Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,089 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,980 μηνύματα σε 74,643 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόβλημα με το pathfinder briefcase μου

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 15:00, 09-12-05:

Έχω ένα μεγάλο πρόβλημα με τον Pathfinder.Κάθε φορά που βάζω κάποια υπογραφή,είτε είναι μεγάλη είτε μικρή,πολλές φορές δεν μου την εμφανίζει Αυτό γίνεται σε όσους βάζουνε υπογραφή με αυτό το πρόγραμμα ή μήπως φταίει κάτι άλλο?Μήπως μπορεί να μου πει κανείς κανένα άλλο πρόγραμμα έτσι ώστε να κατεβάζω από αλλού για την υπογραφή μου???? Γιατί ο Pathfinder μου έχει σπάσει κυριολεκτικά τα νεύρα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 15:16, 09-12-05:

Μετέφερα το θέμα σου στην σχετική κατηγορία επίσης άλλαξε τον τίτλος σε κάτι πιο σχετικό ...

όσο για το ερώτημα σου... δεν ξέρω αν φταίει το pathfinder (αλλά δεν νομίζω) ωστόσο μπορείς να ανεβάσεις στο προσωπικό σου album στο e-steki μια φωτογραφία και μετά να την βάλεις στην υπογραφή σου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 15:27, 09-12-05:

Ααααα Ευχαριστώ πολύ

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 17:47, 09-12-05:

Εγώ νομίζω ότι φταίει το pathfinder... Είμαι χρόνια χρήστης του και από τους πρώτους που άρχισαν να παραπονιούνται για τις υπηρεσίες του οι οποίες, τελευταία, πήραν την κατιούσα.

Απλά μετέφερε τις εικόνες σου κάπου άλλου. Το e-steki.com είναι καλή ιδέα...

Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hetfield
Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 315 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε στις 21:16, 09-12-05:

Λογικο ειναι να υπαρχουν την παρουσα φαση καποια μικροπροβληματα στο pathfinder, αφου βρισκεται σε σταδιο beta. Καλο θα ηταν να το αναφερεις αυτο το προβλημα στους admins.

Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 21:29, 09-12-05:

ακόμη σε beta ειναι το briefcase; μα δεν υπάρχει εδώ και 2-3 χρόνια;

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Tech Manager

Το avatar του χρήστη Scandal
Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,020 μηνύματα.

O Scandal έγραψε στις 21:38, 09-12-05:

Για βεβαιώσου ότι έχεις ρυθμίσει τον φάκελο όπου βάζεις τις εικόνες να επιτρέπεται η προβολή του από τους επισκέπτες- μόνο για ανάγνωση. [κάπου στα δικαιώματα του φακέλου αναφέρεται αυτό].

Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hetfield
Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 315 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε στις 23:15, 09-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
ακόμη σε beta ειναι το briefcase; μα δεν υπάρχει εδώ και 2-3 χρόνια;
Ναι οντως και εγω το ιδιο διερωτηθηκα μολις το ειδα αυτο.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Capture-1.jpg
Εμφανίσεις:  54
Μέγεθος:  94,0 KB  
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 23:17, 09-12-05:

από τι βλέπω έκαναν όμως και κάποιες αλλαγές

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 23:24, 09-12-05:

έκαναν κάποιες αλλαγές μόνο στην εμφάνιση και όχι στη λειτουργία δυστυχώς...

ΒΕΤΑ ξαναέγινε, καθώς ήταν σε ολοκληρωμένη φάση πριν από έναν μήνα. Από τα μέσα Νοεμβρίου και μετά έκανε μια αναβάθμιση και πλέον ξανάγινε ΒΕΤΑ...

Δεν ξέρω τι ετοιμάζουν, πάντως ελπίζω οι αλλαγές να είναι πιο ουσιαστικές από αυτές που κάνουν προς το παρόν.

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε στις 23:34, 09-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από Hetfield
Λογικο ειναι να υπαρχουν την παρουσα φαση καποια μικροπροβληματα στο pathfinder, αφου βρισκεται σε σταδιο beta. Καλο θα ηταν να το αναφερεις αυτο το προβλημα στους admins.
Το πρόβλημα δεν είναι τώρα ...Το ίδιο ήταν και παλιά ..Απλά τώρα γίνετε συνέχεια και είναι πολύ άσχημο αντί να έχω υπογραφή να έχω ένα μεγάλο κενό με ένα Χ στη μέση

Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε στις 16:12, 11-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Το πρόβλημα δεν είναι τώρα ...Το ίδιο ήταν και παλιά ..Απλά τώρα γίνετε συνέχεια και είναι πολύ άσχημο αντί να έχω υπογραφή να έχω ένα μεγάλο κενό με ένα Χ στη μέση
Μήπως δεν γράφεις σωστά την διεύθυνση; Αν δεν είναι αυτό μάλλον τυχαίνει να είναι down το site τοτε... δεν βρίσκω άλλο λόγο

Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gademis
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε στις 18:22, 11-12-05:

ΒΕΤΑ ξαναέγινε, καθώς ήταν σε ολοκληρωμένη φάση πριν από έναν μήνα. Από τα μέσα Νοεμβρίου και μετά έκανε μια αναβάθμιση και πλέον ξανάγινε ΒΕΤΑ...
BETA: Λατινικός όρος που σημαίνει "αμα γίνει καμιά στραβή και χαθούν όλα σου τα αρχεία δε φταίμε". Και το gmail beta ειναι ακομα

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 14:21, 12-12-05:

Υπάρχει και το www.imageshack.us για να μην παιδεύεσαι

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε στις 16:00, 12-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Υπάρχει και το www.imageshack.us για να μην παιδεύεσαι
Thanx

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 17:06, 12-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Thanx
Αλλά αμα είναι καμιά καλή φωτο γιατί να μην την ανεβάζεις στο e-steki?

Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε στις 19:52, 12-12-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Αλλά αμα είναι καμιά καλή φωτο γιατί να μην την ανεβάζεις στο e-steki?
Βασικά αυτό κάνω πια μια που είναι και το πιο εύκολο

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Το e-steki για δεύτερη φορά στο Pathfinder! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-01-07 στις 17:03.
    • To mycat.gr στον pathfinder!!! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-10-06 στις 11:36.
    • To e-steki.com στο pathfinder!!!! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 40 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-11-05 στις 14:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους