Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,087 μηνύματα σε 75,055 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 205 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

[SPOILERS INSIDE!] The Harry Potter books thread!!

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 08:11, 05-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
..
in severus we trust~!`1. θα τους πάρει τα σώβρακα ο λιγδιάρης .
τρελή ατάκα

να δείτε που αυτόν θα τον σκοτώσει στο τέλος ο Voldemort γιατί θα μπεί ανάμεσα σε αυτόν και τον χάουρι...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 10:33, 07-12-05:

Insomniac ακριβώς το ίδιο ποστ με το πρώτο σου στο thread είδα στο myphone σημερα!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 08-12-05 στις 00:34.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 11:59, 07-12-05:

χα χα το είδα, μου φαίνεται Insomniac ότι κάποιος σε αντιγράφει
Πάντως σχετικά μετον Νέβιλ, τώρα πρόσεξα αυτό που λες, εμένα μου φαίνεται ότι είναι ξεκάθαρο ότι η προφητεία αναφέρεται στον Χάρι, και ο DD το εξήγησε πολύ αναλυτικά
Παράθεση

ka-li

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H ka-li έγραψε: στις 12:16, 07-12-05:

Έχω την εντύπωση ότι διάβασα σε ξένο φόρουμ την άποψη ότι ο Ντάμπλντορ παρακαλάει τον Σνέιπ να τον σκοτώσει για να μην γίνει δολοφόνος ο Ντράκο.

Ερώτηση: Διάβασα το έκτο Βιβλίο στα αγγλικά οι πεμπτουσιωτές τι είναι;
Μήπως ήρθε ο καιρός να το ξαναδιαβάσω;
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 12:19, 07-12-05:

τα horcruxes. Και εγώ στα αγγλικά το διάβασα ka-li, και είχα την ίδια απορία
Παράθεση

ka-li

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H ka-li έγραψε: στις 12:29, 07-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
τα horcruxes. Και εγώ στα αγγλικά το διάβασα ka-li, και είχα την ίδια απορία
θενκς!!!
Μάλλον έτσι κι αλλιώς πρέπει να το ξαναδιαβάσω...

Το αγαπημένο μου είναι το 4,3,6,5,1,2

Περιμένω ακόμη με αγωνία να τα φτιάξουν ο Ρον και η Ερμιόνη.... Πίστευα ότι στο τέταρτο κάτι θα γινόταν αλλά στο πέμπτο τζίφος.... Με το έξι πήρα θάρρος όμως....

Να σας πω και πώς ξεκίνησα να το διαβάζω: Ήμουν οικογενειακές διακοπές πριν 4 χρόνια (ολόκληρη γαιδούρα!!! Από τότε τις έκοψα) και έβρεχε ασταμάτητα. Το μόνο βιβλίο που δεν είχα διαβάσει ήταν ένα της οχτάχρονης τότε αδερφής μου -ο Χάρι Πότερ και η Φιλοσοφική λίθος. Περιττό να σας πω ότι το τελείωσα σε μια μέρα!!! Από τότε μαλώνω με την αδερφή μου για το ποια θα τελειώσει πρώτη το κάθε βιβλίο !!!!
Ξέρω, ξέρω ολόκληρη γαιδούρα και συνερίζεσαι την αδερφή σου...
Τι να κάνω είμαι κι εγώ ενα μεγάλο χαριποτεροπαίδι !!!!

Αυτά προς το παρόν...

Σι γιου λέιτερ αλιγκέιτορς
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 12:32, 07-12-05:

εμένα με ρώτησε η θεία μου (72 χρονών τώρα) αν μπορεί να πάει να το δει στο σινεμά, ή έχει πολλά τσιπιρίκια....ΟΛΕ ΘΕΙΑ
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 20:37, 07-12-05:

Σιγά σιγά το τελειώνω το 6.Είναι φανταστικό .Είμαι στη σελίδα 500 εκεί που ο Χάρι πήρε την ανάμνηση του Σλάγκχορν και θα μάθουμε για τους Πεμπτουσιώτες
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 20:57, 07-12-05:

Εγώ πάντως περιμένω να είναι απίστευτο το 7ο βιβλίο,μιας και το 6ο (πολύ καλό) σε αφήνει μετέωρο με το τέλος του.
Νομίζω πως θα γίνουν πολλές αποκαλύψεις στο 7ο και όλα θα αλλάξουν.
Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε: στις 23:38, 07-12-05:

nicko,στο 7ο θα γινουν ΟΛΑ σημειωσε τα λογια μου!!!! wooohoooooo!!!!

γκρρρχχχ...the long wait...
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 11:26, 08-12-05:

Μόλις το τελείωσα Δεν μου άρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ το τέλος .Το 7ο η άλλη έχει ξεκινήσει να το γράφει????
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 11:28, 08-12-05:

νι. το τελευταίο κεφάλαιο μάλιστα το χει γράψει εδώ και χρόοονια .
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 11:30, 08-12-05:

έκανε reverse-engineering

o DD θα παίζει στο 7ο από κάποιον πίνακα, νι
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 11:34, 08-12-05:

Ναι? Και πότε θα μας έρθει????
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 11:37, 08-12-05:

ποιο????
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 11:42, 08-12-05:

Το βιβλίο καλέ
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 11:55, 08-12-05:

α βιάζεσαι...θέλει ρέγουλα το πράγμα.. τόσα προβλήματα έχει να λύσει
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 12:10, 08-12-05:

Α,πρόβλημά της Εμένα δεν με ενδιαφέρει αυτό Πάντως,δεν βλέπω την ώρα να βγει το 7ο....Πότε θα βγειιιι????
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Maggie : 08-12-05 στις 12:22.
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 13:35, 08-12-05:

H Rowling επειδή γέννησε πριν λίγους μήνες είπε πως το 2005 θα είναι αφιερωμένο στην κόρη της και από 2006 θα ξεκινήσει γραψιμο. Εγώ υπολογίζω σε 2 χρόνια περίπου να βγει

Α, ο DD σίγουρα θα μιλάει από πίνακα, και πιστεύω ότι θα έχει αφήσει διαθήκη που θα εξηγεί ότι ο Σνέιπ είναι καλός!!!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 13:36, 08-12-05:

Maggie plz βγαλτην αυτή την υπογραφή. Βλέπω το κουκλί τον χάουρι και κολάζομαι η γυναίκα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • The Harry Potter movies thread - Από giannis4ever
      Το θέμα έχει λάβει 63 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-05-13 στις 00:25.
    • [Spoilers Inside] LOST - Wallpapers Πριν την Season 4 - Από michael92
      Το θέμα έχει λάβει 79 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-11-11 στις 22:43.
    • [Spoilers inside] Lost - Από guess
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-08-10 στις 18:49.
    • Τhe Harry Potter movies thread!! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 27 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-08-07 στις 15:59.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους