Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,832 μηνύματα σε 74,634 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιδέα για σχεδιο με φωτογραφίες

Katerina-Maria

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina-Maria
H Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H Katerina-Maria έγραψε στις 21:52, 23-03-09:

Καλησπέρα!με εχει πιασει το καλλιτεχνικο μου αυτο το διαστημα και θελω να μου δωσετε μερικες ιδεες...θελω να φτιαξω ενα σκιτσο με φωτογραφιες μου στον τοιχο του δωματιου μου...ειχα δει σε μια φιλη μου που ειχε φτιαξει τρενο με τ φωτο κ θελω κ εγω να φτιαξω αλλα ελεγα μηπως βρω καμια αλλαη ιδεα...ας μην εχει σχεση με μεταφορικο μεσο απλα να εχει να κανει με φωτογραφιες...ευχαριστω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gatouni8400
H Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε στις 22:13, 23-03-09:

Katerina-Maria γεια σουυ!!!!!!!!Κοίτα εγώ στο δωματιό μου,συγκεκριμένα στη μέση του τοίχου μου έχω μια κορδέλα γύρω γύρω με λουλουδάκια κ μου ήρθε τώρα μια ιδεα,να έκανες το ιδιο με τις πιο ομορφες φωτογραφίες σου..επίσης θα μπορούσες να φτιάξεις πάνω σε ένα χαρτόνι διάφορα σχεδιάκια κ να τα κολλήσεις σαν κάδρα στο δωματιό σου..να σου πω κ κάτι αλλο???είναι φωτογραφίες σου γι'αυτό οτι κ αν κάνεις να είσαι σίγουρη οτι θα είναι πολύ όμορφο!!!!!!!!Αυτά είχα να σου πω..Φιλάκιααα!!!!!!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 08:25, 24-03-09:

εμένα θα μου άρεσε ένα τεράστιο ταμπλό χωρίς κάποιο συγκεκριμένο σχέδιο
απλά να πιάνει από πάνω ως κάτω τον τοίχο
να γίνει κάτι σαν ταπετσαρία
το σχέδιο μου ακούγεται πολύ παιδικό σορρυ

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 18:08, 25-03-09:

Δεν ξέρω αν κατάλαβα καλά τι εννοείς με σκίτσο με φωτογραφίες σου στον τοίχο, αλλά θα σου πω κάτι που είδα στο σπίτι ενός γνωστού μου.
Είχε ζωγραφίσει στον τοίχο με μολύβι το σκίτσο του γιου του.
Τον ρώτησα πως το κατάφερε αυτό και μου είπε ότι τον τράβηξε σε slide (θετική φωτο που με ειδική μηχανή προβάλεται σε οθόνη ή τοίχο) και τον πρόβαλε στον τοίχο, και έπειτα σιγά-σιγά με ένα μολύβι κατάφερε και έκανε το περίγραμμα και βγήκε ένα ωραίο αποτέλεσμα στον τοίχο που με εντυπωσίασε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φοίβος
Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O Φοίβος έγραψε στις 18:26, 25-03-09:

Αν το θέμα των φωτογραφιών είναι αγάπης θα μπορούσες ίσως να σχηματίσεις μια καρδιά με τις φώτο και να βγάλεις σε μεγέθυνση εσένα και τον άλλο και να τους βάλεις μέσα στην καρδιά

Κάτι, ίσως μελαγχολικό όμως, είναι να βάλεις φώτο με τις εμπειρίες σου σε χρονική σειρά, να δείχνουν σε έναν άξονα χρόνου με βέλη.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 08:58, 26-03-09:

Με αφορμή το ποστ του Φοίβου μου ήρθε άλλη μία ιδέα
Θα μπορούσες να τις κάνεις κάτι σαν μπορντούρα γύρω γύρω σε όλο το δωμάτιο

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 09:46, 26-03-09:

Τις φωτογραφίες τις έχεις ήδη; Ή απλά θέλεις με κάποιο τρόπο να έχεις τις εικόνες στον τοίχο σου; Γιατί υπάρχει και πρόγραμμα που στις κάνει μωσαϊκό.
Δες.

Παράθεση

Katerina-Maria

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina-Maria
H Katerina-Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.

H Katerina-Maria έγραψε στις 21:25, 26-03-09:

Ευχαριστω για τις ιδεες σας...ναι τις εχω τις φωτο απλα θελω να φτιαξω με αυτες κατι σε ενα σημειο του τοιχου...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους