Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,716 μέλη και 2,404,413 μηνύματα σε 74,743 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 224 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φωτογραφίες που τραβήξαμε

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε: στις 19:29, 27-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από maria_lulu
Στην αρχη νομιζα οτι ηατν ενυδρειο πριν διαβασω τι ηταν...
απο που κ ως που ενυδρειο?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 19:32, 27-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από living_doll
απο που κ ως που ενυδρειο?
Η επιφανεια του ενυδρειου. Που ειναι τα μοτερ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,542 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε: στις 17:55, 28-12-10:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  030120102564.jpg
Εμφανίσεις:  34
Μέγεθος:  1,27 MB

Όνομα:  030120102589.jpg
Εμφανίσεις:  30
Μέγεθος:  2,71 MB

Συνημμένο Αρχείο 35539

Συνημμένο Αρχείο 35540

Συνημμένο Αρχείο 35541

Συνημμένο Αρχείο 35542

Συνημμένο Αρχείο 35543

Συνημμένο Αρχείο 35544

Συνημμένο Αρχείο 35545
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαρά. : 24-10-13 στις 15:39.
25 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pop corn

Περιβόητο Μέλος

H pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,093 μηνύματα.

H pop corn έγραψε: στις 00:55, 31-12-10:

Καλησπέρααα...!
Παραθέτω κι εγώ κάποιες δικές μου φωτό.

Η επεξεργασμένη φωτογραφία ήταν μια ανθισμένη αμυγδαλιά στην Ακρόπολη, το τρεχούμενο νερό στο Πήλιο και η γάτα που κάθεται στην πόρτα είναι από τα Αναφιώτικα κάτω από την Ακρόπολη...
Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  DSCN4945)).jpg
Εμφανίσεις:  48
Μέγεθος:  876,1 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSCN297.jpg
Εμφανίσεις:  41
Μέγεθος:  1,02 MB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC_0708)).jpg
Εμφανίσεις:  45
Μέγεθος:  712,2 KB  

21 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Morelo

Διάσημο Μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O Morelo έγραψε: στις 17:13, 02-01-11:

Πριν λιγο απτο παραθυρο του δωματιου μου! Βροχη με ηλιο!

16 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 17:18, 02-01-11:

Όνομα:  φωτεινός κόσμος.jpg
Εμφανίσεις:  37
Μέγεθος:  524,3 KB

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 15-02-13 στις 18:34. Αιτία: διαχείριση συνημμένων
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,045 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 19:07, 08-01-11:

Τις ημέρες των Χριστουγέννων πήγαμε στην παραλία της Σαλονίκης να παίξουμε με light painting.
Τα αποτελέσματα θα ήταν καλύτερα αν είχαμε κι ένα τρίποδο (που όμως είχα αφήσει στην Αθήνα... τώρα το πήρα ), πάντως ήταν πολύ διασκεδαστικό!

Συνημμένο Αρχείο 35722 Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Man.jpg
Εμφανίσεις:  31
Μέγεθος:  37,3 KB

Όνομα:  Real-Man.jpg
Εμφανίσεις:  37
Μέγεθος:  54,0 KB Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Worm.jpg
Εμφανίσεις:  30
Μέγεθος:  32,1 KB
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 14-01-11 στις 22:06.
19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,254 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 01:51, 10-01-11:

Ίσι, σου έβαλα θετική, αλλά δεν φτάνει! Απίστευτες φώτο και αδυνατώ να καταλάβω πως τις έβγαλες με την τόσο απλή κάμερα που έχεις!
Συγχαρητήρια!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 03:36, 10-01-11:

Δεν έχουν τραβηχτεί με τη μηχανή μου αυτές! Δεν έχει bulb η δική μου, που είναι απαραίτητο γι' αυτή τη δουλειά. Μάλιστα στην ουσία δεν τις έχω βγάλει όλες εγώ, αφού είμαι αυτή που ζωγράφισε το σκουλήκι και το ανθρωπάκι. Ήταν ομαδική δουλειά
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 3,265 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 23:36, 10-01-11:

Isi, το light painting γίνεται στο photoshop ή με κάποιον άλλον τρόπο τη στιγμή που βγαίνει η φωτογραφία; Αν είναι το δεύτερο, μπορείς να μας πεις πως μπορεί να επιτευχθεί, παρακαλώ;

Περιττό να πω ότι οι φωτογραφίες είναι πολύ ωραίες
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:41, 10-01-11:

Δεν γίνεται στο photoshop...γίνεται με τη φωτογραφική μηχανή και μια πηγή φωτός (π.χ. έναν κοινό φακό)
Έχω γράψει για την τεχνική σε ένα ποστ που θα βρεις εδώ: http://www.e-steki.gr/showpost.php?p...5&postcount=53
Ό,τι άλλο θέλετε φυσικά, είμαι στη διάθεσή σας, αλλά καλύτερα να τα πούμε σε εκείνο το θέμα.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pop corn

Περιβόητο Μέλος

H pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,093 μηνύματα.

H pop corn έγραψε: στις 00:32, 11-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Δεν γίνεται στο photoshop...γίνεται με τη φωτογραφική μηχανή και μια πηγή φωτός (π.χ. έναν κοινό φακό)
Έχω γράψει για την τεχνική σε ένα ποστ που θα βρεις εδώ: http://www.e-steki.gr/showpost.php?p...5&postcount=53
Ό,τι άλλο θέλετε φυσικά, είμαι στη διάθεσή σας, αλλά καλύτερα να τα πούμε σε εκείνο το θέμα.
Βελτιώθηκες πολύ ομολογουμένως στις τελευταίες φωτογραφίες της παραλίας...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 17:34, 17-01-11:

Τοπίο, λίγο πριν τη δύση.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη D_G : 25-09-12 στις 17:21.
19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 21:17, 17-01-11:

πωπωω..ειναι σαν να ανοιξε η κολαση..
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 21:22, 17-01-11:

άγγελος
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Morelo

Διάσημο Μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O Morelo έγραψε: στις 21:11, 19-01-11:

Συγγρου!

Στο Φάληρο,πλησιασα στο 1 μετρο καιι απο οσο ειδα πρεπει να ηταν αληθινο!εμοιαζε τουλαχιστον :P

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 14:39, 22-01-11:

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2,542 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε: στις 16:04, 22-01-11:

Θεα απο το λεωφορειο στο δρομο απο Θεσσαλονίκη προς Ξάνθη.

Συνημμένο Αρχείο 36001

Συνημμένο Αρχείο 36002

Θεα απο το σπιτακι μας στο Λειβαδιτη.Μου θυμιζει τι μικρο σπιτι στο λιβαδι.Ολο κι ολο αυτο ειναι το χωριο.

Συνημμένο Αρχείο 36003
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χαρά. : 24-10-13 στις 15:39.
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 16:06, 22-01-11:

ωραιες οι φωτο στο δρομο ειδικα..
Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

H Χαρά. έγραψε: στις 16:07, 22-01-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
ωραιες οι φωτο στο δρομο ειδικα..
Ευχαριστω,κι εμενα η πρωτη πιο πολυ απο ολες (γιατι εβγαλα κι αλλες ,αλλα νταξει) μ'αρεσε.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους