Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 77,674 εγγεγραμμένα μέλη και 3,028,297 μηνύματα σε 91,607 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 346 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 290)
Μέχρι 1.50
6
2,07%
1.51-1.65
54
18,62%
1.66-1.75
101
34,83%
1.76-1.80
42
14,48%
1.81-1.85
42
14,48%
1.86-1.90
21
7,24%
1.91-1.95
13
4,48%
1.96+
11
3,79%

Laispodias (Κανένας)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Laispodias
Ο Κανένας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 11 ετών , επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Laispodias έγραψε στις 16:40, 04-07-13:

Ονειρεύομαι να β΄γω κάποτε με μια ψηλότερη μου (χωρίς τακουνια εννοείται).

Αλλά με 1.96 δεν έχω μεγάλη τύχη ως τώρα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη maria7
H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H maria7 έγραψε στις 16:46, 04-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Laispodias

Πλάκα κάνεις έτσι?
Που να βρεις γυναίκα 2 μέτρα? Στα όνειρά σου θα μείνει

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη *Serena*
H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 6,581 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε στις 16:54, 04-07-13:

Είμαι γύρω στο 1.73 οπότε θα μου άρεσε να είναι ψηλότερος μου ακόμα και οταν φοράω τακούνια ( σπάνια αλλά οκ ). Δηλαδή 1.85 και πάνω αλλά ντάξει τώρα κουβέντα να γίνεται άμα είναι γενικά του γούστου μου δεν θα με πειράζει αν είναι κοντούλης το ύψος και γενικότερα η εμφάνιση είναι τα πρώτα πράγματα που παρατηρείς στον αλλο, όχι όμως και τα σημαντικότερα

Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη EnnisDelMar!
H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 601 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 17:13, 04-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Laispodias

Μόνο εμένα μου φαίνεται τρομακτικό αυτό;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Laispodias (Κανένας)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Laispodias
Ο Κανένας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 11 ετών , επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Laispodias έγραψε στις 17:39, 04-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από ImEirini!
Μόνο εμένα μου φαίνεται τρομακτικό αυτό;
Καθένας ψάχνει αυτό που του φαίνεται πιο δυσεύρετο. Αλλες τον πλουσιο διάσημο διανοουμενο με κοιλιακους, άλλοι την playmate, εγώ τη δίμετρη.

Στο μεταξυ, περνάω υπέροχα και με πολύ πιο κοντες.

Παράθεση

Orient. (Όρι)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Orient.
H Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H Orient. πάλι εδώ έγραψε στις 17:08, 18-07-13:

Είμαι γύρω στο 1,80.

Τώρα για το ιδανικό ύψος στον σύντροφο...
Εντάξει, μην έχουμε και τέτοια θέματα...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

grayxx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη grayxx
Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O grayxx έγραψε στις 17:56, 18-07-13:

Νταξει παιδια ο μεσος ορος των Ελληνιδων γυναικων ανεβηκε με αυτα που διαβαζω εδω και ειναι 175 οι πιο ψηλες στον κοσμο χαχα

Παράθεση

danopfin95 (Δανάη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη danopfin95
H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H danopfin95 έγραψε στις 02:29, 31-07-13:

ρε παιδια εγω ενα δε μπορω να καταλαβω...ειμαι 1,60 κοντη οκ δεν εχω προβλημα με αυτο (και τακουνια φοραω πολυ σπανια γιατι δε γουσταρω αυτα τα λιγουρικα βλεμματα στο δρομο)..τεσπα αυτο που με παραξενευει ειναι οτι με πλησιαζουν πολυ ψηλοι τυποι ρε φιλε...οι περισσοτεροι 1,90!!! και σκεφτομαι ειναι δυνατον? ακομη κ στο δρομο οι κοντουληδες δε με κοιτανε οσο οι ψηλοι... απορω αν νιωθουν ανετα καμια φορα.. βεβαια ενας τυπας μου ειπε πως απο μακρυα φαινομαι πιο ψηλη γιατι περπαταω καμαρωτα λεει...και του απαντω οτι μετα ερχονται κοντα και ξενερωνουν ετσι? χαχαχα!!! τι να πω? απλα με προβληματιζει τ γεγονος..

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PennyKinti

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη PennyKinti
H PennyKinti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H PennyKinti Summertime Sadness B-) έγραψε στις 10:29, 31-07-13:

Παιδιά οκ!η εσείς είστε πολύ ψηλοί η εγω υπερβολικά τάπα!ειμαι 1,60 και λόγω της ενόργανης αλλα δεν έχω κανένα πρόβλημα με το ύψος μου!και τα τακούνια μου τα φοράω και ψηλοί άντρες μου την πέφτουν.εξάλλου όπως εχει πει και ένας φίλος μου :τι να τις κάνεις τις ψηλές γυναίκες όταν μπορείς να έχεις μια κοντουλα και να την χειρίζεσαι εύκολα?

Οι ψηλές για τα καΐσια και οι κοντές για τα καΐσια που πέφτουν κάτω..

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Νηρηίς_
H _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 860 μηνύματα.

H _Νηρηίς_ έγραψε στις 10:31, 31-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από PennyKinti
Παιδιά οκ!η εσείς είστε πολύ ψηλοί η εγω υπερβολικά τάπα!ειμαι 1,60 και λόγω της ενόργανης αλλα δεν έχω κανένα πρόβλημα με το ύψος μου!και τα τακούνια μου τα φοράω και ψηλοί άντρες μου την πέφτουν.εξάλλου όπως εχει πει και ένας φίλος μου :τι να τις κάνεις τις ψηλές γυναίκες όταν μπορείς να έχεις μια κοντουλα και να την χειρίζεσαι εύκολα?

Οι ψηλές για τα καΐσια και οι κοντές για τα καΐσια που πέφτουν κάτω..
Εσύ μπορεί να έχεις αποδεχτεί το ύψος σου, γιατί βγάζεις κόμπλεξ για τις ψηλότερες γυναίκες; Ανούσιο πραγματικά...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PennyKinti

Νεοφερμένος

H PennyKinti αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H PennyKinti Summertime Sadness B-) έγραψε στις 10:36, 31-07-13:

Καθόλου κόμπλεξ!ίσα ίσα που όλες μου οι φίλες σχεδόν ειναι ψηλές και τις θαυμάζω!ανέφερα λόγια χιουμοριστικά και με μηδενικό σκοπό να προσβάλλω κάποιον :-)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

H _Νηρηίς_ έγραψε στις 10:38, 31-07-13:

Καθόλου κόμπλεξ!ίσα ίσα που όλες μου οι φίλες σχεδόν ειναι ψηλές και τις θαυμάζω!ανέφερα λόγια χιουμοριστικά και με μηδενικό σκοπό να προσβάλλω κάποιον :-)
Το αντίθετο φάνηκε τουλάχιστον σε μένα. Γιατί κι εγώ ας πούμε που είμαι ψηλή, όπως και οι δικοί μου, δεν εξαίρουμε με τέτοιους τρόπους τους ψηλούς...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PennyKinti

Νεοφερμένος

H PennyKinti Summertime Sadness B-) έγραψε στις 10:46, 31-07-13:

Που ακριβώς πιστευεις οτι έβγαλα κάποιο κόμπλεξ?

Παράθεση

_Νηρηίς_

Διάσημο Μέλος

H _Νηρηίς_ έγραψε στις 10:59, 31-07-13:

Που ακριβώς πιστευεις οτι έβγαλα κάποιο κόμπλεξ?
Το ότι συμφώνησες ίσως με το περιεχόμενο των λεγομένων του φίλου σου; Απλώς το επεσήμανα, διότι εγώ έτσι το εξέλαβα. Εσύ ισχυρίστηκες πως δεν έχεις και έτσι τελειώνει η κουβέντα.

Παράθεση

thinkpad560z

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thinkpad560z
Ο thinkpad560z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 105 μηνύματα.

O thinkpad560z Sciences Fun έγραψε στις 12:39, 06-08-13:

Εντάξει βρε παιδιά, ηρεμίστε... Δεν νομίζω πως πραγματικά το ζήτημα "ύψος" ή γενικά "εξωτερική εμφάνιση" πρέπει να είναι τόοσο καθοριστικό πια σε μια σχέση... Σίγουρα (επειδή έτσι εξάλλου είναι η φύση μας), η πρώτη άποψη που έχουμε για ένα άτομο όταν δεν το έχουμε γνωρίσει είναι λογικό να εξάγεται κυρίως από αυτό που βλέπουμε στον άλλον (την εξωτερική του εμφάνιση, ύψος, πρόσωπο κτλ...). Ωστόσο αυτή συχνά μπορεί να γίνει αιτία όσοι την λαμβάνουν ως μοναδικό κριτήριο να ατυχήσουν... Θέλω να πω από τη στιγμή που αρχίζεις να γνωρίζεις κάποιον τότε και μόνο τότε μπορείς να καταλάβεις κατά πόσων αυτός μπορεί να αποτελέσει για εσένα τον "ιδανικό σύντροφο"...
Ακριβώς λοιπόν επειδή δεν γίναμε όλοι 2 μέτρα υπάρχει και η ποικιλία στα γούστα ανάμεσα στα ζευγάρια , αλλά συγχρόνως και ένα σωρό άλλα χαρακτηριστικά και αρετές τις οποίες μπορεί να καλλιεργήσει ένα άτομο και να έχει ως "προσόντα"... Εξ' άλλου οι διαφορές και η ποικιλομορφία είναι αυτά που επέτρεψαν στα είδη να επιβιώνουν μέσω της εξέλιξης...
Όσων αφορά εμένα τώρα, επειδή είμαι λίγο ψηλός (1.91 - 1.92), δεν θα θεωρούσα ιδανικό ύψος για μια σύντροφο το 1.60 για παράδειγμα... Ωστόσο αυτό δεν σημαίνει πως αποκλείεται αν γνωρίσω ένα άτομο αυτού του ύψους (δηλαδή πολύ πιο κοντό από εμένα) και με εντυπωσιάσει ο χαρακτήρας του -(όπως π.χ. ο σεβασμός στην προσωπικότητά μου) να θελήσω να είμαι μαζί του... Θέλω να πω δηλαδή σίγουρα ο παράγοντας "ύψος" παίζει έναν ρόλο στην αρχή, αλλά (για εμένα τουλάχιστον) δεν συνιστά "απαγορευτικό" και "εμπόδιο" σε μια σχέση... Βέβαια εντάξει τώρα, μου έχει τύχει να δω και ζευγάρια με γυναίκα 1.90 και άντρα 1.60... Ε, αυτό ομολογώ πως με έκανε λίγο κακεντρεχή, και εκ πρώτης όψεως με έκανε να γελάσω - αλλά δεν σημαίνει πως είχα δίκιο... Σίγουρα για να είναι ένα τέτοιο ζευγάρι μαζί σημαίνει πως αντιλήφθηκαν πως τους ενώνουν πολλά περισσότερα από όσα τους χωρίζουν (όπως π.χ. διαφορά ύψους...) - και μπράβο τους που το κατάλαβαν και δεν το άφησαν να τους αποτρέψει...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Brainiac28

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Brainiac28
Ο Brainiac28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O Brainiac28 Wolf έγραψε στις 13:01, 06-08-13:

Πόσο ύψος έχω ή ποσο θέλω να έχουν; Who gives a shit about your placement over the earth?

Παράθεση

Deutsch... Lover (Nina im Luftschloss)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Nina im Luftschloss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,565 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Totmüdigkeit έγραψε στις 20:06, 06-08-13:

πραγματικα υπαρχει ατομο που πιστευει οτι το υψος του/της συντροφου του/της παιζει καποιον ουσιαστικο ρολο? ξερω ζευγαρι που ο ανδρας ειναι 2.10 και η γυναικα 1.65... Και ειναι μια χαρα ευτυχισμενοι. Δηλαδη μεχρι και το υψος θα πρεπει να ειναι τελειο... Μεχρι κι αυτο φτασαμε να κοιταμε...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,324 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 22:30, 06-08-13:

Δεν υπαρχει ιδανικο υψος, ειναι απο τα τελευταια πραγματα ειλικρινα που σκεφτομαι, ναι οκ ζευγαρια που ο αντρας ειναι 1,90 και η γυναικα 1,50 δειχνουν αταιριαστα, αλλα αυτο δν λεει κατι. Αν εχεις βρει μια κοπελα, θα την βαλεις να την μετρησεις να δεις ποσο ψηλη ειναι κι αν σου κανει? Αστεια πραγματα.

Παράθεση

Brainiac28

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Brainiac28
Ο Brainiac28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O Brainiac28 Wolf έγραψε στις 22:55, 06-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από DarthFederer
Δεν υπαρχει ιδανικο υψος, ειναι απο τα τελευταια πραγματα ειλικρινα που σκεφτομαι, ναι οκ ζευγαρια που ο αντρας ειναι 1,90 και η γυναικα 1,50 δειχνουν αταιριαστα, αλλα αυτο δν λεει κατι. Αν εχεις βρει μια κοπελα, θα την βαλεις να την μετρησεις να δεις ποσο ψηλη ειναι κι αν σου κανει? Αστεια πραγματα.
Για το αρσενικό δεν εχει σημασία, όμως το θηλυκό που θέλει άνδρα κτήνος έχει. speak for yourself

Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DarthFederer
Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,324 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε στις 23:00, 06-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Brainiac28
Για το αρσενικό δεν εχει σημασία, όμως το θηλυκό που θέλει άνδρα κτήνος έχει. speak for yourself
Αμα δν εισαι 2μ ντουλαπα, δν σταυρωνεις ουτε θηλυκια γατα

Παράθεση

xontrogato (μαρθουλινι!)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη xontrogato
H μαρθουλινι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H xontrogato και πράσσειν'άλογα ! έγραψε στις 13:25, 10-08-13:

για εναν αντρα 1.75 με 1.85

Παράθεση

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dark_Shadow
Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O Dark_Shadow Είμαι ένα δέντρο,κόντρα στον αέρα... έγραψε στις 14:22, 10-08-13:

Για γυναίκα 1.75-1.85

Παράθεση

NatashaLP (Αναστασία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη NatashaLP
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H NatashaLP έγραψε στις 10:09, 23-09-13:

Εγω ειμαι 1.76 και νταξει,για να μαι και ανετα ,να φοραω τα 12ποντακια μου ας ειναι καλυτερα ο συντοφος 1.90 +
Ο τωρινος μου συντροφος ειναι 1.90

Παράθεση

Nikos_T

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nikos_T
Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 304 μηνύματα.

O Nikos_T έγραψε στις 10:22, 23-09-13:

Από 165 μέχρι 170 για γυναίκα είναι μια χαρά. 183 είμαι εγώ. Δε θα το χαλάσουμε στο ύψος βέβαια.

Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3,084 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 11:07, 23-09-13:

Nα πω την αλήθεια, δεν το είχα σκεφτεί αυτό (εννοώ συγκεκριμένα εκατοστά ). Απλά προτιμώ να είναι ψηλότερος από εμένα.

Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 831 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 11:53, 23-09-13:

Εγώ για να πω την αλήθεια μου αρέσουν τα άκρα...
Να είναι ή ψηλή ή κοντή!

Δεν μου αρέσουν οι "μέτριες"

Παράθεση

dimpaokara (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimpaokara
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 276 μηνύματα.

O dimpaokara έγραψε στις 13:22, 23-09-13:

θέλω να είναι λίγο πιο κοντή από εμένα ή στο ύψος μου,πάντως με τίποτα πιο ψηλή όχι να κάνω και μύτες για να την φιλήσω.

Παράθεση

epistaths

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη epistaths
Ο epistaths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O epistaths έγραψε στις 14:57, 11-10-13:

Πως λέγονται τα ύψη?? Είναι πολύ απλό ανάμεσα σε κοντές/ους, μέτριες/ους, ψηλές/ους

Για άνδρες

έως 1,64 ( κοντό ανάστημα ) Υπάρχει και ο νανισμός που είναι πάθηση.

1,65 - 1,76 ( μέτριο ανάστημα )

1,77 - 1,95 ( ψηλό ανάστημα ) Φυσικά άλλο το 1,77 άλλο το 1,90, η κλίμακα όμως αυτό λέει

1,96+ ( Πανύψηλο ανάστημα ) Υπάρχει και ο γιγαντισμός που είναι πάθηση και αυτή.

Για γυναίκες

Έως 1,55 ( κοντό ανάστημα )

1,55 - 1,67 ( μέτριο ανάστημα )

1,68 + ( Ψηλό ανάστημα ) Για όσα κορίτσια περνούν το 1,80 λέγονται αντρογυναίκες

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 16:56, 13-10-13:

dudee ποτε δεν το ειχα σκεφτει
βασικα δεν με ενδιαφερει και πολυ
ετσι κ αλλιως αν ταιριαζεις με τον αλλον δεν θα σκαλωσεις στο αν ειναι στοκος, κανονικος ή γιγαντας
οκ νταξ και εγω προτιμω να ειναι πιο ψηλος απο μενα αλλα δεν θα το υπεραναλυσω κ ολας, ας εχει μουσι και κλαιν για το υψος!

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 18:17, 15-12-13:

Εγω είμαι 1.58. Δεν θα μου κακοπεφτε κάποιος που να ναι για παράδειγμα 1.88 .

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 18:57, 15-12-13:

Εκείνου μάλλον θα του κακόπεφτες...

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,312 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 21:53, 15-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Δε νομίζω. Εγώ π.χ. είμαι 1,82 αλλά την ιδανική γυναίκα την έχω στο νου μου έως 1,65 μάξιμουμ...

Παράθεση

danopfin95 (Δανάη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H danopfin95 έγραψε στις 21:37, 16-12-13:

Ουτε καν κοπελια εγω 1.60 ειμαι και οσοι με πλησιαζουν ειναι ανω του 1,81..
μπορει και να το χεις παρατηρησει αλλα πολλοι ψηλοι τα χουν με κοντες..

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 16:02, 17-12-13:

Gilda το ύψος μπορει να μην το χω αλλα έχω την εμφάνιση που δεν κακό πέφτει σε κανέναν! Χοχο!! Εγω Ακη σε έχω δει και είσαι μαναρι. Πληρω και τα κριτήρια του ύψους...
Ισχύει αυτο που λέει η Δαναη!

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 14:24, 18-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Δε νομίζω. Εγώ π.χ. είμαι 1,82 αλλά την ιδανική γυναίκα την έχω στο νου μου έως 1,65 μάξιμουμ...
Αρχική Δημοσίευση από danopfin95
Ουτε καν κοπελια εγω 1.60 ειμαι και οσοι με πλησιαζουν ειναι ανω του 1,81..
μπορει και να το χεις παρατηρησει αλλα πολλοι ψηλοι τα χουν με κοντες..
Αρχική Δημοσίευση από Muxu Su
Gilda το ύψος μπορει να μην το χω αλλα έχω την εμφάνιση που δεν κακό πέφτει σε κανέναν! Χοχο!! Εγω Ακη σε έχω δει και είσαι μαναρι. Πληρω και τα κριτήρια του ύψους...
Ισχύει αυτο που λέει η Δαναη!
Ρε παιδιά έλεος. Πλακα έκανα. Γι αυτό άλλωστε έβαλα και τρία
Απορώ δηλαδή τί ακόμα θα γράψετε!!!

Παράθεση

danopfin95 (Δανάη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H danopfin95 έγραψε στις 22:37, 18-12-13:

Ρε παιδιά έλεος. Πλακα έκανα. Γι αυτό άλλωστε έβαλα και τρία
Απορώ δηλαδή τί ακόμα θα γράψετε!!!
και εμεις φιλικα σου απαντησαμε..
απορω δηλαδη πως παρεξηγηθηκες..

Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 18,558 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 13:53, 11-01-14:

Επειδή είμαι κοντή (1.60) νομίζω είναι ωραίο ο άλλος να είναι πιο ψηλός (1-2 κεφάλια). Νταξ τώρα αν εγώ σηκώνομαι στις μύτες για να τον φιλήσω δεν πειράζει είναι γλυκούλι και αυτό

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Melania~
H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3,084 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε στις 15:04, 11-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Επειδή είμαι κοντή (1.60) νομίζω είναι ωραίο ο άλλος να είναι πιο ψηλός (1-2 κεφάλια). Νταξ τώρα αν εγώ σηκώνομαι στις μύτες για να τον φιλήσω δεν πειράζει είναι γλυκούλι και αυτό
Γλυκούλι; Είναι ιδανικό. Να σε περνάει κανά δυο κεφάλια, είναι τόσο ρομαντικό .

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

VeeM (Βασιλικη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη VeeM
H Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H VeeM έγραψε στις 18:04, 11-01-14:

Εγω ειμαι 1.74 γενικα χωρις παρεξηγηση κοριτσια αλλα το πολυ κοντο δεν μαρεσει καθολου. Δεν ειναι λογικο να πεφτω πανω σε ανθρωπο επειδη δεν τον ειδα και να ψαχνω να βρω τι χτυπησα..και δεν εννοω οτι ειμαι το πρωτο μποι αλλα ειναι μερικοι που ειναι νανοι.. οσο για τα αγορια οταν εισαι ενα 1.70 και εισαι αγορι ναι φιλε εισαι κοντος.. Απο 1.83 και πανω ο αντρας ειναι οτι πρεπει για μενα.

Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη nPb
Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 10,695 μηνύματα.

O nPb έγραψε στις 18:07, 11-01-14:

Όταν λες "πρέπει" και δεν είναι άνω των 1.70 τι να κάνουμε; Να τους σκοτώσουμε; Έλεος εδώ μέσα...

Παράθεση

VeeM (Βασιλικη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

H VeeM έγραψε στις 18:12, 11-01-14:

Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.. δεν λεω να τον σκοτωσουμε αλλα δεν ειναι λογικο ο 1.70 να θεωρει τον εαυτο του ψηλο ..(μου χει τυχει..)

Παράθεση

Dimitris_Väinämöinen (Δημητρης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dimitris_Väinämöinen
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος . Έχει γράψει 970 μηνύματα.

O Dimitris_Väinämöinen Όλα είναι ψευδαίσθηση... έγραψε στις 19:45, 11-01-14:

νταξ 1.70-1.75 ειναι μετριο αναστημα θα ελεγα.

Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thomas l.
Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε στις 21:42, 11-01-14:

η ιδανική γυναίκα πρέπει να είναι από 1.60 μέχρι 1.75
σε σχέση με το δικό μου ύψος (1.70)

Παράθεση

Tickle

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tickle
H Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H Tickle έγραψε στις 22:38, 11-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από thomas l.
η ιδανική γυναίκα πρέπει να είναι από 1.60 μέχρι 1.75
σε σχέση με το δικό μου ύψος (1.70)
Αν είναι 1,75 δεν της κάνεις εσύ!
Θα κυκλοφορεί συνέχεια με flat παπούτσια η κακομοίρα!

Παράθεση

VeeM (Βασιλικη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H VeeM έγραψε στις 11:11, 12-01-14:

Για εμας που ειμαστε πανω απο 1.70 υπαρχει μεγαλη αδικια με σχεση τα τακουνια. Θελω οταν βγω το βραδακι να βαλω τακουνι και ολη η παρεα με κραζει γιατι ειναι υπερβολικο το υψος.. δηλαδη εμεις να μην φοραμε τακουνια ;

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,362 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 11:50, 12-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από VeeM
Για εμας που ειμαστε πανω απο 1.70 υπαρχει μεγαλη αδικια με σχεση τα τακουνια. Θελω οταν βγω το βραδακι να βαλω τακουνι και ολη η παρεα με κραζει γιατι ειναι υπερβολικο το υψος.. δηλαδη εμεις να μην φοραμε τακουνια ;
Πολύ θα ήθελα, κάποτε μια κοπέλα (η οποία δεν είναι πολύ κοντή) να μου εξηγήσει γιατί της αρέσει και θέλει να φοράει τακούνια.

Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thomas l.
Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε στις 11:56, 12-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Tickle
Αν είναι 1,75 δεν της κάνεις εσύ!
Θα κυκλοφορεί συνέχεια με flat παπούτσια η κακομοίρα!
ας φοράει τακούνια δεν εχω θέμα
τώρα αν αυτό δε θα αρέσει σε κάποιους εκεί έξω
ας το πούνε στην μαμα τους για να τους παρηγορήσει

Παράθεση

VeeM (Βασιλικη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H VeeM έγραψε στις 11:57, 12-01-14:

Το τακουνι πλεον δεν το φορας μονο για να παιρνεις μποι. Εγω το θεωρω ενδειξη θηλυκοτητας , με γοητευει εμενα την ιδια οταν περπαταω . Βεβαια πρεπει να ξερεις πως και να το περπατας. Οταν στηριζεσαι σε καποιον για να περασεις τον δρομο, ναι εκει πλεον φευγει απο τα ορια του ωραιου, τουλαχιστον για εμενα.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,901 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 12:03, 12-01-14:

160 με 170 το ιδανικο για γυναικα.. 175 με 180 για ανδρα..

η μεριλυν μονροε ηταν 168 πχ,,η χρυση μεσοτητα..ειναι..

Παράθεση

Tickle

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tickle
H Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.

H Tickle έγραψε στις 12:32, 12-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από thomas l.
ας φοράει τακούνια δεν εχω θέμα
τώρα αν αυτό δε θα αρέσει σε κάποιους εκεί έξω
ας το πούνε στην μαμα τους για να τους παρηγορήσει
Αν βρεις κοπέλα που να μην έχει ΑΥΤΗ πρόβλημα να σε περνάει 5εκ[λόγω ύψους]+Υεκ[λόγω τακουνιού] τότε εγώ δεν έχω πρόβλημα και συμφωνώ με όσα λες!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους