Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,702 μέλη και 2,403,866 μηνύματα σε 74,705 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 488 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φωτογραφίες που τραβήξαμε

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 00:00, 29-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd
Mου θυμιζει "καρατε κιντ"..
ξιφασκία κιντ είναι..
Βεβαια χωρίς σπαθί.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 00:02, 29-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από mpourou
ξιφασκία κιντ είναι..
Βεβαια χωρίς σπαθί.
αα, ενταξει τοτε..

χαχαχαχαχαχα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,715 μηνύματα.

O D_G έγραψε: στις 15:09, 29-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από rascal_gd
Δεν ξερεις αν αξιζει;;
Μας κοροιδευεις ρε φιλε;; Τελεια ειναι!!
Στ' αλήθεια δεν ήξερα αν αξίζει, γι' αυτό την έβαλα για καποια άλλη γνώμη.
Δλδ ευτυχώς που δεν την έσβυσα.
Σε ευχαριστώ!
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 21:06, 06-10-09:

Απιστευτες οι φωτο Δημητρη!!

Συνεχιζε να βγαζεις τα γλαροπουλια.. Δεν ξερω αν τις κοβεις εσυ μετα, αλλα αν πιανεις με την φωτογραφικη σου τοσο κοντινο πλανο τοτε αξιζεις αρκετα συνχαρητηρια.

Μπουρου, σαν να περασε πολυ καιρος που δεν εχουμε δει φωτο σου. Τι γινεται;; Κανα καινουριο καρατε κιντ δεν παιζει, αλα πολαροιντ σε παραλια;;
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 20:26, 09-10-09:

Ειναι ωραιες, αλλα θελω επιτελους να δω στο καδρο σου και εναν που να μην του εχεις κοψει τα φτερα...
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,045 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 20:29, 09-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από D_G
... μου αρέσει να φωτογραφίζω γλάρους.
Και το κάνεις και πολύ καλά τολμώ να πω!
Εμάς στη σχολή ο καθηγητής μας έβαζε χέρι όποτε φωτογραφίζαμε περιστέρια. Το θεωρούσε "εύκολο" θέμα και μας κόμπλαρε. "Πάλι πιτσούνια μου φέρατε" μας έλεγε... Οι γλάροι όμως είναι εκπληκτικοί! Το πιο όμορφο σύμβολο ελευθερίας!!!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 08:33, 12-10-09:

χτες...
22 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 10:21, 12-10-09:

χτες..
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSCF3809.jpg
Εμφανίσεις:  79
Μέγεθος:  557,9 KB  
14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 21:33, 17-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από D_G
Δεν ξέρω αν σας αρέσει, αυτή είναι στην Πάρνηθα στο Ξενία, το περασμένο Σάββατο, σε μία φωτογραφική εξόρμηση που κάναμε από ένα φωτογραφικό site.
Πολυ εμπιστοσυνη εχεις αδερφε μου για τις φωτογραφιες σου..

Καθε φορα βλεπω το ποστ σου να ξεκιναει μ'αυτο το τροπο και να καταληγει σε μια πολυ ενδιαφερουσα και ομορφη φωτο.

Αληθεια τι θα σε εκανε να πιστευεις ακομα κι αν εδω μεσα δεν εβαζε κανεις θετικη, οτι αυτη η φωτογραφια δεν ειναι, το λιγοτερο καταπληκτικη;;;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,914 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 12:12, 25-10-09:

....
Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  P7250136.JPG
Εμφανίσεις:  71
Μέγεθος:  1,01 MB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  P7250156.JPG
Εμφανίσεις:  69
Μέγεθος:  1,28 MB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  P7250155.JPG
Εμφανίσεις:  63
Μέγεθος:  1,15 MB  

Όνομα:  P7250162.JPG
Εμφανίσεις:  66
Μέγεθος:  1,13 MB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  P7250160.JPG
Εμφανίσεις:  70
Μέγεθος:  1,23 MB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  P7250163.JPG
Εμφανίσεις:  67
Μέγεθος:  1,29 MB  

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 20:59, 19-11-09:

μπροστα στο τζακι...
20 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 17:55, 20-11-09:

Είναι και οι δύο από μικρά μαγαζάκια στα Χανιά που είχα πάει το σαββατοκύριακο.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 11:58, 23-11-09:

Αφού αγχώθηκα με το ανεβασμα νομίζω 2 για αρχή ειναι καλές, ετοιμάζω κι άλλες
Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  IMG_0868a.JPG
Εμφανίσεις:  73
Μέγεθος:  274,5 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_065722222222.JPG
Εμφανίσεις:  80
Μέγεθος:  30,6 KB  
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 23:27, 23-11-09:

Όνομα:  201_1283.jpg
Εμφανίσεις:  55
Μέγεθος:  664,0 KBΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  201_1275.jpg
Εμφανίσεις:  56
Μέγεθος:  739,2 KB
Στο κάστρο της Μονολίθου, πρέπει να αλλάξω την ημερομηνία.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:51, 24-11-09:

H μία απο Λονδίνο και η άλλη Αυστρία, εχω μια φανταστική απο Λονδίνο αλλα είχε χαλάσει η αναλογική αλλα βγήκε φανταστική, μπορώ να την ανεβάσω και αυτή;

Λοιπόν η πρώτη φώτο είναι η αγαπημένη μου, το καμάρι μου, το λέω πέρασμα του χρόνου και είναι απίστευτη, η δέυτερη επίσεις είναι το καμάρι μου, δεν μπορείτε να πιστέψετε πώς ήταν να περιμένω την καταληλη στιγμή και να έχω μόνο 4 ευκαιρίες αυτή ήταν η τελευταία και όλως πέτιχε και η τρείτη δεν δίχνει τον άντρα δεχια που είχε φάει τούμπα
Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  σάρωση0018111.jpg
Εμφανίσεις:  78
Μέγεθος:  66,8 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  σάρωση00061111.jpg
Εμφανίσεις:  66
Μέγεθος:  56,2 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG.JPG
Εμφανίσεις:  74
Μέγεθος:  361,7 KB  

Όνομα:  mania.JPG
Εμφανίσεις:  70
Μέγεθος:  22,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  mania3.JPG
Εμφανίσεις:  68
Μέγεθος:  57,7 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Avicii : 31-03-10 στις 19:32. Αιτία: merge
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Burp

Δραστήριο Μέλος

H Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

H Burp έγραψε: στις 19:55, 03-12-09:

Αγγλία
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 04-12-09 στις 03:21. Αιτία: εξοικονόμηση χώρου και scrolling ;)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 20:12, 03-12-09:

Ναι, πράγματι! Η λύσσα των "αγγλικών εφημερίδων" τείνει να γίνει ξέφρενη με τους "Γκρηκς" και την "Γκραικία", όσο διαβλέπουν, πως το ιστορικό "αποπαίδι" τους κοντεύει να πάρει "πολιτικό άσυλο", από Γερμανούς και Γάλλους!
Παράθεση

Xαρα10461

Νεοφερμένος

H Xαρα10461 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Xαρα10461 έγραψε: στις 22:57, 03-12-09:

Καλησπερα σε ολους..ειμαι ακομα καινουρια στην σφαιρα της ερασιτεχνικης φωτογραφιας(ασχολουμαι μολις ενα μηνα και κατι) και ακομα πιο καινουρια στην παρεουλα σας(μολις πριν λιγο εκανα την εγραφη)..θα επιχειρησω να ανεβασω και εγω καποια απο τις φωτο μου αν και απο ειδα απο τις μεχρι τωρα φωτο σας,οι δικες μου δεν ειναι και κατι το ιδιετερο...
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,045 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:04, 03-12-09:

Μην σκέφτεσαι έτσι Χαρά. Θα χαρούμε πολύ να δούμε και δικές σου φωτογραφίες!
Όλοι από κάπου ξεκινήσαμε!

Αν δυσκολευτείς στο ανέβασμα στείλε μου προσωπικό μήνυμα.
Παράθεση

Xαρα10461

Νεοφερμένος

H Xαρα10461 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Xαρα10461 έγραψε: στις 23:14, 03-12-09:

Να σαι καλα για τα καλα σου λογια... ακομα προσπαθω να δω πως δουλευει η σελιδα...καθε αρχη και δυσκολη που λενε..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους