνοι οι Πορτογάλοι.
Και ως συνηθως κομπλεξ στην ιταλια οι επιτροπες επειδή σνομπαρε τον διαγωνισμό ....
Παράθεση

fockos

Αποκλεισμένος χρήστης

O fockos έγραψε στις 00:09, 14-05-17:

Οι επιτροπές για μια ακόμη φορα καθόρισαν το αποτέλεσμα ντροπή
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Σωτηρης13 έγραψε στις 00:14, 14-05-17:

Οι επιτροπές για μενα ψήφισαν όπως να ναι και βγήκαν 30 χώρες
Παράθεση

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη PolGR1509
Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 2,118 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε στις 00:42, 14-05-17:

Εμένα μ'αρέσει που η Γερμανία κάθε χρόνο είναι στον πάτο. Έτσι, 5 και 6 πόντους και πολύ είναι.
Παράθεση

Lancelot

Δραστήριο Μέλος

O Lancelot έγραψε στις 00:45, 14-05-17:

Πηραν ψηφους χωρες οπως Αυστραλία , Αγγλια ,ολλανδια ,νορβηγια και η ιταλια απο επιτροπες δεν πηρε τιποτα οπως και η μολδαβια . Για την ιταλια γνωριζουμε όλοι (ακομα και εγω που τωρα τελευταία ασχολουμε με eurovision) την κοντρα με την Γιουροβίζιον και την μη συμμετοχή σε διαγωνισμούς διότι εκανε δικού της πχ σανρεμο . Η ιταλια αφου δεν κερδισε με τους ιλ βολο δεν θα κερδισει ποτέ . Οσον αφορα το τραγούδι της Πορτογαλίας δεν μ αρεσε που δημιουγηθηκε ενα σκηνικο και μια απαιτηση απο τους Πορτογάλους να σεβαστουν το προβλημα υγειας του τραγουδιστή το οποιο εξυπνα χρησιμοποιησε ο ιδιος . Κακως λοιπον οι επιτροπες κρινουν τον νικητή . Εφοσον η δικια μας επιτροπη ειχε ουγγαρεζο φανταζομαι τι θα ειχαν οι αλλοι .
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε στις 00:56, 14-05-17:

Πηραν ψηφους χωρες οπως Αυστραλία , Αγγλια ,ολλανδια ,νορβηγια και η ιταλια απο επιτροπες δεν πηρε τιποτα οπως και η μολδαβια . Για την ιταλια γνωριζουμε όλοι (ακομα και εγω που τωρα τελευταία ασχολουμε με eurovision) την κοντρα με την Γιουροβίζιον και την μη συμμετοχή σε διαγωνισμούς διότι εκανε δικού της πχ σανρεμο . Η ιταλια αφου δεν κερδισε με τους ιλ βολο δεν θα κερδισει ποτέ . Οσον αφορα το τραγούδι της Πορτογαλίας δεν μ αρεσε που δημιουγηθηκε ενα σκηνικο και μια απαιτηση απο τους Πορτογάλους να σεβαστουν το προβλημα υγειας του τραγουδιστή το οποιο εξυπνα χρησιμοποιησε ο ιδιος . Κακως λοιπον οι επιτροπες κρινουν τον νικητή . Εφοσον η δικια μας επιτροπη ειχε ουγγαρεζο φανταζομαι τι θα ειχαν οι αλλοι .
Kαλά από Ιl volo ήταν φανταστικό. Δε συγκρίνεται. Τους ήταν πάρα πολύ!
Α είχαμε τον Ουγγαρέζο εμείς; Ό,τι να 'ναι. Ναι, καταλαβαίνω τι γινόταν και στις άλλες χώρες..
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Σωτηρης13 έγραψε στις 00:58, 14-05-17:

Παιδιά εγώ δεν περίμενα 1η την πορτογαλία
υγ ο άλλος που έδειξε τον κώλο του στην σκηνή μάγκας
υγ αύριο (λογικά βίντεο και με τις 27 πρώτες θέσεις)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Σωτηρης13 : 14-05-17 στις 01:02.
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,099 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 09:14, 14-05-17:

Eμένα μου άρεσε η Παπαρίζος.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos έγραψε στις 10:23, 14-05-17:

Στήσιμο όσο δεν πάει. Αδικήθηκε πολή η Ελλάδα.
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη panagiotis econ
Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 491 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε στις 10:32, 14-05-17:

Τι θεση βγηκε η Ελλαδα? Ενημερωστε κι εμας τους ασχετους
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Objectivism
Ο Covfefe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Οδηγός ταξί . Έχει γράψει 1,163 μηνύματα.

O Objectivism έγραψε στις 10:40, 14-05-17:

19η. google search ξέρω γω..
η πορτογαλία πρώτη αν και το τραγουδί της παίζει να ήταν ο πιο βαρετός συνδιασμός νανουρίσματος και ξεψυχίσματος.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Σωτηρης13

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Survivor - Αποστολή #5: Guess the song - Από ultraviolence
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Tournaments.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-10-16 στις 17:48.
    • A love song for Bobby Long (2004) - Από Noisette
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-04-10 στις 03:04.
    • Numen: Contest of Heroes - Από Mad1kas
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-06-08 στις 09:47.
    • Thessaloniki Song Festival... - Από Hi-Fly Archaeopteryx
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-11-07 στις 23:51.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους