Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,852 μέλη και 2,411,466 μηνύματα σε 75,079 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 369 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Mαγαζί με Gothic

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 12:10, 15-02-09:

Ψάχνω ένα κατάστημα στην Αθήνα με γκόθικ ρούχα και αξεσουάρ. Επίσης προσπαθώ να θυμηθώ πως λένε εκείνο το μαγαζί σε μια γωνιά στην Πλάκα που πουλάει νομίζω κυρίως πανκ. Παλιότερα περνούσα από κει κάθε μέρα και μια φορά αγόρασα και κάτι,αλλά γέρασα και δεν θυμάμαι. Ξέρει κανείς το όνομα ; 'Εχει ένα μουσείο μοντέρνας τέχνης στην αυλή. Στην Αδριανού ήταν ;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 12:20, 15-02-09:

αχ τα νιάτα μου lol
remember το λένε το μαγαζί και είναι Αδριανού 79
http://www.rememberfashion.gr/gHome.html
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 12:37, 15-02-09:

σ'ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ κακιά επιρροή. Ποιά νιάτα ; Εγώ είμαι πολύ μεγάλος βρε αλλά το παλεύω.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 13:18, 15-02-09:

Κακή επιρροη, ήσανε γκοθου?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 13:56, 15-02-09:

Black & rose, θεμιστοκλεους & γαμβεττα

κλικ
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:35, 15-02-09:

Ε και τα κλασικα (τουριστικα κυριως μαλλον... Δεν ξερω, εγω τουριστας ειμαι παντα στην Αθηνα) Top Man και Monsterville, το πρωτο στο μοναστιρακι και το δευτερο στην πλατια εξαρχιων. Με πολυ τσιμπιμενες τιμες βεβαια, και το δευτερο πιο πολυ προς το μεταλ παρα στο γκοθ
http://www.topman.gr/
http://www.monsterville.gr/
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε: στις 15:40, 15-02-09:

ευχαριστώ πολύ παιδιά
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε: στις 16:42, 15-02-09:

Aκόμα ένα μαγαζί με αξιόλογα πράγματα σε αυτό το στυλ είναι και το Planet rock: http://www.planetrock.gr/gr/all.htm Θεμιστοκλέους και Γραβιάς 15
αλλά έχει περισσότερο περίεργα αξεσουάρ (αυθεντικά alchemy gothic και st.justin's) παρά ρούχα...

Αααα...και επειδή η επίσημη σελίδα του Monsterville δεν λειτουργεί, τσίμπα το myspace του: http://profile.myspace.com/index.cfm...ndID=361879305
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ophelia : 15-02-09 στις 16:54.
Παράθεση

IreneK1990

Νεοφερμένος

H IreneK1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H IreneK1990 έγραψε: στις 15:52, 05-09-09:

Ψαχνω ενα μαγαζι που μπορω να αγορασω απτο internet gothic ρουχα και αξεσουα. ξερετε κανενα?
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 10:54, 06-09-09:

Το πιο γνωστο, νομιζω, ειναι το Hot topic (http://www.hottopic.com/)

Ελληνικο, το μονο που ξερω να εχει και e-shop ειναι το monsterville (http://www.monsterville.gr)

Αμα κανεις ενα απλο search στο γκογκλη θα βρεις χιλιαδες!
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 22:47, 11-09-10:

Υπάρχει το rockvision.gr δεν ξέρω αν ενδιαφέρεσαι αλλά έχει πολλά μπλουζάκια με ροψκ συγκροτήματα
Παράθεση

ria17 (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H ria17 έγραψε: στις 20:20, 19-09-10:

γουσταρω γκο9ικ..
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε: στις 20:24, 19-09-10:

Πήρα ήδη από τη Θεσσαλονίκη κάτι ωραίο, σκοπεύω το χειμώνα να βρω κι άλλα στην Αθήνα.
Παράθεση

ekati1980

Νεοφερμένος

H ekati1980 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ekati1980 έγραψε: στις 00:50, 02-10-10:

Καλησπερα παιδια, ειμαι η Εκατη και ειμαι νεα στη παρεα. Γενικα απο οτι εχω καταλαβει δεν υπαρχουν και πολλες επιλογες για καποιο καταστημα με μονο gothic ρουχισμο, εδω στην Ελλαδα. Στο εξωτερικο γινεται χαμος απο τετοια. Θα ηθελα να εβλεπα ενα καταστημα στην Αθηνα που να ειδικευεται στα συγκεκριμενα ρουχα, γυναικεια και αντρικα. Θα ηθελα πολυ να ακουσω την αποψη σας για το συγκεκριμενο θεμα, γιατι μας εχουν βαλει στην ακρη εδω και πολλα χρονια. Ε? Τι λετε??
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 08:15, 02-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από ekati1980
Θα ηθελα πολυ να ακουσω την αποψη σας για το συγκεκριμενο θεμα, γιατι μας εχουν βαλει στην ακρη εδω και πολλα χρονια. Ε? Τι λετε??

Χωρις αγοραστικο κοινο, λογικο δεν ειναι να μην υπαρχουν και μαγαζια;
Παράθεση

dark vampir (vicky)

Νεοφερμένος

H vicky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H dark vampir έγραψε: στις 12:00, 02-10-10:

Στο μοναστιράκι το topman έχει πολύ ωραία ρούχα gothic και στα εξάρχεια στο monsterville............!!!!!
Παράθεση

Balls on Parade

Νεοφερμένος

Ο Balls on Parade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Balls on Parade έγραψε: στις 11:29, 13-11-10:

Ξερει κανεις κανα μαγαζι με Goth και Punk εδω στην Αθηνα?

Μην πει κανεις να κοιταξω στα απο πανω τρεντς , οταν λεω μαγαζι εννοω καπου που να ψωνιζει κανεις κανα ρουχο για να φοραει , οχι "επισημα" ρουχα των 100 ευρω , εννοω κανα μαγαζι που να τα πουλανε σε καλες τιμες γιατι ενα παντελονι 40 ευρω ειναι ψωνια για ενα χρονο
Παράθεση

BLOODY

Νεοφερμένος

Ο BLOODY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O BLOODY έγραψε: στις 20:54, 01-02-11:

TOPMAN !!! Το καλυτερο μαγαζι για Goth - Punk - Heavy Metal με τις καλυτερες τιμες μακραν. Πηγαινε στο Μοναστηρακι και θα το βρεις.Εχει και site www.topman.gr
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos . έγραψε: στις 04:58, 02-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από BLOODY
με τις καλυτερες τιμες μακραν.
Το αλλο με τον Τοτο το ξερεις;
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,868 μηνύματα.

O diotima έγραψε: στις 05:46, 02-02-11:

Ναι,βασικά το top man έχει σηκώσει ψηλά το μπαϊράκι...και το monsterville έχει περιορισμένο εμπόρευμα.
Αναλόγως βέβαια τι ψάχνει ο καθένας.
Προσωπικά ό,τι βρίσκεται στη ντουλάπα μου,είναι αγορασμένο απο το net.
Οι αγορές της Ελλάδας δεν πολυαξίζουν.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους