Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,716 μέλη και 2,404,413 μηνύματα σε 74,743 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 225 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φωτογραφίες που τραβήξαμε

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,045 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 15:47, 19-02-11:

Veni, λατρεύω που δίνεις πάντα στις φωτογραφίες σου μια διάσταση ...ζωγραφική Πολύ όμορφες οι αμέσως προηγούμενες.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 17:17, 21-02-11:

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 17:40, 24-02-11:

Χθες, μέρα απεργίας, πήρα την φωτογραφική μου μηχανή και πήγα μία βόλτα στην παραλία του Μεγάλου Πεύκου.
Ο χειμωνιάτικος καιρός ήταν ιδανικός για τέτοιου είδους φωτογραφίες.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη D_G : 25-09-12 στις 17:23.
20 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε: στις 18:25, 24-02-11:

υπέροχη φωτογραφία και δεν λέω ότι αν πήγαινες στην διαδήλωση , θα άλλαζε ο κόσμος

Αρχική Δημοσίευση από D_G
Χθες, μέρα απεργίας, πήρα την φωτογραφική μου μηχανή και πήγα μία βόλτα στην παραλία του Μεγάλου Πεύκου
σε λίγο καιρό , μέρες απεργίες , θα πρέπει να πληρώσεις είσοδο για να πας μια βόλτα στην παραλία του Μεγάλου Πεύκου
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 11:41, 26-02-11:

Αφού είδα ότι δεν θα γινόταν η συνάντηση, πήγα μόνος μου το πρωί.
Μία από τις αρκετές που έβγαλα.
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 14:36, 26-02-11:

Μερικές που τράβηξα στη 2ήμερη στο Καρπενήσι.. Αν και δεν είχα καλή διάθεση, οπότε δεν είναι τόσο ωραίες..

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε: στις 00:13, 28-02-11:

Συμμετεχω στον διαγωνισμο Θεσσαλονικη 2012 (www.photo2012.gr) που διοργανωνει ο Ιανος (με θεμα...το προφανες! ) και ειπα να postαρω και εδω τις φωτος, τοσο για σχολιασμο, οσο και για τυχον θετικη ψηφο στο διαγωνισμο.

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  GIORGOS_MARKOY1.jpg
Εμφανίσεις:  39
Μέγεθος:  71,3 KB
(Link)

Όνομα:  GIORGOS_MARKOY2.jpg
Εμφανίσεις:  39
Μέγεθος:  70,8 KB
(Link)

Όνομα:  GIORGOS_MARKOY3.jpg
Εμφανίσεις:  38
Μέγεθος:  37,2 KB
(Link)

Στον διαγωνισμο συμμετεχει και η κοπελα μου με τις παρακατω φωτος:

Όνομα:  MIRELA_CHAMALIDOY1.jpg
Εμφανίσεις:  37
Μέγεθος:  36,7 KB
(Link)

Όνομα:  MIRELA_CHAMALIDOY2.jpg
Εμφανίσεις:  33
Μέγεθος:  127,5 KB
(Link)

Όνομα:  MIRELA_CHAMALIDOY3.jpg
Εμφανίσεις:  36
Μέγεθος:  34,5 KB
(Link)

(οποιος πει οτι οι δικες της ειναι καλυτερες... )

Σε οποιον αρεσουν ας κανει εναν κοπο να εγγραφει και να δωσει μια θετικη ψηφο. Ευχαριστω εκ των προτερων!

Επισης, θα προτεινα σε οποιον βρει ωραιες φωτος απο τον διαγωνισμο να τις postαρει εδω για να μπορουμε να τις ψηφισουμε και αυτες. (μεσα στο πληθος των 3000 φωτος, πολλες χανονται αδικα)
21 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

O D_G έγραψε: στις 17:03, 28-02-11:

Άλλη μία από τον Κήπο το Σάββατο
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

O D_G έγραψε: στις 17:43, 28-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Insomniac
(οποιος πει οτι οι δικες της ειναι καλυτερες... )
Κι όμως, αυτή με τον καφέ μου άρεσε πιο πολύ απ' όλες !
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε: στις 17:51, 28-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από D_G
Κι όμως, αυτή με τον καφέ μου άρεσε πιο πολύ απ' όλες !
Ενταξει, αυτη επιτρεπεται να σας αρεσει! Ηταν κοινη ιδεα (αν και η αρχικη ιδεα ηταν να βρουμε ενα σημειο στην παραλια στο οποιο ο καφες να φαινεται στο ιδιο μεγεθος με τον Λευκο Πυργο, ωστε και τα δυο να φαινονται σαν ποτηρια φραπε, αλλα ντραπηκαμε), και κοινη εκτελεση (πηγαμε σαν τους βλακες και φτιαχναμε φραπε μεσα στον κοσμο).
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 00:16, 02-03-11:

Όνομα:  λουλουδια.jpg
Εμφανίσεις:  27
Μέγεθος:  364,1 KB

Όνομα:  δέντρο.jpg
Εμφανίσεις:  26
Μέγεθος:  368,4 KB

Όνομα:  τριανταφυλλο.jpg
Εμφανίσεις:  27
Μέγεθος:  429,1 KB

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 15-02-13 στις 18:24. Αιτία: διαχείριση συνημμένων
15 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

O D_G έγραψε: στις 14:42, 03-03-11:

Επειδή στην δουλειά μου έπεσε το φλουρί στην πίτα κέρδισα δύο μερούλες άδεια. Σε συνδυασμό με την Καθαρά Δευτέρα μου ήρθε γάντι !!!
Πήγα λοιπόν σήμερα το πρωί μία βόλτα στον Βοτανικό Κήπο στο Δαφνί, και κατάλαβα ότι η Άνοιξη πλησιάζει, αφού παρόλο το κρύο είδα να μεγαλώνουν σιγά-σιγά τα λουλούδια, οπότε κοντά είμαστε...
Μία από αυτές που τράβηξα σήμερα.
22 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

O D_G έγραψε: στις 14:44, 03-03-11:

Αλήθεια, με τους διαγωνισμούς τι γίνεται ;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,045 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 00:25, 11-03-11:

Πριν λίγες μέρες προσπαθώντας να τραβήξω το υλικό που θα χρησιμοποιούσα για την φωτογράφιση που θα δείτε παρακάτω, έριξα την point n' shoot μηχανούλα μου και την έσπασα.
Ιδού λοιπόν οι πρώτες εικόνες από την καινούργια μου μηχανή :
(Άγγελε, δεν θα σου αρέσουν, είναι τίγκα στο photoshop )

Quiet Reading by |siliel, on Flickr

I could use a hand by |siliel, on Flickr

Protected by |siliel, on Flickr

Heavy Reading by |siliel, on Flickr
38 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,254 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 01:57, 11-03-11:

Το ξέρω πως πρέπει να χρησιμοποιώ μόνο το σύστημα αξιολόγησης, αλλά είναι τόσο εκπληκτικές που δεν μου αρκεί απλώς μια θετική ψήφος! Συγχαρητήρια και με γειές! ..και είναι εκπληκτικοί ακόμα και οι τίτλοι τους!
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

O D_G έγραψε: στις 18:15, 11-03-11:

Εξαιρετικές όλες !!!!!!!!!!!!!
Και αφού πήρες καινούργια μηχανή, καλορίζικη και καλά κλικ !
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

O D_G έγραψε: στις 18:20, 11-03-11:

Και μία ακόμα από τον Εθνικό Κήπο την ημέρα που ήταν να γίνει η συνάντηση.
14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pennylane (Σταυρούλα)

Τιμώμενο Μέλος

H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 184 μηνύματα.

H Pennylane έγραψε: στις 15:03, 12-03-11:

O Dumbo Βγηκε βολτιτσα

18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Myrtle

Περιβόητο Μέλος

H Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

H Myrtle καθένας παιρνει αυτο που του αξιζει... έγραψε: στις 12:47, 15-03-11:

Δύο εποχές σε 4 ημέρες!

Η ανοιξιάτικη Μάνη:

με τις υπέροχες αμυγδαλιές (Βικ αφιερωμένες!):

και η χειμωνιάτικη επιστροφή:

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 21:01, 15-03-11:

Αρχική Δημοσίευση από Myrtle
Δύο εποχές σε 4 ημέρες!

Η ανοιξιάτικη Μάνη:

με τις υπέροχες αμυγδαλιές (Βικ αφιερωμένες!):

και η χειμωνιάτικη επιστροφή:

Mυρσινη εξαιρετικες!!!!!!ειδικα οι αμυγδαλιες και οι αλλες με τα λουλουδια υπεροχες!!!!!!!!!Να 'στε καλα να ξαναπατε!!!!!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους