Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,722 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτάσεις για αποχυμωτή

Obscura

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Obscura
H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε στις 09:21, 03-03-09:

Βρήκα κάμποσους αλλά παρατηρώ διακυμάνσεις στις τιμές. Μπορεί να με κατατοπίσει κανείς;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 09:48, 03-03-09:

Να στίβεις πορτοκάλια δε θες; Στην Ελλάδα έχουμε έναν απλό, πλαστικό, δύο κατευθύνσεων στην περιστροφή.

Η τιμή υποθέτω ανεβαίνει αν:
1. Είναι μεταλλικός.
2. Έχει πιο ισχυρό μοτέρ
3. ...και μάλιστα δύο ταχυτήτων.
4. "σωλήνα τροφοδοσίας που χωράει ακόμα και ολόκληρα φρούτα"... Εγώ δε θέλω μπλέντερ.
5. Το μέγεθος του δοχείου
6. ...και το αν έχει κάποιο ιδιαίτερο σύστημα για να ξεχωρίζει τα "κομματάκια".

Θα ρωτήσω τη μαμά μου τι είναι ο δικός μας και θα σου πω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Obscura

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Obscura
H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε στις 10:32, 03-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Να στίβεις πορτοκάλια δε θες; Στην Ελλάδα έχουμε έναν απλό, πλαστικό, δύο κατευθύνσεων στην περιστροφή.

Η τιμή υποθέτω ανεβαίνει αν:
1. Είναι μεταλλικός.
2. Έχει πιο ισχυρό μοτέρ
3. ...και μάλιστα δύο ταχυτήτων.
4. "σωλήνα τροφοδοσίας που χωράει ακόμα και ολόκληρα φρούτα"... Εγώ δε θέλω μπλέντερ.
5. Το μέγεθος του δοχείου
6. ...και το αν έχει κάποιο ιδιαίτερο σύστημα για να ξεχωρίζει τα "κομματάκια".

Θα ρωτήσω τη μαμά μου τι είναι ο δικός μας και θα σου πω.
Μάλιστα, τα bold ακούγονται ιδιαιτέρως ελκυστικά! Σ' ευχαριστώ πολύ πολύ, είναι για τη μαμά μου

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 11:00, 03-03-09:

Δεν ξέρω αν αξίζει ο μεταλλικός. Είναι design και cool, αλλά ανεβάζει την τιμή. (ο συγκεκριμένος μάλιστα είναι από τους φτηνούς).
Ίσως ένας τέτοιος να σου κάνει.
Εμείς έχουμε αυτόν.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Polymnia
H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 766 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε στις 23:22, 15-09-12:

~~~
λεμον ο στυφτάκος
~~~

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 02:46, 16-09-12:

Είχαμε παλιά αποχυμωτή και ήταν μια βλακεία και μισή. Εκανες πόση ώρα να τον πλύνεις και για να κάνεις χυμό χάλαγες πολλά φρούτα (κράταγε τα "κομματάκια"). Γιατί δεν παίρνεις ένα μπλέντερ να κάνεις ανάμεικτο όπως τον κάνουν στα μαγαζιά, που κρατάει όλο το φρούτο και γίνεται γρήγορα? Με το μπλέντερ μπορείς να κάνεις ένα σωρό άλλα πράγματα (cocktail, σοκολάτα, smoothies, γρανίτες) και έχεις μόνο ένα δοχείο να πλύνεις. Η τιμή είναι πολύ φτηνότερη από τον αποχυμωτή, που πιάνει χώρο και κάνει μόνο ένα πράγμα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους