Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,265 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ανήθικη πρόταση: Θα το κάνατε;

Ανήθικη πρόταση: Θα το κάνατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 16)
Ναί, γιατί όχι;
7
43,75%
Όχι και πάλι όχι!
4
25,00%
Θα το σκεφτόμουν αν υπήρχαν συγκεκριμένοι λόγοι/προϋποθέσεις...
5
31,25%
ΔΞ/ΔΑ/ΕΑΣΚΜ (έχω άλλα στο κεφάλι μου)
0
0%

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 20:24, 16-11-11:

Αν ειμουν Single θα το εκανα, χωρις κανεναν ενδιασμο. Δεν ειναι ανηθηκη προταση καθως θα μπορουσα να κανω το ιδιο με οπιαδηποτε κοπελα για να περασω καλα. Και ουτε χανω καπια αξιοπρεπεια, καθως αν ειμαι single δεν εχω να δωσω λογαριασμο σε καναν! Ισως τελικος να περνουσα και καλα. Να ανακαλυπτα κατι καινουργιο για μενα. Ειναι win-win situation νομιζω.

Αν ομως στην υποθεση υπαρχει και καπια κοπελα, τοτε αρχιζουν τα δυσκολα... Δεν θα ηθελα να το κανω αυτο σε καπια κοπελα. Αν δεν ειχα οικονομικο προβλημα νομιζω οτι θα το αφηνα. Αν υπηρχ οικονομικο θεμα... τοτε πραγματικα δεν ξερω! Και ελπιζω να μην μαθω ποτε!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Baby Lee

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Baby Lee
H Baby Lee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H Baby Lee ρεμπελιαζοντας στη βροχη ^^ έγραψε στις 21:26, 16-11-11:

(Εεεεεεεε, ήθελα poll σ' αυτό! -,- )

Είναι σχετικά πιο εύκολο, σε καταστάσεις σαν αυτή, η γυναίκα που θα απαντήσει καταφατικά, να θεωρηθεί από τους γύρω ως πουτάνα, είτε να αντιμετωπιστεί από τον ίδιο/α τον/την προσφέροντα/ουσα μια τέτοια ανταλλαγή ως αντικείμενο, σε σύγκριση με τον άντρα, λίγο η προϊστορία στο επάγγελμα, λίγο και η νοοτροπία μας γύρω από το σεξ..

Βασικά δε μπορώ να υπογράψω λευκό χαρτί ντε, ποιός μου κάνει τέτοια προσφορά, τί φάτσα και τί σώμα έχει, που βρήκε τα 2,5 τουλάχιστον δις που χρειάζομαι για να ζήσω άνετα (), γιατί διαλέγει να τα διαθέσει με τέτοιο τρόπο, υπάρχει περίπτωση να τον/την ξανασυναντήσω ή μπορεί να με βρει αν το θελήσει, τι οικονομικές ανάγκες έχω, πού ζω, τι κοινωνική θέση έχω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Baby Lee : 16-11-11 στις 21:34. Αιτία: μπλε :b
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 01:28, 17-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Baby Lee
ποιός μου κάνει τέτοια προσφορά, τί φάτσα και τί σώμα έχει, που βρήκε τα 2,5 τουλάχιστον δις που χρειάζομαι για να ζήσω άνετα (), γιατί διαλέγει να τα διαθέσει με τέτοιο τρόπο, υπάρχει περίπτωση να τον/την ξανασυναντήσω ή μπορεί να με βρει αν το θελήσει, τι οικονομικές ανάγκες έχω, πού ζω, τι κοινωνική θέση έχω.

άστο,
και φάε 1 τυρόπιτα καλύτερα.

θες και σώμα και φάτσα και 2,5 δις.
cantamore3.com

Θες και να τον ψυχαναλύσεις (πολύ ακριβά χρεώνεις την επίσκεψη)
θες και να τον ξαναδεις, (αυτόν η τα δις? )

..και μέσα σε όλα αυτά τα μισοαστεία θυμίζεις την ντόροθι την πάρκερ:

Μόνο ένα, λουλούδι μου ’στειλε
από τότε που γνωριστήκαμε.
Τον πιο τρυφερό πληροφοριοδότη, διάλεξε.
Κατευθείαν στην καρδιά, αμόλυντο,
ακόμα μύριζε την πρωινή δροσιά.
Ένα “τέλειο” τριαντάφυλλο.
Την γνώριζα την γλώσσα των λουλουδιών,
“τα ευαίσθητά μου φύλλα, κρύβουν μέσα την καρδιά του” έλεγε.
καιρό τώρα, ο έρωτας, το πήρε πια το φυλακτό του.
αυτό το ένα , “τέλειο” τριαντάφυλλο.
Γιατί ποτέ, κανείς δεν μου ‘στειλε εμένα,
μια τέλεια λιμουζίνα, αναρωτιέμαι;
Α! Όχι! Εμένα η τύχη μου είναι πάντα,
μόνο να μου στέλνουν,
ένα “τέλειο” τριαντάφυλλο.

μωρό ΤΟΥ Bruce.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 04:10, 17-11-11:

δεν μπορω να πω ουτε ναι ουτε οχι. αλλα δεν ειμαι και τελειως αρνητικος

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 17-11-11 στις 11:04. Αιτία: Αφαίρεση παράθεσης που αφαιρέθηκε
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 18:30, 26-01-13:

Tί one night stand με εκατομμυριούχο νάνο
εγώ γυμνό, ΔΕΝ κάνω !

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

stefanos... (Στεφανος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη stefanos...
Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 973 μηνύματα.

O stefanos... το καλό παιδί έγραψε στις 18:49, 26-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Ας υποθέσουμε πως κάποιος σας δίνει ένα μεγάλο χρηματικό ποσό με το οποίο δε θα χρειαστεί να ξαναδουλεψετε στη ζωή σας εσείς και τα παιδιά σας με την προϋπόθεση να κάνετε σεξ μια βραδιά μαζί του, κάνοντας αυτά που θέλει εκείνος (τα αντίστοιχα και για τους άντρες).

Θα το κάνατε;
1ον, οσοι κατηγορειτε και ''βριζετε'' τις ιεροδουλες μην νομιζετε οτι διαφερετε και πολυ, αποδεχοντας μια τετοια προταση.οσοι ειπα, δεν μιλησα για ολους και δεν κατηγορω αυτες.
2ον, πειτε μου εναν που θα ειχε στην κατοχη του τοσα λεφτα ωστε να μην δουλεψει ποτε αυτος και τα παιδια του και δεν θα τα ξοδευε αλογιστα, σε πανακριβα αμαξια,σπιτια,κοτερα κ.τ.λ. κ.τ.λ.... οποιος το πει αυτο, απλα δεν ειχε ποτε τοσα λεφτα, και ειναι λογικο αυτο...
3ον, ποιος μλκας θα εδινε τοσα λεφτα για μια νυχτα???? το πολυ πολυ να μην δουλευατε για 2-3 μηνες, αντε 1 χρονο σε ακραιες περιπτωσεις, αλλα αυτο που λετε για ολη την ζωη μου φαινετε πραγματικα εξωπραγματικο....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nektariosmakris
Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε στις 14:27, 03-09-13:

μην ξεχναμε και αυτους που μενουν σε κατι κολοπεριοχες που μολις ανοιξεις την πορτα του σπιτιου σου φοβασαι μη σε βιασουν.σε κατι τετιοιες περιπτωσεις το κανεις και ξεμπερδευεις πας να μηνεις οπου γουσταρεις

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους