Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,043 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Απολαύσεις ζωής!

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Covenant
Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 475 μηνύματα.

O Covenant έγραψε στις 06:47, 05-12-05:

Γεια σας και παλι,μου ηρθε παλι μια ιδεα στα γρηγορα και ειπα να το κανω ενα θεματακι στα γρηγορα,καθως ειδα οτι κατι παρομοιο δεν υπαρχει ακομα...

Θα σας μιλησω για τις απολαυσεις ζωης μου και θα ηθελα να μου βαλετε σε μια σειρα (1=ισχυροτερο εως 10=αδυναμο) μερικες απο τις απολαυσεις/ηδονες στην ζωη σας που να σας κανει να χαιρεστε καθε μερα που τις κανετε!

Μπορειτε να αναφερεται μεχρι 10 (καλο για αρχη) αλλα το λιγοτερο μεχρι 5 !
Αν θελεται να το εξιδικευσετε παραπανω,τοτε προσθεστε ακομη μια (με την σωστη σειρα αριθμητικα!) και να την αναλυσετε αναλογα γιατι οντως ειναι τοσο αξιομνημονευτη (πχ κρεπα με μπανανα,αναμικτη σοκολατα,καρυδα και τριμενο μπισκοτο υστερα απο αψεγαδιαστο σεξ..)

Αρχιζω αν δεν ειμαι σε θεση να τα περιγραψω ολα,γιαυτο ας κανω μια απλη αρχη (σορρυ ειναι η ωρα τετοια).

1.Ελληνικο φαγητο ,σχεδον καθετι που εχει εμπνευστει ελληνας να μαγειρεψει

2.Σεξ (που η αξια του ανεβαινει απεριοριστα αν κανεις ερωτα με καποια που αγαπας... )

3.Υπνος (αναντικαταστατος σε καθε φαση της ζωης μας,αψογο γιατρικο-δηλητηριο που με καταχρηση ή και ελλειψη του μπορει να επιφερει πολυ κακα αποτελεσματα για την υγεια σε καθε επιπεδο)

4.Μουσικη (δεν νομιζω να μην κατατασετε μεσα στα καλυτερα απο ολα...)

5.Ξαπλωμενος στην ξαπλωστρα με την αγαπημενη μου να μου αλοιφει το αντιλιακο,κατω απο μια ομπρελα,με μια φραπεδια στο χερι,υπο 40 βαθμους κελσιου Αυγουστο μηνα σε καταγαλανη παραλια στην Ελλαδα,ψυθιζοντας σου στο αυτι τον ερωτα της για σενα....

(το συγκεκριμενο μου βγηκε εντελως αυθορμητα,απλα ηθελα κατι πιο συνθετο καθως δεν ειναι σε θεση να γραψω αλλες βασικες απολαυσεις που εχω ηδη ξεχασει,θα προσθεσω περισσοτερα αργοτερα)

Εκφραστειτε ελευθερα αλλα σας θελω αναλυτικους,ειλικρινεις και πανω απο ολα φανταστειτε οτι τα κανετε πριν γραψετε το ποστ σας!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Covenant : 05-12-05 στις 09:37.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 07:18, 05-12-05:

1. να περάσω μερικες ώρες με την κοπέλα μου

2. σεξ

3. να μιλησω με την κοπελα μου

4. μουσικη ...

5. Για μια μέρα να μην έχω καμια ευθύνη/υποχρέωση

6. ηρεμια μεσα στο σπιτι .... δεν αντεχω με τπτ να ακουω καποιον να φωναζει ...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 08:15, 05-12-05:

1. Επαγγελματική επιτυχία-Αναγνώριση
2. Αγκαλιά-γλύκες με το συντροφό μου
3. Σεξ
4. Καλό Φαγητό/γλυκό
5. Τσιγάρο με red bull ή καφέ ή στη χειρότερη αναψυκτικό
6. Να διαβάζω νέο βιβλίο του χάουρι
7. Χουζούρεμα στο κρεβάτι μετα απο ξύπνημα
8. Η αίσθηση μετά το μπάνιο όταν φοράς καθαρές πυτζάμες και ξαπλώνεις σε φρεσκοπλυμένα μαλακά σεντόνια
9. Μουσική
10. Να ξυπνάς απο έναν απαίσιο εφιάλτη και να βλέπεις οτι τίποτα απο αυτά δεν έχει συμβει πραγματικά.
11. Να έχεις πιει αρκετά ώστε να αισθάνεσαι ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος αλλά όχι τόσο ώστε να γίνεις κουδούνι

Ο ύπνος ρε παιδιά γιατί είναι απόλαυση? Αφού δεν απολαμβάνεις τίποτα συνειδητά σε αυτόν! Για μένα όλες οι απολάυσεις προυποθέτουν να έχω πλήρη συνείδηση του εαυτού μου

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε στις 08:19, 05-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Ο ύπνος ρε παιδιά γιατί είναι απόλαυση? Αφού δεν απολαμβάνεις τίποτα συνειδητά σε αυτόν! Για μένα όλες οι απολάυσεις προυποθέτουν να έχω πλήρη συνείδηση του εαυτού μου
Γιατι εν ελλειψη υπνου τιποτα απο το συνειδητο μερος του ευατο σου δεν ειναι σε θεση να λειτουργησει και κατα συνεπεια να απολαυσει

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 09:55, 05-12-05:

Η σειρά είναι τυχαία...
  1. Ελληνική κουζίνα!!! (ξέρετε όλες οι "ελαφριές" μας γεύσεις...κοκορέτσι, κοντοσούβλι,γαρδουμπάκια,τζατζίκι...)
  2. Ούζο, τσίπουρο, ρετσίνα, μπύρα.... και άλλα "αναψυκτικά"
  3. Ύπνος (είτε χειμώνα κουκουλωμένος μέχτι τ' αυτιά, είτε καλοκαίρι, μεσημεράκι κάτω από κάποιο δέντρο...)
  4. Κάτι απογευματινοί Κυριακάτικοι καφέδες που καταλήγουν σε ούζα μέχρι το επόμενο πρωί...
  5. Καλοκαιράκι (τέλος Μάη αρχές Ιούνη), εκεί που πήζεις στο διάβασμα για την εξεταστική να πέρνει τηλέφωνο κάποιος αντίστοιχα πηγμένος και να σου λέει: "σε 15 λεπτά περνάω να σε πάρω! Πάμε για μπάνιο!"
  6. Χειμώνας, ψοφόκρυο, αραχτός με αγαπημένα άτομα να πίνουμε ρακόμελα και να κουβεντιάζουμε...
  7. Μια βόλτα με το έτερον ήμιση στην παραλία της Θεσσαλονίκης κατά το ηλιοβασίλεμα...(πόσα χρόνια έχω να το κάνω αυτό... πολλά γ@μότο)
  8. Μουσική φυσικά!!!!(όχι που θα την άφηνα εκτός)

Αυτά για την ώρα...

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 10:47, 05-12-05:

Η σειρά ΔΕΝ είναι τυχαία :

1) Sex
2) Αγκαλίτσες, φιλάκια, ζουζουνιές
3) Χειμώνας, τζάκι, χιόνι, ζεστή σοκολάτα, διαβάζοντας ένα βιβλίο ή κάνοντας αγκαλιές πάνω στη χνουδωτή φλοκάτη
4) Shopping με τον Γιάννη μου , Παραμονή Χριστουγέννων στην στολισμένη Αθήνα, και μετά ξεκούραση σ'ένα cafe της Πλάκας γελώντας και σχολιάζοντας τα ψώνια μας.
5) Καλή παρέα, καλό φαγητό, μπόλικο κρασί και πολύ χορό
6) Αύξηση μισθού + bonus!!!
7) Καλοκαίρι, Μύκονος, ξαπλώστρες, παγωμένος καφές, περιοδικά, μουσική
Γεμάτο πορτοφόλι
9) DVD (ψυχολογικό θρίλερ) Κυριακή απόγευμα με junk food, και τον Γιάννη να με κρατάει αγκαλιά για να μην φοβάμαι
10) ......... Το αφήνω open για οτιδήποτε ευχάριστα απρόσμενο............

Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη faithplus1
Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε στις 15:29, 05-12-05:

Με τυχαία σειρά :
1)σεξ
2)χρόνος με την κοπέλα μου(κάνοντας οτιδήποτε, ακόμα και οι καυγάδες καμιά φορά είναι απολαυστικοί)
3)φαγητό(όχι απαραίτητα ελληνική κουζίνα)
4)ύπνος(και όλα τα σχετικά με αυτόν, η νύστα που νιώθω πριν, το ξύπνημα με την αίσθηση ότι κοιμήθηκα καλά)
5)να οδηγώ μόνος μου, νύχτα σε έρημους δρόμους με μουσική που μ'αρέσει(είνια η καλύτερη στιγμή για να σκεφτώ)
6)μουσική
7)να νικάει η ομάδα μου
8 )η παρέα με φίλους (απλά για κουβέντα ή για καμιά ταινία σπίτι ή σινεμά)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη faithplus1 : 05-12-05 στις 15:35.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:38, 05-12-05:

1)Μουσικη
2)Υπνος
3)χαλαρωση
4)Pc-internet
5)φαγιτο
6)χρονος με τον πατερα η/και τον σκυλο μου
7)βολτες
8 )αμαξια-μηχανες κλπ
9)χρονος με τον παπου μου και την γιαγια μου
10) βαρεμαρα

Παντα σε τυχεα σειρα
Αυτα ειναι τα 10 κυριοτερα, αλλα εχει και πολλα ακομα

(μολις συνιδιτοποιησα γιατι παχαινω....)

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 15:41, 05-12-05:

Krono το σεξ δεν είναι στις μεγαλύτερες απολάυσεις? Αδυνατώ να το πιστεψω! (ακόμα κ με τον εαυτό σου)

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:46, 05-12-05:

Krono το σεξ δεν είναι στις μεγαλύτερες απολάυσεις? Αδυνατώ να το πιστεψω! (ακόμα κ με τον εαυτό σου)
Γιατι το εχω κανει για να ξερω; Μην βιαζεσε... να προσεξεις και λιγο καμια φορα (κοιτα να δεις... δεινω συμβουλες που δεν της ακολουθω)

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 15:47, 05-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Γιατι το εχω κανει για να ξερω; Μην βιαζεσε... να προσεξεις και λιγο καμια φορα (κοιτα να δεις... δεινω συμβουλες που δεν της ακολουθω)
(ακόμα κ με τον εαυτό σου)
Εν προσέχεις τι γράφωωω

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:54, 05-12-05:

α, σορυ, δεν το καταλαβα, η μαλλον το "μεταφρασα" λαθος
Μπα, δεν με τον εαυτο σου δεν ξεπερναει με τπτ αυτα που εγραψα παραπανω

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 16:19, 05-12-05:

Απολαυσεις....Μαλιστα...για να δουμε.
Λοιπον:

1)Sex...To oποιο ομως να συνοδευεται απο ολα τα παρελκομενα-αγκαλιτσες,παιχνιδακια κτλ κτλ- κατα την διαρκεια,πριν και μετα.

2)Τρυφεροτητες με το αλλο μισο.Να καθομαστε αγκαλια,φιλακια κτλ κτλ.

3)Οι περατζαδες...Με την κοπελα μου, εναν φιλο ή και μονος.
Να περπαταω με τις ωρες σε γραφικα παντα μερη και ταυτοχρονα να βρεχει ή να χινιζει...
Γενικα τετοιου ειδους βολτες μου αρεσουν τρομερα.

4)Ο ΝΩΕ!!!!!!!

5)Η Ελληνικη κουζινα.

6)Να καθομαι για "καφε" με την κοπελα μου αγκαλια να μιλαμε και οχι μονο και εξω να κανει κρυο και να βρεχει καταρακτωδος.

7)Να ειμαι με ατομα τα οποια ειναι συζητησιμα (ξερουν να συζητουν δηλαδη) και να συζηταω με τις ωρες.

Η μουσικη

9)Να κανω δωρα (οτι και αν ειναι αυτα και οποτε μπορω) στα ατομα που αγαπαω.

10)Να οδηγω και να ακουω μουσικη ταυτοχρονα.Απο τις καλλιτερες στιγμες για να σκεφτω...

11)Καλοκαιρι...παραλια...μπιτς βολει *που το λατρευω* και μετα στην ξαπλωστρα αγκαλια με την κοπελα μου να κοιταμε την θαλασσα.(Να υπαρχει και ενας φραπεδακος ομως!)

12)Υπνος...

13)η βροχη...μιλαμε μου αρεσει απιστευτα η βροχη...για εμενα ειναι απολαυση να βρεχει...

Αυτα....και ποσα ειναι ακομα....

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 16:21, 05-12-05:

Πάντως μέχρι στιγμής προκύπτει οτι οι άνδρες του στεκιού είναι πιο συναισθηματικοί

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 16:23, 05-12-05:

Πάντως μέχρι στιγμής προκύπτει οτι οι άνδρες του στεκιού είναι πιο συναισθηματικοί
Μ'αρέσει αυτό το συμπέρασμα!

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 17:07, 05-12-05:

Η σειρά δεν έχει καμμία απολύτως σημασία :

1. σεξ

2. schecks

3. σεξ

4. σεκς

5. σεξ, το είπαμε;

ίσως απαντήσω σοβαρά (καλό ε ) από το θπίτι

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kynofilos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kynofilos
Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 311 μηνύματα.

O kynofilos έγραψε στις 17:46, 05-12-05:

Απολαμβάνω πιο συχνά απ' όλα την πολυθρόνα μου μπροστά απ΄ το computer.
Απολαμβάνω καθημερινά την διαδραστική αγάπη των κύνων μου.
Απολαμβάνω την τηλεόραση ευρείας οθόνης αν και δεν την χρησιμοποιώ για να βλέπω τηλεόραση.

Απολαμβάνω τον υπολογιστή μου και το διαδίκτυο (την επανάσταση των επικοινωνιών και πληροφοριών)

Απολαμβάνω ένα ημερήσιο ταξίδι (να οδηγώ) που είμαστε όλοι μαζί.

Απολαμβάνω τη βόλτα μας στο βουνό, ή στο δάσος, ή στην παραλία.

Απολαμβάνω το κοκορέτσι.

Απολαμβάνω τη Sangria.
Απολαμβάνω τα Κουβανέζικα πούρα ιδιαιτέρως.

Απολαμβάνω το μέλι και με γιαούρτι

Απολαμβάνω το κρεβάτι μου.
Απολαμβάνω το σώμα μου και το μυαλό μου.

Απολαμβάνω να μπορώ να απαντήσω έγκυρα σε ερώτηση.
Απολαμβάνω να χαρίζω αντικείμενα που δεν θα στερηθώ.

Απολαμβάνω μασάζ Shiatsu.
Απολαμβάνω το
ADSL.
Απολαμβάνω την ομορφιά (θεία χάρις) σε όλες τις μορφές και εκφράσεις.

Απολαμβάνω την ζωντανή φωτιά ενός κεριού ή τα ξύλα στο τζάκι.
Απολαμβάνω το κλιματιστικό σε σπίτι και αυτοκίνητο.
Απολαμβάνω την "κλινική" ησυχία που μπορείς να ακούσεις τις σκέψεις σου.

Απολαμβάνω τις αναμνήσεις από τη πολυτάραχη ερωτική ζωή μου.
Απολαμβάνω μερικά ποιήματα.
Απολαμβάνω μερικά είδη μουσικής.
Απολαμβάνω το δορυφορικό ραδιόφωνο.

Απολαμβάνω τη σκέψη ότι σαν ανθρωπότητα έχουμε επανδρωμένο διαστημικό σταθμό.
Απολαμβάνω να σκέφτομαι το μέλλον.
Απολαμβάνω την ύπαρξη διαδικτυακών κοινοτήτων όπως το
e-steki.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kynofilos : 03-01-06 στις 23:53.
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 18:40, 05-12-05:

Ωραίο θέμα!!!!!!
Νο 1: Δεν μπορεί να περιλαμβάνει μόνο ένα αλλα απαραίτητα τον εξής συνδυασμό:
Ταβερνάκι με ελληνικούς μεζέδες,μπυρίτσα ή κρασί,οι φίλοι μου γύρω-γύρω κι αν υπαρχουν και κιθάρες ακόμη καλύτερα και χωρίς άγχος για το τι ώρα θα φύγουμε(ο απόλυτος ορισμος του παραδείσου)

Νο2 Σοκολάτα
Νο3 Σεξ
Νο4 Μια ζεστή αγκαλιά απο κάποιον που αγαπώ
Νο5 Τσιγάρο
Νο6 Ύπνος
Νο7 Μουσική
Νο8 Ένα καλό βιβλίο
Νο9 Ένα ζεστό αφρόλουτρο
Νο10 Απεριόριστος ελεύθερος χρόνος

όπως είδατε τα πιο απολαυστικά πράγματα στη ζωή (μου) δεν κοστίζουν πολύ

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε στις 20:03, 05-12-05:

Nα ρωτησω κατι τις δεσπονιδες ;

Παρατηρω οτι πολλες κοπελες δεν εκτιμουν τον υπνο οπως κανει το 90% των ανδρων,ασχετως οτι ακομα δεν υπαρχει μεγαλο δειγμα αποψεων,ειναι κοινως γνωστο.

Δεν μπορω ομως να καταλαβω γιατι δεν βρισκετε απολαυση με τον υπνο και δεν τον αναφερετε...δηλαδη δεν σας αρεσει το αισθημα να κοιμαστε στην αγκαλια του αγαπημενου σας,υστερα απο μια ομορφη νυχτα (με ολα τα παρελκομενα..);

Παράθεση

panraf

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη panraf
Ο panraf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O panraf έγραψε στις 20:37, 05-12-05:

1. Ταξίδια σε ήσυχα και απομονωμένα μέρη
2. Μια ρομαντική βόλτα στο βουνό ή στην παραλία με την κοπέλα μου.
3. Καφέ με την παρέα μου
4. Να μιλάω με την κοπέλα μου οπουδήποτε.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 21:28, 05-12-05:

covenant εγώ εξήγησα πιο πάνω γιατί

kleftra μόλις έκανες να μου φύγει μια αγωνία: Οτι θα είμαι η μόνη καπνίστρια στο meeting!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 23:49, 05-12-05:

Aκομα μια που δεν εγραψα ειναι οτι μου αρεσει οταν κοιμαμαι με την κοπελα μου αυτη να ακουμπαει στο στηθος μου το κεφαλι της...
Μιλαμε πραγματικα ειναι απεριγραπτο το πως αισθανομαι εκεινη την ωρα...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 23:53, 05-12-05:

Αυτό Μάριε μου αρέσει κι εμένα (απο την πλευρα της κοπέλας αλλά και το αντίθετο μου αρεσει (δλδ να κοιμηθει αυτός στην αγκαλιά μου )). Το κακο είναι οτι κοιμάμαι πολύ δύσκολα ούτως ή άλλως οπότε σε τέτοια στάση μου είναι σχεδόν αδύνατο να κοιμηθω...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kassie
H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε στις 00:18, 06-12-05:

Λοιπον για να δουμε:
1. Ελευθερια, ειτε προκειται για το συναισθημα που αισθανεσαι οταν βγαινεις απο το τελευταιο μαθημα μιας τετραμηνης εξεταστικης ξεροντας οτι εχεις περασει, ειτε για την απολυτη ελευθερια του να μην κανεις τιποτα για μερες(και να μην νιωθεις καμια απολυτως τυψη γι αυτο!)
2. Η αγαπη σε ολες τις τις μορφες!
3. Η στιγμη που λαμβανεις το πτυχιο σου και βλεπεις τους γονεις σου να δακρυζουν!
4. Το να νιωθεις οτι ανηκεις καπου!
5. Η θλιψη που αισθανεσαι οταν συνειδητοποιεις οτι κατι ωραιο τελειωνει!
6... οι αγκαλιες που ανοιγουν γαι σενα στην ορκομωσια σου και ειναι πολυ περισσοτερες απο οτι ειχες ποτε φανταστει!
(Υ.Γ Φυσικα ειμαι επηρεασμενη, αρα οχι απολυτα αντικειμενικη!)

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 00:51, 06-12-05:

• Τα προκαταρτικά και το sex με φαντασία!
  • Η ξεκούραση και η απόλυτη νιρβάνα (Δηλ λίγο πριν με πάρει ο ύπνος και λίγο μετά το ξύπνημα, στο χουζούρεμα)
  • Το γεμάτο γήπεδο και η φωνή στην εξέδρα (με ολη την διαδικασία του πρίν και του μετά, δηλ. Την προετοιμασία, την συνάντηση με τους κολλητούς, την διαδρομή προς το γήπεδο εντός ή εκτός έδρας αλλά και το τελείωμα της βραδιάς με τα ποτάκια μας, ευτυχισμένοι ή πικραμένοι!)
  • Τα ταξίδια! (Εντός και εκτός Ελλάδας... Μπαίνω σε αεροπλάνο και ας μην ξέρω τον προορισμό!)
  • Η μουσική! Deep House μελωδίες να μου χαϊδεύουν τα αυτιά!!!
  • Να παίζω μουσική σε μαγαζιά (DJ) και να βλέπω τον κόσμο απέναντί μου να γουστάρει!
  • Τα ψάρια και τα θαλασσινά!!! (γιαμ, γιαμ!!!)
  • Η φωτογραφία!!!!!!!!!!!! (ναι μ₼ αρέσει να φωτογραφίζω τα πάντα!)
  • Η κίτρινη Jose Cuervo! Αντε και η El Himador
  • Ο περίπατος στις Σπέτσες με ενα παγωτό μηχανής κρέμα!

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 08:33, 06-12-05:

Μου αρέσει αυτό το θέμα νι

1. ύπνος-παπλωματάκι-χουζούρεμα
2. ποδαρόδρομος (κατά προτίμηση σε άλλες χώρες)
3. διάβασμα
4. ταινίες στην καινούρια μου τιβί, χωμένη στον καναπέ με το παπλωματάκι
5. μαγείρεμα, τραπέζια με φίλους, παιχνίδια, μπλαμπλα μεχρι το πρωί
6.σιδέρωμα
7. ηρεμία στο εξοχικό στα Καλάβρυτα...Χριστούγεννα στα Καλάβρυτα
8. δε φύγαμε από τα Καλάβρυτα, όχι ακόμα: παρέα γύρω από το τζάκι, έξω να χιονίζει, εμείς να ψήνουμε λουκάνικα και να παίζουμε "αγωνία"....
9. να πηγαίνω με τον bro στις παραστάσεις του..
10. να τραβάω με την κάμερά μου ότι κινείται
11. το αεροπλάνο
12. το τέννις
13.το στέκι
14. η αισιοδοξία στους ανθρώπους
15. η τρέλα νιιιιιιιιιιιιιι!!!!
16. o χάουρι
17. οι αγγαλίτσες
18. το σινεμά
19. το κινέζικο
20. οι παραλίες της Σκάλας/Καμίνια/Πετανοί στη Κεφαλονιά (κολύμπι σε απίστευτα νερά....)
21. η ιστιοπλοϊα

στέρεψα

το ξέρω ότι αναρωτιέστε για το λαβ μέικινγκ....τόσα πράγματα έγραψε το ντουζάκι αλλά σεκς πουθενά

.
.

.
.

.

.
.

Ε ΔΕ ΚΑΤΑΤΑΣΣΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 13:57, 06-12-05:

Αυτό θέλει λίγο σκέψη :
  1. To σεξ φυσικά
  2. Το να ξεκινάς για διακοπές
  3. Το παγωμένο νερό απο το μπουκάλι του ψυγείου μια ζεστή νύχτα χαράματα
  4. Η αίσθηση των δροσερών σεντονιών όταν ξαπλώνεις μετά απο ζεστό μπάνιο
  5. Το ξύπνημα σάββατο πρωί και η ανακάλυψη ότι έχεις ακόμα όσες ώρες θες για ύπνο.
  6. Ο ζεστός πρωινός καφές σε βουνό με πολύ χιόνι
  7. Το χιόνι στο πρόσωπο
  8. Η βουτιά σε κρύα πισίνα το καλοκαίρι
  9. η disneyland του Παρισιού
  10. Η γυναίκα μου!

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 15:09, 06-12-05:

covenant εγώ εξήγησα πιο πάνω γιατί

kleftra μόλις έκανες να μου φύγει μια αγωνία: Οτι θα είμαι η μόνη καπνίστρια στο meeting!
Mπορείς να συνεχίσεις να αγωνιάς δεν νομίζω να μπορέσω να έρθω στο μίτινγκ ........σκέψου λέει να κάτσετε και στην πλευρά "μη καπνιστών"

@covenant εγώ τον ύπνο τον έχω σε μεγάλη εκτίμηση Νο6

Παράθεση

High_Voltage

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη High_Voltage
H High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H High_Voltage έγραψε στις 23:43, 11-12-05:

1. η παρεα και η αγγαλια αγαπημένων προσώπων
2. sex
3. καλο φαγητο
4. διαβασμα μυθιστορημάτων & ενδιαφέροντων βιβλιων γενικοτερα
5. μουσικη
6. να βλέπω μια ταινια που μου αρέσει πολυ μονη μου στο cinema.
7. εκδρομές ταξιδια με φιλους
8. να παρατηρω την αγριεμενη θάλασσα.
9. να είμαι "χαμενη" σε καποιο δάσος σε καποιο βουνο
10. να κάνω τα αγαπημένα μου sport οποτε έχω ευκαιρία.

θα έλεγα κι άλλα αλλα ειπατε μόνο 10 ετσι?

Παράθεση

Insomniac

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomniac
Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 754 μηνύματα.

O Insomniac έγραψε στις 05:27, 12-12-05:

1. Η στιγμη μολις πεσεις στο κρεβατι να κοιμηθεις εξαντλημενος, που ξερεις οτι σε λιγα (δευτερο)λεπτα θα κοιμηθεις...Και η αναλογης ευχαριστησης στιγμη το πρωι, που χτυπαει το ξυπνητηρι...και το κλεινω για να πεσω αμεσα να ξανακοιμηθω!

2. Να με αγκαλιαζει η κοπελα μου σφιχτα πριν κοιμηθουμε... (εγω στην αγκαλια της! Ok το αναγνωριζω, δεν ειμαι ο τυπικος αντρας! )

3. Το σεξ (και με την εννοια που περιεγραψε η Michelle )

4. Μια βολτα αργα το βραδυ με τα ποδια στην παραλια, με τη συνοδεια μονο της μουσικης μου (δηλαδη του πιστου μου iPod )

5. Γευμα σε καλο εστιατοριο και συζητηση με το νινι μου!

6. Συζητηση με τον κολλητο μου περι ανεμων και υδατων...κατα προτιμηση πολιτικων ανεμων και υδατων!

7. Η απογειωση του αεροπλανου και οι στιγμες που ακολουθουν, τοσο γιατι αντικρυζεις το εδαφος να απομακρυνεται και βλεπεις μια θεα που δεν τη βλεπεις σχεδον ποτε, οσο και γιατι πλεον συνειδητοποιεις οτι σε περιμενουν οι μερες που θα γνωρισεις μια καινουργια χωρα, κτλ...

8. Οι σκεψεις που ακολουθουν μετα απο μια καλη ταινια...

9. Το να περπατας για να πας σε μια παραλια, μεσα στη ζεστη του καλοκαιριου, με την μυρωδια απο τις πευκοβελονες παντου (που παντα μου θυμιζει καλοκαιρι) , και με τη γνωση οτι σε λιγα λεπτα θα εισαι μεσα στην κρυα θαλασσα!

10. Η δικαιωση του κοπου σου, ειτε αυτο ειναι η αναγνωριση απο καποιον αλλον, ειτε ενας βαθμος ειτε ακομα και ενα ευχαριστω...

Ανευ καταταξης: Η ιδια η γνωση του οτι ζεις, οτι εισαι ευτυχισμενος...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Insomniac : 12-12-05 στις 05:34.
Παράθεση

zxr

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη zxr
Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

O zxr έγραψε στις 21:33, 13-12-05:

Τι απολαμβάνω;

1) Το εγκεφαλικό σέξ με μια κοπέλα που πραγματικά επιικοινωνώ
2) ΟΚ, και το σωματικό σεξ
2) Την ικανοποίηση μετά από μια αποδοτική προπόνηση.
3) Την χαρά του τερματισμού μετά από 42,195 μέτρα.
4) Τις ώρες μέσα στο εργαστήριό μου
5) Τις ώρες μοναξιάς και περισυλλογής
6) Τα ταξίδια
7) Την οδήγηση με το αυτοκίνητο με εκείνη να κοιμάται δίπλα
Ένα περίπατο στη βροχή
9) Μια κατάδυση
10) Το μπουζουκάκι μου παρέα με τα φιλαράκια!!!

Παράθεση

modelos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη modelos
Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O modelos έγραψε στις 21:54, 13-12-05:

η γυναικα σου στο δεκα! το sex στο ενα!....κατι δε παει καλα εδω...

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 11:25, 14-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από modelos
η γυναικα σου στο δεκα! το sex στο ενα!....κατι δε παει καλα εδω...
Μαρτυριάρη!

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 13:55, 15-12-05:

Λοιπόν έχουμε και λέμε με τυχαία σειρά

1)Σεξ
2)Σοκολάτα(αχ και κάνω διαιτα μην την σκέφτομαι)
3)να κοιμάμαι στο στήθος του μωρού μου
4)να με ζουζουνίζει όταν θέλω γιατί αν δεν θέλω εκνευρίζομαι
5)να σαπίζω στο ιντερνετ και πάντα το σαιτ του στέκι ανοιχτό

6)να κάνει κρύο και να κάθομαι μπροστα στο τζάκι με παρεά να παίζουμε ή μόνο με το αγόρι μου

7)τα Χριστούγεννα , το κλίμα γενικά

να είμαι ολομόναχη σε σπίτι και να μην κάνω τίποτα(α ρε φοιτητικά χρόνια )

9) ύπνος άνετος

10) να τρώω καρότα πλάκα κάνω δεν μου έρχεται κάτι

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 18:32, 11-03-06:

χμμ..για να δούμε... λοιπόν,έχουμε και λέμε :

1)Σεξξξ..
2)Ύπνος
3)Έρωτας+ η μαγεία της τρέλας που σε διακατέχει όταν είσαι ερωτευμένος
4)Καλό φαγητό
5)Μουσική
6)Καλή παρέα
7) το μέρος που παραθερίζω
ταξίδια ...και θα μπορούσα να πω χιλιάδες πράγματα ακόμη,αλλά μάλλον θα καταντήσω κουραστική...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη burbuja : 11-03-06 στις 18:35.
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη The Stand
Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε στις 19:36, 11-03-06:

Καλή μουσική
Καλό φαγητό
Σεξ
Αγκαλίτσες
Ποδόσφαιρο και μπάσκετ με την παρέα μου
Οδήγηση(αν και δεν έχω δίπλωμα ακόμα)

Αν σκεφτώ κάτι θα επανέλθω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 21:19, 11-03-06:

1.Ποδόσφαιρο(και γενικά αθλήματα)
2.Ύπνος
3.Παρέα
4.Υπολογιστής
5.Μουσική
6.Ταξίδια

Παράθεση

actaestfaboula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη actaestfaboula
H actaestfaboula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H actaestfaboula έγραψε στις 21:56, 11-03-06:

μερικά απο τα πράγματα που απολαμβάνω να κάνω,είναι τα παρακάτω :
η πρώτη γουλιά καφέ που πίνω μαζί με το πρώτο τσιγάρο,να λιώνω μπροστά στο τζάκι μου είτε μόνη είτε με παρέα (να ψήνουμε κ κανα κοψίδι!),να παρακολουθώ μουσικές πρόβες φίλων,να κάνω γυμνισμό στις διακοπές μου,να περπατάω στη βροχή,να κάνω αγκαλιές με τους φίλους μου,να χαιδεύω το σκυλί μου κ όλα τα σκυλιά του κόσμου γενικώς,να τρωω κρεμ μπρουλέ,να "κατεβάζω" το τηλέφωνο,να ασχολούμαι με τον κήπο μου κ να τραγουδάω κ να μιλάω στα λουλουδάκια μου,να κάνω βολταράκια με το ποδήλατο,να χορεύω,να πρήζω τον συγκάτοικό μου,να περπατάω ξιπόλυτη,να ξεμπερδεύω τα μαλλιά μου με τα δάκτυλά μου,να ταξιδεύω μόνη μου...
ε,κ άλλα?

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 00:19, 12-03-06:

1. Αγκαλιά και νάνι με τον αγαπημένο μου
2. Σεξ με τον αγαπημένο μου
3. Πρωινός καφές με καλή παρέα που να λέμε πολλά αστεία (για να πάει καλά η μέρα)
3. Ηρεμία και διάβασμα σε ο,τι με ενδιαφέρει
4. Ύπνος (νάνι νάνι)- ειδιαίτερα ο μεσημεριανός
5. Μαμ
6. Γλυκάκια (ειδικά σοκολατένια)
7. Κόμικς
8. Καλοκαιρινές διακοπές

Παράθεση

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη giannisvitara
Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 195 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε στις 17:47, 12-03-06:

1) αγριο,πρόστυχο σεξ με ΓΥΝΑΙΚΕΣ ανω των 25 γιατί ξέρουν τι θέλει ο αντράς στο κρεβάτι
2)μια μακαρονάδα με μπολικο τυρι και σαλτσα ντοματα
3) rap μουσική οτι νάναι
4)να πλένω το τουτου μου
5)να κοιμάμαι
6)κυνήγι στο δασός στο χωριό μου
7)να ακουω τους αλλους
αυτά

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 14:15, 13-03-06:

ο πρώτος είσαι που μέσα στις απολάυσει του είναι να ακούει τους άλλους
εντύπωση μου έκανε

Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε στις 18:51, 14-03-06:

Αρχική Δημοσίευση από giannisvitara
1) αγριο,πρόστυχο σεξ με ΓΥΝΑΙΚΕΣ ανω των 25 γιατί ξέρουν τι θέλει ο αντράς στο κρεβάτι
Aυτό ΞΑΝΑπέστο χρυσόστομε!

Παράθεση

Dare-Devil (Πάνος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Dare-Devil
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

O Dare-Devil έγραψε στις 19:15, 14-03-06:

1) να ειμαι αγκαλια με την κοπελα που αγαπω
2)Να κανω ερωτα με την κοπελα που αγαπω
3)Να ειμαι με την παρεα μου (χαβαλε και τετοια...)
4)Μουσικη
5)Γυμναστικη
6)Ελληνικη κουζινα
7)Internet-ενημερωση

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 19:39, 14-03-06:

1. Να είμαι με τον καλό μου σε διάφορα σημεία και να κάνουμε διάφορα πράγματα (τα συνοψίζω όλα σε ένα γιατί αν το πάω αναλυτικά χάθηκα )

2. Να μαγειρεύω για ανθρώπους που αγαπάω

3. Να κουβεντιάζω με τις ώρες στο τηλέφωνο με την αδερφή μου για διάφορα θέματα.... από την νέα δίαιτα που έπεσε στα χέρια μας ως την συνειδητότητα του ασυνειδήτου

4. Να είμαι με τον καλό μου και να παίζουμε τάβλι σαββάτο μεσημέρι καλοκαίρι στη βεράντα με φραπεδιά (και ας το γείτονα να χτυπιέται για τα κλαπα τις κλούπα τις των ζαριών )

5. Κυριακή μεσημέρι για κοψίδια στα βλάχικα ή σε αντίστοιχο μέρος με καλή παρέα

6. Να οδηγώ ξημερώματα με προορισμό τη Θεσσαλονίκη και να με πιάνει η ανατολή του ήλιου στον κάμπο της Λάρισας

7. Ουζάκι και μεζέδες στην παραλία του Βόλου ή της Θεσσαλονίκης

8. Να γεμίζω την μπανιέρα, να ανάβω τα κεράκια μου, να πίνω το κρασάκι μου, να ακούω τη μουσικούλα μου, να χαλαρώνω και στη συνέχεια να ασχολούμε με το τομάρι μου... να βάζω τις μάσκες μου, να φτιάχνω τα νύχια μου κλπ

9. Να βρίσκομαι ξαπλανάσκελα σε κάποια παραλία και να μου βάζουν αντιηλιακό ενώ πίνω την pina colada μου

Για την ώρα αυτά....

edit
sorry...θυμήθηκα και το νο 10 μου

10. Χαράματα μετά από ξενύχτι με καφέ ανά χείρας απ τα everest ή σχετικό καφεδομάγαζο και... βουρ στον Λυκαβηττό να δούμε την ανατολή

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 14-03-06 στις 19:55.
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 11:40, 15-03-06:

1. Το σεξ γενικάααααααααα!
2.Η αγάπη σε όποια μορφή και σε όποιο μέγεθος μπορεί να υπάρξει
3. Να βρέχει, να είμαστε στο σπίτι του μωρού μου στο Ρίο, να έχει ανάψει το τζάκι και να πειράζουμε ο ένας τον άλλον, είτε με αγκαλιές, είτε με φιλιά και να καταλήγουμε να ...μμμ...ξέρετε τώρα
4. Στο σπίτι μου Κυριακή μεσημέρι με όλη την παρέα εδώ, να έχω κάνει ένα φοβερό σπετζοφάι και ένα υπέροχο τραπέζι για να τους δείξω πόσο ευτυχισμένη με κάνουν που υπάρχουν....Ενίοτε βέβαια Κυριακή στο Σινιάλο με την ίδια παρέα να γράφω χαζοχαρούμενα συνθήματα στους καταλόγους και εννοείτε ο απογευματινός καφές μετά...
5. Το βράδυ που περιμένω να γυρίσει από την δουλειά, που κοιτάω την ώρα πότε θα ανοίξει την πόρτα για να μπει, ενώ έχω ανάψει παντού κεριά, έχω βάλει χαλαρή μουσική και απολαμβάνω το τσιγάρο μου!
6. Ο καφές στην κουζίνα με τους συναδέλφους που ξεχνάς ότι είσαι σε ένα περιβάλλον που μπορεί να σε κάνει να κλαις από το πρωί μέχρι το βράδυ!
7.Παρασκευή βράδυ σε τσιπουράδικα στο Βόλο να τα πίνουμε γυναικοπαρέα και να θάβουμε τους άντρες και το σεξ που μας προσφέρουν και να λέμε τα τελευταία hot gossip Πάτρα - Βόλος...
8. Οι στιγμές που είμαι μόνη μου, που μελαγχολώ και κλαίω, που τα βρίσκω με εμένα και τα βάζω- επίσης- με εμένα!
9. Το χτύπημα στο κινητό για να με ρωτήσει τι θέλω από το μάρκετ και να μου πει ότι απλά με σκέφτεται!
10. Ο ΥΠΝΟΣ μόνη μου 'η με παρέα....Είμαι ΥΠΝΑΡΟΥ...αλλά το χουζούρεμα που μόνο ΣΚ το έχω πάντα με παρέα....
11. Οι διακοπές με γυναικοπαρέα πρώτα και μετά με αγόρι...Βουτιές, μαύρισμα, ξενύχτι...ξεσάλωμα γενικώς!
12. Το να μιλάω με τη μαμά στο τηλέφωνο και να γκρινιάζω για τον Μινάρα μου και να γελάει...Να ακούω τον μπαμπά μου να με λέει αγαπούλα μου και να ξέρω ότι είμαι το μικρό του κοριτσάκι ακόμα και όταν γκρινιάζω για τους άντρες
13. Τα ξενύχτια με την φίλη μου εδώ, μαζί με ένα ποτό και οι φιλοσοφίες πέρι ανέμων και υδάτων...
14. Η αγκαλιά του γείτονα μου που πάντα με ηρεμεί....Και να θάβουμε μαζί τους άντρες
15. Η κάθε στιγμή της ζωής μου που την επιλέγω να την ζήσω ως το τέλος...Τα χρώματα, οι μυρωδιές, οι αισθήσεις που υπάρχουν για να εξερευνήσω, αγαπήσω, μισήσω όλα αυτά που ζω...

P/s: Σε όλες αυτές τισ στιγμές υπάρχει τσιγάρο, ποτό, καφές, φαγητό και σοκολάτα!

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 01:55, 31-12-07:

1. Sex
  2. Φαγητό.
  3. Υπνος αν νυστάζω, νερό αν διψάω, τουαλέτα αν επείγομαι
  4. Μουσική.. με ταξιδεύει, με κάνει να νιώθω ευτυχισμένη ή και δυστυχισμένη, ανάλογα με το τραγούδι, γεμίζει κάθε στιγμή της ημέρας μου!
  5. Να μυρίζω αντρικές κολώνιες επάνω τους ή επάνω μου.
  6. Μια βόλτα με το αμάξι στην παραλία το βράδυ (κατά προτιμήση καλοκαιρινό βράδυ) με τη μουσική στο τέρμα..
  7. Να ξυπνάω στην αγκαλιά κάποιου που αγαπάω και να πίνουμε καφέ..
  8. Όλα αυτά τα μικρά και ρομαντικά που κάνεις όταν έχεις σύντροφο..
  9. Να ονειρεύομαι με ανοιχτά μάτια το μέλλον που θέλω..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 14:57, 05-01-08:

1. Σεξ φυσικά αν και έχω ξεχάσει το άθλημα.
2. Να συζητώ και να λέω ηλιθιότητες με άτομα που έχω χημεία.
3. Να κολυμπάω και να κάνω ηλιοθεραπεία διαβάζοντας περιοδικά.
4. Να ξυπνάω από μεσημεριανό ύπνο.
5. Να κάθομαι 1 βράδυ σπίτι, να τρώω pizza vegetarian με γέμιση Φιλαδέλφεια και να διαβάζω περιοδικά και να ακούω μουσική.
6. Να μαγειρεύω.
7. Making-out καλοκαίρι ξημερώματα.
8. Να πέφτω για ύπνο το βράδυ κουρασμένη.
9. Να ψωνίζω
10. Να κάνω κούρες ομορφιάς και να ετοιμάζομαι να βγω.
11. Να τρώω νόστιμα φαγητά.
12. Να τελειώνω 1 project που με κούρασε.
13. Να περπατάω στον δρόμο ακούγοντας μουσική και να σκέφτομαι (κάνω το πιο creative thinking τότε!).
14. Εκρομές στην φύση, πεζοπορίες δίπλα σε ποτάμια.
15. Να είμαι με το φουσκωτό Κορινθιακό και να με πιτσιλάνε τα δελφίνια!

Και ΑΛΛΑ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη shaman
Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε στις 18:15, 05-01-08:

1) Αγκαλιές.
2) Χαλαρή μουσική.
3) Σεξ (αν και είμαι newb )
4) Μασάζ στα πόδιαααα.
5) Απορώ που δεν το είπε ακόμα κανείς, ίσως να φανώ ρηχός βέβαια. ΧΕΣΙΜΟ.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:29, 05-01-08:

• Να είμαι με κόσμο, αλλά με κόσμο που με κάνει να αισθάνομαι άνετα.
  • Να παίζω ταμπού και να λέω μ@#ακίες βγάζοντας τους υπόλοιπους νοκ-άουτ.
  • Να παίζω με μικρά παιδάκια επιτραπέζια.
  • Ν' ακούω Ιταλικά τραγούδια!
  • Να λέω συστηματικά και καθημερινά σε 3-4 κοπελίτσες πόσο ομορφούλες είναι.
  • Να 'μαι με κόσμο που περνάω ΚΑΛΑ!
  • Να περνάω μαθήματα!

Αυτά προς το παρόν!

Παράθεση

tofugirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tofugirl
H tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 145 μηνύματα.

H tofugirl έγραψε στις 19:21, 05-01-08:

1. Σεξ
2. Να κοιμάμαι δίπλα του ξέροντας πως θα ξυπνήσουμε μαζί
3. Καλό φαγητό με καλή παρέα
4. Βόλτα με το σκύλο μου στο ποτάμι μία φθινοπωρινή ημέρα
5. Ταινίες μπροστά στο τζάκι
6. Να χορεύω με background τα τραγούδια των Violent Femmes
7. Να μιλάω μέχρι το πρωί με την κολλητή μου

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους