Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,260 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Sweet November (2001)

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 01:35, 01-12-05:

Είδα απόψε το Sweet November. Δεν άντεξα και με έπιασαν τα δάκρυα στο τέλος... Τι θέλω και βλέπω ρομαντικές ταινίες τη στιγμή που ξέρω οτι θα καταλήξω αγκαλιά με τα χαρτομάντηλα μου λέτε;;;;;;;;

Αχ αγάπη αγάπη αγάπη, τι πολύτιμη, δυνατή και σπάνια που είσαι!

ΥΓ: Θεα η Charlize!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Covenant
Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 475 μηνύματα.

O Covenant έγραψε στις 01:46, 01-12-05:

To βαζω τωρα να το δω αμεσως μετα!!!
Ας ειναι καλα τα 10mbitκαθως αυτη η ταινια μου κανει για σημερα γαντι!!!

Να εισαι καλα αρχοντα καθως ειχα να δω αισθατικη ταινια απο την εποχη της μαχης του Γοργοποταμου !!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 01:54, 01-12-05:

Kι εγω οταν την ειχα δει πριν κατι μηνες στο τελος εγινα...
το δακρυ πηγε κορομηλο...
Παντως αναμφισβητητα για εμενα ειναι μια απο τις καλλιτερες αισθηματικες ταινιες ever!
Την προτεινω ανεπιφυλακτα...
Περναει και μηνυματα!
Και η charlize θεα και ο Keanu παρα πολυ καλος (που ειναι η νικιτα;;;) και η Lauren Graham (H Maμα στο Gilmore girls!)
απιστευτη κορμαρα στην αρχη που την δειχνει με τα εσωρουχα!

Covenant δες την....
Απο τις αγαπημενες μου ταινιες!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 12:47, 12-09-09:

Από τις πιο συγκινητικές ταινίες που έχω δει...
Τι αγάπη και αυτη!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερωφίλη
H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 913 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε στις 12:55, 12-09-09:

Απλά υπέροχη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη WhiteDrum
H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,172 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε στις 15:20, 12-09-09:

For the love of the end... Μου θύμισε τις ιστορίες του Remarque. Που πάντα υπάρχει μία όμορφη κοπέλα με σοβαρή ασθένεια, που δίνει όλη της την ψυχή , ζει με όλη της την δύναμη και αυτό την κάνει γοητευτική και τον χωρισμό δύσκολο. Αλλά πάντα υπάρχει τέλος, κάθαρση! Και συμβολικά να το δει κανείς.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη manouela
H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε στις 15:17, 01-10-09:

φοβερή ταινία. απλά

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Donnie Darko (2001) - Από Bill
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-08-15 στις 14:18.
    • Six Feet Under (2001-2005) - Από Panos__
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-02-13 στις 23:03.
    • Amelie (2001) - Από Εδάδ
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-09-11 στις 14:52.
    • A Beautiful Mind (2001) - Από mindcircus
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-11-10 στις 21:46.
    • Das Experiment (2001) - Από Bill
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-05-09 στις 02:51.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους