Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,095 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,087 μηνύματα σε 74,653 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Βοήθεια για cd των jonas brothers

alis

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη alis
H alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,012 μηνύματα.

H alis έγραψε στις 21:01, 09-06-09:

θέλω βοήθεια.....ποιο είναι το πιο ωραίο άλμπουμ των jonas brothers;θέλω ένα cd για μια φίλη αλλά εμένα δεν μου αρέσουν οπότε ειμαι άσχετη.....αλλά δεν θέλω να πάρω κάτι που δεν θα της αρέσει.......

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 23:30, 09-06-09:

Δεν υπαρχει πιο ωραιο και πιο χαλια album καπιας μπαντας... Ολα ειναι θεμα προσωπικου γουστου... Δεν μπορουμε εμεις να σε βοηθισουμε, εσυ πρεπει να ξερεις τα μουσικα της γουστα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε στις 12:38, 10-06-09:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Δεν υπαρχει πιο ωραιο και πιο χαλια album καπιας μπαντας... Ολα ειναι θεμα προσωπικου γουστου... Δεν μπορουμε εμεις να σε βοηθισουμε, εσυ πρεπει να ξερεις τα μουσικα της γουστα...
ναι εχεις δικιο ....μονο που δεν εχω ακουσει κανενα τραγουδι τους και δεν εχω ιδεα.....ξερω απλα οτι αρεσουν στη φιλη μου....αλλα δεν εχω ορεξη να κατσω να ακουσω ολα τα τραγουδια τους και μετα να συγκρινω με το ποια ειναι σε ποιο αλμπουμ και ποια μαλλον θα αρεσουν στην κοπελα για την οποια το θελω...

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 12:42, 10-06-09:

Δες στο wiki για το cd με τις περισσότερες πωλήσεις.

Πς: αν και γενικά από ότι κατάλαβα, πρόκειται για ολίγον σκουπιδαριό μουσική, σίγουρα θα βρεις κάτι καλλίτερο να αγοράσεις.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ophelia
H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε στις 12:48, 10-06-09:

Γιατί δεν την ψαρεύεις ( διακριτικά διακριτικά ) αν της λείπει κανένα cd τους;; Αν είναι μεγάλη φαν θα θέλει να τα έχει όλα...άσε που, ποιος ο λόγος να ψάχνεις ποιο είναι το καλύτερο τους cd την στιγμή που μπορεί η φίλη σου να το έχει ήδη;;

Παράθεση

alis

Περιβόητο Μέλος

H alis έγραψε στις 17:04, 30-06-09:

παιδια τελικα της πηρα το 21st Century Breakdown των green day που αρεσει σε εμενα!!!!και αποδειχτηκε καλη επιλογη!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Οι... Big Brothers των αγορών - Από H-M
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-10-10 στις 10:13.
    • Brothers (2004) - Από Affectuoso31
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Movie Mini Reviews.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-01-06 στις 19:14.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους