Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,471 μηνύματα σε 75,354 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 571 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φωτογραφίες που τραβήξαμε

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 18:55, 09-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από D_G

Μία σημερινή στον Βοτανικό Κήπο.
Τοσο ζωντανη...λες και θα πεταξει η πεταλουδα....και τα χρωματα υπεροχα ,καταπληκτικα!Μπραβο Δημητρη...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 21:48, 10-06-11:

Madame Tussaud's Museum

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  PC280312.jpg
Εμφανίσεις:  38
Μέγεθος:  427,6 KB

Όνομα:  PC280315.jpg
Εμφανίσεις:  38
Μέγεθος:  767,5 KB

Όνομα:  PC280316.jpg
Εμφανίσεις:  35
Μέγεθος:  477,0 KB

8)
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 21:51, 10-06-11:

Big Ben

Όνομα:  PC300413.jpg
Εμφανίσεις:  103
Μέγεθος:  416,7 KB
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,743 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 22:14, 13-06-11:

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,743 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 22:15, 13-06-11:

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 16:53, 16-06-11:

Κέρμιτ
Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  Κέρμιτ.JPG
Εμφανίσεις:  58
Μέγεθος:  228,8 KB  
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,618 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 17:31, 21-06-11:

On air!
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

O D_G έγραψε: στις 11:24, 25-06-11:

Ένα περιστέρι στο λιμάνι της Αίγινας.

Αύριο φεύγω για διακοπές περίπου μια βδομάδα (νωρίς φέτος, αλλά για να προλάβουν να φύγουν και οι άλλοι συνάδελφοι - και μια βδομάδα μόνο, λόγω κρίσης).
Ελπίζω να επιστρέψω με αρκετές φωτογραφίες από τα Δωδεκάνησα, εκεί πηγαίνω κάθε χρόνο.
Θα έχω και ένα μικρό λάπτοπ φέτος μαζί μου, με όχι όμως και τόσο καλή οθόνη, και θα μπαίνω πότε-πότε στο στέκι.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 11:38, 25-06-11:

Ένα περιστέρι στο λιμάνι της Αίγινας.

Αύριο φεύγω για διακοπές περίπου μια βδομάδα (νωρίς φέτος, αλλά για να προλάβουν να φύγουν και οι άλλοι συνάδελφοι - και μια βδομάδα μόνο, λόγω κρίσης).
Ελπίζω να επιστρέψω με αρκετές φωτογραφίες από τα Δωδεκάνησα, εκεί πηγαίνω κάθε χρόνο.
Θα έχω και ένα μικρό λάπτοπ φέτος μαζί μου, με όχι όμως και τόσο καλή οθόνη, και θα μπαίνω πότε-πότε στο στέκι.
Καλες διακοπες & καλη ξεκουραση Δημητρη !!!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,040 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 16:14, 26-06-11:

Από την τελευταία διεθνή γυμνή ποδηλατοδρομία στη Θεσσαλονίκη:

Όνομα:  Bikers-and-the-Dog.jpg
Εμφανίσεις:  58
Μέγεθος:  361,4 KB
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Liakouras

Δραστήριο Μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 358 μηνύματα.

O Liakouras έγραψε: στις 17:50, 28-06-11:

Μάρω στέκομαι στην τελευταία φωτογραφία... η οποία νομίζω είναι κι η μόνη που μπορεί να σταθεί ως φωτογραφία (αναφέρομαι σε εσένα κι μόνο, που νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοώ)

Μου αρέσει αρκετά. Είναι απο τις φωτογραφίες που ξυπνάνε με εκπληκτικό τρόπο θύμισες απο χωριό, παιδικά χρόνια... δεν ξέρω ίσως φταίει οτι έχω συνδέση έντονα τα παιδικά μου χρόνια κι την ξεγνιασιά τους με τα υπέροχα καλοκαίρια εκείνης της εποχής.

Γωνιά απο το σπίτι του καθενός μας στο χωριό, φώς απο το χωριό του καθενός μας... "καθαρό"...

Το μόνο που δεν μου κάθεται καλά προσωπικά είναι το κάθετο κάδρο. Θα προτιμούσα ίσως δύο ξεχωριστά τετράγωνα. Η ένα κάθετο 6Χ7 χωρίς τον κουρτινόδρομο.
Στα πλην η παραμόρφωση

Πολύ καλή προσπάθεια

Παρακάτω σου παραθέτω την δική μου τετράγωνη "άποψη" σε λίγο πειραγμένο έγχρωμο κι σε α/μ. Μην με παρεξηγείς έχω ένα κόλημα με το τετράγωνο φορμά.
Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  _MG_9858 copy.jpg
Εμφανίσεις:  44
Μέγεθος:  208,3 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  _MG_9858bw.jpg
Εμφανίσεις:  48
Μέγεθος:  170,9 KB  
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 18:01, 28-06-11:

Liakoura μπέρδεψες τα θέματα. Εδώ αναρτούμε εικόνες για τις οποίες δεν θέλουμε κριτική έτσι ώστε να μην φέρνουμε κανέναν σε δύσκολη θέση.
Όποιος θέλει να σχολιαστεί η φωτογραφία του, ή να λάβει δημόσια συμβουλές, συμφωνήσαμε πως θα το κάνει στο αντίστοιχο θέμα: Κριτική για τις φωτογραφίες μας.
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 18:06, 28-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Liakouras
Το μόνο που δεν μου κάθεται καλά προσωπικά είναι το κάθετο κάδρο. Θα προτιμούσα ίσως δύο ξεχωριστά τετράγωνα. Η ένα κάθετο 6Χ7 χωρίς τον κουρτινόδρομο.
Στα πλην η παραμόρφωση

Πολύ καλή προσπάθεια

Παρακάτω σου παραθέτω την δική μου τετράγωνη "άποψη" σε λίγο πειραγμένο έγχρωμο κι σε α/μ. Μην με παρεξηγείς έχω ένα κόλημα με το τετράγωνο φορμά.
Αγαπητέ μου αρέσει πάρα πολύ η "παραλλαγή" σε τετράγωνο κάδρο. Η έγχρωμη. Κάτι με χαλούσε στην κάθετη. Σ'ευχαριστώ! (Θα την δοκιμάσω στο μεγάλο αρχείο)

Η α/μ δεν μου αρέσει. Νομίζω πως χάνει πάρα πολύ.

@Isiliel: Έχεις δίκιο. Ωστόσο, δεν με πειράζει η κριτική του Ηλία.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 18:08, 28-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
@Isiliel: Έχεις δίκιο. Ωστόσο, δεν με πειράζει η κριτική του Ηλία.
Γι' αυτό και δεν την αφαίρεσα. Ωστόσο είναι υποχρέωσή μου να διευθετήσω θέματα που αφορούν τις συζητήσεις και σας ζητώ να σεβαστούμε όλοι τον διαχωρισμό ώστε να μπορεί ο καθένας να παραθέσει τις φωτογραφίες του, είτε εδώ απλά για να τις δούμε, είτε στο άλλο θέμα για σχολιασμό και κριτική.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε: στις 22:36, 28-06-11:

Όνομα:  agia triada.jpg
Εμφανίσεις:  42
Μέγεθος:  540,4 KB

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 15-02-13 στις 18:08. Αιτία: διαχείριση συνημμένων
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 11:57, 04-07-11:

Επειδή δεν ξέρω ποιες να επιλέξω για να βάλω, here, my deviant art account. Εκεί έχω αυτές που θεωρώ τις καλυτερες μου.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eumorfia95

Νεοφερμένος

H eumorfia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H eumorfia95 έγραψε: στις 12:01, 04-07-11:

πως μπορω να βαλω καιτις δικες μου φωτογραφιες??
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 12:49, 04-07-11:

Παράθεση εικόνων:

Υπάρχουν δύο τρόποι παράθεσης εικόνων:
  • Ως εξωτερικό link από άλλη σελίδα
  • Ως συνημμένο, από τον υπολογιστή σας
Εξωτερικό link φωτογραφίας: Εάν έχετε βρει κάποια εικόνα στον παγκόσμιο ιστό που θέλετε να μοιραστείτε με τους υπόλοιπους χρήστες του φόρουμ, θα πρέπει να αντιγράψετε καταρχάς τη διεύθυνσή της. Πατώντας δεξί κλικ επάνω στην εικόνα, ανατρέχουμε στην επιλογή:
Copy Image location (για Internet Explorer και Firefox)
Copy Image Address (για Opera και Safari)
Copy Image URL (για Google Chrome)
Με αυτή την ενέργεια έχουμε αντιγράψει την διεύθυνση που παραπέμπει απευθείας στην εικόνα.
Επιστρέφοντας τώρα στο μήνυμά σας, για να την παραθέσετε δεν έχετε παρά να πατήσετε το εικονίδιο και να επικολλήσετε (με δεξί κλικ και paste), τη διεύθυνση που συλλέξατε παραπάνω. Η εικόνα θα παρουσιαστεί μέσα στο post σας, στη θέση που είχατε τον κέρσορα κατά την εισαγωγή της.
Συνημμένο, από τον υπολογιστή σας Για να ανεβάσετε μια εικόνα που έχετε στον υπολογιστή σας, θα πρέπει να πατήσετε το εικονίδιο . Στο παράθυρο που θα σας ανοίξει, από την επιλογή "Μεταφορά αρχείου από τον Η/Υ" πατώντας browse, εντοπίζετε την εικόνα στον υπολογιστή σας και πατάτε "Ανέβασμα". Αφού ολοκληρωθεί η διαδικασία, κλείνετε το παράθυρο διαχείρισης συνημμένων. Η εικόνα θα προστεθεί ως συνημμένο, στο τέλος του μηνύματός σας.
Aν δεν ανεβαίνουν πάνε στο http://imageshack.us/
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

O D_G έγραψε: στις 12:55, 04-07-11:

Κάτι τέτοιο προσπάθησα να κάνω στην προηγούμενη σελίδα και δεν ανοίγει τώρα καθόλου
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 12:58, 04-07-11:

Κάτι τέτοιο προσπάθησα να κάνω στην προηγούμενη σελίδα και δεν ανοίγει τώρα καθόλου
Για το imageshack λες;
Την κάνεις upload εκεί και εδώ κάνεις επικόλληση το forum code/url/δεθυμάμαιπωςτο λέει.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες