Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένες σας καθημερινές συνήθειες

ΔΕΑ(ΠΖ)....JIM (Δημητρης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΔΕΑ(ΠΖ)....JIM
Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αλιβέρι (Εύβοια). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O ΔΕΑ(ΠΖ)....JIM H EΠΙΘΥΜΙΑ ΜΟΥ ΕΚΠΛΙΡΩΘΗΚΕ . έγραψε στις 22:56, 11-02-09:

Αγαπημενες σας καθημερινες συνηθιες ?

Αγαπημενη μου καθημερινη συνηθεια ειναι το μπιλιαρδο . Αλλη αγαπημενη μου συνηθεια ειναι το καπνισμα. Εσεις?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 12-02-09 στις 03:26. Αιτία: merge
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ophelia
H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε στις 23:41, 11-02-09:

Αγαπημένη καθημερινή συνήθεια, ε...Ωραίο θεματατάκι Τζιμ-Τζιμ!!

Μετά από μια δύσκολη μέρα μόλις μαζευτώ σπίτι θέλω να κάνω ένα ζεστό μπανάκι, να βάλω πυζάμες και να χουχουλιάσω στον καναπέ με μια ζεστή σοκολάτα...

Επίσης, αν έχω πολύ πρωί μάθημα, μιας και πηγαίνω στην σχολή με τον ηλεκτρικό, κάθομαι κανένα εικοσάλεπτο στο λιμάνι (βασικά ανεβαίνω στην πεζογέφυρα το ούφο) και χαζεύω...την ανατολή, τα καράβια, την θάλασσα!

Επίσης έχω και άλλη μια κουλή συνήθεια...όταν διαβάζω ένα βιβλίο αντί για σελιδοδείκτη χρησιμοποιώ τέστερ από αρώματα. Είναι μια περίεργη διαστροφή καθώς έχω φτάσει στο σημείο να συνδιάζω κολόνιες με βιβλία... (''Χαμένα όνειρα-->anais anais, ''Δαίμονες και δαιμονισμένοι--->Ηypnose κ.λ.π)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 13:55, 16-02-09:

Λατρεύω τη στιγμή που θα μπω στο τραμ για να πάω σπίτι του μετά την προπόνηση. Κουρασμένη, πεινασμένη, ξετυλίγω το αλουμινόχαρτο και ξαφνικά εκείνο το απλό sandwich που είχα φτιάξει το απόγευμα μοιάζει οργασαμικό γεύμα!

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 14:02, 16-02-09:

ο μεσημεριανος μου υπνος αν και μικρη τον απευφευγα και με κυνηγουσαν για να με βαλουν για υπνο τωρα με κυνηγανε για να ξυπνησω!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 00:47, 05-03-09:

Μερικές αγαπημένες συνήθειες:

Ο μεσημεριανός ύπνος: από μικρή. Όταν μπορώ να βρω χρόνο κοιμάμαι το μεσημέρι και ξυπνάω σαν πουλάκι.
Περπάτημα σε αγαπημένα μέρη: χαλαρώνω και σκέφτομαι.
Σινεμά μόνη τις καθημερινές: το έκανα περισσότερο σαν φοιτήτρια, μετά τα ιταλικά ή το σεμινάριο. Το συνεχίζω ακόμα, αλλά με μικρότερη συχνότητα. Κι αυτό με χαλαρώνει.
Shopping: ντρέπομαι, αλλά είμαι αρκετά καταναλωτική. Το έχω περιορίσει πολύ, κι αυτό κάνει τις, λιγότερο συχνές, εξορμήσεις στα μαγαζιά ακόμα πιο special. Η αγορά 1 ωραίας μπλούζας ή ακόμα και 1 εξόρμηση στο σουπερμάρκετ με τρελαίνουν.
Μεσημεριανό relaxing το καλοκαίρι μετά το μπάνιο: Το καλύτερο. Κυρίως αν μεταξύ μπάνιου και relaxing μεσολαβήσει γεύμα κάτω από την κληματαριά.
Τέλειο.

Θα επανέλθω.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΛΑΡΑ7427
H ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H ΛΑΡΑ7427 έγραψε στις 01:20, 05-03-09:

Να μπαίνω στο ίντερ, να μιλάω στο τηλέφωνο, να διαβάζω, να ακούω μουσική, να φροντίζω τις αδέσποτες γάτες κ.α.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 14:41, 10-03-09:

Ένα εσπρέσο το πρωί, στο καφέ της γειτονιάς πριν πάω για δουλειά

πεθαίνω αν δεν το κανω

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 10:59, 17-03-09:

να οδηγω γρηγορα βραδακι με τερμα τη μουσικη (φυσικα στα φαναρια την χαμηλωνω μη γινουμε και ρομπα) , να μαγειρευω και να χουζουρευω στο κρεβατακι μου!!!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη fielda
H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε στις 11:30, 17-03-09:

Να ανοίγω τον υπολογιστή το πρωί να μάθω κανένα νέο (γενικότερα), να μιλάω το msn με φίλες, φίλους και αγαπημένα άτομα και τον τελευταίο καιρό σχεδόν έχει καθιερωθεί ο μεσημεριανός καφές με μία φίλη στην ίδια καφετέρια.

Νιώθω σαν να πρωταγωνιστώ σε ταινία με την γκαντεμιά που με δέρνει αλλά παρόλα αυτά πηγαίνω για ψώνια και καφέ

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 11:43, 17-03-09:

Καφές ή τσάι το πρωί, αλλιώς και 15 ώρες να έχω κοιμηθέι κουτουλάω

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimitral

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitral
H dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

H dimitral έγραψε στις 12:24, 17-03-09:

καφες πρωι - μεσημερι ,φτιαγμενος μονο απο τα χερακια μου διοτι κανεις δεν τον πετυχαινει οπως θελω!(οχι ,δεν ειμαι περιεργη και παραξενη!καθολου ομως!)

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 23:28, 19-03-09:

Mp3 στα αυτια και περπατημα στην παραλια η στην αγορα
Χαζεμα ρουχων σε μαγαζια με απολυτως καμια διαθεση για αγορα
Τσιγαρο μετα το φαι
Κουλουρακι μες στον καφε

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 23:50, 19-03-09:

Το πρωί απαραίτητα καφές, αλλιώς με πιάνει πονοκέφαλος, και μένα απ' τα χεράκια μου, γιατί δεν τον πίνω ποτέ ίδιο, εξαρτάται από το πόσο νυστάζω.
Το απόγευμα μετά τη δουλειά ξεκουράζομαι τρώγοντας λίγο από τον χρόνο μου στο Internet, και φυσικά ένα μεγάλο μέρος του χρόνου αυτού στο e-steki, πίνοντας τον δεύτερο ή τρίτο καφέ μου.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 20:57, 15-06-10:

ας επαναφερω το θεμα...λοιπον αυτο που μου αρεσει ειναι να ξαπλωνω στο κρεβατι μου οταν ειμαι κουρασμενη και να ακουω μουσικη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Jimmaki (Δήμητρα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jimmaki
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H Jimmaki έγραψε στις 20:18, 16-06-10:

ναι βασικα,η συνηθεια την οποια δε μπορω να κοψω ειναι το να ακουω μουσικη με το ξυπναω και πριν κοιμηθω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rea_94 (Rea)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη rea_94
H Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 184 μηνύματα.

H rea_94 ^^ έγραψε στις 20:21, 16-06-10:

To πρωί έναν ελληνικό διπλό σκέτο και καλημέρα σας!!!

Παράθεση

AntziWin (Κουφό Χρυσόψαρο)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη AntziWin
H Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 660 μηνύματα.

H AntziWin έγραψε στις 21:10, 16-06-10:

Το πρωι μολις ξυπνησω το πρωτο πραγμα που κανω ειναι να ανοιγο τον υπολογιστη!!!Δεν ξερω αμα θα την σταματησω ποτε αυτην την συνηθεια!!!

Παράθεση

ΡΗΝΟΥΛΑ (Ειρήνη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΡΗΝΟΥΛΑ
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H ΡΗΝΟΥΛΑ έγραψε στις 21:17, 16-06-10:

Καθημερινή αγαπημένη μου συνήθεια είναι να παίζω και να συνθέτω μουσικά κομμάτια στο πιάνο καθώς επίσης και να διαβάζω λογοτεχνικά βιβλία

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πατρεύς : 17-06-10 στις 15:34. Αιτία: Greeklish/κεφαλαία
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 14:16, 17-06-10:

Οπωσδήποτε πιάνο το απογευματάκι όταν λείπουν όλοι από το σπίτι και sudoku πριν κοιμηθώ!!^^

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SICX
Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 16:15, 17-06-10:

1. coca cola στη θεια μου με φιλοσοφικη συζητηση [καθε μα καθε μερα]
2. WORLD OF WARCRAFT WOTLK το μεσημερακι
3. διαβασμα πριν κοιμηθω

[μιλαμε για καθημερινες συνηθεις ετσι??? αλλιως εχω να σας αραδιασω]

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 16:48, 17-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από SICX
1. coca cola στη θεια μου με φιλοσοφικη συζητηση [καθε μα καθε μερα]
2. WORLD OF WARCRAFT WOTLK το μεσημερακι
3. διαβασμα πριν κοιμηθω

[μιλαμε για καθημερινες συνηθεις ετσι??? αλλιως εχω να σας αραδιασω]
Πραγματικά δεν θα έπρεπε να πίνεις coca cola καθημερινά...

Παράθεση

elena

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elena
H elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 417 μηνύματα.

H elena έγραψε στις 21:16, 17-06-10:

Μουσική, μουσική και πάλι ΜΟΥΣΙΚΗ.....!!!!!! Από το πρωί που θα ξυπνήσω μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθώ όσες ώρες είμαι σπίτι ακούωωωω τραγουδάκιαααα και το πρωί απαραίτητα έναν φραπέ για να ξυπνήσω...

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 21:34, 17-06-10:

1)Καφές
2)Καφές
3)Καφές
...
...

Παράθεση

Diana Fire (Τίνα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Diana Fire
H Τίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Diana Fire έγραψε στις 14:21, 21-06-10:

Μουσικη και internet οπωσδηποτε!!!!!

Παράθεση

giannis4ever

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannis4ever
Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 654 μηνύματα.

O giannis4ever έγραψε στις 14:24, 21-06-10:

Μπαίνω στο ίντερνετ, ανοίγω μια playlist και σερφάρω στο Ίντερνετ ενώ ακούω συνέχεια τα ίδια τραγούδια. Μου αρέσει όμως. Και κάτι που έκανα συνέχεια πέρσι. Ανοίγω τον υπολογιστή, ανοίγω μια playlist και παίζω counter-strike συνέχεια. Όταν πάρω καινούργιο λάπτοπ θα το ξανακάνω.

Παράθεση

JoJoanna (Ιωάννα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη JoJoanna
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H JoJoanna έγραψε στις 14:59, 21-06-10:

Αγαπημένες καθημερινές συνήθειες;
Το φαγητό: πώς να το κάνεις...δεν είναι απλά ανάγκη.
Ενα μπάνιο,ζεστό ή κρύο ανάλογα με τη διάθεση μου.
Μια βόλτα με τα πόδια ακόμα και μόνη μου.
Να γράφω τυχαίες μου σκέψεις σαν μικρό ημερολόγιο.
Να πάρω ένα τηλέφωνο,να στείλω ένα mail,να ακούσω ένα ωραίο τραγούδι....
Είναι τόσα πολλά πράγματα που κάνουμε καθημερινά που ακόμα και αν δεν το συνειδητοποιούμε εκείνη τη στιγμή μας γεμίζουν τη μέρα!!

Παράθεση

AntziWin (Κουφό Χρυσόψαρο)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη AntziWin
H Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 660 μηνύματα.

H AntziWin έγραψε στις 10:37, 24-06-10:

Πλακωνομαι καθε μερα με τον αδερφο μου για διαφορα πραγματα.......Καθημερινη συνηθεια δεν ειναι και αυτο??

Παράθεση

annaki! (μικρή Αννούλα...)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη annaki!
H μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H annaki! ψάξε,ψάξε δεν θα το βρεις.... έγραψε στις 11:12, 24-06-10:

Καθημερινή συνήθεια..χμμ..
-Κάθε μέρα θα νευριάσω για κάτι()
-Εκεί γύρω στο μεσημεράκι πάντα διαβάζω ένα λογοτεχνικό βιβλίο
-Το βράδυ κάθομαι σε ένα δώμα-γραφείο που έχουμε στη ταράτσα,ακούω μουσική,είμαι στο pc και κοιτάζω τη θέα της πόλης ()
Σίγουρα έχω κι άλλες..που δεν μου 'ρχονται τώρα

Παράθεση

vandrel46

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vandrel46
Ο vandrel46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12 μηνύματα.

O vandrel46 έγραψε στις 12:20, 24-06-10:

Να φάω ένα γλυκό κάθε μεσημέρι....αν δε φάω τουλάχιστον 1-2 νομίζω ότι είμαι άρρωστος!!!!!!!!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη prinCess. : 24-06-10 στις 12:53. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 259 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 11:56, 05-07-10:

καθημερινές συνήθειες λοιπόν..
ψοφάω για γυμναστική.. τρέξιμο μέχρι το διπλανό χωριό με μουσική στα αυτιά, ή τρέξιμο στο γήπεδο του χωριού, σκοινάκι με μουσική..
διάβασμα εξωσχολικών και πριν από τον ύπνο και οποτεδήποτε..
τώρα το καλοκαίρι, βράδυ στο πάρκο με την παρέα μέχρι αργά
αυτοσυγκέντρωση στο μπαλκόνι κοιτώντας τα πέρατα (τη λίμνη), μερικές φορές και με τη συνοδεία μουσικής
να χαλαρώνω στο κρεβάτι κοιτώντας το ταβάνι, συλλογιζόμενη
και τελευταία συνήθεια που θα μου λείψει όταν πάω για σπουδές, είναι να πειράζω τον αδερφό μου και να παίζουμε ξύλο! τι πιο τονωτικό?!?!?!?
αυτά..!

Παράθεση

apaleytos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη apaleytos
Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.

O apaleytos έγραψε στις 20:29, 07-07-10:

Βγάζω τον Ραούλ (το λυκόσκυλο) βόλτα για να ξεχαρμανιάσει

Παράθεση

Cherie (Αννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cherie
H Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H Cherie έγραψε στις 20:47, 07-07-10:

Χμ...Αγαπημένες μου συνήθειες:
  1. Να μπαίνω στο ίντερνετ και να βολτάρω στο i-school και στο στέκι. Κάθε μέρα όμως
  2. Να γράφω σ' ένα ημερολογιάκι ό,τι μου κατέβει σ' αυτό που λέγεται μυαλό.
  3. Να μιλάω στο μουσουνου και στο κινητό με συγκεκριμένα άτομα.
  4. Να τρώω για βραδινό κορν φλέικς σε κούπα
  5. Να κάνω βίντεο-κλήση με την αδερφή μου.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 20:51, 07-07-10:

Kαμμία πλέον εδώ και πάρα πολύ καιρό. 'Εκοψα και το κάπνισμα.

Παράθεση

t@nia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη t@nia
H t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H t@nia έγραψε στις 19:05, 09-07-10:

• καθε πρωι βλεπω τον καιρο στο ιντερνετ (οχι πως μου χρησιμευει σε κατι αλλα ετσι απο συνηθεια)
  • αν δεν χτυπησει τουλαχιστον 3 φορες το πρωι ξυπνητηρι το πρωι δεν σηκωνομαι απο το κρεββατι (απο συνηθεια)
  • οση ωρα ειμαι στο σπιτι εχω την τηλεοραση να παιζει οτι κι αν κανω χωρις να παρακολουθω ( και τωρα που γραφω εδω παιζει)
  • καθε μερα πηγαινω στη δουλεια μιση ωρα νωριτερα και καθαριζω το γραφειο μου σχολαστικα (καμια φορα καθαριζω και του συναδελφου για να μην ζηλευει)
περισσοτερο πιστευω ειναι εμμονες παρα αγαπημενες συνηθειες

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 20:50, 28-01-11:

να πινω το καφεδακι μου καθε πρωι μαζι του....
το ζεστο μου μπανιο ή αφρολουτρο καποιες φορες για να χαλαρωσω.........
καποιες δικες μου ωρες που περνω στο ιντερνετ.....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη grotesque_mask
H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε στις 00:06, 02-02-11:

η καθημερινη σοκολατα που πινω το πρωι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη grotesque_mask : 02-02-11 στις 00:31. Αιτία: πλεονασμος.χαχα
Παράθεση

geor1979

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη geor1979
H geor1979 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H geor1979 Μόλις απέκτησα φοντί σοκολάτας! έγραψε στις 14:12, 06-02-11:

Τρώω καθημερινά μια πλάκα σοκολάτα, αλλά είναι μια αγαπημένη συνήθεια που πρέπει να κόψω, γιατί θα γίνω σαν... βαρέλι.

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 16:51, 06-02-11:

να μιλαω με εναν αγαπημενο φιλο...

Παράθεση

Teoulaki (Τεουλινι Τρελοο)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Teoulaki
H Τεουλινι Τρελοο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σχηματάρι (Βοιωτία). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H Teoulaki έγραψε στις 23:01, 19-02-11:

λοιπον μη γελασετε....αγαπημενη συνηθεια:να τρωω μακαρονια....αλλα....ωμα!!! μου αρεσει αυτο το κρατσα-κρατσα αλλο...που με χανεις που με βρισκεις θα ειμαι με μια τσιχλα στο στομα και βαιβεα....το pc!!!

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 04:12, 20-02-11:

Το σουπερ μαρκετ!

Λατρεύω να πηγαίνω στο σουπερ μαρκετ με παρέα και να κάνω βόλτες σε όλους τους διαδρόμους λες κι έχω βγει βόλτα να δω βιτρίνες (αυτό πλάκα πλάκα δε μου άρεσε ποτέ ). Μπορώ να φάω πολύ χρόνο έτσι και να κάνω ό,τι μου κατεβεί. Ακόμη και κρυφτό έχω παίξει.

Μόνο που τώρα που το σκέφτομαι η συνήθεια αυτή δεν είναι τόσο καθημερινή.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 14:25, 21-02-11:

Να πειράξω τον αδερφό μου....

Δε περνάει μέρα χωρίς να το κάνω...

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 22:39, 26-03-11:

Μια συνήθεια -όχι παράξενη- είναι να κάνω κάθε βράδυ, πριν κοιμηθώ, μπάνιο.
Μετά, όταν βγω, θα βάλω ένα λαδάκι λεβάντα και θα κοιμηθώ γρήγορα γρήγορα.

Όλο αυτό το κάνω απο 7-8 χρονών και μόνο όταν αργώ να γυρίσω σπίτι το βραδυ, δεν το κάνω .

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 22:50, 26-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από 9aleia
Μια συνήθεια -όχι παράξενη- είναι να κάνω κάθε βράδυ, πριν κοιμηθώ, μπάνιο.
Μετά, όταν βγω, θα βάλω ένα λαδάκι λεβάντα και θα κοιμηθώ γρήγορα γρήγορα.

Όλο αυτό το κάνω απο 7-8 χρονών και μόνο όταν αργώ να γυρίσω σπίτι το βραδυ, δεν το κάνω .
το λαδι λεβαντας ειναι εξαιρετικο...και ιδιαιτερα χαλαρωτικο ....φοβερο αρωμα... εγω εχω τη συνηθεια να εχω σακουλακια λεβαντας κατω απο το μαξιλαρι...

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 23:00, 26-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
το λαδι λεβαντας ειναι εξαιρετικο...και ιδιαιτερα χαλαρωτικο ....φοβερο αρωμα... εγω εχω τη συνηθεια να εχω σακουλακια λεβαντας κατω απο το μαξιλαρι...
Όντως..Απίστευτα χαλαρωτικό!
Εγώ βάζω στα συρτάρια των ρούχων μου σακουλάκια με λεβάντα

Παράθεση

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tania_K
H Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε στις 14:56, 31-05-11:

Εμένα η αγαπημένη μου συνήθεια είναι η προπόνηση. Δεν είναι ότι είμαι πρωταθλήτρια τίποτα τέτοιο, απλά θέλω να πηγαίνω καθημερινά. Χάνω σπάνια προπονήσεις, και σήμερα που βγήκα απο ελαφρα υπερκόπωση και η μαμά μου δεν με αφήνει να πάω έχω τρελαθεί. Μαλώσαμε αλλά και πάλι τίποτα.

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 16:45, 31-05-11:

Κάθε απόγευμα μετά τη δουλειά, και μετά το φαγητό, κατευθείαν στο ίντερνετ, με ξεκουράζει από το άγχος της δουλειάς, με ενημερώνει, και ξεφεύγω έτσι από την ένταση της ημέρας!

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 17:17, 04-11-11:

H αγαπημένη μου συνήθεια είναι να τρώω κάθε βράδυ μερέντα!!Αχχχχ...

Παράθεση

sasg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη sasg
H sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H sasg έγραψε στις 19:01, 04-11-11:

Αγαπημένη καθημερινή συνήθεια μμμ
Λοιπόν πρώτα πρώτα ο πρωινός καφές...τον αγαπάω απλά!
Μαζί με τον πρωινό καφέ ανοίγω και την τηλεόραση στους Λυριτζή-Οικονόμου(το κάνω από την 1η γυμνασίου)
Το internet γιατί ενημερωνόμαι.
Λύνω σταυρόλεξα και διαβάζω βιβλία(ή το ένα ή το άλλο ποτέ δεν τα προλαβαίνω και τα δυο μέσα στην ίδια μέρα)
Και κάτι το οποίο μάλλον είναι εμμονή παρά συνήθεια,να γράφω στην ατζέντα μου οτιδήποτε έχω να κάνω μέσα στη μέρα(ακόμα και το να βάλω πλυντήριο ή να ποτίσω τα λουλούδια!)

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 19:05, 04-11-11:

Δεν παιζει να κανω οτιδηποτε αν δεν κατσω εστω και ενα λεπτο το pc, και τιποτα να μην εχω να κανω μου φτανει να του βαλω τον κωδικο και να το αφησω να φυγω.
Επισης αν και αναγκαιο, λατρευω την πρωτη πρωΐνη επισκεψη στην τουαλετα...!

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 20:38, 04-11-11:

Αγαπημενες καθημερινες συνηθειες

1.Ένας καφές ή μια ζεστή σοκολάτα το πρωί
2.Να λύσω ένα sudoku τουλάχιστον πριν πάω σχολείο
3.Να μιλήσω λιγάκι στο τηλέφωνο με τον φίλο μου
4.Να ακούω μουσική την ώρα που διαβάζω
5.Ο μεσημεριανός ύπνος : ξυπνάς και δεν ξέρεις τι μέρα είναι,τι ώρα,ποια χρονιά, όμως έχεις ξεκουραστεί στο έπακρο
6.Να δω Sex&The City πριν κοιμηθώ

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους