Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,702 μέλη και 2,403,866 μηνύματα σε 74,705 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 485 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φωτογραφίες που τραβήξαμε

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 13:37, 01-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
ζήλεψα τον D_G χαχαχαχαχα!!!!

Δίπλα στη στάση του λεωφορείου πολλές μαργαρίτες και ζουζουνάκια.....
Για να περάσει η ώρα έπαιζα με το κινητό μου.....
Με κινητό έβγαλες τέτοιες φωτογραφίες ;;;
ΟΥΑΟΥ !!!!!!!!!!

Λόγω ημέρας σήμερα (Πρωτομαγιά), ανεβάζω μία που είναι και κόκκινη και ανοιξιάτικη.
(Πατώντας επάνω στην φωτογραφία μεγαλώνει).
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη D_G : 25-09-12 στις 17:24.
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 10:14, 02-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από D_G
Με κινητό έβγαλες τέτοιες φωτογραφίες ;;;
ΟΥΑΟΥ !!!!!!!!!!

Λόγω ημέρας σήμερα (Πρωτομαγιά), ανεβάζω μία που είναι και κόκκινη και ανοιξιάτικη.
(Πατώντας επάνω στην φωτογραφία μεγαλώνει).
ναι!!!! κι όμως με αυτό το μικρό κινητούλι που κάνει θαύματα..........................

Μια χαρά, εσύ μελισσούλες και παπαρούνες, εγώ μελισσούλες και μαργαρίτες!!!!!
Και με κίνδυνο να με τσιμπήσουν, που είμαι ψιλοαλλεργική.....
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Liakouras

Δραστήριο Μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 370 μηνύματα.

O Liakouras έγραψε: στις 13:10, 02-05-11:

Αφού μιλάμε για κινητά ας ανεβάσω κι εγώ μια σειρά απο σκόρπιες φωτογραφίες που έχω βγάλει με το κινητό απο τότε που το πείρα μέχρι σήμερα. Το καλό που παρατηρώ στις φωτογραφίες που τραβάω με το κινητό είναι πως είναι πιο αυθόρμητες αφού συνήθως με το κινητό φωτογραφίζω όταν βαριέμαι και δεν θέλω να χαλαρώσω... ή όταν κάτι μου τραβήξει την προσοχή φωτογραφικά και δεν έχω την dslr. Θα έλεγα πως η φωτογράφισα μέσο του κινητού είναι πιο "απενεχοποιημένη" σε σχέση με την φωτογραφική όπου πας επι τούτου να φωτογραφίσεις... Περιμένω σχόλια

Η επεξεργασία είναι ελάχιστη ως μηδενική. Ένα auto level και λίγο sharp στο photoshop και τα αγαπημένα μου περιγράμματα.

:: ::

::

sony ericsson w995
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ShatteredIce

Πολύ δραστήριο μέλος

H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε: στις 13:14, 02-05-11:

τι γλυκό το ελαφάκι!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,045 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 13:54, 02-05-11:

Το δικό μου κινητό είναι άθλιο για τέτοιες δουλειές. Nokia N73

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  four little birds.jpg
Εμφανίσεις:  37
Μέγεθος:  1,47 MB
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 16:11, 02-05-11:

Από τις λίγες που έχω βγάλει με κινητό.
Με Nokia e66.
Ηλιοβασίλεμα στην Κω.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη D_G : 25-09-12 στις 17:24.
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

O D_G έγραψε: στις 16:18, 02-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
Και με κίνδυνο να με τσιμπήσουν, που είμαι ψιλοαλλεργική.....
Αν πας σιγά-σιγά και μείνεις εκεί, σε συνηθίζουν και δεν σε ενοχλούν καθόλου και μπορείς να τις βγάλεις όσο κοντά θέλεις.
Αυτό από την δική μου πείρα.
Βέβαια μου είπε κάποιος μελισσοκόμος, ότι αν σε τσιμπήσει μία τότε πρέπει να φύγεις γιατί μαζεύονται όλες μαζί και γι αυτό έχουν καπνό οι μελισσοκόμοι για να τις αποπροσανατολίζουν σε περίπτωση επίθεσης, αλλά από προσωπική πείρα, δεν με έχει ενοχλήσει ποτέ καμία μέλισσα μέχρι τώρα (ακόμα και σφήκα), τις πλησιάζω ήσυχα-ήσυχα και με θεωρούν σαν μέρος του περιβάλλοντός τους.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 21:50, 02-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από D_G
Αν πας σιγά-σιγά και μείνεις εκεί, σε συνηθίζουν και δεν σε ενοχλούν καθόλου και μπορείς να τις βγάλεις όσο κοντά θέλεις.
Αυτό από την δική μου πείρα.
Βέβαια μου είπε κάποιος μελισσοκόμος, ότι αν σε τσιμπήσει μία τότε πρέπει να φύγεις γιατί μαζεύονται όλες μαζί και γι αυτό έχουν καπνό οι μελισσοκόμοι για να τις αποπροσανατολίζουν σε περίπτωση επίθεσης, αλλά από προσωπική πείρα, δεν με έχει ενοχλήσει ποτέ καμία μέλισσα μέχρι τώρα (ακόμα και σφήκα), τις πλησιάζω ήσυχα-ήσυχα και με θεωρούν σαν μέρος του περιβάλλοντός τους.
χαχαχαχαχα!!! κάποτε κάναμε "ερασιτεχνική" παραγωγή μελιού και είχαμε μελίσσια και ξέρω.....
άμα σε τσιμπήσει είτε μία είτε τριανταμία.... ίδιος πόνος.... αλλά η καλλιτεχνία καλλιτεχνία.....

ζήλεια......
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Liakouras

Δραστήριο Μέλος

O Liakouras έγραψε: στις 20:03, 03-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Liakouras
Για μένα όχι D_G... ότι κι να προσπάθησες να κάνεις δεν βγήκε...

Όριστε ένα σετάκι κι απο εμένα με α/μ τοπία σε τετράγωνα καρέ... έτσι για να χαλαρώσει το μάτι μας

Ορίστε και μια τετράδη συνέχεια στο παραπάνω σετάκι...

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,254 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 20:57, 03-05-11:

Πολυ ωραίες φώτο, αλλά θα ήθελα να έχουν πιο έντονα μαύρα.. βέβαια εγώ και το κόντραστ έχουμε έναν αιώνιο έρωτα, οπότε ίσως δεν πρέπει να με λάβεις πολύ σοβαρά υπόψη
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Liakouras

Δραστήριο Μέλος

O Liakouras έγραψε: στις 22:51, 03-05-11:

Κωνσταντίνα δεν βλέπω αυτή την έλλειψη κόντραστ που παρατήρισες. Ειδκά πχ. στις 3,4

Αλλά νομίζω πως το πρόβλημα βρίσκεται δυστηχώς στην ατελής ακόμα ψηφιακή θέαση. Έχεις κάνει Monitor Calibration;
Αν όχι απλά βλέπεις λάθος-διαφορετικά χρώματα απο τον υπολογιστή σου σε σχέση με αυτά που στην πραγματικότητα έχουν φωτογραφηθεί.
Εγώ έχω κάνει το κλασικό ψευτοκαλιμπρέσιον μέσο του software calibration adobe gamma της adobe. Υπάρχουν πολλά free software που κάνουν αυτή την δουλειά. Τα αποτελέσματα είναι ανεχτά σε αντιθεση με το τίποτα. Άλλος μπακαλοτρόπος είναι να πάρεις μια φωτογραφία τυπώμένη και να προσπαθήσεις να φτιάξεις το color profil της οθόνης βάση αύτης. Τέλος ο ορθόδοξος και αποδοτικότερος τρόπος είναι η αγορά του κατάλληλου hardware που κάνει αυτή τη δουλειά. Πράγμα που κοστίζει όμως κι ενδεχομένος απαιτεί καλύτερη οθόνη.

Απο την άλλη ίσως έχεις το παραπάνω hardware και το δικό μου ατελές calibration με κάνει να παράγω φωτογραφίες που στην τελική δεν έχουν τα χρώματα κλπ που βλέπω στην οθόνη λανθασμένα.

Τέλος πιθανόν να σου αρέσουν με πιο πολύ κόντραστ Αλλά δεν νομίζω οτι σηκώνουν αρκετά περισσότερο κόντραστ εκτός απο δύο ή τρείς(και απο τις 16) γιατί θα έχω μπόλικους καμμένους ουρανούς ή αν προσπαθήσω να τους σώσω ψευδοhdr αποτελέσματα. Ίσως σε μερικές μπορώ να δώσω λίγο κόντραστ παραπάνω κι να κάψω κάποια σημεία... δεν θα ήταν ιδιαίτερα κακό αλλά προτίμησα να το φτάσω μέχρι εκεί που βλέπεις. Αν βλέπουμε όπως είπα το ίδιο
Επίσης προσπαθώ να φτιάξω ένα όχι ιδιαίτερα εντονο αλλά περισσότερο γαλήνιο σετάκι.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ShatteredIce

Πολύ δραστήριο μέλος

H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 541 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε: στις 22:58, 03-05-11:

Όνομα:  DSC00158.JPG
Εμφανίσεις:  19
Μέγεθος:  1,17 MB

Η Lucy μου στο δάσος!!!!

Σ'αγαπάω ζουζουνάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,254 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 23:16, 03-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Liakouras
Κωνσταντίνα δεν βλέπω αυτή την έλλειψη κόντραστ που παρατήρισες. Ειδκά πχ. στις 3,4

Αλλά νομίζω πως το πρόβλημα βρίσκεται δυστηχώς στην ατελής ακόμα ψηφιακή θέαση. Έχεις κάνει Monitor Calibration;
Αν όχι απλά βλέπεις λάθος-διαφορετικά χρώματα απο τον υπολογιστή σου σε σχέση με αυτά που στην πραγματικότητα έχουν φωτογραφηθεί.
Εγώ έχω κάνει το κλασικό ψευτοκαλιμπρέσιον μέσο του software calibration adobe gamma της adobe. Υπάρχουν πολλά free software που κάνουν αυτή την δουλειά. Τα αποτελέσματα είναι ανεχτά σε αντιθεση με το τίποτα. Άλλος μπακαλοτρόπος είναι να πάρεις μια φωτογραφία τυπώμένη και να προσπαθήσεις να φτιάξεις το color profil της οθόνης βάση αύτης. Τέλος ο ορθόδοξος και αποδοτικότερος τρόπος είναι η αγορά του κατάλληλου hardware που κάνει αυτή τη δουλειά. Πράγμα που κοστίζει όμως κι ενδεχομένος απαιτεί καλύτερη οθόνη.

Απο την άλλη ίσως έχεις το παραπάνω hardware και το δικό μου ατελές calibration με κάνει να παράγω φωτογραφίες που στην τελική δεν έχουν τα χρώματα κλπ που βλέπω στην οθόνη λανθασμένα.

Τέλος πιθανόν να σου αρέσουν με πιο πολύ κόντραστ Αλλά δεν νομίζω οτι σηκώνουν αρκετά περισσότερο κόντραστ εκτός απο δύο ή τρείς(και απο τις 16) γιατί θα έχω μπόλικους καμμένους ουρανούς ή αν προσπαθήσω να τους σώσω ψευδοhdr αποτελέσματα. Ίσως σε μερικές μπορώ να δώσω λίγο κόντραστ παραπάνω κι να κάψω κάποια σημεία... δεν θα ήταν ιδιαίτερα κακό αλλά προτίμησα να το φτάσω μέχρι εκεί που βλέπεις. Αν βλέπουμε όπως είπα το ίδιο
Επίσης προσπαθώ να φτιάξω ένα όχι ιδιαίτερα εντονο αλλά περισσότερο γαλήνιο σετάκι.
Eπειδή έχω ψηφιακό εκτυπωτή και αρκετά καλή οθόνη, ξέρω πως αυτό που βλέπω είναι αυτό που τυπώνω - ή τέλος πάντων μπορώ να τυπώσω αυτό που βλέπω, δεν ξέρω τι από τα δύο ισχύει.

Όταν σου μίλησα για περισσότερο κοντράστ, εννοούσα πιο ..μαύρα μαύρα. Θεωρώ πως στην ασπρόμαυρη φωτογραφία αυτό παίζει τον βασικότερο λόγο - κι αυτό δεν γίνεται συνήθως με αυξηση του κοντράστ απλώς, αλλά με άλλες πιο περίπλοκες τεχνικές. Θα σου παραθέσω μερικές δικές μου ασπρόμαυρες φώτο για να δούμε κι αν τελικά βλέπουμε τα ίδια

Φυσικά στην τελική είναι και θέμα προσωπικής προτίμησης και γούστου, καθώς και τελικού αποτελέσματος που θες να επιτύχεις
Κατά τα άλλα, να επαναλάβω για άλλη μια φορά πως ως κάδρα και θέματα, οι φωτογραφίες σου είναι εξαιρετικές!
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Liakouras

Δραστήριο Μέλος

O Liakouras έγραψε: στις 23:38, 03-05-11:

Τεσπα δεν ξέρω. Πάντως για παράδειγμα εγώ στην πρώτη σου εικόνα βλέπω ένα κακό για τα μάτια μου ασπρόμαυρο. Μια γκριδίλα παντού. Που είναι τα μαύρα μαύρα και κυρίως τα άσπρα άσπρα. Υπάρχουν μόνο δύο ενδιάμεσοι γκρί τόνοι στον ουρανό.

Ενώ οι 2,3,5 έχουν έντονοι επεξεργασία πραγμα που προσπαθώ να μετριάσω. Γιατί όπως έχει πεί κι ο Μ.Λυκάκης καλή επεξεργασία είναι αυτή που δεν γίνεται αντιληπτή. Και στην τελευταία ενώ έχεις ωραίο α/μ έρχεσαι και κοτσάρεις αυτόν το "άχρηστο" αποχρωματισμό. Πράγμα που κάνει "φτηνή" την φωτογραφία στα μάτια μου. Ξέρω οτι την έβαλες ως παράδειγμα αλλά φαντάζομαι οτι θα θες και γνώμη για της φωτογραφίας. Ποιός ο λόγος του αποχρωματισμού. Άχρηστως νοηματικά αλλά κι φτηνός αισθητικά. Για μένα καλύτερα να την κράταγες ή όλη έγχρωμη ή όλη α/μ.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 00:04, 04-05-11:

Ο αποχρωματισμός μέρος της εικόνας είναι από τα αγαπημένα μου είδη επεξεργασίας και τον χρησιμοποιώ για να τονίσω κάποιες λεπτομέρειες. Τα πουλιά πχ στην συγκεκριμένη οριακά φαινόντουσαν όταν η εικόνα ήταν απλώς ασπρόμαυρη ή έγχρωμη, ενώ έτσι είναι πάρα πολύ ευδιάκριτα. Το "φθηνό" που επικαλείσαι εσύ, δεν ξέρω που το στηρίζεις, αν θες το εξηγείς
Όσο για την πρώτη φώτο, έχεις δίκιο, δεν είναι η πιο πετυχημένη φώτο που έχω κάνει ασπρόμαυρη Έντονη επεξεργασία δεν έχει καμία, είναι φώτος που είχαν εξαρχής αρκετή αντίθεση χρωμάτων και με το ασπρόμαυρο έγινε ακόμα πιο έντονη.
Μερικός αποχρωματισμός ξανά:

και.. (σε μικρό μέγεθος λόγω ευαίσθητων προσωπικών δεδομένων )

Μη μου πεις πως και η τελευταία είναι "φθηνή"!
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 08:02, 04-05-11:

Εκτός από τις προσωπικές μας προτιμήσεις, όταν μιλάμε για Α/Μ υπάρχει και το "αντικειμενικά σωστό" Ζωνικό Σύστημα.

Να έχετε υπόψιν σας πως η συντριπτική πλειοψηφία δεν έχει καλιμπραρισμένη οθόνη, άρα ένα ποσοστό αυτού που βλέπει ο καθένας μας, δεν μεταφέρεται στον θεατή, είτε το θέλουμε, είτε όχι, τουλάχιστον όταν μιλάμε για το διαδίκτυο.

Είμαι ένθερμη υποστηριχτής του "περισσότερα μαύρα" (αν και τυπικά είναι λάθος), ωστόσο δεν βλέπω κάποια φωτογραφία από αυτές που παρέθεσε ο Λιάγκουρας που να μπορούσε να τα σηκώσει δημιουργώντας άλλη ατμόσφαιρα ας πούμε. Αν το επιχειρούσε, απλά θα τις σκότωνε.
Οι Α/Μ ουρανοί του είναι μαγεία.

Από την άλλη τα καμμένα λευκά της Κωνσταντίνας, με ενοχλούν αφάνταστα, (όπως για παράδειγμα στο επάνω μέρος της σκάλας ή τα λευκά λουλούδια), ενώ οι μαύρες περιοχές δεν με χαλάνε καθόλου.
Τη φωτογραφία με τα πουλιά, την θεωρώ απ' όλες τις απόψεις τέλεια. Και σαν Α/Μ δηλαδή και σαν αποχρωματισμό και σαν σύνολο.
Στην πρώτη εικόνα με τον φάρο, θα αφαιρούσα το μαύρο περίγραμμα. (Άλλη πολύ μεγάλη συζήτηση το σωστό περίγραμμα ανά περίπτωση...κι εγώ το ψάχνω...)

Όσο για μένα, είμαι οικτρή στις μετατροπές έγχρωμων φωτογραφιών σε Α/Μ γι' αυτό και δεν δημοσιεύω συχνά. Το ψάχνω ακόμα... Το ψηφιακό Α/Μ μου φαίνεται πολύ σκληρό σε αντίθεση με το φιλμ που είχα συνηθίσει.

Δοκιμάστε RAW... κάνει θαύματα!
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε: στις 20:50, 04-05-11:

έγχρωμη δεν θα έλεγε πολλά.....
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 18:31, 05-05-11:

Όταν δεν έχω βγάλει νέες φωτογραφίες, καταστρέφω τις παλιές

Όνομα:  Text Mimit again.jpg
Εμφανίσεις:  24
Μέγεθος:  624,6 KB

Όνομα:  Text Mimit 2.jpg
Εμφανίσεις:  25
Μέγεθος:  371,4 KB

Επειδή έχω μια διαφωνία με την κόρη μου, εσείς ποια προτιμάτε;
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,745 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 18:33, 05-05-11:

Τη δεύτερη!! (=
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 18:36, 05-05-11:

Εμμμ για να μην μονοπωλήσω το τοπικ, όποιος προτιμάει την πρώτη βάζει αρνητική ψήφο και όποιος προτιμάει τη δεύτερη, βάζει θετική.
Ευχαριστώ wolfe!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους