Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Απολαύσεις ζωής!

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Drama Prinzessin
H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,309 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε στις 11:40, 23-07-12:

Οι κυριότερες απολαύσεις για μένα είναι : να κοιτάω παλιές φωτογραφίες από χαρούμενες στιγμές, να θυμάμαι αστεία περιστατικά από το παρελθόν, να κάνω κάποιον να χαμογελάσει, να χουζουρεύω στο κρεβάτι για ατέλειωτες ώρες και να γελάω μέχρι δακρύων!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Απολειφάδι

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Απολειφάδι
Ο Απολειφάδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Απολειφάδι έγραψε στις 14:06, 23-07-12:

+ ωραίο φαγητό

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 02:05, 05-08-12:

Εχω πιασει τον εαυτο μου να ανυπομονει να ξημερωσει για να ξαναφαω.
Κανω σχεδια στο κεφαλι μου.
Μολις ξυπνησω θα φαω αυτο, μετα αυτο, το μεσημερι αυτο , μετα εκεινο...μετα το αλλο.

Ασχετο.
Εβλεπα τις προαλλες αργα το βραδυ στο 4Ε να φτιαχνουν μιλφειγ.
Με σκοτωσαν νυχτιατικα.
Μου τρεχαν τα σαλια.

Τα ζαχαροπλαστεια κλειστα.
Σκεφτομουν να ξημερωσει να παω να αγορασω.

Παλι ασχετο.
Μην πατε ποτε πεινασμενοι να ψωνισετε απο το σουπερ.
Εγω τα λιμπιζομαι ολα και τα σηκωνω ολα.
Τα περισσοτερα μετα χαλανε γιατι τελικα δεν εχω ορεξη να τα φαω.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ρενακι 13 (ρένα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ρενακι 13
H ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H ρενακι 13 έγραψε στις 05:31, 05-08-12:

εφοσον εχω υγεια πανω απ ολα,εγω κι οσοι αγαπω!!!
1)να γελανε τα παιδια μου.
2)να ειναι χορτατα ολα τα κατοικιδια και τ αδεσποτα μου.
3)καλο φαγητο.
4)ηρεμος υπνος.
5)γελιο μεχρι δακρυων.
6)ερωτας.
7)η πρωτη μερα που σκεπαζομαι με κουβερτα το φθινοπωρο.
ο ηχος της βροχης στο τζαμι κι εφοσον εχω ολα τα παραπανω.
9)ενα ζεστο σπιτι απ ολες τις αποψεις.
10)ταξιδι κι εγω να κοιτω απ το τζαμι τον οριζοντα.
11)χριστουγεννα-μαγεια
12)καλοκαιρι-ξεγνιασια.
13)τουαλετα...
14)ψωνια
15)προσφορα σε καποιον που εχει αναγκη ητε ανθρωπο ητε ζωο.
16)μια δουλεια που να επιτρεπει να ζεις αλλα και να σκεφτεσαι.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Wikiπήδας

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Wikiπήδας
Ο Wikiπήδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Wikiπήδας έγραψε στις 07:01, 05-08-12:

απολαύσεις ζωής
Ευτυχώς δείχνει και η ET1 και η ET3 την λειτουργία της Κυριακής,
μην γίνει συνωστισμός στο ένα κανάλι και χαλάσουν τα μηχανάκια της AGB.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 17:44, 05-08-12:

Η αγαπημένη μου απόλαυση είναι όταν γελάς τόσο πολύ που δεν ακούγεται ήχος πια.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Morgaine

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Morgaine
H Morgaine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 70 μηνύματα.

H Morgaine έγραψε στις 00:29, 06-08-12:

Βρηκα καινουρια απολαυση σημερα: να παλευεις, με μαξιλαρια χερια ποδια, ποιος θα βαλει τον αλλο κατω. Πως κανουν τα αδερφακια κ τα ζευγαρακια ενα πραμα...

θελω αδερφακια

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 21:54, 26-08-12:

Ύπνος πάνω από όλα υπολογιστής και σοκολάτα

Παράθεση

Cosa Nostra

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cosa Nostra
Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

O Cosa Nostra έγραψε στις 22:01, 26-08-12:

1)Ερωτας
2)Μουσικη
3)Ταξιδια
4)Διαβασμα
5)Καφες
6)Τεχνολογια
7)Εργασια

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 22:26, 26-08-12:

1) Έρωτας & καλό sex
2) Επιτυχίες (aka εξετάσεις, πτυχία, δουλειά)
3) Προγραμματισμός μέχρι πρωίας (aka να μην σε πέρνει με τίποτα ο ύπνος γιατί ψάχνεις τον βέλτιστο αλγόριθμο)
4) Όταν ο ΠΑΟΚ πετυχαίνει μεγάλες νίκες
5) Μπουζούκια
6) Ύπνος

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 22:30, 26-08-12:

Έρωτας, έρωτας και έρωτας. Με όλες τις μορφές του.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitris001
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,167 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε στις 23:29, 26-08-12:

1.σεξ
2.σοκολάτα
3.ποτό με καλή παρέα

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 02:26, 29-08-12:

Η θάλασσα...!

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

souzana

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη souzana
H souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.

H souzana έγραψε στις 15:19, 30-08-12:

Ύπνος, σοκολάτα και να βλέπεις την Πανάθα στο γήπεδο

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 17:01, 30-08-12:

F O O D

Enough said.

14 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

True BloodMania

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη True BloodMania
Ο True BloodMania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O True BloodMania έγραψε στις 01:04, 16-01-13:

1)Προφιτερολ
2) ΧΙΟΝΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
3) Βροχή ..μάλλον καταιγίδα αστραπές κεραυνοί χαλάζι δυνατός άνεμος
4)Ύπνος
5)Να διαβάζω Βιβλία
6)Βίντεο από αληθινά χειρουργία
7)Ελεύθερη πτώση από αεροπλάνο
Μια βόλτα στα Αλλού και γενικά σε λούνα παρκ
9)Μουσική ειδικά ατμοσφαιρική στυλ Μόμπι
10)Να χαιδεύω ζωάκια
11)Εξοχικό (στο Ζούμπερι) με ότι περιλαμβάνει βόλτα το βράδυ στη παραλία ξαπλωμένος εκεί που σκάει το κύμα κοιτάζοντας τα αστέρια και το φεγγάρι κόκκινο να βγαίνει με συνοδεία μουσικής πίνοντας μοχίτο.Εναλακτική με φίλους ακουστική κιθάρα κρασί ή μπύρα φωτιά στη μέση και σε κύκλο
12)Μπάνιο στη θάλασσα μέχρι μέσα λίγο πριν τα φύκια
13)Μια επίσκεψη στα Βίλλατζ για ταινία
14)Μαλακίες μέχρι να γίνουμε ρεζίλι παντού με τη παρέα
15)Λίγες ώρες με το κορίτσι
16)Αναμμένο τζάκι έξω ψοφόκρυο καθισμένοι σε φλοκάτη με όλη τη παρέα ή οικογέ νεια με σανγκριά ψήνωντας κάστανα
17)Παίζοντας επιτραπέζια ή χαρτιά
1Παρακολουθώντας τις απίστευτες εικόνες που συνθέτει η φύση
19)Μωράκια
20)Οικογενειακή μάζωξη
21)Κατούρημα χαχαχα είναι και αυτό
22)Θρίλλερ, Grey's Anatomy,True Blood
23)Nα κάνω γλυκά
24)Το να προσφέρω και να κάνω χαρούμενους τους ανθρώπους βοηθώντας τους
25)Μασαζ
26)Ταξίδια

Η ΣΕΙΑΡ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΑ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη True BloodMania : 16-01-13 στις 01:22.
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερινύς
H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,202 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε στις 01:28, 16-01-13:

Να σου δείχνουν έμπρακτα αυτά που νιώθουν για σένα ως μία μορφή ανταπόκρισης αυτών που νιώθεις εσύ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

helion (tulip)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη helion
H tulip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H helion έγραψε στις 23:53, 19-01-13:

να μου μιλάς γλυκά...

Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Darkness
H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε στις 01:00, 20-01-13:

Χιόνι, διάβασμα, μάθημα, δουλειά, σεξ, φαγητό, καφές, αγκαλιές, φιλιά, ήσυχες βόλτες, τσακωμοί και εκπλήξεις.
Κι όλα αυτά όταν γίνονται μέσα σε μια μέρα.
Και φυσικά κι άλλα άπειρα ακόμη πράγματα. Όχι κλασσικά, απλά που δεν έχει αξία να κατονομαστούν.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

subgr

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη subgr
Ο subgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O subgr έγραψε στις 20:13, 22-01-13:

1. Να βλεπεις τα παιδια σου να μεγαλωνουν και να κατακτουν υψη που δεν εχεις εσυ αγγιξει
2. Να μπορεις να αναπολεις και να δακρυζεις με ενα τραγουδι ή μια ταινια απο τα νιατα σου
3. Να κυλιεσαι στο πατωμα με το παιδι σου και να το βλεπεις να γελα και να γελα....
4. Να αποκοιμιεται το παιδι ή ο/η συζυγος στην αγκαλια σου χαιδευοντας το/τον/την ....

Ολα τ' αλλα ειναι εφημερα και πεζα.....

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 22:47, 22-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από subgr
1. Να βλεπεις τα παιδια σου να μεγαλωνουν και να κατακτουν υψη που δεν εχεις εσυ αγγιξει
2. Να μπορεις να αναπολεις και να δακρυζεις με ενα τραγουδι ή μια ταινια απο τα νιατα σου
3. Να κυλιεσαι στο πατωμα με το παιδι σου και να το βλεπεις να γελα και να γελα....
4. Να αποκοιμιεται το παιδι ή ο/η συζυγος στην αγκαλια σου χαιδευοντας το/τον/την ....

Ολα τ' αλλα ειναι εφημερα και πεζα.....
Δεν εχεις βαλει μεσα φαγητο, σεξ, υπνο και μιλας για πεζαδα? Ωωωω μα τι ειρωνια !!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ajusshi
Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε στις 23:33, 22-01-13:

η σειρά, τυχαία.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ajusshi : 22-01-13 στις 23:39.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 23:42, 22-01-13:

Το τρέξιμο και το ποδόσφαιρο πάντως είναι για μένα τα βασανιστήρια της ζωής...

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 16:55, 23-01-13:

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

catlin (Βάσια)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη catlin
H Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.

H catlin έγραψε στις 17:27, 23-01-13:

smoking

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Marlene-Dietirch-008.jpg
Εμφανίσεις:  125
Μέγεθος:  22,2 KB

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 18:59, 23-01-13:

Απολαύσεις Ζωής...smoking...
Zωή...smoking...
Κάτι μοιάζει ασύνδετο..

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 19:32, 23-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
Zωή...smoking...
Κάτι μοιάζει ασύνδετο..
Από την πλευρά ενός καπνιστή το κάπνισμα είναι όντως απόλαυση.
Βλαβερή μεν, αλλά απόλαυση.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 20:40, 23-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Johnnaousa
Zωή...smoking...
Κάτι μοιάζει ασύνδετο..
Απο τις μεγαλυτερες απολαυσεις πρεπει να ειναι και τα ναρκωτικα και ας μην εχω παρει ποτε. Οσο βλαβερο και να ειναι για τον οργανισμο δεν παυει να ειναι απολαυση.

Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dalian
H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,611 μηνύματα.

H Dalian έγραψε στις 23:42, 23-01-13:

- Να κάθομαι κάπου [κατά προτίμηση με θέα/ψηλά] μόνη μου, παρέα με το Ipod μου, χωρίς να μ'ενοχλεί κανένας.

- Να γελάω μέχρι δακρύων ή μέχρι να μην ακούγομαι πλέον και απλά να τινάζω τα χέρια μου πάνω κάτω σαν χαζό

- Να ταξιδεύω σε νέα μέρη και να παρατηρώ με την ησυχία μου νέα πράγματα σχετικά με αυτά.

- Να παρακολουθώ μια ενδιαφέρουσα διάλεξη.

- Videos με σωστό pacing. *.*

- Να διαβάζω ό,τι πέσει στα χέρια μου.

- Silence, silence, silence.

- Επιτραπέζια με τη σωστή παρέα. ^^

- Ξενύχτια.

- Νόστιμο αχνιστό φαγάκι, bonus αν το 'χω φτιάξει εγώ

- Χρώματα.

- Η δύση τα απογεύματα!!! ♥

- Να παίζω RPGs με τις ώρες

δεν μου έρχονται άλλα :/

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 675 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 00:28, 24-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Απο τις μεγαλυτερες απολαυσεις πρεπει να ειναι και τα ναρκωτικα και ας μην εχω παρει ποτε. Οσο βλαβερο και να ειναι για τον οργανισμο δεν παυει να ειναι απολαυση.
'Οχι πάντα.
Πχ: το χόρτο. Την μια είσαι μες την τρελή χαρά την άλλη μπορεί να κλαις σαν μωρό. Και οχι το κλάμα δεν είναι απολαυση

Παράθεση

catlin (Βάσια)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη catlin
H Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.

H catlin έγραψε στις 00:37, 24-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από carpe_nochtem

Και οχι το κλάμα δεν είναι απολαυση
και ναι το κλαμα είναι μεγάλη απόλαυση

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 24-01-13 στις 15:19. Αιτία: split μηνύματος για μεταφορά μέρους του σε οφφ τοπικ
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 00:47, 24-01-13:

Αρχική Δημοσίευση από carpe_nochtem
'Οχι πάντα.
Πχ: το χόρτο. Την μια είσαι μες την τρελή χαρά την άλλη μπορεί να κλαις σαν μωρό. Και οχι το κλάμα δεν είναι απολαυση
Ενταξει, ενα πολυ γενικο παραδειγμα εφερα για να εξειγησω στον Ναουσα. Και επισης το κλαμα απο γελια ειναι απολαυση

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 20:46, 09-03-13:

Η μουσική...αλλά και η ζωγραφική....
Απόλαυση αυτιών και ματιών....

Ο Πάουλ Κλέε ασχολήθηκε με την μουσική και τη ζωγραφική...

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 23:31, 14-03-13:

για μένα...
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  movies_logo_5.gif
Εμφανίσεις:  55
Μέγεθος:  48,7 KB

Παράθεση

potrio

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη potrio
Ο potrio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O potrio ενα έγραψε στις 00:10, 15-03-13:

1.sex με φαντασία
2.
Καλή μουσική
3.one piece και γενικα σειρες
4.μπασκετ,τεννις,ποδοσφαιρο...
5.Γυμναστικη με μουσικη
6.καναπες και υπολογιστης μετα απο project και παρουσιαση που γενικα με κουραζουν.
7.υπνος
8.η αναγωριση στον εργασιακο τομεα
9.οταν παιζει 'γκομενα'
10.ταγκο τις δευτερες

Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nektariosmakris
Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε στις 19:07, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
Η μουσική...αλλά και η ζωγραφική....
Απόλαυση αυτιών και ματιών....

Ο Πάουλ Κλέε ασχολήθηκε με την μουσική και τη ζωγραφική...
ενταξει το καταδερες μας κοιμησες με το ενα δευτερολεπτο που ειδαμε ολοι τα βιντεο σου.οτι πρεπει για τις πανελληνιες για να κοιμηθεις κατευθείαν

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε στις 20:31, 17-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από nektariosmakris
ενταξει το καταδερες μας κοιμησες με το ενα δευτερολεπτο που ειδαμε ολοι τα βιντεο σου.οτι πρεπει για τις πανελληνιες για να κοιμηθεις κατευθείαν
Και ο υπνος μια απολαυση στη ζωή είναι!
Αρα κι εσυ απολαυσες ύπνο.....

Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nektariosmakris
Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε στις 14:46, 22-05-13:

σωστος αλλα δεν ειναι τωρα για υπνο γιατι εχω και πανελληνιες.οποοτε μετα υα τα δω ολοκληρα τα βιντεο σου

Παράθεση

L0uk0umas

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη L0uk0umas
H L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H L0uk0umas έγραψε στις 15:47, 22-05-13:

Τα τσιγάρα, τα ποτά και τα ξενύχτια! Εντάξει και ένα βρώμικο after..

Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ToxicLips
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε στις 16:26, 16-06-13:

Ύπνος, μουσική & video games... paradise darling

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 16:45, 16-06-13:

Οι απολαύσεις της ζωής είναι τρεις (3) :

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrHouse (intelligentsia)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrHouse
Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Λέκτορας . Έχει γράψει 3,370 μηνύματα.

O DrHouse Ψάξε με,θα με βρείς στους εφτιάλτες σου. έγραψε στις 15:06, 17-06-13:

1)Σεξ
1)Πανεπιστημιο

Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη EnnisDelMar!
H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε στις 15:22, 17-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Οι απολαύσεις της ζωής είναι τρεις (3) :

Κύριε, κύριε, ξεχνάτε το καλό φαγητό

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 15:27, 17-06-13:

κόκκινο κρασί

Παράθεση

grape

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη grape
H grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.

H grape έγραψε στις 16:33, 17-06-13:

...Να έχουμε την ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
για να μπορούμε να απολαμβάνουμε....

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:41, 19-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από DrHouse
1)Σεξ
1)Πανεπιστημιο
Μόνο αυτά;

Στο δεύτερο συμφωνώ .

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BLUE SEA : 19-06-13 στις 22:46.
Παράθεση

elepan (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη elepan
Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O elepan I miss the sun. έγραψε στις 23:24, 19-06-13:

Ποτό - Τσιγάρο.

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:16, 20-06-13:

Φραπεδιαααααααααά...

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε στις 23:17, 20-06-13:

Ο χορός...cheek to cheek
Αλλωστε ο χορός είναι η κάθετη έκφραση μιας οριζόντιας επιθυμίας!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Gate4
H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε στις 23:52, 20-06-13:

Καφές αλκοόλ μουσική

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους