Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,965 μηνύματα σε 74,642 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ας συζητήσουμε για τον firefox

Η γνώμη σας για τον firefox 4 συγκριτικά με τον ανταγωνισμό;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)
Θετική
13
92,86%
Αρνητική
1
7,14%

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Eruyomo
Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,477 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε στις 17:56, 20-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Aendil
Οι διαφορες με την εκδοση 2 εντοπιζονται στα εξης σημεια:

- Ο firefox 3 ειναι γρηγοροτερος απο το ν2 και διαχειριζεται πολυ καλυτερα τη μνημη(βλεπε memory leak της ν2).Ειδικα εγω που εχω συχνα πολλα προγραμματα ανοιχτα,δεν κολλαω πλεον με το firefox

- Καλυτερο antiphising protection σε σχεση με τον προηγουμενο

- Η εξυπνη address bar

Για περισσοτερα ιnfo:http://www.tgdaily.com/html_tmp/cont...37980-140.html
Ξέχασες το κορυφαίο download manager.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PIL (Γιάννης)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη PIL
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 802 μηνύματα.

O PIL έγραψε στις 19:26, 20-06-08:

Οποιος ηθελε να μαθει και για αυτο μπορουσε απλα να κοιταξει τη σελιδα που εδωσα:iagree:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 15:53, 02-07-08:

Κενό ασφαλείας στον Firefox 3

Σοβαρό κενό ασφαλείας εντοπίστηκε στον Firefox 3, λίγες ώρες μετά την παγκόσμια διάθεσή του στους χρήστες του διαδικτύου.
Η δυνατότητα που δίνει σε κάποιον επιτιθέμενο το συγκεκριμένο κενό ασφαλείας είναι να του επιτρέψει την εκτέλεση κώδικα με επακόλουθο να αποκτήσει πλήρη έλεγχο του υπολογιστή με Firefox 3, στον οποίο «επιτέθηκε».
Ο μόνος τρόπος να προστατευτούν οι χρήστες, μέχρι να κυκλοφορήσει κάποιο patch, είναι να μην κλικάρουν σε links που περιέχονται σε e-mails από άγνωστο αποστολέα, να μην «τρέχουν» προγράμματα για την αξιοπιστία των οποίων δεν είναι σίγουροι, ενώ τέλος θα πρέπει να προσέχουν ιδιαίτερα ποια sites επισκέπτονται.
Το εν λόγω κενό ασφαλείας εντόπισε η ομάδα Zero Day Initiative, που συνεργάζεται με την εταιρεία Tipping Point, δίνοντας στοιχεία για προβλήματα ασφαλείας που εντοπίζει σε προγράμματα. Λεπτομέρειες για το κενό ασφαλείας δεν έχουν αποκαλυφθεί, ωστόσο ενημερώθηκε η ομάδα ανάπτυξης του Firefox, για να λάβουν τα απαραίτητα μέτρα και να λυθεί το πρόβλημα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 16:03, 02-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
Ο μόνος τρόπος να προστατευτούν οι χρήστες, μέχρι να κυκλοφορήσει κάποιο patch, είναι να μην κλικάρουν σε links που περιέχονται σε e-mails από άγνωστο αποστολέα, να μην «τρέχουν» προγράμματα για την αξιοπιστία των οποίων δεν είναι σίγουροι, ενώ τέλος θα πρέπει να προσέχουν ιδιαίτερα ποια sites επισκέπτονται.
Καλά αυτά πρέπει να τα κάνουμε έτσι κι αλλιώς.

Ελπίζω να μην υπάρξουν άλλα ή να τα βρουν γρήγορα.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:20, 02-07-08:

Εμπειρίες από τον Firefox 3, μικροί μου συνφορουμίτες;

Εγώ ακόμα στον 2 έχω παραμείνει (βγήκε και το 2.0.0.15 ) μιας και σε περίοδο εξεταστικής ΔΕΝ κάνω μεγάλες αλλαγές, τα θέλω τα εργαλεία μου.

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 18:56, 02-07-08:

Δεν έχω κανένα παράπονο από 3. Για εμένα αξίζει πολύ το update

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Molka
H Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 386 μηνύματα.

H Molka έγραψε στις 21:44, 02-07-08:

Για μένα αξίζει ακόμα περισσότερο να αλλάξεις σε Opera μόλις τελειώσει η εξεταστική.

Ο 3 πάντως όσο τον έχω χρησιμοποιήσει (λίγο) καλός μου φάνηκε, και σχετικά γρηγορότερος από τον 2. Αλλά είναι και να σου κάτσει σωστά από την αρχή. Εμένα πχ για κάποιο λόγο μου κολλάει τα βίδεα στο youtube στο 2ο δευτερόλεπτο. Χωρίς κανένα προφανή λόγο. Τι να πεις.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Franky5465 (Γιώργος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Franky5465
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Franky5465 έγραψε στις 22:50, 02-07-08:

το συγκεκριμένο κενό ασφαλείας (αν θυμαμαι καλά) αφορά όλες τις εκδόσεις του firefox
και επιπλέον ότι το βγάλαν τώρα και και "τυχαία" λίγο μετά την έκδοση του 3 ποιο πολυ εγνε για εντυπωσιασμό

τώρα γενικά είναι πολύ καλός ο καινούριος και όσο τον έχω χρησιμοποιήσει δεν μου έχει προξενήσει πρόβλημα
αυτό με το πρόβλημα στο youtube μου κάνει για κάνα προβληματικό plugin πάντως γιατί έχω ακούσει αντίστοιχες περιπτώσεις

Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jason93
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε στις 18:08, 04-07-08:

Έχω πρόβλημα με το log in σε ορισμένα sites αν και είναι ενεργοποιημένα τα cookies.Τι λέτε να φταίει;

Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 18:28, 04-07-08:

Μήπως έχεις τίποτα προγράμματα τύπου adware με αποτέλεσμα να σβήνουν coockies;

Παράθεση

Franky5465 (Γιώργος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Franky5465
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Franky5465 έγραψε στις 20:04, 04-07-08:

Επειδή μου έχει τύχει αντίστοιχο πρόβλημα(αλλά σε συγκεκριμένο site), δοκίμασες να τα σβήσεις όλα και να προσπαθήσεις ξανά login;

Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jason93
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε στις 11:14, 05-07-08:

Σε ευχαριστώ Franky!!Λύθηκε το πρόβλημα

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 18:23, 24-08-08:

Ένα από τα "wow" feature του firefox είναι τα Smart Bookmarks, οπότε πιστεύω ότι αξίζει να γράψω 2-3 πραγματάκια για αυτά.

Για τους έμπειρους χρήστες είναι αρκετά εύκολο να δημιουργήσουν τα δικά τους Smart Bookmarks αφού βασίζονται στην λογική των Queries. Για να προσθέσετε το δικό σας Smart Bookmarks, ακολουθείτε την κλασσική διαδικασία, δηλαδή Bookmarks -> Organize Bookmarks (Library) -> Organize -> New Bookmark και σαν Location γράφετε το query.

Ένα παράδειγμα:
place:beginTime=-172800000000&endTime=0&maxResults=10&domain=e-steki.gr&minVisits=10&sort=8&queryType=0 Εμφανίζει τις σελίδες με βάση τα παρακάτω κριτήρια
  1. Επισκεφτήκατε τις τελευταίες 48 ώρες
  2. Τουλάχιστον 10 φορές
  3. Και αφορούν το domain e-steki.gr
  4. Εμφανίζει το πολύ 10 σελίδες
  5. Ταξινομημένα κατά φθίνουσα σειρά με βάση τις επισκέψεις
Τα έτοιμα Smart Bookmarks έχουν τα εξής Querιes:
place:queryType=0&sort=8&maxResults=10
Most Visited

place:folder=BOOKMARKS_MENU&folder=UNFILED_BOOKMARKS&folder=TOOLBAR&queryType=1&sort=12&excludeItemIfParentHasAnnotation=livemark%2FfeedURI&maxResults=10&excludeQueries=1
Recently Bookmarked

place:type=6&sort=14&maxResults=10
Recent Tags

Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε εδώ

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 19:25, 24-08-08:

ιδέα μου είναι, ή με κάθε αναβάθμιση ο φφ γίνεται όλο και πιο αργός?
σύντομα θα προτιμάμε τον ιε λόγω σβελτάδας.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 19:50, 24-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Είναι ιδέα σου

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 02:08, 25-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Δεν είναι ιδέα σου- ειδικά σήμερα δεν ξέρω τι τον έπιασε

Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Tetragrammaton
Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε στις 20:08, 25-08-08:

Εμένα πάντως από την τελευταία αναβάθμιση και μετά μου φαίνεται χειρότερος. Και πιο αργός, και πιο βαρύς, και πολλές φορές ξαφνικά βγαίνει not responding χωρίς λόγο.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 23:37, 26-08-08:

Ας κάνουμε μια σφυγμομέτρηση τότε να δούμε αν βελτιώθηκε ο firefox μετά την ανανέωση ή όχι.

Poll's up!

Απευθύνεται προφανώς σε όσους είχαν δουλέψει παλιότερες εκδόσεις του firefox.

Παράθεση

ice-girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ice-girl
H ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 66 μηνύματα.

H ice-girl έγραψε στις 18:22, 04-09-08:

Βοηθεια!!(Firefox εχω.)

Νωρίτερα επισκεπτόμουν σελίδες ενός παιχνιδιου και βρήκα μια που δεν ειχα ξαναδει...Δε μου αρεσε πολυ η ιδέα αλλα μπήκα!να πάρει.Κόλλησα ιό.Αρχισε να μου βγάζει παραθυρα που ελεγαν οτι κολλησα ιο και παραθυρα που εκαναν ονλαιν ελεγχο και μετα παραθυρα που μου ελεγαν να εγκαταστησω αντι-virus removal tool ..Αυτα τα παραθυρα..ηταν κανονικα?ετσι κανει ο firefox οταν κολλας ιο? η ηταν ιο-παραθυρα?
Τα κλεισα ολα γιατι δε μαρεσουν τετοια παραθυρα και εκανα ελεγχο με avast.βρηκε ενα worm και το κανα delete.για καλο και για κακο εκανα και 2ο ελεγχο χωρις συνδεση στο ιντερνετ.δε βρηκε τπτ αλλο.
Μετα την τρομαρα μου σκεφτηκα να κατεβασω add on για περισσοτερη προστασια.βρηκα το WOT που λεει ειναι recommended...ποιο μου προτεινετε?

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 19:47, 04-09-08:

Δεν υπάρχει "online έλεγχος". Δεν γίνεται μια ιστοσελίδα να έχει τέτοιου είδους πρόσβαση στο δίσκο σου.
Ακόμα κι αν ο firefox είχε τέτοια δυνατότητα, θα έβγαζε ΕΝΑ και μόνο παράθυρο.

Η περίπτωση που αναφέρεις είναι χαρακτηριστική περίπτωση παραπλανητικών popups για να σε παραπλανήσουν να εγκαταστήσεις spyware.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 19:56, 09-12-08:

Τερματίζεται η υποστήριξη του firefox 2, αυτό σημαίνει ότι δεν θα βγαίνουν άλλα updates για την έκδοση αυτή αρά ο χρήστης εκτός από εκτεθειμένος στις δικτυακές απειλές δεν θα μπορεί να απολαμβάνει τις νέες τεχνολογίες

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 19:57, 04-03-09:

Παιδιά, μία απορία. Επειδή έχω κατεβάσει πολύ καιρώ τώρα τον Firefox και με ρωτάει μία φίλη:
Αν κατεβάσει το πρόγραμμα, μπορεί να περάσει σε αυτό τα bookmarks της από τον IE; Γενικά, τις preferences;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 19:59, 04-03-09:

Νομίζω ότι αυτό δεν γίνεται :S

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Obscura

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Obscura
H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε στις 20:02, 04-03-09:

Στον firefox, File --> Import

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 22:42, 04-03-09:

Αν δεν κάνω λάθος αυτό γίνεται αυτόματα μετά την εγκατάσταση στην πρώτη εκτέλεση, εκτός αν επιλέξεις αλλιώς. Δες εδώ πως περίπου είναι.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 02:50, 05-03-09:

Αχ, ευχαριστώ πολύ παιδάκια!

Παράθεση

Carl (panos)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Carl
Ο panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Carl έγραψε στις 22:12, 22-03-09:

Παίδες δε μπορώ άλλο...
Συνεχώς μου βγαίνουν ενοχλητικά παράθυρα(advertisements)στο pc..
Τι μπορώ να κάνω για να τα σταματήσω..έχω δοκιμάσει τα παντα..πεστε μου λύσεις εγκαίρως..
plzplzplzpzlz
Μπορεί να υπάρχουν ίδια θέματα αλλά πιστέυω μ ένα νέο 8α με βοηθήσετε γρηγορότερα..σας pleasάρω......!!!!!!:no1:
need help..:thanks:

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 16:25, 23-03-09:

Έχεις πάρει Adware.Κάνε scanάρισμα με κάποιο antivirus και προσπάθησε να το διαγράψεις.

Παράθεση

lak100 (Δημητρης (Μητσος))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lak100
Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O lak100 έγραψε στις 17:18, 23-03-09:

δοκιμασε το SuperAntispyware free edition δες εδωhttp://www.superantispyware.com/down...NTISPYWAREFREE εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος

Παράθεση

Μαρουλάκι (Χρονοκράτωρ)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μαρουλάκι
H Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 363 μηνύματα.

H Μαρουλάκι έγραψε στις 19:14, 23-03-09:

Ή είναι cookies ή pop up windows. Το μόνο που μπορείς να κάνεις εκτός από φορμάτ είναι ή να αλλάξεις antivirus ή να αυξήσεις την ασφάλεια του συστήματος. Αν δεν ξέρεις πολλά από πισί σε συμβουλεύω το πρώτο. Για να πω και την αλήθεια μου και γω έχω πρόβλημα με τον firefox. Συνέχεια μου βγάζει ότι έχει πρόβλημα και μου κλείνει. Μου σπάει τα νεύρα! Συνέχεια το κάνει αυτό! Και απέκτησε αυτό το πρόβλημα από τότε που κατέβασα το 3!!!

Παράθεση

parantop

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη parantop
Ο parantop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 199 μηνύματα.

O parantop έγραψε στις 19:48, 23-03-09:

Να εγκαταστήσεις το addon https://addons.mozilla.org/el/firefox/addon/1865

Παράθεση

koufontinas

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη koufontinas
Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O koufontinas έγραψε στις 20:15, 23-03-09:

Ή απλα κατεβασε τον Opera και ξεμπερδευεις για παντα.

Παράθεση

Dr4ke

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Dr4ke
Ο Dr4ke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Dr4ke έγραψε στις 21:57, 23-03-09:

Πρεπει να βαλεις καποιο καλo antispyware ,βαλε super antispyware ή kaspersky internet security για να κανουν block τα pop-ups και να διαγραψουν πιθανα cookies .'Η αν δεν βοηθισουν αυτα πετα το PC σου απο το μπαλκονη

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 23:45, 23-03-09:

αλλά δεν μπορώ να το επαναφέρω.Βοήθεια???

Παράθεση

domenica7

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη domenica7
H domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

H domenica7 έγραψε στις 23:58, 23-03-09:

Δέ ξέρω τι λείπει!Να ρωτήσω όμως κάτι άσχετο πως έκανες printscreen?

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 00:00, 24-03-09:

Έχει ένα κουμπί στο πληκτρολόγιο.Το πάτησα και μετά άνοιξα τη ζωγραφική πάτησα επεξεργασία -επικόλλησηαυτά

Παράθεση

domenica7

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη domenica7
H domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 888 μηνύματα.

H domenica7 έγραψε στις 00:05, 24-03-09:

Να έχεις την ευχή μου παιδάκι μου!!Χίλια ευχαριστώ!Έψαχνα εδώ και κάτι μήνες να βρώ πως γίνετε..
Στον Φιρεφοξ θες να μην υπάρχει αυτό το κενό δηλαδη;;Ή είχες κάτι εκεί και το έχασες;:what:

εδιτ: το πατάω αλλά δεν γίνεται..

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H SoZi έγραψε στις 00:11, 24-03-09:

χάθηκε αυτό που γράφουμε τη σελίδα π.χ www.ischool.gr ...η αναζήτηση

Παράθεση

01011001 (Elric)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη 01011001
Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

O 01011001 έγραψε στις 00:12, 24-03-09:

view > toolbars > navigation toolbar

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H SoZi έγραψε στις 00:14, 24-03-09:

Είναι τσεκαρισμένο.Το κοίταξα

Παράθεση

Mariosxania (Μάριος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Mariosxania
Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 537 μηνύματα.

O Mariosxania έγραψε στις 13:53, 24-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από koufontinas
Ή απλα κατεβασε τον Opera και ξεμπερδευεις για παντα.
Συμφωνώ αν και αν είναι adware.......

Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Unkown-User
Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε στις 15:32, 24-03-09:

Μιας και γαμithike με μισο-απαντήσεις το θρεντ, ας απαντήσω κι εγώ το μακρύ μου. Βάλε λινουξ.

Παράθεση

Carl (panos)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Carl
Ο panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O Carl έγραψε στις 10:09, 25-03-09:

Ευχαριστω..
θα τα δοκιμασω και 8α σας απαντησω..

Παράθεση

ultimater

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ultimater
Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O ultimater έγραψε στις 21:51, 04-04-09:

Έχω πρόβλημα με τον firefox...Mπορεί κάποιος να μου πει πως διαγράφω έναν κωδικό τον οποίο έχω αποθηκεύσει?

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 22:09, 04-04-09:

Πας Tools -> Options -> Security -> Saved Passwords, διαλέγεις απο τη λίστα αυτό που θες να σβήσεις και και πατάς "Remove".

Παράθεση

ultimater

Δραστήριο Μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O ultimater έγραψε στις 22:21, 04-04-09:

Ευχαριστώ πολύ αναρκι...:thanks:
Μα γιατί δεν έχεις τον firefox στα ελληνικά?

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 22:29, 04-04-09:

Παρακαλώ.
Δεν χρησιμοποιώ καν τον firefox, απλά τον έχω εγκατεστημένο. Δεν μου αρέσουν οι μεταφράσεις στο λογισμικό, εκτός του οτι συχνά είναι τελείως χάλια, δεν μπορείς να συνεννοηθείς εύκολα με τον άλλον όταν οι όροι είναι διαφορετικοί. Θα προτιμούσα να είναι τα πάντα στα αγγλικά, αλλά καταλαβαίνω οτι κάποιοι δυσκολεύονται.

Παράθεση

ultimater

Δραστήριο Μέλος

O ultimater έγραψε στις 22:32, 04-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Παρακαλώ.
Δεν χρησιμοποιώ καν τον firefox, απλά τον έχω εγκατεστημένο. Δεν μου αρέσουν οι μεταφράσεις στο λογισμικό, εκτός του οτι συχνά είναι τελείως χάλια, δεν μπορείς να συνεννοηθείς εύκολα με τον άλλον όταν οι όροι είναι διαφορετικοί. Θα προτιμούσα να είναι τα πάντα στα αγγλικά, αλλά καταλαβαίνω οτι κάποιοι δυσκολεύονται.

Aααααα....Εμένα έτσι ήταν μόλις τον εγκατέστησα και τον άφησα...
Τέσπα...και παλι ευχαριστω...:thanks:

Παράθεση

lefteris94 (Lefteris)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη lefteris94
Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 258 μηνύματα.

O lefteris94 έγραψε στις 23:17, 04-04-09:

πολύ ''σκατά'' είναι τα προγράμματα στα Ελληνικά ρε παιδιά...
σόρρυ για την έκφραση αλλά δεν πάει να έχεις πρόγραμμα σε Ελληνική γλώσσα

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 07:48, 28-05-09:

Hallo.

Να σας ρωτήσω κάτι? Έχωτον fireforx 3.0.10 σε 3 πισιά (ένα λαπτοπ με vista, 1 laptop με xpSP3 και έναν desktop με xpSP2) και μεχρι πρόσφατα δούλευε και στα 3 μια χαρά.

Εδώ και λίγες μέρες κολλάει στο vista-laptop και στον xp-desktop αισχρά.
Ενίοτε δεν μπορώ να ανοίξω νέο ταμπ και γενικώς ενώ εδώ και κανα 2χρονο που τον χρησιμοποιώ είχα ξεχάσει ότι υπάρχει ΙΕ στο πισί, τελευταία συχνά πυκνά αναγκάζομαι να τον θυμηθώ αν θέλω να κάνω τη δουλειά μου.

Έχει παρατηρήσει και κανείς άλλος παρόμοια φαινόμενα? Υπάρχει καμιά λύση/ελπίδα, ή έχει βαρύνει πολύ πλέον και να αρχίσω να ψάχνω νέο browser?

εδιτ: δεν νομίζω να φταίνε τα μηχανήματα, γιατί σε άλλα προγράμματα και εφαρμογές δεν αντιμετωπίζω τέτοια θέματα.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • O Firefox φορτώνει πολύ την CPU - Από Speedy
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-11-10 στις 21:24.
    • Οpera ή Firefox; - Από gademis
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-11-10 στις 17:33.
    • Windows 7 και Firefox - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-02-10 στις 03:45.
    • πρόβλημα με fla ή swf κ firefox / IE - Από MonaXoS
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-04-06 στις 10:18.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους