Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,724 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Απολαύσεις ζωής!

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη deadhead_pirate
Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,796 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε στις 23:21, 05-01-08:

Να περνάς υπέροχες στιγμές μαζί με τα αγαπημένα σου πρόσωπα.
Να βλέπεις την επιχείρησή σου που έχεις στήσει με μεράκι, να αναπτύσσεται όπως τα δέντρα την άνοιξη
Να απολαμβάνεις το τέλος μιας μέρας κάνοντας το σχετικό απολογισμό

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 00:55, 23-02-10:

Μεγαλη απάλαυσή μου είναι η ταβανοθεραπεία.

Οσο καλό κόσμο κι αν εχω γυρω μου, οσες καλες παρεες κι αν υπάρχουν, όσο άπειρο, ανεξάντλητο, απολαυστικό, φανταστικό σεξ, όσες αγκαλιές ερωτικές, φιλικές, οικογενειακές, παθιάρες και δυνατές, όσο γέλιο, τρανταχτό, αληθινό, δυνατό, όση άπειρη διασκέδαση, όση χαρά στη δουλειά... οι ώρες με τον Εαυτό μου και τις σκέψεις μου είναι το πολυτιμότερο... Ειναι ανάγκη μου κι επιθυμία μαζί. Κι όταν επιτυγχάνεται η αυτοκριτικη και η επικοινωνία με μένα, όλα τα παραπάνω μου ρχονται ευκολότερα, γρηγορότερα κι ωραιότερα! Συν όλα τα άλλα που ανέφερα, ο ύπνος (μαζί με το καλο ζεστό, σπιτικο φαγητό) είναι υπέρτατη απόλαυση!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 23-02-10 στις 01:07.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

annakaloge

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη annakaloge
H annakaloge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H annakaloge Hello!!! έγραψε στις 17:43, 26-02-10:

Τί άλλο, τα ταξίδια με καλή παρέα! Για σκεφτείτε ένα ταξιδάκι στην Αργεντινή!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 13:04, 18-03-10:

Απολαύσεις της ζώης για μένα είναι πολύ απλά πράγματα.

• Ένα καθαρό δωμάτιο, με καθαρα σεντόνια και μολις εχω βγει απο ενα ωραιο ζεστο μπανιο.
  • Ξύπνημα κάτα τις 10 (εφοσον εχω κοιμηθεί νωρίς) και απόλαυση ενός καφέ, σερφάροντας στο νετ.
  • Κυριακή μεσημέρι για καφέ με ωραία παρέα (σπάνια το κάνω αυτό και γι'αυτό μου έχει μείνει αποθημένο).
  • Θερινό σινεμα.Απλά.
  • Διακοπές. Χειμερινές ή Καλοκαιρινές.
  • Επιστροφή από εξοδο (βραδινή) με τον ηλεκτρικό. Εκπληκτική η αίσθηση ενός άδειου τρένου το βράδυ, και όλα τα φώτα έξω να λαμπυρίζουν.
  • Σεκς. Σεκς. Σεκς.
  • Συντροφικότητα.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 14:46, 18-03-10:

ΧΩΡΙΣ ΣΕΙΡΑ

- Η ευχάριστη έκπληξη από τη γεύση ενός φαγητού που ποτέ δεν είχα δοκιμάσει
- Το λευκό κρασί.
- Γαλλικός καφές με μπισκοτάκι σε όμορφη καφετέρια.
- Πεζοπορία σε στρωμένο χιόνι.
- Moυσική
- Κλειστή τηλεόραση.
- Βελούδινη γυναικεία φωνή στο ραδιόφωνο.
- Ηλιόλουστο μεγάλο καθαρό δωμάτιο.
- Τόποι που θυμίζουν άλλες εποχές, πολύ μπροστά ή πολύ πίσω από την εποχή μας.
- Μετακινήσεις με το μετρό.
- Το πρώτο τσουχτερό κρύο.
- Η απογείωση του αεροπλάνου.
- Το άρωμα και το πρώτο ξεφύλισμα του καινούριου βιβλίου.
- Πάσης φύσεως οφθαλμόλουτρα, ιδίως των σέξυ γυναικών.
- Το βαθύ κόκκινο χρώμα σε έναν χώρο.
- Λίγα κεριά αναμένα μέσα στο σκοτάδι.
- Το βουνό τον Μάιο.
- Η θάλασσα τον Γενάρη.
- Μια παρτίδα σκάκι.
- Παθιασμένα φιλιά.
- Σεξ.
- 'Οργιο.
- Αγκαλιά.
- Αγκαζέ.
- Χειροφίλημα.
- Η αποθέωση μιας γυναίκας ψυχή και και σώματι.
- Η υπέρβαση των ορίων και των αντοχών.
- Η χαρά μετά από τα δύσκολα.
- Το κέρδισμα ενός δύσκολου στοιχήματος.
- Καπνός με άρωμα βανίλιας σε ολοκαίνουρια πίπα.
- Η θέα του έναστρου ουρανού.
- Το χάδι μιας γάτας που δεν φεύγει όταν την πλησιάζω.
- Η αίσθηση της αναγέννησης που έχω κάθιδρος μετά από μια ώρα σκληρής γυμναστικής.
- Η αίσθηση μετά το μπάνιο στη θάλασσα.
- Ο αέρας στα μαλλιά και στο πρόσωπο μέσα στο ταξί που τρέχει
σε άδεια λεοφώρο καλοκαίρι.
- Το μασάζ που κάνει στους κρατάφους μου το κορίτσι όταν με λούζει πριν με κουρέψει.
- Γεμάτη μέρα από τρέξιμο για έναν άνθρωπο που αγαπάω.
- Ιππασία σε κάποιο χωριό κάπου στη βόρεια Ελλάδα.
- Το τζάκι.
- Η αίσθηση της φωτιάς όταν απλώνω τα χέρια μου.
- Το άκουσμα των αστραπόβροντων.
- Το άκουσμα του αέρα όταν λυσάει.
- Οι ήσυχες μέρες του Αυγούστου.

και άλλες πολλές ....

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Madrugada*
H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε στις 17:23, 18-03-10:

1. Μουσική, τραγούδι

1α) να χάνομαι σε ένα live αγαπημένου καλλιτέχνη, κλείνοντας τα μάτια και <<φεύγοντας μακριά>>

1β) να ακούω χαλαρωτική ορχηστρική μουσική ξαπλωμένη στο κρεβατάκι μου με αναμμένα κεριά, πριν τον ύπνο στο τέλος της ημέρας

1γ) να πηγαίνω στα live αγαπημένων φίλων, να τους χειροκροτώ και να τους θαυμάζω από καρδιάς, να μαζευόμαστε με τους ίδιους σε σπίτια με όργανα και να τραγουδάμε!

1δ) να κάνω δουλειές του σπιτιού με δυνατά μουσική, μόνη στο σπίτι, και μετά να βλέπω το σπίτι να λάμπει και να λιώνω στο ντους με όμορφα scrubs

2. Ύπνος (όταν νυστάζω πολύ) και κατά προτίμηση μόνη ένα καλό φαΐ (όταν πεινάω πολύ) - αδυναμία μου η κινέζικη κουζίνα

3. Ένα καλό κρεβάτι...

4. Να κάνω αγαπημένα πρόσωπα να γελούν, να βλέπω στο πρόσωπό τους την ευγνωμοσύνη για κάτι στο οποίο τους βοήθησα, να μου εκφράζουν την αγάπη τους με πειράγματα

5. Η χαρά που νιώθω από κάποια προσωπική επιτυχία σε επαγγελματικό επίπεδο

6. Μια εκδρομή, ένα ταξίδι. Είτε πρόκειται για μια βόλτα μισάωρη με αμάξι, είτε για ταξίδι με αεροπλανάκι

7. Οι ταινίες, το θέατρο, ένα ενδιαφέρον σεμινάριο, τα βιβλία, οι εφημερίδες, το μασάζ και ιδίως στα πόδια...

8. Το ανδρικό άρωμα πάνω μου, να τον μυρίζω πάνω μου ενώ έχουμε χωριστεί

9. Οι 2010 και βάλε τρόποι που έχουν οι δικοί μου να μου εκδηλώνουν εμπράκτως την αγάπη τους

10. Το σερφάρισμα στο ίντερνετ, να μαζευόμαστε παρέα σε σπίτι και να παίζουμε tabboo ή να μιλάμε με τις ώρες, με κρασάκι και κεριά!

Αυτά πάνω κάτω... χωρίς σειρά

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Moby

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Moby
Ο Moby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Moby why does my heart feel so bad... έγραψε στις 04:34, 01-04-10:

χωρίς η σειρά που τα γράφω να δηλώνει την σειρά προτίμησης...
1. Η στιγμή που πατάω μέσα στο αεροπλάνο για ακόμα ένα ταξίδι...
2. Η ώρα που έχεις αράξει στον καναπέ μαζί με τα φιλαράκια και συζητάς χωρίς καμία σοβαρότητα πίνοντας παγωμένο κρασί ή καλύτερα ενα mojito!
3. H στιγμή που μόλις έχεις ακούσει ενα κομμάτι και σε έχει ταξιδέψει τόσο μακριά...
4. Οι άδειοι δρόμοι της Αθήνας τις καθημερινές μετά τις 3-3:30 το βράδυ...
5. Η ζεστασιά που νιώθεις όταν την έχεις αγκαλιά...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chrisss

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη chrisss
H chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H chrisss γεια χαρα! έγραψε στις 23:56, 17-04-10:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
ΧΩΡΙΣ ΣΕΙΡΑ

- Η ευχάριστη έκπληξη από τη γεύση ενός φαγητού που ποτέ δεν είχα δοκιμάσει
- Το λευκό κρασί.
- Γαλλικός καφές με μπισκοτάκι σε όμορφη καφετέρια.
- Πεζοπορία σε στρωμένο χιόνι.
- Moυσική
- Κλειστή τηλεόραση.
- Βελούδινη γυναικεία φωνή στο ραδιόφωνο.
- Ηλιόλουστο μεγάλο καθαρό δωμάτιο.
- Τόποι που θυμίζουν άλλες εποχές, πολύ μπροστά ή πολύ πίσω από την εποχή μας.
- Μετακινήσεις με το μετρό.
- Το πρώτο τσουχτερό κρύο.
- Η απογείωση του αεροπλάνου.
- Το άρωμα και το πρώτο ξεφύλισμα του καινούριου βιβλίου.
- Πάσης φύσεως οφθαλμόλουτρα, ιδίως των σέξυ γυναικών.
- Το βαθύ κόκκινο χρώμα σε έναν χώρο.
- Λίγα κεριά αναμένα μέσα στο σκοτάδι.
- Το βουνό τον Μάιο.
- Η θάλασσα τον Γενάρη.
- Μια παρτίδα σκάκι.
- Παθιασμένα φιλιά.
- Σεξ.
- 'Οργιο.
- Αγκαλιά.
- Αγκαζέ.
- Χειροφίλημα.
- Η αποθέωση μιας γυναίκας ψυχή και και σώματι.
- Η υπέρβαση των ορίων και των αντοχών.
- Η χαρά μετά από τα δύσκολα.
- Το κέρδισμα ενός δύσκολου στοιχήματος.
- Καπνός με άρωμα βανίλιας σε ολοκαίνουρια πίπα.
- Η θέα του έναστρου ουρανού.
- Το χάδι μιας γάτας που δεν φεύγει όταν την πλησιάζω.
- Η αίσθηση της αναγέννησης που έχω κάθιδρος μετά από μια ώρα σκληρής γυμναστικής.
- Η αίσθηση μετά το μπάνιο στη θάλασσα.
- Ο αέρας στα μαλλιά και στο πρόσωπο μέσα στο ταξί που τρέχει
σε άδεια λεοφώρο καλοκαίρι.
- Το μασάζ που κάνει στους κρατάφους μου το κορίτσι όταν με λούζει πριν με κουρέψει.
- Γεμάτη μέρα από τρέξιμο για έναν άνθρωπο που αγαπάω.
- Ιππασία σε κάποιο χωριό κάπου στη βόρεια Ελλάδα.
- Το τζάκι.
- Η αίσθηση της φωτιάς όταν απλώνω τα χέρια μου.
- Το άκουσμα των αστραπόβροντων.
- Το άκουσμα του αέρα όταν λυσάει.
- Οι ήσυχες μέρες του Αυγούστου.

και άλλες πολλές ....

ειλικρινα με συγκινησες.......

σε ολα αυτα να προσθεσω
μεταξυ υπνου και ξυπνιου γυμνη καλοκαιρι σε βαμβακερα σεντονια...
να παταω ξυπολυτη σε μουσαμα το καλοκαιρι ή σε ασφαλτο που καει ξημερωματα στην παραλιακη...
να τρεχω αναμεσα στα πευκα σε ενα μονοπατι στο βουνο...
ενα σκυλι να καθεται στα γυμνα μου ποδια...
αυτο που νιωθεις οταν σε αγκαλιαζει μικρο παιδι...
και αλλα...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 10:40, 18-04-10:

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.......

και οι απολαύσεις της ζωής αυτό κάνουν............

όπως ο παθιάρικος έρωτας.............
όπως μια τρέλα της στιγμής ξεπερνώντας τα όρια σου...........
όπως η σοκολάτα γάλακτος............
κι άλλα
κι άλλα
κι άλλα..........

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 12:17, 22-11-11:

Τι ωραιότερο απο τον έρωτα, απο το να έχεις δίπλα σου τον άνθρωπό σου
Τι καλύτερο απο το ζεστό σπιτικό φαγητό, που το απολαμβάνεις πάντα με καλή συντροφιά.
Η συντροφικότητα
οι αναμνήσεις μας, καλές και κακές, είναι ωραίο να μπορούμε να συνειδητοποιούμε που ήμασταν και που έχουμε φτάσει
Η επιτυχία
Το σεξ
Η ικανότητα της αυτογνωσίας
Η αυτοεκτίμηση
Οι χαρούμενες στιγμές

Η ζωή!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη enrose : 22-11-11 στις 18:45.
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 12:50, 22-11-11:

1. Μια αγκαλιά από τα αγαπημένα μου πρόσωπα.
2. Η μυρωδιά απ τα αγαπημένα μου πρόσωπα (σαν σκυλί κάνω )
3. Ο γλυκός ύπνος (που μου λείπει τόσο πολύ τελευταία)
4. Χειμωνιάτικο πρωινό αλλά με ήλιο, καφεδάκι στη θάλασσα..
5. Συζητήσεις με την αδελφούλα μου (επίσης να τη λέω αδελφούλα μου ενώ στην πραγματικότητα δεν ειναι )
6. Να έχω άπειρες δουλειές σε μια μέρα και να καταλήγω στην αγκαλιά του..
7. Οι λίγες στιγμές απόλυτης αδρεναλίνης πριν βγω στη σκηνή και η ανακούφιση όταν τελειώσει η παράσταση

Αυτά μπορώ να θυμηθώ τώρα!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lysippe
H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 953 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε στις 15:18, 22-11-11:

Η σειρά είναι τυχαία...

1) Το φθινόπωρο, όταν αρχίζουν τα πρωτοβρόχια, αλλά και γενικότερα οι βροχές. Λατρεύω μία βόλτα με βροχή, ή να κάθομαι να χαζεύω τη βροχή απ' το παράθυρό μου και να χάνομαι στην ομορφιά της στιγμής και στις σκέψεις μου.
2) Το να δίνω και να παίρνω αγάπη (σε οποιαδήποτε μορφή).
3) Να παίρνω δώρα ή να φτιάχνω κάτι, για άτομα που αγαπώ.
4) Να ακούω μουσική, ανάλογη με το πώς αισθάνομαι, και να ζω δυνατά τη χαρά, τη λύπη μου, τη ταξιδιάρικη διάθεσή μου κλπ.
5) Η περισυλλογή, τα ταξίδια του μυαλού και γενικότερα οι στιγμές με τον εαυτό μου.
6) Να ακούω τους άλλους (σε οτιδήποτε έχουν να πουν) και να προσφέρω τη βοήθειά μου όπου μπορώ.
7) Το καλό φαγητό.
8 ) Τα γλυκά.
9) Το χουζούρι, το χουχούλιασμα και η σκέψη του "δεν έχω να κάνω τί-πο-τα".
10) Η συζήτηση. Είτε μιλώντας σοβαρά είτε κάνοντας χαβαλέ.
11) Η ηρεμία και η γαλήνη στην καθημερινότητά μου.
12) Η ομορφιά -στο οτιδήποτε.
13) Η επαφή με τη φύση.
14) Η επαφή με τα ζώα.
15) Οι στιγμές που είσαι σε ένα μεταφορικό μέσο και σε χτυπάει το αεράκι που μπαίνει απ' το ανοιχτό παράθυρο, ή απλώς το να κάθεσαι στη θέση σου, να χαζεύεις απ' το παράθυρο και να χάνεσαι στις σκέψεις σου.
16) Να σεργιανίζεις σε σοκάκια, ξεχνώντας την ώρα, και να κοιτάς βιτρίνες, να παρατηρείς τους περαστικούς, να σκέφτεσαι διάφορα κλπ.
17) Το να παίρνεις χαμόγελα και ζεστασιά απ' τους ανθρώπους γύρω σου.
18 ) Οι στιγμές που βιώνεις ξανά στο μυαλό σου διάφορα πράγματα (καλά, ή όχι), ή που σκέφτεσαι διάφορα, που θα ήθελες να συμβούν στο μέλλον και σκας ένα χαμόγελο.
19) Η στιγμή που κάθεσαι και χάνεσαι διαβάζοντας ένα βιβλίο ή που βλέπεις μια ωραία ταινία.
20) Το σερφάρισμα στο ίντερνετ -είτε για διασκέδαση, είτε για ενημέρωση.
21) Τα καθημερινά μικροπράγματα, που φαντάζουν ασήμαντα εκ πρώτης όψεως.
22) Όλες οι στιγμές με τον ερωτικό σου σύντροφο.
23) Οι στιγμές που περνάς με αγαπημένα σου πρόσωπα -είτε παίζοντας, είτε συζητώντας περί ανέμων και υδάτων.
24) Μια αγκαλιά.
25) Το σ' αγαπώ που σου λένε, ή που το εννοούν κάνοντας κάτι.
26) Η επαγγελματική αναγνώριση κι επιτυχία.
27) Το θέατρο.
28 ) Η θάλασσα, ο έναστρος ουρανός.
29) Η άνοιξη, όπου παρατηρείται ο οργασμός της φύσης.

...και τόσα άλλα πράγματα.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη wolfe4ever
H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε στις 19:56, 22-11-11:

• Η φωτογραφία
  • Οι δημιουργίες μου
  • Η μουσική
  • Τα χαμόγελα
  • Η σοκολάτα
  • Η φύση
  • Οι αγκαλιές
  • Η αγάπη
  • Οι άνθρωποί μου
Οι στιγμές που αναπολώ και σχηματίζεται αυτόματα ένα χαμόγελο στα χείλη μου!

Παράθεση

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sofaki Loony
H Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Sofaki Loony έγραψε στις 20:53, 22-11-11:

1)Να φωτογραφίζω διάφορα μόνη μου.
2)Η μουσική(να ακούω ή να παίζω).
3)Να χουζουρεύω το πρωί.
4)Να μαγειρεύω.
5)Η σοκολάτα.
6)Να με έχουν αγκαλιά.
7)Να κάνω αφρόλουτρο και να με παίρνει ο ύπνος στην μπανιέρα.

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 21:00, 22-11-11:

1.Nα καθομαι στο παραθυρο εξω να κανει κρυο, να βλεπω την βροχη και να πινω καφε ή ζεστη σοκολατα
2.Γελιο
3. Υπνος!
4. Ταινιες
5. Μουσικη
6. Φιλοι
7. Ο ηχος του αερα και του νερου (σε καταρρακτη,ποταμι ή λιμνη)
8. Να σκεφτομαι τι θα ηθελα να γινει
9.Η ελευθερια να κανεις οτι θες
10. Οι αναμνησεις (ειδικα στις πιο μικρες ηλικιες η αθωοτητα)

η σειρα τυχαια το 1ο και το τελευταιο απλως θεωρω πιο σημαντικα

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 00:26, 23-11-11:

Απόλαυση ζωής...η αγκαλιά!!!

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε στις 23:11, 25-01-12:

Ένα ποτήρι κόκκινο ή λευκό κρασί δίπλα στο τζάκι το χειμώνα ή δίπλα στη θάλασσα το καλοκαίρι....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

DreamStealer

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamStealer
Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 613 μηνύματα.

O DreamStealer μπες στο μυαλο! έγραψε στις 23:17, 25-01-12:

το να ζω και να μαζευω εμπειριες,
τωρα το τι θα περιεχει αυτο δεν εχει να κανει, το καθε πραγμα εχει την ομορφια του.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 01:22, 26-01-12:

Α! Και οι εξομολογήσεις, μικρές ή μεγαλύτερες...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μάριλυ

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Μάριλυ
H Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 260 μηνύματα.

H Μάριλυ έγραψε στις 01:49, 09-02-12:

1. Μασάζ
2. Ύπνος
3. Αγκαλιές
4. Καλό φαγητό
5. Γλυκά και κυρίως σοκολάτα
6. Σεξ
7. Ταξίδια!!!
8. Ένα καλό βιβλίο
9. Η μουσική που μ'αρέσει
10. Χαζομάρες με φίλους
11. Doritos με ταινία στον κινηματογράφο
12. Doritos με σοκολάτα
13. Doritos σκέτα!
14. Καφές

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε στις 19:44, 10-02-12:

Όμορφα ταξίδια με το amore!

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 22:00, 11-02-12:

Δυο πιτογυρα ενω εχεις να φας πανω απο 10 ωρες

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Loony
H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε στις 22:12, 11-02-12:

Σοκολάταααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 15:00, 12-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από Sofia Loony
Σοκολάταααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
Iσχυει!! Ειναι αποδεδειγμενο...

Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elise.
H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε στις 02:26, 16-04-12:

Έρωτας
Ταξίδια
Ταινίες
Φωτογραφία
Σπουδές και ό,τι αυτό συνεπάγεται (φιλοδοξίες, όνειρα)
Φθινοπωρινή βροχή + Κουβερτούλα + λαπτοπάκι + απαλή μουσική
Να διαβάζω κόμικς των 80s/90s της μητέρας μου (Altan<3) με το τέλειο χιούμορ και την ευχάριστη μυρωδιά μούχλας
Finnish Sauna (ακούγεται σνομπ, δεν είναι. στη γερμανία πήγα, είναι σάουνα με ξηρή θερμότητα χωρίς ατμό, το πιο χαλαρωτικό πράγμα στον κόσμο..)
Μουσική + ονειροπόληση, αναμνήσεις
Επανάκαμψη και δυναμική επιστροφή μετά από αυτοκαταστροφικά διαστήματα σαπίσματος
Μια μέρα με την αδερφή μου, άπειρο γέλιο, ηρεμία, απόλυτη αποδοχή, αγάπη
Η ιεροτελεστία/προετοιμασία για μια σημαντική περίσταση: μπάάάνιο, ντύύύσιμο, βάάάψιμο, ψώνισμα στον καθρέφτη, λίγη ακόμη γυναικεία ματαιοδοξία ;p
Γαλλικός καραμέλα σε όμορφο μικρό καφέ όταν έχει έξω πολύ κρύο
Μπανιέρα + τσιγάρο + Κεριά βανίλλια + αφρόλουτρο γάλα + μπέιλις
Μπάνιο στον αχέροντα και μετά το μούδιασμα όταν βγεις στον ήλιο
Να γυμνάζομαι ακούγοντας μουσική για τσέλο (πχ Zoe Keating) που με βοηθά να συγκεντρώνομαι
Ελεύθερο στην κλειστή πισίνα του κολυμβητηρίου το βράδυ, μηχανικές κινήσεις για να καθαρίσει το μυαλό μου
Θέα από ψηλά, σε υψώματα μακριά απ το θόρυβο της πόλης
Ο ουρανός λίγο πριν το ηλιοβασίλεμα, βραδινό μπάνιο με φίλους, φωτιά, χιλιάδες αστέρια
Μαγικές στιγμές με το πλασματάκι σου, σε συναυλία, στο σινεμά, στη βροχή
Καθάρισμα και τακτοποίηση του σπιτιού με τέρμα τη μουσική στο ipod
Η μυρωδιά του στα μαλλιά μου και τα χέρια μου
Η στιγμή της απογείωσης στο αεροπλάνο
Βόλτα με μηχανάκι το καλοκαίρι, ο αέρας στα μαλλιά, η ελευθερία
Να προσέχω απίστευτες μικρές λεπτομέρειες γύρω μου
Να κρατάω ημερολόγιο (κυρίως στις άσχημες φάσεις μου) για να μπορώ μετά από καιρό να τα διαβάζω και να λιώνω στο γέλιο

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Backdrop

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Backdrop
H Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H Backdrop έγραψε στις 01:02, 02-07-12:

Ο Έρωτας
Η Αγάπη
Τα Ταξίδια
Τα Γλυκά
Ένα Χαμόγελο
Μία Αγκαλιά
Ένα Φιλί
Ο Υπνος
Το Φαγητό
Ο Ανεμιστήρας όταν έχει 40 βαθμούς!!!!!!
Η Ξάπλες στο κρεβάτι μου
H μουσική
Το Βραδινό μπάνιο
Μια βόλτα
Το Φαγητό με φίλους
Ο Ουρανός και τα αστέρια
και ... last but not least...
Η φωνή της μητέρας μου που με χαλαρώνει!!

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε στις 00:29, 22-07-12:

Να απολαμβάνεις τη στιγμή.... η οποία πάντα είναι μοναδική!

Γιατί αυτή η στιγμή δεν θα επαναληφθεί ποτέ ξανά...
ποτέ δεν θα δεις το ίδιο χρώμα
ποτέ δεν θα κάνεις την ίδια ακριβώς σκέψη....
καθώς στέκεσαι σε αυτό το σημείο και αγναντεύεις το πέλαγος....

Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 01:42, 22-07-12:

1.βραδιες ταινιων με πατατακια και μπυρα.
2.βραδιες τσαμπιονς λιγκ επισης με πατατακια και μπυρα.
3.κολυμβηση,μπασκετακι,η μπαλιτσα να ξελαμπικαρουμε
4.τσιγαρο
5.κρασακι με φιλους με κιθαρα τραγουδια και καλη διαθεση
6.φιλοσοφικες συζητησεις στις 4 η ωρα το πρωι με συγκεκριμενους ανθρωπους.
7.διακοπες,οποτε αυτες χρειαζονται
8.γηπεδο,με φιλους μαζι ετσι να γουσταρουμε
9.να καθομαι στο γκαζον να κοιταω τον ουρανο,το καλοκαιρι και να μην κανω τιποτα,απλα να σκεφτομαι.
10 η αγαπημενη μου μουσικη οπου και να μαι.
11 το χιονι
12 ο σκυλος μου,η γατα μου και το παιχνιδι.
13.η συζητηση,που τοσο αγαπαω.
14.τα επιτραπεζια,πχ τιτσου και το λιωσιμο με τις ωρες.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 01:44, 22-07-12:

Το φαγητό και η τουαλέτα.

Παράθεση

Iratus

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Iratus
Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 398 μηνύματα.

O Iratus έγραψε στις 01:48, 22-07-12:

Υπάρχει κάτι πιο απολαυστικό από το να είσαι με ανθρώπους που αγαπάς και σ αγαπάνε;

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gregory, nub

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη gregory, nub
Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Εργάτης/τρια . Έχει γράψει 2,424 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε στις 01:50, 22-07-12:

coca cola classic παγωμένη *.*

Έρωτας

Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 01:57, 22-07-12:

Να είναι 4 το πρωί, να έχεις κατεβάσει μισή κάβα και να παίζεις tichu μέχρι τελικής πτώσεως με καλή παρέα, στα πεζουλάκια του Λ. Πύργου και το μόνο που να σε νοιάζει είναι τι χαρτί θα πάρεις απ' το συμπαίκτη, γιατί είναι μαύρη νύχτα και οι έγνοιες έχουν φύγει.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 10:14, 22-07-12:

αγαπη,έρωτας και σοκολάτα!!

Παράθεση

Emile

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Emile
Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Emile έγραψε στις 10:43, 22-07-12:

1. Μουσική βεβαίως, οπού αναλόγως ηρεμεί την ψυχή ή μας γεμίζει ενέργεια
2. Αγάπη και έρωτας, η μεγαλύτερη απόλαυση της ζωής
3. Χουζούρι, ειδικά μετά από πολλές ώρες δουλειάς...
4. Μια καλή βόλτα έξω με φίλους, μακράν κάτι που συνήθως τελειώνει με τις καλύτερες αναμνήσεις.
5. Ταξίδια, είτε εσωτερικό, είτε εξωτερικό, το να ξεφεύγεις από την ρουτίνα είναι ό,τι καλύτερο.

Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 11:19, 22-07-12:

1.Μουσική
2.Ορειβασία (Δοκιμάστε το!)
3.Ιντερνετ
4.Παιχνίδια με τα ζωάκια μου
5.Χρόνος με την κοπέλα μου!

Παράθεση

Panos__ (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Panos__
Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O Panos__ is an avid observer of the human psyche έγραψε στις 12:26, 22-07-12:

1.Σέξ (kinky κατά προτίμηση) και παγωτό της μηχανής σοκολάτα (ισοβαθμούν αυτά τα 2)
2.Το digest του BPS
3.Aνθρώπινη συντροφικότητα σε όλες τις εκφράσεις της (ερωτική,φιλική κτλ)
4.Αθλητισμός
5.Το τελευταίο τζηνάκι της Diesel και το Angel μου που δε το αποχωρίζομαι ποτέ.
6.Ονλαιν σοπινγκ και Ιντερνετ
7.Να το παίζω μούρη στο γραφείο και να βλέπω τα μούτρα του Πολωνού και της βλαχάρας από την Τζαμάικα.

Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,154 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 12:30, 22-07-12:

Συζητήσεις με νόημα
Κοιτώντας τα άστρα (μου τη σπάει το φεγγάρι)
Θερινός κινηματογράφος
Το αίσθημα όταν καλύπτεις μια φυσιολογική σου ανάγκη για την οποία περίμενες πολύ
Η μουσική
Οι εκπλήξεις
Οι αναμνήσεις
Οι καινουριες εμπειρίες

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,370 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 12:35, 22-07-12:

1)Κινκυ σεξ-Να βλεπω τον DrHouse να χωνει ατακες (δεν ξερω ποιο απο τα δυο να βαλω πρωτο)
2)Να περπαταω στον δρομο και να με φωναζουν Χαουζ
3) Να εχω δικαιο
4)να πινω κρασι και να ακουω 80'ς

Παράθεση

Insomnie

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomnie
Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε στις 12:42, 22-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Το φαγητό και η τουαλέτα.
Να βλέπω τη Sasha Grey(Marina Ann Hantzis) στο άβαταρ του Γιώργου.
Α,και η Paulaner.

Παράθεση

@nn@

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη @nn@
H @nn@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H @nn@ έγραψε στις 18:07, 22-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Panos__
1.Σέξ (kinky κατά προτίμηση) και παγωτό της μηχανής σοκολάτα (ισοβαθμούν αυτά τα 2)
Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
1)Κινκυ σεξ-Να βλεπω τον DrHouse να χωνει ατακες (δεν ξερω ποιο απο τα δυο να βαλω πρωτο)
Δηλαδή αν σας δωθεί η ευκαιρία να έχετε καποια στιγμή ενα από τα δύο εσείς θα είστε σε δίλημμα για τι θα επιλλέξετε ?????

Παράθεση

Rainbowarrior

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbowarrior
Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,989 μηνύματα.

O Rainbowarrior έγραψε στις 18:36, 22-07-12:

Καφές.

Παράθεση

Νάγια Τ.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Νάγια Τ.
H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε στις 19:15, 22-07-12:

Ο Υπνος....Βεβαια ετσι χανεις τη ζωη θα μου πειτε...Αλλα για μενα ειναι απολαυση!!

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 22:50, 22-07-12:

Να είμαι στην αγκαλίτσα του!

Παράθεση

κaτε_αlx

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη κaτε_αlx
H κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 445 μηνύματα.

H κaτε_αlx Γήρνα πίσο ή έστο τειλεφόνα έγραψε στις 23:08, 22-07-12:

μμμ ο υπνος και η σοκολατα!
υπαρχουν μεγαλυτερες απολαυσεις? μα με τιποτα

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 23:09, 22-07-12:

Μουσική.....μεγάλη λατρεία!

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,643 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 23:26, 22-07-12:

Παγωτό και φράουλες.
Όσο υπάρχει παγωτό και φράουλα όλα είναι καλά.

Παράθεση

Απολειφάδι

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Απολειφάδι
Ο Απολειφάδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Απολειφάδι έγραψε στις 03:20, 23-07-12:

ύπνος + ποδόσφαιρο

Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 07:07, 23-07-12:

Πυτζάμες και ζεστή σοκολάτα το χειμώνα, χουχουλιασμένη στον καναπέ μ ένα βιβλίο. Και το καλοκαίρι καρπούζι στο μπαλκόνι ή τσίπουρο και μεζέ με καλή παρέα......

Παράθεση

peleas

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη peleas
Ο peleas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 62 μηνύματα.

O peleas έγραψε στις 10:54, 23-07-12:

Οι απολαύσεις ης ζωής μπορεί να είναι πολλές, δεν παύουν όμως να είναι νησίδες χαράς σε έναν ωκεανό πλήξης. Μόνο ο έρωτας νοηματοδοτεί τη ζωή, κάνοντας την κάθε στιγμή απολαυστική.

Παράθεση

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sunday(atlie)
H sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος . Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H sunday(atlie) Τωρα ξερεις το δρομο.. ακολουθησε τον. έγραψε στις 11:10, 23-07-12:

Ένα μπάνιο με κρύο παγωμένο νερό

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους