Φωτογραφίες που τραβήξαμε

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Καλησπέρααα...! :D
Παραθέτω κι εγώ κάποιες δικές μου φωτό.

Η επεξεργασμένη φωτογραφία ήταν μια ανθισμένη αμυγδαλιά στην Ακρόπολη, το τρεχούμενο νερό στο Πήλιο και η γάτα που κάθεται στην πόρτα είναι από τα Αναφιώτικα κάτω από την Ακρόπολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSCN4945)).jpg
    DSCN4945)).jpg
    876.1 KB · Εμφανίσεις: 124
  • DSCN297.jpg
    DSCN297.jpg
    1 MB · Εμφανίσεις: 108
  • DSC_0708)).jpg
    DSC_0708)).jpg
    712.2 KB · Εμφανίσεις: 112

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Πριν λιγο απτο παραθυρο του δωματιου μου! Βροχη με ηλιο!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
φωτεινός κόσμος.jpg


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τις ημέρες των Χριστουγέννων πήγαμε στην παραλία της Σαλονίκης να παίξουμε με light painting.
Τα αποτελέσματα θα ήταν καλύτερα αν είχαμε κι ένα τρίποδο (που όμως είχα αφήσει στην Αθήνα... τώρα το πήρα :P), πάντως ήταν πολύ διασκεδαστικό!

View attachment 35722 Man.jpg
Real-Man.jpg Worm.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ίσι, σου έβαλα θετική, αλλά δεν φτάνει! Απίστευτες φώτο και αδυνατώ να καταλάβω πως τις έβγαλες με την τόσο απλή κάμερα που έχεις!
Συγχαρητήρια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν έχουν τραβηχτεί με τη μηχανή μου αυτές! Δεν έχει bulb η δική μου, που είναι απαραίτητο γι' αυτή τη δουλειά. Μάλιστα στην ουσία δεν τις έχω βγάλει όλες εγώ, αφού είμαι αυτή που ζωγράφισε το σκουλήκι και το ανθρωπάκι. Ήταν ομαδική δουλειά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Isi, το light painting γίνεται στο photoshop ή με κάποιον άλλον τρόπο τη στιγμή που βγαίνει η φωτογραφία; Αν είναι το δεύτερο, μπορείς να μας πεις πως μπορεί να επιτευχθεί, παρακαλώ;:)

Περιττό να πω ότι οι φωτογραφίες είναι πολύ ωραίες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν γίνεται στο photoshop...γίνεται με τη φωτογραφική μηχανή και μια πηγή φωτός (π.χ. έναν κοινό φακό)
Έχω γράψει για την τεχνική σε ένα ποστ που θα βρεις εδώ: https://www.e-steki.gr/showpost.php?p...5&postcount=53
Ό,τι άλλο θέλετε φυσικά, είμαι στη διάθεσή σας, αλλά καλύτερα να τα πούμε σε εκείνο το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Δεν γίνεται στο photoshop...γίνεται με τη φωτογραφική μηχανή και μια πηγή φωτός (π.χ. έναν κοινό φακό)
Έχω γράψει για την τεχνική σε ένα ποστ που θα βρεις εδώ: https://www.e-steki.gr/showpost.php?p...5&postcount=53
Ό,τι άλλο θέλετε φυσικά, είμαι στη διάθεσή σας, αλλά καλύτερα να τα πούμε σε εκείνο το θέμα.
Βελτιώθηκες πολύ ομολογουμένως στις τελευταίες φωτογραφίες της παραλίας...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


άγγελος​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Συγγρου!







Στο Φάληρο,πλησιασα στο 1 μετρο καιι απο οσο ειδα πρεπει να ηταν αληθινο!εμοιαζε τουλαχιστον :P







 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Σημερινή βόλτα στις αθλητικες εγκαταστάσεις Φαλήρου!

Κλειστό Γήπεδο Φαλήρου















Ψαρεύωντας στα πεντακάθαρα,κρυστάλλινα νερά του λιμανιού,το θορυκτο Αβέρωφ στο βάθος







Aνατολικά

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fanclubsandwich

Νεοφερμένος

Ο fanclubsandwich αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 101 μηνύματα.


δεν την τράβηξα εγώ , μια φίλη μου , αλλά με αρέσει πολύ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
morelo με τι μηχανη τραβηξες τις φωτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
DSC00723.JPG
Τα ινδικα χοιριδια. Απο κινητο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Μουσείο Σοκολάτας

View attachment 36156
έξω από το εργοστάσιο Παυλίδης
View attachment 36157
η αναμονή ήταν μεγάλη περίπου 2 ώρες για να μπεις,
οπότε δικαιολογούνται και τα σκουπίδια στα παράθυρα του εργοστασίου
παυλιδης4.jpg
ο πεζόδρομος με αφίσες της σοκολάτας Παυλίδης
View attachment 36159
το εργοστάσιο
παυλιδης3.jpg
τα ταξίδια του Παυλίδη στη Γαλλία
παυλιδης5.jpg
τα μετάλλια που εχει κερδίσει η σοκολάτα
παυλιδης6.jpg
ένα από τα μετάλλια
παυλιδης7.jpg
όλα στο μπλε, εκεί έβγαζαν αναμνηστικές φωτογραφίες
παυλιδης9.jpg
νέες προτάσεις από τη σχολή Βακαλό για το περιτύλιγμα της σοκολάτας
παυλιδης8.jpg
μακέττα του εργοστασίου

μοιράζανε σοκολάτες ρόφημα, μικρές σοκολάτες παυλίδη και
μέσα στο μουσείο συντριβάνια σοκολάτας πάνω σε ζαχαρωτό.....
εδώ πειστήρια με φωτό δεν υπάρχουν γιατί είχανε πασαλειφτεί
καθώς τρώγαμε το ζαχαρωτό που ηταν καλυμμένο με σοκολάτα ...γιάμιιιιιιιιιιιιι
και μετά το τέλος της ξενάγησης σοκολάτες παυλίδης με γεύση πορτοκάλι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top