Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,722 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η σημασία της στοματικής υγιεινής

Μαρίζα Π.

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μαρίζα Π.
H Μαρίζα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Μαρίζα Π. έγραψε στις 14:13, 07-05-09:

Μόλις γύρισα από τον οδοντίατρό μου όπου πήγα για να αφαιρέσω κάποια ράμματα, μετά από μια επέμβαση γναθοχειρουργικής φύσεως. (Η τρίτη που έχω κάνει σε διάστημα ενός χρόνου).
Ένα πράγμα θέλω να μεταφέρω σε όλους σας.

Να είσαστε πολύ μα πάρα πολύ προσεχτικοί με τους οδοντίατρους που επιλέγετε, όμως όταν βρεθεί ο καταλληλότερος για εσάς ακολουθήστε κατά γράμμα ό,τι θεωρεί αυτός σωστό. Προστατέψτε τα δόντια σας όσο μπορείτε περισσότερο και μην περνάτε τίποτα στο "ντούκου". Έχω πάθει κι έχω μάθει δυστυχώς και μακάρι να πιάσει τόπο η παρέμβασή μου που με πολλή αγάπη παραθέτω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 6,623 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 21:00, 30-06-13:

Θα ήθελα να ενημερώσω τους αγαπητούς συμμετέχοντες ότι τα μηνύματα τα οποία αφορούσαν την κύστη κόκκυγα μεταφέρθηκαν στο σχετικό θέμα Κύστη κόκκυγα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 07:15, 01-07-13:

Εγω ειμαι ποκυ προσεχτικη παντως με τα δοντια μου. Γενικα θεωρω δε μα να σαι σουπερ μοντελ, αν εχεις ασσχημα δοντια εισαι χαλι. Τα προσεχω κι ευτυχως που εχω καλη ποιοτητα ποτε δεν αντιμετωπισα προβληματα. Παρολαυτ ειμαι τακτικοτατη. Γενικως ειμαι τακτικη σε θεματ υγειας. Με προβληματιζει που πολυς κοσμος δεν ειναι, ενω η προληψη ειναι το παν για καλη υγεια. Το τσιγαρο αν εκοβα, καλυτερα θα ημουν. Κι επειδη καπνιζω εχω ειδικη οδοντοκρεμα για καπνιστες και κανεις δεν καταλαβαινει απο τα δοντια οτι καπνιζω.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,969 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 10:46, 01-07-13:

Υπάρχει και ειδική οδοντόκρεμα για καπνιστές; Δεν το ήξερα!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 15:58, 01-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από aba
Υπάρχει και ειδική οδοντόκρεμα για καπνιστές; Δεν το ήξερα!
Εννοειται! Υπαρχει και μασκα δοντιων για ηπια οικολογικη λευκανση!

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 17:16, 01-07-13:

Και απλή οδοντόκρεμα αμα έχεις (και την χρησιμοποιείς φυσικά), δεν κάνουν λεκέδες τα δόντια. Στον καθαρισμό που κάνετε στον οδοντίατρο κάθε 6 μήνες να ζητάτε σοδοβολή και θα είστε χωρίς λεκέδες από τσιγάρο, καφέ, κρασί, κλπ μέχρι τον επόμενο καθαρισμό.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους