Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,087 μηνύματα σε 75,055 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 205 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Eternal sunshine of the spotless mind-Η αιώνια λιακάδα ενός καθαρού μυαλού(2004)

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 00:00, 21-08-08:

Η αιώνια λιακάδα ενός καθαρού μυαλού

Πραγματικά με άφησε άφωνη. Εξαιρετική με απίστευτα δυνατό σενάριο, τι άλλο να πω.. Από τις καλύτερες ταινίες που έχω δει.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 21:10, 21-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από kalypso
Η αιώνια λιακάδα ενός καθαρού μυαλού

Πραγματικά με άφησε άφωνη. Εξαιρετική με απίστευτα δυνατό σενάριο, τι άλλο να πω.. Από τις καλύτερες ταινίες που έχω δει.
Tόσο γλυκιά και όμορφη ταινία, και οι ερμηνείες τόσο ξεχωριστές, ειδικά του Carrey.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 20-04-09 στις 23:03. Αιτία: Split
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Max_Maroy

Νεοφερμένος

Ο Max_Maroy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O Max_Maroy έγραψε: στις 12:07, 04-04-09:

Αιώνια Λιακάδα ενώς καθαρού μυαλού....
Είχα ακούσει άπειρες φορές γι αυτήν την ταινία αλλά μόλις χθές κατάφερα να την δω...
Λοιπόν στην αρχή οφείλω να ομολογίσω πως δεν καταλάβαινα τι γινόταν αλλά στην συνέχεια και αφού ξεδιάλιναν λίγο τα πράγματα μπορείς άνετα να δείς πως περιγράφει αυτό που λέμε ένα "love story"....
Περισσότερες πληροφορίες δεν μπορώ να δώσω γιατί έτσι δεν θα απολαύσετε την ταινία.... Το μόνο που μπορώ να πω ειναι οτι είναι μια πολύ τρηφερή ταινία και σίγουρα το τέλος θα σας εκπλήξει...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε: στις 17:59, 25-09-11:

Όντως τρομερή ταινία...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους