Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,716 μέλη και 2,404,426 μηνύματα σε 74,743 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 334 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φωτογραφίες που τραβήξαμε

tsiloboy

Νεοφερμένος

Ο tsiloboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O tsiloboy έγραψε: στις 10:40, 18-02-08:

sounds fun, τραβήχτε το χιονισμένο τοπίο από το παράθυρο του σπιτιού σας

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 10:41, 18-02-08:

αχ κι εγώ το έβαλα στο κουβεντούλα! πολύ ωραίο θέμα, τη ξαναβάζω τη φωτογραφία!
(είναι ο δρόμος ακριβώς μπροστά από το σπίτι μας)

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 11:17, 18-02-08:

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Neraida : 01-05-08 στις 02:38.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε: στις 11:30, 18-02-08:

Κ άλλη μία από εδώ, από το δωμάτιό μου (στο βάθος είναι η Πάρνηθα αλλά δεν φαίνεται τπτ)

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  SA400010.JPG
Εμφανίσεις:  242
Μέγεθος:  1,77 MB

Υ.γ. Πήγε κανένας σας στη δουλειά σήμερα?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 24-03-13 στις 14:27. Αιτία: Τα μηνύματα 1 εως 4 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα " Φώτο του χιονιού από το παράθυρο σας"
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 17:48, 21-04-09:

Ασχολείστε με το χόμπυ της φωτογραφίας;
Τι θα λέγατε να βάζαμε φωτογραφίες που βγάλαμε εμείς και να τις θέσουμε προς σχολιασμό στα άλλα μέλη του e-steki;
Εγώ ξεκινω με τη φωτογραφία του άβαταρ που έχω, έναν γλάρο που τράβηξα καθώς πήγαινα στην Αίγινα.
(Αν υπάρχει παρόμοιο θέμα, δεν το βρήκα, ας μπει εκεί που πρέπει).
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη D_G : 13-01-10 στις 17:48.
54 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

[V]

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο [V] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

O [V] έγραψε: στις 17:52, 21-04-09:

Δημητρη ειναι πολυ ομορφη.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 17:56, 21-04-09:

Και μία από Σαντορίνη
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη D_G : 13-01-10 στις 17:48.
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

jrot6

Διάσημο Μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Π.Γ.Δ.Μ. (Ευρώπη). Έχει γράψει 669 μηνύματα.

O jrot6 is far away.. έγραψε: στις 18:14, 21-04-09:

Δημητρη το ωραιο με την πρωτη φωτογραφια ειναι οτι ενω ο γλαρος ηταν σε κινηση τον εβγαλες ακινητο..Ωραια φωτο..
Για τη δευτερη θα προτιμουσα τον ηλιο πιο ψηλα και να ηταν ασπρομαυρη..

Ο κριτικος μιλησε..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fragile_Dream

Νεοφερμένος

H Fragile_Dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Fragile_Dream έγραψε: στις 18:30, 21-04-09:

H δευτερη φωτογραφια ειναι καταπληκτικη ^^

Σαντορινη

Ο ηλιος μια χαρα ειναι εκει που ειναι
Δινει ομορφη ατμοσφαιρα στην φωτογραφια
Και τα χρωματα στον οριζοντα πανεμορφα επισης ..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 11:11, 23-04-09:

Δεν μπορώ να ξεχωρίσω μία, όλες μου αρέσουν.. γιαυτό πάρτε μία από τις πρόσφατες. "Άνοιξη στο χωριό" ή αλλιώς "Το μικρό σπίτι στο λιβάδι"

D_G o γλάρος πολύ καλός!
Τον έπιασες με τόσο zoom ή έκοψες τη φώτο;
Καθόλου κουνημένη πάντως μπράβο!
Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  agrotiko spiti.jpg
Εμφανίσεις:  442
Μέγεθος:  1,04 MB  
31 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

jrot6

Διάσημο Μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Π.Γ.Δ.Μ. (Ευρώπη). Έχει γράψει 669 μηνύματα.

O jrot6 is far away.. έγραψε: στις 11:17, 23-04-09:

Ωραια φωτο Ηρω..Που ειναι το συγκεκριμενο μερος?

Ολα τα λεφτα ειναι τα κοκκινα φυλλα αριστερα απο το σπιτι..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 11:22, 23-04-09:

Εκεί που είναι το δέντρο αριστερά είναι οι όχθες του Αχέροντα. Αυτή η εικόνα σε συνδυασμό με τον ήχο από τα νερά του ποταμού έκαναν το όλο μέρος βγαλμένο από παραμύθι πραγματικά.
Είναι ένα από τα πολλά χωριά των Ιωαννίνων στο δήμο Λάκκας Σουλίου.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 12:51, 23-04-09:

Ενα απογευματάκι σε ένα λιμανάκι στην Καβάλα... ήμουνα μαζί με τον καλό μου... βόλτα... ομορφιά..
34 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

O D_G έγραψε: στις 16:19, 23-04-09:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Τον έπιασες με τόσο zoom ή έκοψες τη φώτο;
Σε ευχαριστώ Ηρώ όπως και όλα τα μέλη.
Όχι, δεν το επεξεργάστηκα καθόλου, ενώ τραβούσα άλλους γλάρους πέρασε ξαφνικά δίπλα μου και πρόλαβα και πάτησα το πλήκτρο.
Το ότι είναι ακίνητη ίσως οφείλεται στον σταθεροποιητή της μηχανής μου και στη γρήγορη ταχύτητα.

Πάντως χαίρομαι που βλέπω συμμετοχή, νόμιζα ότι θα έμενε εκεί το θέμα.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,254 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 16:46, 23-04-09:

Είναι μια πολύ περίεργη φώτο. Κρατάω ένα φωτιστικό με οπτικές ίνες μπλε που κουνιούνται και πίσω είναι το πρωτοχρονιάτικο τραπέζι από το χαρτάκι. Θεωρώ πως είναι μια από τις καλύτερες φώτο που έχω τραβήξει..
24 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

O D_G έγραψε: στις 17:43, 23-04-09:

Πολύ καλή και πρωτότυπη
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,045 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 18:47, 23-04-09:

Μια που πλησιάζει καλοκαίρι, δύο, από τις διακοπές του 2007:

49 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε: στις 18:49, 23-04-09:

Δήηηηηημητρα ειδικά η πρώτη με τα βότσαλα είναι λατρεία!!!
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 18:58, 23-04-09:

Διακοπές 2008_Άνδρος
Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  Άνδρος23.jpg
Εμφανίσεις:  271
Μέγεθος:  14,7 KB  
28 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 20:42, 23-04-09:

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  Εικόνα 045.jpg
Εμφανίσεις:  440
Μέγεθος:  1,01 MB  
24 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους