Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,030 μέλη και 2,416,263 μηνύματα σε 75,347 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 540 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 310)
Μέχρι 1.50
6
1,94%
1.51-1.65
58
18,71%
1.66-1.75
110
35,48%
1.76-1.80
45
14,52%
1.81-1.85
45
14,52%
1.86-1.90
21
6,77%
1.91-1.95
13
4,19%
1.96+
12
3,87%

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 19:38, 26-01-12:

Ποιά είναι αυτή η πολύ ωραία κυρία;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 613 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε: στις 19:41, 26-01-12:

σιγα την ωραια....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 19:47, 26-01-12:

Δείξε μας κι εσύ το γούστο σου λοιπόν!
Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 613 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε: στις 19:52, 26-01-12:

δεν το ειπα πιο πισω?
αλλα δεν θελω να σε βαλω σε τριπακι, το γουστο μου ειναι εντελως προσωπικο και αρεσει αποκλειστικα μονο σε εμενα.
Σε καποια πραγματα θες να εχεις και την αποκλειστικοτητα
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 20:05, 26-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από DreamStealer
δεν το ειπα πιο πισω?
αλλα δεν θελω να σε βαλω σε τριπακι, το γουστο μου ειναι εντελως προσωπικο και αρεσει αποκλειστικα μονο σε εμενα.
Σε καποια πραγματα θες να εχεις και την αποκλειστικοτητα
Όχι περιγραφή ρε φίλε, εικόνα λέω να δούμε ένα παράδειγμα!

Έτσι όπως την περιέγραψες πιό πίσω, για Daphne Rosen μου κάνει.
Παράθεση

νυχτολούλουδο

Δραστήριο Μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O νυχτολούλουδο ευτυχως ανθρωποι υπαρχουν!!! έγραψε: στις 20:10, 26-01-12:

1.80 -1.85
αλλα ως συνηθως πεφτω σε δυο μετρα......κ μου ερχεται να κανω την κλασσικη ερωτηση....τι καιρο κανει εκει πανω;;;;
Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε: στις 20:11, 26-01-12:

ρε φιλε ειναι πριβε τωρα, πως να γινει?
οσο για αυτη που εβαλες, ειναι λιγο αντιαισθητικη και υπερβολη δεν νομιζεις?
Παράθεση

DerrickMVPRose

Νεοφερμένος

Ο DerrickMVPRose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O DerrickMVPRose έγραψε: στις 02:04, 28-01-12:

Να ρωτήσω κάτι? Έχω ύψος 1.85 και είμαι 17 πώς λέγομαι? Ψηλός, μέτριος, κοντός?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Eileen : 28-01-12 στις 02:33. Αιτία: Greeklish - απαγορεύονται
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 02:24, 28-01-12:

Κανενα...Απλα ο Shadowfax εχει ορεξη βραδιατικα.
Τιποτα δεν λεγεσαι.Ολοι αυτοι οι χαρακτηρισμοι ειναι υποκειμενικοι.Στασου διπλα στον Shack,και θα νιωθεις σαν τον Tyrion Lannister.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DerrickMVPRose

Νεοφερμένος

O DerrickMVPRose έγραψε: στις 02:28, 28-01-12:

Σε ποιον να κάτσω δίπλα?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,825 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 02:29, 28-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Ποιά είναι αυτή η πολύ ωραία κυρία;
Η θεία μου.
Αρχική Δημοσίευση από DerrickMVPRose
Να ρωτήσω κάτι? Έχω ύψος 1.85 και είμαι 17 πώς λέγομαι? Ψηλός, μέτριος, κοντός???
Εγώ Ψηλό θα σε έλεγα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Eileen : 28-01-12 στις 02:44. Αιτία: Greeklish στην παράθεση
Παράθεση

DerrickMVPRose

Νεοφερμένος

O DerrickMVPRose έγραψε: στις 02:34, 28-01-12:

Να υποθέσω λεει τον
Shaquille O'Neal
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,445 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 02:39, 28-01-12:

Ω ναι, πείτε με επιφανειακή αλλά έχω θέμα με το ύψος!!
Καθότι θεόκοντη (1,60 και αυτό με το ζόρι) αισθάνομαι πολύ άσχημα όταν ο άλλος είναι αρκετά πιο ψηλός από μένα.
Ας πούμε 1,85 και βάλε. Δεν ταιριάζει πώς να το κάνουμε δηλαδή;
Και πραγματικά είναι απορίας άξιο... ο άλλος ματάκια δεν έχει να το δει, ότι δεν τραβάει το πράγμα;
Αλλά ναι είπαμε, είμαι εγώ η επιφανειακή που κολλάω σε τέτοια θέματα!!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,825 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 02:49, 28-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από maria775m
Και πραγματικά είναι απορίας άξιο... ο άλλος ματάκια δεν έχει να το δει, ότι δεν τραβάει το πράγμα;
Δε βλέπει ότι δε τραβάει η σχέση επειδή είναι πολύ πιο ψηλός από σένα;(αν κατάλαβα καλά τι εννοείς δλδ)
Το ίδιο θα ήταν κι αν ο άλλος ήταν πολύ πιο χοντρός/αδύνατος από σένα;
ΟΜΙΤΖΙ. Αυτό είναι από τα τελευταία που παίζουν ρόλο.
Σε μια τέλεια σχέση θα έκανες πίσω μόνο λόγω ύψους;
Νταξ, αυτό με την αμηχανία δίπλα σε έναν ψηλό το καταλαβαίνω, αλλά το ξεπερνάς, δεν είναι τόσο τραγικό.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,445 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 02:56, 28-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από ^prinCess^
Δε βλέπει ότι δε τραβάει η σχέση επειδή είναι πολύ πιο ψηλός από σένα;(αν κατάλαβα καλά τι εννοείς δλδ)
Το ίδιο θα ήταν κι αν ο άλλος ήταν πολύ πιο χοντρός/αδύνατος από σένα;
ΟΜΙΤΖΙ. Αυτό είναι από τα τελευταία που παίζουν ρόλο.
Σε μια τέλεια σχέση θα έκανες πίσω μόνο λόγω ύψους;
Νταξ, αυτό με την αμηχανία δίπλα σε έναν ψηλό το καταλαβαίνω, αλλά το ξεπερνάς, δεν είναι τόσο τραγικό.
Μα γι' αυτό με την αμηχανία λέω. Δεν ξεπερνιέται και τόσο εύκολα.
Το ξέρω ότι είναι βλακεία -το είπα άλλωστε- αλλά ναι, τι να κάνουμε;
Είμαι επιφανειακή, τέλος!!
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,693 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 02:58, 28-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από DerrickMVPRose
Σε ποιον να κάτσω δίπλα?
Αν κατσεις διπλα μου,θα νιωσεις λιγακι κοντος(ειμαι 2μετρα).

Ω ναι, πείτε με επιφανειακή αλλά έχω θέμα με το ύψος!!
Καθότι θεόκοντη (1,60 και αυτό με το ζόρι) αισθάνομαι πολύ άσχημα όταν ο άλλος είναι αρκετά πιο ψηλός από μένα.
Ας πούμε 1,85 και βάλε. Δεν ταιριάζει πώς να το κάνουμε δηλαδή;
Κοιταξε,η τωρινη μου σχεση ειναι περιπου στο υψος σου.Οποτε της ριχνω αρκετο μποι.Αλλα δεν το εχουμε αφησει να μπει αναμεσα μας.
Το αντιθετο μαλιστα,το εχουμε κανει να ειναι υπερ μας.Της αρεσει να χανεται στην αγκαλια μου.
Και ενα tip.Στο κρεβατι,δεν θα καταλαβεις καν τη διαφορα στο υψος!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε: στις 03:00, 28-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Αν κατσεις διπλα μου,θα νιωσεις λιγακι κοντος(ειμαι 2μετρα).

Κοιταξε,η τωρινη μου σχεση ειναι περιπου στο υψος σου.Οποτε της ριχνω αρκετο μποι.Αλλα δεν το εχουμε αφησει να μπει αναμεσα μας.
Το αντιθετο μαλιστα,το εχουμε κανει να ειναι υπερ μας.Της αρεσει να χανεται στην αγκαλια μου.
Και ενα tip.Στο κρεβατι,δεν θα καταλαβεις καν τη διαφορα στο υψος!!!
Και όταν περπατάτε στο δρόμο μαζί, αυτή δεν αισθάνεται κάπως;
Επίσης να πω ξανά ότι : ΝΑΙ, το ξέρω ότι είναι βλακεία!!!
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas . έγραψε: στις 03:01, 28-01-12:

Απαπαπα,ποιος ειπε αυτο το ψεμα?

Το θεμα δεν θα τραβαει για αλλον λογο αλλα που να σε λεω τωρα για ασημαντα πραγματα
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 03:03, 28-01-12:

Και όταν περπατάτε στο δρόμο μαζί, αυτή δεν αισθάνεται κάπως;
Ενταξει,την κοιταω,με κοιταει.Ανταλλασουμε χαμογελα και συνεχιζουμε.Αυτοπεποιθηση χρειαζεται.
Και για να δεις και παραδειγμα.Οριστε ο Σακιλ Ονιλ και η κοπελα του.
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις έγραψε: στις 03:04, 28-01-12:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Απαπαπα,ποιος ειπε αυτο το ψεμα?

Το θεμα δεν θα τραβαει για αλλον λογο αλλα που να σε λεω τωρα για ασημαντα πραγματα
εεεεεεεεεεελα πες... τι; θα μ' αφήσεις με την απορία; Πώς μπορείς να μου το κάνεις αυτό;

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Ενταξει,την κοιταω,με κοιταει.Ανταλλασουμε χαμογελα και συνεχιζουμε.Αυτοπεποιθηση χρειαζεται.
Και για να δεις και παραδειγμα.Οριστε ο Σακιλ Ονιλ και η κοπελα του.
εντάξει αν αυτό δεν είναι "κάπως" τότε τι είναι;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    nikoslykos100 , tasostheod , Ίντα