Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένες σας καθημερινές συνήθειες

_Morticia_

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη _Morticia_
H _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,245 μηνύματα.

H _Morticia_ Mayhem Mistress έγραψε στις 21:19, 04-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από sasg
Αγαπημένη καθημερινή συνήθεια μμμ
Λοιπόν πρώτα πρώτα ο πρωινός καφές...τον αγαπάω απλά!
Μαζί με τον πρωινό καφέ ανοίγω και την τηλεόραση στους Λυριτζή-Οικονόμου(το κάνω από την 1η γυμνασίου)
Το internet γιατί ενημερωνόμαι.
Λύνω σταυρόλεξα και διαβάζω βιβλία(ή το ένα ή το άλλο ποτέ δεν τα προλαβαίνω και τα δυο μέσα στην ίδια μέρα)
Και κάτι το οποίο μάλλον είναι εμμονή παρά συνήθεια,να γράφω στην ατζέντα μου οτιδήποτε έχω να κάνω μέσα στη μέρα(ακόμα και το να βάλω πλυντήριο ή να ποτίσω τα λουλούδια!)
Ομοιότητα μέχρι τελείας..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kit1999

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kit1999
H kit1999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H kit1999 Ειμαι καινουρια!!! έγραψε στις 18:36, 06-11-11:

Να μπαινω στο ιντερνετ. Οταν διαβαζω βιβλια πολλες φορες με επηρρεαζουν και συμπεριφερομαι σαν τους χαρακτηρες! Το ιδιο συμβαινει και στις ταινιες... Πολλες φορες με παιρνει ο υπνος με το μπουρνουζι...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,717 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 08:54, 07-11-11:

Οι αγαπημένες μου συνήθειες είναι:
Πρωι: διαβασμα των email μου και βλέπω πάντα τον καιρό (για να ντυθώ κατάλληλα για το υπόλοιπο της ημέρας), παιχνίδι με τον γάτο μου (ποιός μπορεί να αντισταθεί σε ένα γατί που γουργουρίζει το πρωι και αναζητά χάδια;;; ), τρέξιμο για 20 λεπτα παρέα με mp3 player (δεν υπάρχει πιο υπέροχη αίσθηση από το να σε χτυπάει ο φρέσκος και κρύος αέρας το πρωι στο πρόσωπο και να ακούς μουσική μέταλ)
Μεσημέρι: Διάβασμα εφημερίδας και επιστημονικών άρθρων, σερφάρισμα στο fb
Απόγευμα: Περίπατος δίπλα στην θάλασσα ή στο δάσος (τραβώντας φωτογραφίες αν το επιτρέπει ο καιρός).
Βράδυ: χαλάρωση διαβάζοντας manga και ενίοτε παρακολουθόντας κάποιο επεισόδιο anime,

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sofaki Loony
H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε στις 12:21, 07-11-11:

Να τσιρίζω καθε φορά που βλέπω αδέσποτο γατάκι. Τρέχω κοντά φωνάζοντας "δεινοσαυρακιιιιι" και με κοιταν οι περαστικοι. Επίσης αλλη αγαπημενη συνηθεια είναι να ανάβω σπίρτα το ενα μετά το αλλο ενώ είμαι στο πάρκο.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Effy18

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Effy18
H Effy18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H Effy18 έγραψε στις 15:27, 20-11-11:

Να ανάβω τα φώτα σε όλα τα δωμάτια το βράδυ. (θέλει να με σφάξει η μάνα μου)
Όταν κοιμάμαι να έχω αγκαλιά δύο μαξιλάρια πάντοτε, και να κάνω πολλά πράγματα ταυτόχρονα. Έχω την ψευδαίσθηση ότι κερδίζω χρόνο έτσι.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 16:05, 20-11-11:

Να πλένω το πρόσωπο μου.....
Το πρώτο που κάνω όταν ξυπνάω,
το πρώτο που κάνω όταν επιστρεφω απ΄έξω στο σπίτι,
το πρωτο που κάνω μετά από super φασίνα,
το πρωτο που κάνω μετά το θαλασινό μπάνιο
και η λίστα συνεχίζεται.....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 16:11, 20-11-11:

Να κάθομαι το απογευματάκι με ένα καφέ κι ένα βιβλίο συντροφιά...
Και τώρα που έχει και κρύο, με το τζάκι αναμμένο

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 16:24, 20-11-11:

καθε πρωι ενοιγω τερμα τα παραθυρα στο δωματιο μου για να δω πως ειναι εξω ο καιρος και γενικα μου αρεσουν τα παντα ετσι οπως ειναι το πρωι...και μετα το μεσημερι,με το που γυρναω σπιτι αναβω ενα αρωματικο κερι για να μυριζει ολο το δωματιο καθε φορα που μπαινω μεσα
ε,και μετα τα γνωστα!λιγο καψιμο στο στεκι και στο φβ!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 00:52, 22-11-11:

Να περπατάω στη μέση του δρόμου, όταν γυρίζω αργά το βράδυ στο σπίτι και δεν κινείται τίποτα. Όσο πιο κεντρικός ο δρόμος, τόσο πιο μεγάλη η ευχαρίστησή μου. =D

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 01:06, 22-11-11:

Μπάνιο με το που ξυπνάω.Μουσική όση ώρα είμαι στο σπίτι.Γυμναστική το απόγευμα.

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 09:22, 22-11-11:

Αγαπημένη καθημερινότητα, χμμ...
Πρωινό ξύπνημα, πλύσιμο το πρόσωπό μου καλά καλά να φύγουν τα νεκρά κυτταρα, απαραίτητο εφόδιο της ημέρας το πρωινό μου (εκτός να ξυπνήσω πολύ αργά, οπότε το παραλείπω).
Η καθημερινή γυμναστική μου στο σπίτι, μικρές ασκησούλες για να είμαι σε φόρμα. Pillates και yoga προγραμματισμένα μέσα στην εβδομάδα με την φιλεναδα μου απο τη δουλειά.
Περιποίηση προσώπου απαραίτητη και καθημερινή.
Συνάντηση δύο με τρείς φορές την βδομάδα με το τίμ για βόλτα προς τη θάλασσα και καφεδάκι.

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 06:47, 24-11-11:

να χορευω στον δρομο ενω ακουω μουσικη απο τα ακουστικα

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kathy_th

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kathy_th
H kathy_th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H kathy_th έγραψε στις 03:59, 02-12-11:

καθημερινη και αγαπημενη συνηθεια ειναι μολις ξυπνησω να ανοιξω το ραδιο στον αγαπημενο μου σταθμο...

Παράθεση

goufas13

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη goufas13
Ο goufas13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O goufas13 καμικαζιιιιιιιιιι! έγραψε στις 18:20, 07-12-11:

χαχαχα ωραιο θέμα φιλε
λοιπόν εχουμε και λέμε....
Αγαπημένη μου συνήθεια να ξυπνάω τους γείτονες με δυνατή μουσική!! (κυριως με Deep Fear Manowar και τετοια! )
Αγαπημένο hobby Ωωχ! (ακαταληλο για ατομα που επιρεαζονται ευκολα ) να φτιάχνω αυτοσχέδειες βομβούλες και να τοις δοκιμάζω στο οικόπεδο του γείτονα!

Παράθεση

Dei Gratia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Dei Gratia
H Dei Gratia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H Dei Gratia έγραψε στις 14:37, 03-07-12:

Αγαπημένη μου συνήθεια... κάθε φορά που βγαίνω για βόλτα με την παρέα μου...είναι να παρακολουθώ τον ήλιο να δύει...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Σπυρακος (^^)
Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε στις 15:39, 03-07-12:

Φραπες *.* 5-6 μπουκαλια κρυο νερο το μεσημερι,και φυσικα το καλοκαιρι ολη μερα εξω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 15:42, 03-07-12:

[Όταν με παίρνει από άποψη χρόνου]:

Να ξυπνάω 3' πριν χτυπήσει το ξυπνητήρι, να το κλείνω και να κοιμάμαι 1-2 ώρες παραπάνω.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aliona
H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε στις 15:51, 03-07-12:

μεσημεριανός ύπνος αχχχχχ <3

Παράθεση

Emile

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Emile
Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Emile έγραψε στις 15:54, 03-07-12:

Η μουσική είναι η καθημερινότητά μου και το γουστάρω πολύ αυτό. Η μουσική δε λείπει ποτέ από το πρόγραμμά μου.

Αυτοσχεδιάζω στο αρμόνιο μου όταν είμαι σπίτι, ακούω μουσική στον δρόμο όταν πάω κάπου, και όταν έχω κέφι βάζω δυνατή μουσική στα ηχεία του σαλονιού.

(ΥΓ: Και τη στιγμή που γράφω αυτή τη δημοσίευση, μουσική ακούω:Ρ)

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 20:55, 05-07-12:

Gym..

Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 18:00, 06-07-12:

αγαπημένη συνήθεια.... πρωί και απόγευμα καφές! και το βραδάκι να βλέπω τηλεόραση μέχρι να κοιμηθώ!

Παράθεση

Νάγια Τ.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Νάγια Τ.
H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε στις 18:07, 06-07-12:

Αγαπημενη συνηθεια τωρα το καλοκαιρι?
Να καθομαι στη βεραντα κ να τρωω το καρπουζακι μου...Γιαμ γιαμ...

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 16:10, 10-07-12:

χειμωνας:[ATTACH]
[/ATTACH]
καλοκαρι: Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  woman-sea-600x375.jpg
Εμφανίσεις:  32
Μέγεθος:  60,1 KB

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  tromaktikos.jpg
Εμφανίσεις:  31
Μέγεθος:  254,9 KB  
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 13:00, 11-07-12:

Θαλασσα και διάβασμα (εχω κολλήσει με ενα βιβλίο που δε λέει να τελειώσει, το διαβάζω συνήθως βράδια αν δεν είμαι έξω), ελαχιστο φαί, πολλά παγωτά, σαλάτες και κανονικοί καφέδες όπως πριν

Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη RunawayDreamer
H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε στις 21:03, 11-07-12:

Οπωσδήποτε, μα οπωσδήποτε μόλις ξυπνήσω πρέπει καθώς τεντώνομαι να βγάζω περίεργους ήχους αλλιώς νιώθω λίγο off...
Όταν περπατάω, να ακούω μουσική και ανάλογα με το τραγούδι προσαρμόζω το περπάτημά μου!
Και όταν πέφτω για ύπνο, φτιάχνω ιστορίες και προσπαθώ να τις συνεχίσω στο όνειρο μου..

Αν θυμηθώ και άλλα, θα επανέλθω

Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη amy001
H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε στις 21:38, 11-07-12:

καφες καθε μερα απαραιτητα και τωρα πια οπωσδηποτε το air-condition ανοιχτο με μια καλη ταινια στο λαπτοπ!

Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη KingFox
Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε στις 10:26, 12-07-12:

Υ/Ης , Θάλασσα εχμμ... ΕΧΜ! (ε θα'χω και κατι αλλο..)

Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 07:58, 30-07-12:

τσακ, τσακ

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  1261matches.jpg
Εμφανίσεις:  33
Μέγεθος:  182,4 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Loony : 30-07-12 στις 12:17. Αιτία: γιατι το φτιαξες; μου αρεζε χαλασμενο! :P
Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 10:19, 30-07-12:

Βόλτα στο βουνό με την παρέα, αλλά δυστυχώς δεν είναι καθημερινή...

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,761 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 11:47, 30-07-12:

Καφές το πρωί στο μπαλκόνι μοναχούλα μου

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 12:24, 30-07-12:

το esteki
ειμαι πολυ γλυφτης ε?

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 12:28, 30-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
το esteki
ειμαι πολυ γλυφτης ε?

και γω αυτο θα λεγα αλλα ντλεπόμουν

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 13:14, 30-07-12:

και γω αυτο θα λεγα αλλα ντλεπόμουν
μην ντλεπεσαι τεκνον μου..
χωστα ελεύθερα..

Παράθεση

spurakos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spurakos
Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 314 μηνύματα.

O spurakos έγραψε στις 13:20, 30-07-12:

να μπαινω e-steki
να τραβαω φωτογραφιες
να ακουω μουσικη
να διαβαζω φυσικη/μαθηματικα

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 14:04, 30-07-12:

Δεν μπορώ να φάω αν δεν βλέπω ταινία/σειρα ή να διαβάζω κόμιξ. Αν τύχει και δεν έχω πρόσβαση σε τιποτα από αυτά, διαβάζω το κουτί με τα δημητριακά και όταν τελειώσει έχω μαζεψει διάφορα τυποποιημένα προιόντα διπλα μου για να διαβαζω τις ετικετες.

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 23:51, 31-07-12:

Να βάζω το ξυπνητήρι στην αναβολή και να χουζουρεύω λίγο ακόμα.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 01:19, 01-08-12:

χυμο το πρωι ...

Παράθεση

Τίτης

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τίτης
Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 193 μηνύματα.

O Τίτης έγραψε στις 01:20, 01-08-12:

Αν και μεγάλωσα,να παίζω Pokemon στο Gameboy

Παράθεση

Snow

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Snow
H Snow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Snow έγραψε στις 03:23, 01-08-12:

Λίγο κρασί, λίγο θάλασσα και το αγόρι μου...

Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Δεσμώτης
Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 3,564 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε στις 09:01, 02-08-12:

καθημερινές συνήθειες
Ήταν λέει ένας τύπος, πολύ καλό παιδί γενικά,
ο οποίος μαγείρευε συνέχεια ινδικό για τους φίλους του.
Πάλι κάρρυ σα να λέμε.

αγαπημένη συνήθεια
Σουβλατζή μου αν με διαβάζεις, δεν έχω ούτε για αναπάντητη:
Κοτομπέϊκον, τομάτα, πατάτα, η πίτα αλάδωτη ξέρεις.

Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εχέμυθη
H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε στις 10:24, 02-08-12:

Χμμ αγαπημενες συνηθειες...μπορει να μην ειναι καθημερινες αλλα ειναι σιγουρα αγαπημενες.Για να δουμε :
  • Μια φορα στο τοσο μου αρεσει να πηγαινω η να ερχεται η κολλητη μου σπιτι . Στην αρχη καθομαστε και μιλαμε με τις ωρες αναλυωντας και συζητωντας για τα παντα.Επειτα βαζουμε μια ταινια στον υπολογιστη ή στην τελεοραση και σαβουριαζουμε χωρις τυψεις.
    Μια φορα την εβδομαδα περιπου , το Σαββατο συνηθως, ξυπναω πιο νωρις απο τους δικους μου τους ετοιμαζω πρωινο .Μαζευομαστε ολοι μαζι στο τραπεζι και το απολαμβανουμε.
    ....
    Και για να μην ειμαι τελιως of topic (και επειδη βιαζομαι να παω στη θαλασσα ) καθημερινες συνηθειες ειναι σιγουρα το forum μας και το πρωινο περπατημα για να παω στη σταση του λεωφορειου.

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 10:31, 02-08-12:

Τώρα τελευταία το Φορουμ είναι και για μένα καθημερινή συνήθεια...

Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Deutsch... Lover
H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,281 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε στις 11:32, 04-08-12:

pc και βολτα την σκυλιτσα

Παράθεση

*metal fairy* (Εύη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη *metal fairy*
H Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H *metal fairy* έγραψε στις 11:59, 04-08-12:

χμ....ζωγραφικη (αν και δεν ειμαι πολυ καλη)

Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 20:11, 04-08-12:

Τώρα που καλοκαίριασε στο μικρό αυτό ποτηράκι της μπύρας των 500ml φραπέ με πολλά πολλά παγάκια!!!!!!

Παράθεση

ΡΗΝΟΥΛΑ (Ειρήνη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΡΗΝΟΥΛΑ
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H ΡΗΝΟΥΛΑ έγραψε στις 07:17, 13-10-12:

χορός!!!!!! και φυσικά μουσική! άρα και γυμναστική

Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 09:13, 13-10-12:

το φόρουμ, ο πρωινός καφές και ένα γλυκάκι την ημέρα...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους